Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269801) Deck válasza erahurka (#269800) üzenetére


Deck
titán

Simán lehet külön topik akár és aki feketét kapna repül a topikból :) Aki meg továbbküldi megbízható azt a kiemeltbe írjuk, mennyi ilyen üzlete volt.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#269802) jupp008 válasza Deck (#269801) üzenetére


jupp008
senior tag

Szerintem az az Excel ami volt nem volt olyan rossz, teljesen nyomon lehetett követni kik vannak várólistán.

(#269803) Kendek válasza Deck (#269801) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hajrá! Én támogatom az ötletet, nyissatok hozzá topikot! :)
Az eddigi tapasztalatok alapján annyira azért nem pörög ez a dolog, de talán ha szélesebb kör lesz érintett, akkor jobban beindul.

<-ƘƘ->

(#269804) tboy93 válasza Deck (#269801) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, mindenfele platformot bele lehet vonni :K

(#269805) Carlos Padre válasza Kendek (#269803) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát eléggé offtopik volt itt és el is kallódott a téma a többi offtopik között :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269806) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Nálam beragadt az The Order 1886, mert 1 hónapig külföldön voltam, utána meg karantén, a héten vagy legkésőbb hétfőn tovább küldöm vagy az utánam lévőnek vagy vissza .Lnb-nek (utánam lévőt felkerestem). Sry a beragadásért. :R

#269807gangstagergo pont neked írtam :)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#269807) gangstagergo válasza NyMRooD (#269806) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Szeretnék a játékra jelentkezni :) A korábbi hibámból tanulva nem lenne sokáig nálam a játék :R

Szerk. Igen azért reagáltam itt :)

[ Szerkesztve ]

(#269808) james001


james001
veterán

Doom Eternal végignyomva.
Az utolsó boss brutálisan nehéz volt. Meg alapból az odajutás is... Huhh rég izzasztott meg boss ennyire :DDD
Összességében jó játék volt,de néha már túlzás volt kicsit a harc benne... Jó dolog az agytalan démonirtás,de voltak helyzetek mikor már azt se tudtam mi történik körülöttem,annyi szörnyet rámdobált. A 2016os rész nekem jobban bejön még mindig.
DLC szerintem ráér még ezek után :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#269809) Sanyi.mTs válasza saelin (#269755) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi.
én nem panaszkodtam a slim-re, bár ha rákapcsol, akkor jobban hallani. csak kíváncsi voltam a pad méretére.
ha majd rászánom magam az újra pasztázásra, akkor már normális mérető pad-okat is raknék rá.

(#269810) Kendek válasza james001 (#269808) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ne aggódj, a DLC (aminek a második felét még várjuk) ott folytatja a nehézséget ahol az alapjáték véget ért. Szóval még szívatósabb lesz ha belekezdesz abba is. :D

<-ƘƘ->

(#269811) Bogyi007 válasza RangerFox (#269777) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kár hogy így elhalt a dolog, nálam az Order 1886 járt és sajnáltam volna ha kimarad az életemből. klassz kis játék volt, kár hogy multit nem raktak bele...

Lehetett volna ez a cím akár a Ps Gears of War-a is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#269812) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sikeresen össze ömlesztettük a kontrollereket. 3 fekete közül hogyan találom ki, hogy melyik az enyèm? Mindegyik hibátlan “sajnos”.

(#269813) tboy93 válasza KD6-3.7 (#269812) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sehogy. Max a hatuljan levo kod segithet, nekem volt 17 es 19-el kezdodo, a 19 az ujabb. De ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#269814) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Mi a különbség a kamera V1-V2 között és a VR V1-V2 között? Mivel tud az egyik többet mint a másik, miben jobb, vagy rosszabb? Esetleg tapasztalat?

A kölcsönzős dolog egy nagyon klassz ötlet. Persze, nehéz követni a dolgot. Szerintem, az igazi úgy lehetne, hogy valakinek be kéne fizetni 1 x összeget (pl., 3-4e pénzt). A játékokat lehetne kölcsönözni. 2. kölcsönzésig az összeg felével ki lehetne lépni. Ha kölcsönzött az illető pl., 5 játékot, akkor a befizetett összegből lehetne venni közös játékot, az illető pedig kap egy megbízható rangot. A játékvásárlás kapna egy szavazást, így a legtöbbeknek tetsző játék lenne megvéve. Így gyarapodna a kölcsönözhető lista és az időközben leharcolódott játékok is pótolhatóak lennének. Ehhez persze kellene valaki aki ezt az egészet követi. A limit viszont 1 hétben nagyon kevés. Ha az illetőnek közbejön valami és nem tudja végigjátszani... Vagy lehetne dupla idős kölcsönzés és akkor az 5-be beleszámít ez is. Kb., valami ilyesmit tudnék elképzelni... Részemről biztos nem kölcsönöznék, mert 1-2 hét alatt én nem tudok játékot végigjátszani. De előbb-utóbb biztos felajánlanék játékokat...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#269815) Kendek válasza emerzee (#269814) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A kamera esetén csak a dizájn, a VR-nál meg a legfontosabb, hogy az újabb már 2.0-s HDMI jelet is kezel. Ha Pro konzolod és UHD tévéd van, akkor javasoltabb a ZVR2 modell.

<-ƘƘ->

(#269816) saelin válasza Sanyi.mTs (#269809) üzenetére


saelin
veterán

Csak meglepő volt hogy slimre írtad hogy hangos. A másik két típusú gép vagy 2-3x akkor hanggal bírt. Nekem party-ban néha megjegyzik hogy behallatszik a hajszárító hangja a mikin. :D
Nálam duplán gáz, mert a monitor alatt van a gép... szóval relatív közel és így headset nélkül nagyon gáz játszani vele.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269817) emerzee


emerzee
aktív tag

Sziasztok! Megint egy kérdés... :D Hogy lehet, hogy tegnap beraktam egy játékot az enyéim közé, mert free volt, ma letölteném kipróbálni/játszani vele, erre kiírja, hogy 7300 lesz az ára. Kösz nem kell, mert csak a kölcsön vr miatt próbáltam volna ki... El lehet tüntetni a "megvásárolt játékok" közül? Sajnos több ilyen is van. Semmi kedvem véletlenül rányomni a vásárlásra. Hogy lehet törölni amúgy a "megvásárolt játékok" közül? Van egy pár, amit kipróbáltam, mert free és nem jött be. Lehetőleg eltüntetném a listából, mert feleslegesen van ott, sose fogok játszani vele.

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#269818) emerzee válasza emerzee (#269817) üzenetére


emerzee
aktív tag

Megvan. Kulcs, az options gomb...

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#269819) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha valaki új Pro-t keres, a Szegediben biztosan - de gondolom a többi Auchanban is - 119990 Ft a legutolsó szériás alapgép ára. Elképzelhető hogy valami játék is jár hozzá, a legtöbb alapgéphez szoktak adni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#269820) Zoli_2010 válasza C4mp3r (#269772) üzenetére


Zoli_2010
tag

Kösz szépen! Ezt még nem tudtam, hogy lehetséges, de így könnyen kivettem a HDD-t. Már csak 1TB helyet kell találnom valahol... aztán megpróbálom a PFS-t klónozni :U ...
Fél perc volt most kiguglizni, csak azt gondoltam itt sokan fejből tudják, milyen fájlrendszer van a kedvencükön.

(#269821) Zoli_2010 válasza Kendek (#269782) üzenetére


Zoli_2010
tag

Kösz szépen!
Nem akarom én se feltörni, se másik PS4-be tenni, csak klónozni a HDD-t (Norton Ghost vagy hasonló progival). Remélem azt lehet. Ha mégsem, akkor + jön a harakiri. :Y :( :O

(#269822) Kendek válasza Zoli_2010 (#269821) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Klónozni azt lehet simán (pl. dd-vel), csak éppen ezzel az adathalmazzal nem fogsz tudni kezdeni az égvilágon semmit sem. Még ha ugyanazt a konzolt is kapod vissza, ha csinálnak rajta egy gyári visszaállítás, vagy rendszerszoftver újratelepítést, akkor megváltozik a tárolt feloldókulcs. És ha ilyen esetben visszaírod a lementett képet, akkor már nem fog elindulni a rendszer.

<-ƘƘ->

(#269823) Frod válasza james001 (#269808) üzenetére


Frod
addikt

GG!
Nálam most indul a végjáték, megyek Nekravol-ba.
Továbbra is Ultra-Violence-en, mert egy állat vagyok.
Egyelőre annyit "csaltam", hogy Taras Nabad-ban a két, secret encounternél levettem a legkönnyebbre, mert kihívás ide vagy oda, azért a fél perc alatt egy Doom Hunter, meg Marauder-ért jár az a bizonyos korbács.
De pl a Slayer Gate-ek mind mentek UV-en!

Do you see the white shadow?

(#269824) Frod


Frod
addikt

(#269825) oriic válasza Frod (#269824) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Indiaikat lecserelik? Ejjj.

Live-Die-Respawn

(#269826) ldave válasza oriic (#269825) üzenetére


ldave
félisten

Sorry sir, we tried it, but without success.

Bocsi, tudom kicsit már ez durva, mint aki több éven keresztül dolgozott egy indiai support csapattal, ennyit remélem megengedhetek :)

A Slime draws near! Command?

(#269827) Silεncε válasza Frod (#269824) üzenetére


Silεncε
őstag

Lám-lám, spórolni akartak, nem jött be

(#269828) Bad Pritt válasza Silεncε (#269827) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem feltétlen csak spórolás volt emögött szerintem, általános jelenség ma már, hogy kisebb, feltörekvő stúdiók először nagy projektekben segédkeznek, kisebb projektekre, remake-ekre szerződnek, aztán lépkednek fel a ranglétrán. Ez a Ubisoft Pune-nál (mert nem Ubisoft India a nevük amúgy) is megfigyelhető, kisebb mobiljátékok után portolásokkal, tesztelésekkel foglalkoztak, majd megkapták ezt a remake lehetőséget. Lehet nem jött be.
De amúgy hasonló pályát jár be a Bluepoint, ők csinálták anno a GoW remastert, MGS remastert, majd jött a Nathan Drake Collection, mint nagyobb falat, majd a Shadow of the Colossus, mint még nagyobb falat, idén meg már egy komplett új játékot csináltak gyakorlatilag a Demon's Souls-szal.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269829) penge111


penge111
addikt

Sundered játékhoz volt valakinek szerencséje, első nézésre, olvasgatásra nem tűnik rossznak.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269830) Silεncε válasza Bad Pritt (#269828) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát azért Indiába aki szoftvertermék-fejlesztést visz ki, az általában spórolni akar. Persze nem mondom, hogy ott nincsenek jó fejlesztők meg akik értenének hozzá (a diplomám elég sok az angolt csak nyomokban tartalmazó indiai magyarázó videónak köszönhetem), de sztem nem az az általános

[ Szerkesztve ]

(#269831) Bad Pritt válasza Silεncε (#269830) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez is tuti szempont volt, de biztos vagyok benne, hogy lehetőséget akartak adni egy kisebb stúdiójuknak is, hogy letegyenek valamit az asztalra a saját nevük alatt. Úgy fest nem jött be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269832) Zoli_2010 válasza Kendek (#269822) üzenetére


Zoli_2010
tag

Kösz, hát ez van. Marad a 2. opció: a harakiri.
@bárki:
Valakinek van tapasztalata Alsa garanciális folyamattal? Mit kapok vissza a végén? (Sony szerviz szerint nem lehet javítani, -- akkor alaplapcsere vagy új gép lesz?) :F

(#269833) Kendek válasza Zoli_2010 (#269832) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nincs alaplapcsere, ha pozitívra bírálják, akkor egy cserekonzolt fogsz kapni, vagy a vételárat (esetleg csak egy részét). Ha a hivatalos szervizben lenne intézve, akkor ez azt jelentené, hogy egy javított-felújított, de egyező típusú modellt kapsz. Vagy ha ilyet, illetve jobbat nem tudnak biztosítani, akkor csereutalványt adnak.

<-ƘƘ->

(#269834) saelin válasza penge111 (#269829) üzenetére


saelin
veterán

Nagyon jó játék. A story lassan bontakozik ki és elég nagy katyvasz is elsőre, de a gameplay ott van a szeren. Egy kicsit Rogue lite beütésű a játék. Vannak fejlesztések amik előre visznek a haladásban afféle metroidvania módszerrel, hogy kapsz xy skillt időnként amivel környezeti puzzle-öket, addig lehetetlen ugrásokat stb tudsz megcsinálni. A harcok, főleg a boss harcok piszok nehezek tudnak lenni. Nekem kedvencem ebben a kategóriában a Hollow Knight és a Sundered valahol mögötte helyezkedik el. Szerintem ha tetszik a stílus vagy már a trailerben halott Eldrich lény hangja, akkor már megéri megvenni. Jó pár órát bele lehet ölni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#269835) vargalex


vargalex
félisten

Sziasztok!

Egy jól kitakarított, pasztázott CUH-7116b és CUH-7216b között hűtés hangjában van jelentős különbség?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#269836) Kendek válasza vargalex (#269835) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Elvileg a 7216 esetén kicsit módosítottak a hűtésen, vagy legalábbis a vezérlésén. Méghozzá olyanformán, hogy magasabb hőmérsékletet enged és ezáltal melegebb levegőt fúj ki, viszont cserébe halkabban süvít.
De ettől függetlenül is sokan jelezték, hogy típusszám ide vagy oda, a takarítás és újrapasztázás az csodákat művelt a Pro-jukkal. Szóval ez nagyjából mindegy, a lényeg, hogy jóval halkabb lesz.

<-ƘƘ->

(#269837) Lackooo84 válasza Zoli_2010 (#269820) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS4 hdd-t nem tudod klónozni.

The Truth is out there...

(#269838) Lackooo84 válasza Kendek (#269822) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem lehet. Én is akartam, eléggé körbejártam a témát, reddit is tele van vele. Nem lehet klónzni.

The Truth is out there...

(#269839) Kendek válasza Lackooo84 (#269837) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Miért ne tudnád? Egy teljesen hagyományos mobil vinyó van benne, amin a szabványos jelszavas védelem sincs beaktiválva. Nem az a baj, hogy nem lehet kivitelezni a klónozást, hanem az, hogy semmire sem mész vele, mert nem fog működni. És nem azért mert nem bitre pontosan ugyanaz lesz, hanem mert érzékeli ha változik a hardver. Gondolom a vinyó adatai (típus és sorozatszám) bele vannak kalkulálva a titkosítási kulcsba.

<-ƘƘ->

(#269840) Lackooo84 válasza Kendek (#269839) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát most a klónozásnak pont az a lényege, hogy működjön nem? Azzal sokra nem megy senki, hogy ott van egy másik hdd-n az adat, de semmire nem jó... Maradjunk annyiban, hogy NEM lehet ps4 hdd-t klónozni .... :)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#269841) Moby válasza Kendek (#269839) üzenetére


Moby
addikt

A cpu kulcs.

(#269842) james001 válasza Frod (#269823) üzenetére


james001
veterán

Az szép,el se tudom képzelni egy két harc hogy teljesíthető Ultra Violence-n :DDD Kitartást hozzá.

Dlc még ráér akkor hozzá,majd ha kijött a második szerintem akkor megveszem mindkettőt. Addig még összeszedem a kihagyott gyűjthető cuccokat benne,aztán pihentetem a játékot. UV-n nincs az az isten hogy elkezdjem :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#269843) Frod válasza james001 (#269842) üzenetére


Frod
addikt

Meglepő, de ahogy haladsz előre egyre kevésbé durva!
Slayer Gate-ekből is a második volt a legizzasztóbb, holott az valahol a játék első negyedében van.
Azért most már túl ennyi upgrade-en (hp/pajzs/gránát/fegyverek plusz ugye a BFG és a kard), lehet haladni. De nincs megállás egy pillanatra sem, folyamatos rohangálás egy akció.
Tipp: a super shoutgun mastery-je, a nagybetűs KÖTELEZŐ upgrade, rengeteg szorult helyzetben konkrétan életmentő.

Do you see the white shadow?

(#269844) fausto


fausto
addikt

Megint van egy nagy adag (~450) új akció PSPrices szerint.
(persze tudom, mind sz*r :) )
Egyébként a Tekken 7 1700 Ft, ennyi még nem volt.
Meg a Jurassic World Evulotion-ön gondolkozom, valaki próbálta? Konzolon milyen?

(#269845) ldave válasza fausto (#269844) üzenetére


ldave
félisten

Erről jut eszembe, egy kis játékár körkép, példa a Persona 5 Strikers.

Digitális:
HU: 20999 Ft
GB: 55 GBP ~ 22700 Ft
US: 60 $ ~ 18000 Ft (mondjuk erre ha jól tudom még jön az áfa)
DE: 60 euró ~ 21600 Ft

Lemezesen itthon:
18990 - 21999 Ft

Azért ha nem is jelentős, de vannak különbségek.

A Slime draws near! Command?

(#269846) fausto válasza ldave (#269845) üzenetére


fausto
addikt

"US: 60 $ ~ 18000 Ft (mondjuk erre ha jól tudom még jön az áfa)"

Állam válogatja, én már nem tudom, hogy hova regisztráltam, de ott $10=$10

Ezért nem igazán szoktam érteni, akik védik a Sony $60=80EUR árazását, hogy az adó miatt ennyi...

(#269847) Kendek válasza ldave (#269845) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az Egyesült Államokban van olyan állam ahol nem jön erre az árra rá még plusz adó is. Ha már virtuálisan odaköltözöl emiatt, akkor célszerű egy ilyen helyet választani. Azért megjegyzem, hogy bár senkit sem fog érdekelni, de ez a virtuális költözködés csak EU-n belül legális.

<-ƘƘ->

(#269848) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

God of War beesett 3ezer alá ismét... ilyenkor szokott jönni játék a PS+-ba... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#269849) kovsol válasza FollowTheORI (#269848) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem azért nem fog jönni, mert a PS Collection része, és akkor annak értéke leértékelőden. :D

May the Force be with you!

(#269850) Cyrin válasza FollowTheORI (#269848) üzenetére


Cyrin
addikt

Hol? 4400-ért látom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.