Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#270301) penge111


penge111
addikt

Úristen, nagyon durván erős a márciusi Ps+. :Y Lehet veszek egyhavit, hogy meglegyenek ezek a címek, annak ellenére, hogy az FF VII-et platináztam, bármikor nekiülnék ismét, meg jól jön majd ha jön az új epizód, előtte kipörgetni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#270302) erahurka válasza penge111 (#270301) üzenetére


erahurka
félisten

Kell előfizu akkor is ha játszani akarsz velük.

(#270303) Tdizsolt válasza FunPro (#270289) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm a kommenteket, bár amikor kérdeztem, hogy biztonságos e innen vásárolni furcsa mód nem záporoztak úgy a hozzá/be szólások,mint most...(konkrétan egy válasz sem érkezett) 😉

Psn ID: Tdizsolt

(#270304) penge111 válasza erahurka (#270302) üzenetére


penge111
addikt

Több mint két éve van ps4-em, tudom. :DDD Azért veszek, hogy meglegyen a ps+ könyvtárba. Ha ugy adódik előfizetek majd egy évre... Már kevés cím van ami érdekel, ezért nincs éves plusz előfizum.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#270305) Kendek válasza Tdizsolt (#270303) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az additional infónál írja, hogy PS4 profilt adnak, amire ugye megvásárolták az adott játékot, és így tudod használni. Ami logikusan csak akkor éri meg nekik, ha pl. lopott kártyaadatokkal csinálták, vagy egy idő után újraértékesítés céljából visszaveszik tőled ezt az account-ot. Ez utóbbira is minden joguk meg van a Sony szemében, neked meg végigjátszás után fel sem fog tűnni. Ennyiből jobban jársz ha lemezt veszel, aztán utána később meg eladod.

<-ƘƘ->

(#270306) F-ECT$ válasza Tdizsolt (#270303) üzenetére


F-ECT$
titán

Valószínűleg sok tapasztalat nem volt a bolttal, mert a legtöbben lemezt vesznek vagy a hivatalos digitális boltot használják.

Dive ever, work never.

(#270307) KaitouP válasza penge111 (#270301) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha neki akarsz állni újra akkor érdemesebb megvárni a nyári PS5 upgrade-et, klasszisokkal jobb lesz a játék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270308) erahurka válasza KaitouP (#270307) üzenetére


erahurka
félisten

Mi lesz jobb?

(#270309) Sanyi.mTs válasza KaitouP (#270307) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

De ezt a ps plusz verziót nem lehet majd ingyen upgradelni.

(#270310) ProEvoFan válasza Sanyi.mTs (#270309) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ami nagyon csúnya dolog a Sony vagy a kiadó részéről.Nem tudom melyik a hunyó.

(#270311) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#270310) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Csak nem Xboxos lettél? :U
A megvásárolt eredeti verziót ingyen upgradelheted ps5 verzióra, az ingyen kapott verzióra megvehető az upgrade. Potya játékra meg nincs potya upgrade. Nem látom hol ebben a hiba. Kivéve persze ha a potya az isten.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#270312) Wesder válasza Carlos Padre (#270311) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom hogy lehet ezt védeni. A Sony gondolom leboltolta a SE-szel hogy adhassa a FF7R-t, tehàt 1x màr kapott pénzt, de tapsikoljunk hogy a jàtékosoktól is behúzza az összeget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270313) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#270311) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jaj, egyből miért látsz bele ilyeneket?
Szerintem nem szép húzás, akárki csinálta volna.

(#270314) fausto válasza Carlos Padre (#270311) üzenetére


fausto
addikt

Neked ingyen van a plus?
Azt egyébként honnan szeded, hogy a plus-os verziót fizetősen lehet upgrade-elni? A bejelentésénél nem írtak semmi ilyesmit

[ Szerkesztve ]

(#270315) Moby válasza fausto (#270314) üzenetére


Moby
addikt

De igen.
[link]
Apróbetűs rész.

[ Szerkesztve ]

(#270316) Wesder válasza fausto (#270314) üzenetére


Wesder
félisten

Konkrétan meg kell venned a PS5 verziót, ha behúzod a Plus-ost.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270317) Moby válasza Wesder (#270312) üzenetére


Moby
addikt

Védeni nem érdemes, sem összehasonlítgatni az ms modelljével, mert ott a GWG-be ilyen szintű játékok mocskosul nem kerülnek bele, csak főleg foslékok, a háromszor annyiba kerülő, de csak időlegesen belekerülő címes modell meg rohadtul nem ez.

(#270318) Wesder válasza Moby (#270317) üzenetére


Wesder
félisten

Egyedül te hoztad most ide a GwG,-t, meg a GamePass-t is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270319) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#270311) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Még annyit a témához, hogy a Maneatert is csak a PS5 tulajok kapták meg, mikor alapból ps4re jött a játék.
Ez is rohadt nagy bunkóság volt. :(((
Ok, előbb-utóbb lesz mindenkinek PS5 konzolja is, de a Sony hozzáállása ehhez az egészhez nagyon unszimpatikus...

(#270320) fausto válasza Moby (#270315) üzenetére


fausto
addikt

Ott tényleg azt írják. Ellenben a bejelentésnél: "Please note the PS4 version of Final Fantasy VII Remake available to PlayStation Plus members is not eligible for the PS5 digital version upgrade"

(#270321) fausto válasza ProEvoFan (#270319) üzenetére


fausto
addikt

Ja, ezt csinálják a cross platform játékoknál, elég bunkó dolog. Most a Maquette dettó. Jövő hónapban az Oddworld.

(#270322) Moby válasza fausto (#270320) üzenetére


Moby
addikt

És a "...PlayStation Plus members is not eligible..." mit is jelent? :D

(#270323) Moby válasza Wesder (#270318) üzenetére


Moby
addikt

Azt viszont Te írtad le, hogy ilyet kizárólag a sony lép meg. Vagy valami hasonlót.

(#270324) Wesder válasza Moby (#270323) üzenetére


Wesder
félisten

Nem én azt írtam hogy a Sony kifizetett X összeget hogy te ingyen megkapd a FF7R-t, de azért még örüljünk annak is hogy a SE meg tartja a markàt a te pénzedért is hogy megkapd a nextgen vàltozatot a jàtékból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270325) Moby válasza Wesder (#270324) üzenetére


Moby
addikt

Ahhoz azért nem kell nagy üzleti mogulnak lenni, hogy az ember belássa: a SE nem ugyannyiért adta volna azt az opciót, hogy a nextgen verzió IS belekerül a psplusba, mint ezt. Ahogy a maneater sem annyiba került volna, hogy minden psplus user megkapja, ne csak a ps5-el rendelkezők, vagy az oddworld, vagy a többi.
Nincs ingyen vacsora. Továbbra sem.

(#270326) Wesder válasza Moby (#270325) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor meg a Sony volt spúr, vagy a SE túl kapzsi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270327) KaitouP válasza erahurka (#270308) üzenetére


KaitouP
veterán

Az, amiről a komment írója írt, amire válaszoltam. :DDD Nyilván akkor érvényes a mondandóm, ha a kolléga addigra tud/akár szerezni egy PS5-t.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270328) KaitouP válasza Sanyi.mTs (#270309) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor olvasd el mégegyszer, hogy mit írt a kolléga, és abból kiderül, hogy neki a PS+-os ingyen verzió előtt megvolt már a játék, így - hacsak nem adta el - ingyen kapja az upgrade-t ő is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270329) Moby válasza Wesder (#270326) üzenetére


Moby
addikt

Vagy csak havi ezerötszázba ennyi fér bele. Vagy csak az a válasz lehet valid, hogy valaki(k) tetű/pénzéhes/szarrágó/gonosz?

(#270330) Hargitaibea


Hargitaibea
csendes újonc

üdv! egy olyan kérdésem lenne hogy egy nagyon nagy kedvenc játékom a terminator resistance játszottam ki már pár honapja és 3 tr4ofea hiányzik a platinázáshoz ezeket hogyan tudom megcsinálni??mert neten megnéztem mik azok ilyen kis aproságok amiket igy kihagytam de ezeket hogy tudnám megcsinálni?hol találom ezeket??mert vége a játéknak de nincs olyan mindt egy mostani játéknál hogy lehet tovább nyomni vagy ilyesmi amit az ember nem csinált meg hanem vége és kész!köszi a segitséget szép estét!

(#270331) Wesder válasza Moby (#270329) üzenetére


Wesder
félisten

Platformfüggetlen a vélemény, a Sony helyére bàrmelyik màsikat odaírnàm ugyanilyen deal esetén.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270332) ProEvoFan válasza Hargitaibea (#270330) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

[link]
Ez segít.Itt mindent megtalálsz.Profilodat is követheted, csomó játék trófea segítsége megtalálható.
Ha itt nem találsz valamit, van még két jó oldal.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#270333) Hargitaibea válasza ProEvoFan (#270332) üzenetére


Hargitaibea
csendes újonc

köszi a semmit angolban nem vagyok jó a másik hogy játékon belül hogy tudok platinázni.a hiányzó 3 trofeát tudom mi de csak akkor tudom megszerezni ha a load gameba megyeket az adott pályára.gondolom az is megoldás

(#270334) Moby válasza Wesder (#270331) üzenetére


Moby
addikt

Nem a platformokat kell figyelembe venni, vagy épp ignorálni, hanem az ár ismeretében kell méricskélni a kínálatot. Persze mindenki örülne neki, ha ebbe az árba a minden is beleférne, de néha nem árt egy kis racionalitás sem. Az esetleges áremelésekre meg kiborul mindenki, és ott nincs félig teli meg félig üres a pohár. Ott azonnal előkerül a "fényes nappal rablás" és hasonlók. Ennyi pénzért ez van. És a psplus kínalata eddig 2021-ben eléggé ütős. A platformfüggetlen nyivák majd ráér akkorra, amikor jön benne megint a moslék.

[ Szerkesztve ]

(#270335) Sanyi.mTs válasza KaitouP (#270328) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Előtte írta (#270304), hogy vesz 1 havi ps+ -t, hogy meglegyen a könyvtárában, tehát ebből arra lehet következtetni, hogy már eladta. És így már nem fog upgradet kapni.

[ Szerkesztve ]

(#270336) erahurka válasza ProEvoFan (#270319) üzenetére


erahurka
félisten

Miért bunkóság? Nem értem. Én is örülnék a PS4-es verziónak, meg majd ha esetleg lesz PS5-öm akkor a FF VII Remastered PS5-ös verziójának, de azért elég combosak ezek a Plus tierek így is.

(#270337) KaitouP válasza Sanyi.mTs (#270335) üzenetére


KaitouP
veterán

Inkább csak belelátod szvsz, de whatever.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#270338) gangstagergo válasza Hargitaibea (#270333) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Feltételezésem szerint újra kell játszanod az adott szakaszt (szakaszokat) a játékba, hogy teljesíteni tudd a trófea követelményeit.
De úgy érzem továbbra is az a legnagyobb gond, hogy csak beleböfögtél valamit a fórum levegőjébe aminek se eleje se vége. Ha tudod, hogy mi kell és még videót is néztél róla akkor mi a kérdés? Kezd újra az egészet ha annyira nagy kedvenc :)

Ha angolból nem vagy jó akkor, hogy tudtad végig vinni a játékot? ;]

(#270339) ProEvoFan válasza erahurka (#270336) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mert ugyan úgy van PS+ előfizetésem, mint bármelyik PS5 tulajnak.

Wesder
Tudom, meg is tettem.De én most szerettem volna játszani vele.

[ Szerkesztve ]

(#270340) Wesder válasza ProEvoFan (#270339) üzenetére


Wesder
félisten

Behúzhatod, csak gépet is kell venned.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270341) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Valaki tudna nekem segíteni, aki a fő történeten kívül még játszott a God of War játékkal? Már a mellékküldetéseket csinálom, de bugos a játék, nem akarja azt, amit kéne. Nem tudom, hogy mit lehetne vele csinálni. Mar ujra indítottam a játékot, a konzolt, de még mindig nem.. :W

[ Szerkesztve ]

(#270342) Lackooo84 válasza Mr.Wiking (#270341) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

5x kijátszottam 100%-ra, soha egyetlen buggal nem találkoztam. Mi a gondod pontosan?

The Truth is out there...

(#270343) Mr.Wiking válasza Lackooo84 (#270342) üzenetére


Mr.Wiking
tag

A szívességeknél Ivaldi műhelyénél hiába szereztem meg az 500 ködvisszhangot, már csak a belépőkövet kellene elkészítenem, azonban amikor Ivaldihoz visszamegyek, a háromszög nem aktiválódik, amivel el tudná készíteni. :W

(#270344) S e t h


S e t h
nagyúr

Most láttam csak a Sifu trailerét és azt kell mondanom, hogy jól összerakták.
Maga stílus nem nem vonz, de elég volt hozzá, hogy felkeltse az érdeklődésemet és figyelemmel kísérjem, aztán majd akár akciósan, vagy még korábban megvegyem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#270345) Lackooo84 válasza Mr.Wiking (#270343) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Azt neked kell megvenned nála, a középső menüpont (vásárlás asszem) és ott legalul lesz. Sindri az amúgy egyébként nem Ivaldi. :D

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#270346) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Ahoj!

Elvileg a PS4 még pár évig támogatva lesz, ellenben a HZD folyttáson kívül nem tudom, h mi az ami még kijön rá exklúzív vonatkozásban. Van ilyen lista?

(#270347) tboy93 válasza frankdelgado (#270346) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nincs. Senki nem tudja mi jon meg ra es mi nem.

(#270348) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
Szó volt arról, hogy a Days Gone mennyire bugos, de ehhez mit szóltók a díjnyertes játék olyasmit mutat, amit a DG talán soha. Ellie keze önálló életre kelt, miután rácsukta a szekrény ajtaját. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#270349) RangerFox válasza frankdelgado (#270346) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mivel kevés megjelenő exkluzívról van hivatalos infó, így nincs ilyen lista. Egyelőre csak a Horizon fix.

(#270350) Kendek válasza Mezcal (#270348) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam is előjött anno ez a bug. Egy darabig mentem vele így, mert vicces volt, de amúgy nem maradandó, akkor sem ha ilyen állapotban lett mentve. Visszatöltés után már normálisan viselkedett a karja.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.