Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269451) penge111 válasza headhunter86 (#269449) üzenetére


penge111
addikt

Azért FF VII hardmódban, van bőven kihívás, ott már 3-4 másodpercenként kell az időt megállítani variálni a matériákat stb. Bitang jó a hard fokozat, mert ott bontakozik ki a harc lényege, hogy mit is akartak a fejlesztők...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269452) gamegod


gamegod
senior tag

A Disco Elysium nem jelenik meg konzolokra?

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#269453) jupp008


jupp008
senior tag

Nem tudom mi van ezzel a Control játékkal, de egyszerűen nem tudok vele játszani. Ilyet eddig másnál nem nagyon tapasztaltam. Vártam a PS+ bejelentése óta, rákészültem, letöltöttem hurrá.
1 órát sem játszottam vele és abbahagytam, mert valamiért nem adja, gondoltam nem baj majd holnap. Múlt héten 2x alkalommal is leültem este, hogy folytatom, de el se indítottam a játékot, mert valamiért teljesen elment a kedvem tőle. ... csak néztem az ikont a főmenüben :DDD. Eszembe jutott anno, hogy ezt PC-n is eljátszottam megjelenéskor. Nem tudom megfogalmazni mi a baj vele és nem is értem. Mindenesetre vicces.

(#269454) ldave válasza gamegod (#269452) üzenetére


ldave
félisten

De, valamikor majd idén, teljes szinkronnal.

A Slime draws near! Command?

(#269455) Deck válasza jupp008 (#269453) üzenetére


Deck
titán

Lehet nincs meg hozzá a hangulatod. Előfordul az ilyen.

PS5

(#269456) gamegod válasza ldave (#269454) üzenetére


gamegod
senior tag

akkor megvárom, köszi az infot

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#269457) tboy93 válasza gamegod (#269452) üzenetére


tboy93
nagyúr

(#269458) Frod válasza FunPro (#269429) üzenetére


Frod
addikt

Rá kellett keresnem, de tényleg volt abban a PoP-ban hasonló csúszkálás.
Szép találat!
Nemrég újráztad, hogy így emlékszel rá? :D

Imádtam azt a játékot, ezért nyilván a többség gyűlölte, és sosem kap folytatást :U

Do you see the white shadow?

(#269459) headhunter86 válasza penge111 (#269451) üzenetére


headhunter86
senior tag

Amúgy csak így chapterválasztó van? Nincs benne olyan, hogy New Game hardon?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#269460) Kendek válasza jupp008 (#269453) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem alapvetően adja, tegnap kezdtem el én is. PS5-ön szép és jól is fut (a DSe pedig nagyon szuper), csak van benne pár olcsó fejlesztői megoldás ami kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#269461) penge111 válasza headhunter86 (#269459) üzenetére


penge111
addikt

Csak chapterválasztó, de fogod és az elejétől végigviszed a chaptereket és kész!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269462) FunPro válasza Frod (#269458) üzenetére


FunPro
senior tag

Az igazat megvallva, soha nem vittem ki. :B
Sőt, ami azt illeti, nem is nagyon játszottam vele.

Valahogy a prince of persia nálam mindig is rajongás tárgyát képezte. Talán azért, mert úgy nagyon nem játszottam velük, csak hallottam róluk.

A 2008-as azért olyan emlékezetes nekem, mert nagyon tetszett a grafikája és úgy voltam vele, hogy "Na, ezt mindenképp ki fogom vinni"! Csak a gépem mindig közbeszólt, mert nem akart tűrhetően futni. Nagyon voltak az igényeim! :D

A lényeg, hogy minden hardvercserénél rápróbáltam, hogy majd most. De soha nem jött össze (igazából soha nem ugrottam olyan nagyon technikailag). Viszont a játék elejét vagy 6x láttam, ami pont olyan, mint a fallen order futkorászása. Hasonlóan néz ki, leesésnél nem meghalsz, hanem visszamész az előző platformelemre...

U.I.:
Így belegondolva, lehet majd mostanában pótlom. :)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#269463) Frod válasza FunPro (#269462) üzenetére


Frod
addikt

Annak ellenére, hogy imádtam a Sands of Time féle trilógiát (bár töredelmesen bevallom a Two Thrones-ra olyannyira nem emlékszem egyáltalán, hogy néha abban is kételkedem, hogy valaha végigvittem - ami pedig beugrik foszlány nem vagyok meggyőződve nem-e trélerekből rémlik), nálam is nagyon betalált a grafikával a 2008-as, nagyon jól állt a játéknak!
Én tuti megint játszanám, ha lenne PS4-re, de a Dead Space mellett ez a másik franchise amiből lazán el tudnék viselni egy remastered collection-t, így nyilván nem lesz.

(A remake-et most hagyjuk, egyelőre ott sem többnyire pozitív az érzés...)

Do you see the white shadow?

(#269464) consono


consono
nagyúr

Urak! A hétvégén végigtoltam a Nier: Automata első végigjátszását, olyan 9 óra volt. A többi nekifutás is ennyi idő körül lesz?
Nem értem eddig miért maradt ez ki nekem, így egy játék (+ a második végigjátszás első 2 órája) alapján is nagyon jó...

"In God we trust. All others must bring data"

(#269465) KaitouP válasza consono (#269464) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem feltétlen, rajtad múlik, hogy mennyi idő lesz, nem beszélve hogy rahedli endinget el lehet érni. A main storyline olyan 20-30 óra alatt végigjátszható, én közel 80 órát raktam be emlékeim szerint, mire 100%-os, illetve platinás lett.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269466) consono válasza KaitouP (#269465) üzenetére


consono
nagyúr

Azt láttam már, hogy rengeteg endinget lehet bele tenni, nekem is a második nekifutás olyan 2 percig tartott. 100%-ra biztosan nem fogom kivinni, nem is néztem most hol tartok :D Érdekes ez a megvalósítás, hogy lepörög a stáblista, de biztatnak, hogy ne hagyd abba.

"In God we trust. All others must bring data"

(#269467) oriic válasza consono (#269466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trofeakat meg is veheted majd. :)

Live-Die-Respawn

(#269468) erahurka válasza KaitouP (#269465) üzenetére


erahurka
félisten

Nem zavaró ennyiszer végigjátszani ugyanazt? :F Vagy változik valami mindig?

(#269469) KaitouP válasza oriic (#269467) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne csabítsd a bűnre! :U ;]

Én egyetlen egy trófeát nem vettem meg, mindent megszeretnem magamtól, sokkal jobb szájízzel nézek rá a sokkal értékesebb platinára így. :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269470) Bad Pritt válasza erahurka (#269468) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem ugyanaz, ez nem egy hagyományos játék ilyen szempontból. Tulajdonképp három walkthrough, három szemszög ad ki egy sztorit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269471) consono válasza erahurka (#269468) üzenetére


consono
nagyúr

A második (nálam harmadik :D) végigjátszás nem 2B hanem 9S szemszögéből mutatja meg a sztorit. Néha zavaró, hogy ugyan az van, de ahol fontos, ott mindig van valami plussz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#269472) Silεncε válasza erahurka (#269468) üzenetére


Silεncε
őstag

Én is azt hittem, de max az első két kor mondható hasonlónak, utána (ami a sztori nagyobb része) teljesen más lesz. Szerintem legalább az E-ig mindenki jusson el, aki elkezdi, megéri

consono: igen, azt én is kicsit időhúzásnak gondoltam, de van néhány részlet, ami fontos új dolgot ad a sztorihoz, meg majd ami utána jön, kárpótol :D

[ Szerkesztve ]

(#269473) oriic válasza consono (#269471) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak elso kettonel lesz igy, utana meg jobb lesz. :) Hajra!

Live-Die-Respawn

(#269474) drachoHUN válasza erahurka (#269468) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Aki csak az első credits-ig jut el, az nem játszotta végig a játék harmadát sem. Ezt nem hiszik el sokan. A, B route az aminek jelentős része a sztori első felét fedi le. C route, a "harmadik végig játszás" folytatja a sztorit. D és E route pedig kevés időt vesz igénybe, és ezekkel lesz kerek a történet. A többi ending inkább joke ending, felöleli az egész angol abc-ét.

Forza JUVE!!!

(#269475) KaitouP válasza consono (#269466) üzenetére


KaitouP
veterán

Nagyon-nagyon egyedi megoldás, és gondolhatnád hogy ez egy csomó felesleges töltelék idóhúzásnak, de nem az. A main storyra vetítve a releváns végigjátszások "mérnöki pontossággal", a legnagyobb csattanókkal dobálózva működnek a játékban, a többi meg sokszor inkább vicces vagy érdekes, viszont ezeknek a valós végkimenetelhez nincs köze.

Az igazi endingre majd készíts egy 100-as zsepit. :P :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269476) consono válasza drachoHUN (#269474) üzenetére


consono
nagyúr

Jahm, a joke ending feltűnt, sikerült másodikra egy "G"-t csinálni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#269477) KaitouP válasza consono (#269476) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a legjobb amikor totál véletlen triggereled őket, nekem kétszer is sikerült így. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269478) KaitouP válasza erahurka (#269468) üzenetére


KaitouP
veterán

Megteremti ezt az illúziót, de amint rájon az ember a turpisságra, (nem nehéz) onnantól egész máshogy tekint erre a - véleményem szerint - páratlan és zseniális rendszerre. Az A és B ahogy mondták, inkább csak két szemszög, de ahogy haladsz a B-vel, úgy elég fontos dolgokat tudsz meg, amit az A (nem spoiler hogy ha elmondom, hogy 2B) szemszögéből nem. Tényleg mesteri, ahogy az eleinte zavaros kép apró puzzle darabjai a végén egy kerek egésszé állnak össze.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269479) headhunter86


headhunter86
senior tag

Nier Automata mennyire elborult japán játék FFVII Remakehez képest? Be fogja venni a gyomrom vagy ez már túl japán?

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#269480) Catman válasza penge111 (#269450) üzenetére


Catman
aktív tag

D:OS2 milyen a D:OS1-hez képest? Az 1-et elkezdtem, de valahogy nem jött be. Nem tudom megfogalmazni, mi nem tetszett benne. Talán leginkább az, hogy elég kusza volt a történet, így utólag belegondolva nem is tudnám megmondani, miről szól a játék. :) Persze lehet, hogy túl korán feladtam, és később jobb lett volna... A másik problémám az volt, hogy többször futottam bele olyanba, hogy véletlenül rábukkantam valamire, ami egy el nem kezdett mellékküldetéshez kapcsolódott, és nagyon esetlenül jött ki az egész. Illetve többször volt olyan, hogy véletlenül bementem valahova, és rögtön rám támadt valaki, aztán hiába menekültem el, már nem tudtam "semmissé tenni". Meg ehhez hasonlók.

(#269481) Rage47 válasza headhunter86 (#269479) üzenetére


Rage47
veterán

Van demo, nézd meg. :) Ha esetleg folytatnád, akkor újra kell játszani azt a 40 percet.
Sztem nem japánosabb, mint a FFVII :D Max ha zavarnak a lenge öltözetű főszereplők. De amúgy jó robotos sci-fi.

[ Szerkesztve ]

(#269482) KaitouP válasza headhunter86 (#269479) üzenetére


KaitouP
veterán

Egymáshoz ilyen szempontból hasonlóak, ahogy a VII Remake is, úgy a NieR is több mint vállalható. Vannak ezeknél sokkal elborultabb címek. (Az egyébként remek Catherine, vagy most már a Catherine Full Body. Mondjuk ez nem RPG.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269483) penge111 válasza Catman (#269480) üzenetére


penge111
addikt

Hát minden szempontból jobb a második rész, mondjuk nekem az egy is bejött. A második részben ezerrel jobb a történet, a mellékküldik parádésak, a legjobb ha az előre generált történettel rendelkező karakterrel vágsz bele, mert az egyéni történetek is szuperek. Jobb grafika, több skill, fejlettebb harcrendszer, jó és érdekes karakterosztályok! Á, elfogult vagyok, zseniális szerintem a második rész!

Ui: az egyet azzal cseszték el, hogy nagyon elhúzták az első főküldit, könnyen bele lehet unni, hál istennek én azon a részen túllendültem...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269484) penge111 válasza Rage47 (#269481) üzenetére


penge111
addikt

Pont a demo rossz példa, a demó nem adja vissza ennek a játéknak a lényegét. nekem anno a demo alapján egy egyszerű hack and slashnek tűnt.

Ui: @headhunter86, jó cucc nagyon a Nier, zene, történetvezetés zseniális!!!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269485) Bad Pritt válasza penge111 (#269484) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezzel nem értek teljesen egyet, pont azért volt jó demo, mert mindenből volt benne egy kicsi, ami a teljes játékot jóvá tette, a különböző zsánerek egymás után, sztoriból ízelítő, a zene.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269486) Catman válasza penge111 (#269483) üzenetére


Catman
aktív tag

Köszi, akkor lehet, hogy megpróbálom a 2-t (ha lesz valami jó akcióban).

(#269487) Silεncε válasza KaitouP (#269482) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát igen, az Atlus nem kifejezetten nyugati piacra gyártja a játékait :DDD

[ Szerkesztve ]

(#269488) Rage47 válasza penge111 (#269484) üzenetére


Rage47
veterán

Hát engem a demo úgy behúzott, hogy egyből megvettem. :D Szerintem is pont jól bemutatja, mindenből egy kicsit.

(#269489) penge111 válasza Rage47 (#269488) üzenetére


penge111
addikt

Lehet én más demoval játszottam anno, kb. 20 perc volt, egy kis harc mászkálással és egy bossfight a végén...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#269490) KaitouP válasza Silεncε (#269487) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja. :DDD Mondjuk aki nyitott ezekre, az jól jár az Atlus játékokkal. :K Csak kicsit fenékbe kéne billenteni ezt a céget, mert az üzletpolitikájuk (amint a Persona 5-el csináltak/nak) azért az elég meh.

BTW barátnőm nyúzására és arra ahogy néztem Őt Persona 5 Dancing in Starlightozni, most mindketten (ő újra) beleugrunk a P5-be, ezúttal most a Royal verzióba. Pont volt még fémtokos launch kiadás, meg is rendeltem, a héten megjön remélem. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269491) nemorino válasza Catman (#269480) üzenetére


nemorino
tag

Szerintem történetmesélés szempontjából hasonló, igazából második végigjátszásra adja magát mindkettő. Az első coopban csak a hostnak adja a trófeákat, a második szerencsére már nem ilyen. A második grafikája sokkal jobb, részleteiben sokkal jobban kidolgozott, de a harcrendszer szerintem rosszabb lett a pajzsok miatt. A másodikban valamivel jobb a quest tracking, az első ebből a szempontból elég rettenetes. Én nem bántam meg, hogy végigjátszottuk egy barátommal, de nekem nem jött be annyira. Ahogy látom erősen javallott a régi crpg játékok ismerete, hogy igazán élvezd.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#269492) Bad Pritt válasza penge111 (#269489) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy demoja volt, ilyen hosszú számsor névvel. :D
Repcsivel kezdtél, aztán tps, aztán oldalnézet, aztán izometrikus és a végén boss.
Mivel a játék nagyrésze ilyen, ezért ha valakinek ez a játékmenet nem tetszik, annak a teljes sem tetszene szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#269493) Silεncε válasza KaitouP (#269490) üzenetére


Silεncε
őstag

Mázlista, én konkrétan sehol nem találok lemezes P5R kiadást, pedig a napokban kerestem. :(

(#269494) Frod válasza Silεncε (#269493) üzenetére


Frod
addikt

Ha rosszat linkelek akkor bocs. P5R
(jatekaim.hu-n is látok egy eladó példányt)

Do you see the white shadow?

(#269495) KaitouP válasza Silεncε (#269493) üzenetére


KaitouP
veterán

Frod linkelte is a megoldást, gyorsan húzd be, elvileg még több van raktáron! :K :R

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#269496) headhunter86 válasza Rage47 (#269488) üzenetére


headhunter86
senior tag

Próbáltam anno a Nier demo-ját, de nem győzött meg. Viszont FFVII demo se győzött meg igazándiból. De olvasgattam, nézegettem a játékot és belevágva teljesen más lett a véleményem róla.
Szóval demo alapján nem jött be egyik sem igazándiból.
Viszont nekem most FFVII Remake ott van a második helyen Last Of Us Part II mögött.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#269497) Mik76


Mik76
senior tag

Koszi a valaszokat lejatszo temaban!

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#269498) dvd24 válasza Catman (#269480) üzenetére


dvd24
senior tag

"hogy többször futottam bele olyanba, hogy véletlenül rábukkantam valamire, ami egy el nem kezdett mellékküldetéshez kapcsolódott, és nagyon esetlenül jött ki az egész."

Nemrég toltam végig a kettőt, ez a jelenség masszívan jelen van itt is. Egy-két sidequestet el is buktam emiatt, mert már felvettem és el is tüntettem egy quest itemet ami kellett volna.

Persze ettől még végig lehetett tolni, és tényleg rohadt jó, de elég maximalista vagyok az ilyen RPG-kben és idegesített akkor :)

(#269499) Carlos Padre válasza RudY (#269319) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így voltam vele, a tlou2 után nagyon jól jött a Tsushima. Viszont a stat az egészen biztosan rossz, nálam a Tsushima a harmadik helyezett 7! egész órával és a tlou2 nem is szerepel a listán.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#269500) Carlos Padre válasza Xaels (#269341) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Olvasom az ilyen hozzászólásokat (másoktól is bőven) és az az érzésem, hogy nagyon nem ugyanazzal a játékkal játszottunk. Normál fokozaton játszva soha sem szenvedtem hiányt semmiben, de olyan szinten, hogy rendszerint nem tudtam felvenni a nyersanyagokat, nem, hogy naphosszat grindelnem kelljen. A vége felé bántam is már, hogy nem hardon kezdtem neki, de tartottam tőle, hogy nehéz lesz.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.