Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267551) nincsnév007 válasza Nayrobi (#267550) üzenetére


nincsnév007
őstag

:Y :C

(#267552) TCr válasza Nayrobi (#267550) üzenetére


TCr
veterán

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#267553) FollowTheORI válasza TCr (#267552) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Remélem azért PS5 nélkül is be lehet majd húzni a Man Eater-t, úgy mint a Bugsnax-ot is. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#267554) Wesder válasza TCr (#267552) üzenetére


Wesder
félisten

Egész jó kis hónap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267555) erahurka válasza Nayrobi (#267550) üzenetére


erahurka
félisten

Maneatert szúrnám pedig PS4-en.

A Greedfall az valami Souls like?

[ Szerkesztve ]

(#267556) james001 válasza erahurka (#267555) üzenetére


james001
veterán

Inkább olyasmi mint a Witcher.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#267557) Frod válasza TCr (#267552) üzenetére


Frod
addikt

A TR éppen akciós.
Sosem adnak olyat, ami éppen akciós. :Y
Ez valami hiba a mátrixban.
Egyébként nagyon örülök neki, mert januárban megvettem volna, így elég lesz csak a Definitive Contect-et megvenni hozzá, ami szintén épp akciós.

Do you see the white shadow?

(#267558) Steve1207 válasza Frod (#267557) üzenetére


Steve1207
veterán

Most se olyat adnak, mert a sima nincs is fent, de olyan már eddig is volt, hogy a "mindent bele pack" vagy valamelyik bundle, amelyikben a játék szerepelt olcsóbb volt. Amúgy szép kis pack lett így évkezdésre :)

Amúgy abból a szempontból érdekes, hogy ezek szerint a simát majd visszakapcsolják az adott hónapra. Ezek után ilyenekkel is kell számolni, amiből az alapverziója a játéknak már nem létezik úgymond.

.

(#267559) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok,

PS4 CUH-1004A
2 éve volt pasztázáson takarításon, semmi gond nem volt vele, de szeretem, ha rendben vannak a dolgaim, tegnap elvittem szervizbe (ugyan úgy csak takarítás, újra pasztázás).
Ma visszakaptam, de játék közben úgy 5 percenként, illetve egyszer a főmenüben is elment a kép 1-2 másodpercre, a hang pedig egyszer teljesen játék alatt, csak az app bezárása hozta vissza.

Holnap nyilván visszaviszem, de ezt mitől produkálhatja?

Aurea mediocritas

(#267560) Frod válasza Steve1207 (#267558) üzenetére


Frod
addikt

A sima alap kiadást hónapok óta nem kapni.
De akkor erre a "basicre" vehető a + kontent 1800ért?
Alapvetően így látnám logikusnak, de most összezavart ez :D

Do you see the white shadow?

(#267561) kill_switch válasza Frod (#267557) üzenetére


kill_switch
senior tag

Tegnap én is majdnem megvettem, most is bent van kosárban... örülök, hogy elfelejtettem befejezni a vásárlást. XD

(#267562) penge111


penge111
addikt

Sziasztok, nos mint anno mondtam én nem sürgettem a ps5 vásárlást. Elsőnek egy tv-t terveztem. Ma megjött életem első 4k-s tv-je. Pontosan a tv melyik hdmi portjába kell a kábelt dugni, mit kell állítani a tv-n és a ps4 pron, ha 4k és hdr-re vagyok kiváncsi. Ja, a tv nem egy hiper cucc, 65" TCL C715 Qled tv, nekem elegendő, így is magam alá csináltam a képminőség en. El se tudom képzelni mit tudhat egy Samu Q82 vagy egy Oled.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#267563) Kendek válasza penge111 (#267562) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Abba dugd amelyik 2.0-s, és kapcsold is be rajta; Settings > TV Inputs > HDMI Mode > Set to HDMI 2.0. A PS4-en pedig kalibráld be; Beállítások > Hang és képernyő > Videokimeneti beállítások > HDR beállítása.

<-ƘƘ->

(#267564) penge111 válasza Kendek (#267563) üzenetére


penge111
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#267565) Kendek válasza penge111 (#267564) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jah, a HDR kalibrálásánál nem egyértelműen írja, mert akkor jó amikor a logó éppen eltűnik, és nem akkor amikor a leghalványabban látszódik. Csak így lesz fullos a sötét és a világos, különben pedig egy fokkal bejjebb lenne mint amit a tévé tud.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267566) Senior60 válasza penge111 (#267562) üzenetére


Senior60
kezdő

Vagy egy SONY !

(#267567) ruti válasza WhiteWalker (#267541) üzenetére


ruti
Közösségépítő

KonzolRepair kerdes: milyen hataridovel csinaljak a pasztazast+tisztitast

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#267568) WhiteWalker válasza ruti (#267567) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kommentben ott írtam:

"meg is csinálták aznap"

(#267569) Steve1207 válasza Frod (#267560) üzenetére


Steve1207
veterán

Persze, az a pack ahhoz és az alap lemezes miatt lett kiadva. Amúgy nem tudom miért vették le a simát, árban se lenne baja, mert lehetne pozicionálni a teljes árát is meg akciókor is a többiekhez viszonyítva, pláne most, hogy mindennek felhúzták az alap árát.

.

(#267570) Carlos Padre válasza FunPro (#267502) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Aha, oké. Miért van az , hogy minden poszt ami azzal kezdődik, hogy szar az ND azzal a konklúzióval végződik, hogy nem is az ND-vel van probléma?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267571) Carlos Padre válasza saelin (#267512) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Don't starve.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267572) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy kis Outriders "bemutató".

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267573) FunPro válasza Carlos Padre (#267570) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez hosszú lesz:

Azért, mert a világgal van probléma, nem a fejlesztőkkel. :K

Igazából nem mondanám egyik nagy csapatra sem, hogy szar, mert nem lenne igaz.

A ND képes lenne bármikor lehozni bármit, olyan minőségben, hogy leszopja magát mindenki. Ez a dolog nem változott. Sőt, valószínűleg a CDPR, a Ubi, az EA, a bethesda, a 2K, meg mindenki képes lenne ilyen bravúrokra.

Csak mindenhol ott van az a fránya vezetőség, aki gallyrakurja az egészet, úgyhogy annyit tudok mondani, hogy JELENLEG minden csapat, aki AAA-ban utazik, szar.

A kreatív írók ki vannak herélve, mert ha a történetük nem felel meg ennek meg annak a kritériumnak (agendának), nem lehet tető alá hozni. Ráadásul a vezetőség is belekontárkodik az írói folyamatokba, így végképp esélytelenné téve a dolgot.

Ezért tartom sokra az indie fejlesztőket, mert azoknak nincs gúsbakötve a kezük, mernek kreatívak lenni. Nem a társadalmi faszméregetésnek próbálnak eleget tenni, mert nem engedhetik meg maguknak, hogy ilyen ostobaságok miatt akár egy vevőt is elveszítsenek. Ők a tudásukhoz mérten a legjobb munkát adják ki a kezükből.

Úgyhogy ha egy jó sci-fi-t szeretnék, akkor csak abban reménykedhetek, hogy valamilyen indie fejlesztő előrukkol valamivel, ami lehet nem lesz olyan hosszú,mint egy AAA, nem fog úgy csillogni, mint egy AAA, de legalább egy olyan játék lesz, amit élvezettel viszek végig.

A nagy stúdiók pedig kapják be.

U.I.:

A filmek terén ugyanez a helyzet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#267574) AXisBOLD válasza AXisBOLD (#267559) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hello,

az első hsz-ben nem találtam, de van hiba lista a PS4-hez?
a fent említett problémát keresném ki.

Aurea mediocritas

(#267575) oliwire


oliwire
őstag

Horizon Zero Dawn végigjátszva, plusz a Frozen Wilds is. Nekem tetszett amúgy. Néha az ellenségek nagyon agresszívak voltak, alig hagytak arrébbvonulni, vagy egyáltalán elmozdulni :DDD
az energiapáncélos armor nélkül nem is nagyon tudtam volna végigvinni, az nagyon kellett hozzá.
Grafikája végig rendben volt, bugokkal nem találkoztam. Platinázáshoz nincs türelmem már hozzá, de a Main Questek mellett megcsináltam az összes Side-ot, meg minden mást, ami értelmes dolgot ad jutalomként, így a tartalom mennyiségével is elégedett voltam. :)

(#267576) sp8787 válasza FunPro (#267573) üzenetére


sp8787
addikt

(#267577) sp8787 válasza Xaels (#267572) üzenetére


sp8787
addikt

Will OUTRIDERS be the next ANTHEM?

Sztem nem.
Vszinu ez lesz a 2021-es rng-guritasom ,elorendelem utana majd legfeljebb vicsoritok ha sz*r.

(#267578) erahurka válasza oliwire (#267575) üzenetére


erahurka
félisten

A power armor nagyon OP de kell is a végére hacsak nem akarja az ember letépni az arcát az idegtől.

(#267579) megyer11 válasza Carlos Padre (#267571) üzenetére


megyer11
tag

Az egy tök aranyos játék, én is ajánlom. Nem egy mai darab, még anno pc-n játszottam vele...

(#267580) oliwire válasza erahurka (#267578) üzenetére


oliwire
őstag

Normál módban voltam, és annyira nem találtam könnyűnek a játékot, pont elég volt nekem :)

szerk.: ja, és nekem ez a "nem találtam könnyűnek" azt jelenti, hogy ugyan nem halok meg minden 5 percben, de azért kapok sokszor sebzést, és kell használni a heal potionokat :))
a "minden 5 percben meghalok" nekem már túl nehéz, és nem vágyok ilyenre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#267581) Xaels válasza sp8787 (#267577) üzenetére


Xaels
félisten

Én az Anthem-mel is elvoltam, igaz az endgame az elég kevés volt és lootolni sem nagyon volt utána indíttatásom mert gyenge volt. Itt az Expeditions elég jónak ígérkezik, elég nagy tartalomnak tűnik és a sztorira is valami 50óra körülit mondanak, de ha csak a felét tudja már az sem rossz számomra. Én már előrendeltem, 2 helyről is feltöltőt kaptam karácsonyra és erre költöttem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267582) FunPro válasza sp8787 (#267576) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez amúgy kifejezetten vicces, hogy arra a hsz-re egy George R. R. Martin idézettel köszönsz be, ugyanis a got utolsó 1-2 évada azért lett olyan fertelmesen pocsék, mert ott is a vezetőség agylágyulást kapott, megpróbálta a hülyeségeit beleerőltetni a sorozatba és csesztek arra, hogy a kreatív író (értsd Martin) mi a csöcsről hadovál nekik.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#267583) erahurka válasza oliwire (#267580) üzenetére


erahurka
félisten

Hát a DLC-ben kellett életet tölteni a ruhával is, de általában szépen vissza tudott tölteni. Az volt a baj, hogy a tűz volt hogy hiába volt még páncél, akkor is sebezte a karaktert.

(#267584) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok!

6 éves gyereknek vennék egy használt PS4 slim 500gb verziót.
Életemben nem volt kezemben konzol.
Online nem tervezek játszani, kizárólag készségfejlesztő, táncos játékokat futtatnánk rajta. Egyelőre.
Egy VR V2-őt is kinéztem hozzá kamerával - ha jól értelmezem ez pc-re is köthető, így nekem is jól jönne - Super Mario és társait játszani. Bocs, totál hülye vagyok az egészhez, gyerekjátékokhoz különösen.

Szóval érdemes erre PS4-et választani?

(#267585) F-ECT$ válasza t.imi (#267584) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Inkább Nintendo.

Dive ever, work never.

(#267586) Kendek válasza t.imi (#267584) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hatévesnek nem javasolnám a VR-t, inkább csak 12 éves kortól. De amúgy sem lehet benne annyira táncikálni.

<-ƘƘ->

(#267587) nanorambo válasza t.imi (#267584) üzenetére


nanorambo
őstag

Super Mario és csatolmányai hivatalosan csak Nintendora van. Szerintem is inkább nézz körül nintendo fronton. Viszont arra nincs VR.
Nintendo amúgy is sokkal "gyerekbarátabb" rengeteg olyan játék jön rá.

[ Szerkesztve ]

(#267588) fausto válasza FunPro (#267582) üzenetére


fausto
addikt

Ez nem így volt, az HBO simán berendelt volna 2 teljes évadot, csak a két showrunner akarta lezárni minél gyorsabban, valószínű unták vagy lett volna más meló.

(#267589) FunPro válasza fausto (#267588) üzenetére


FunPro
senior tag

Az én szememben a vezetőség = showrunner = D&D.

A ND esetében sem azt mondom, hogy a Sony miatt tartom őket alkalmatlannak egy normális sci-fi összehozására.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#267590) oliwire válasza erahurka (#267583) üzenetére


oliwire
őstag

Én azt vettem észre, hogy a "corruption" sebzés ment be a páncél alá.

(#267591) saelin válasza Carlos Padre (#267571) üzenetére


saelin
veterán

Az megvan és a Together is. Pc-n sokat játszottam vele, de sajna ps-en már nem igazán van kivel játszani. Haverok nem szeretik a 2D-s játékokat... :DDD

Egyébként feladtam már. Lehetetlen ebben a témában olyan játékot találni ami 2-3 ember ízlésének megfelelne. Jó pár óra googlizás után csak ilyen early access szintű játékokat találtam és semmi AAA-t survival témában, pedig biztos lenne rá igény hogy coopban gyűjtögessen, harcoljon és építsen egy kis csapat. Ps+ban még azt a Conan Exiles-t is kipróbáltam. Összesen 50 ember volt online benne... Biztos nagyon jó játék. :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267592) t.imi


t.imi
addikt

De gyorsak vagytok :) :R

Pontosítom, most lett kis időm. 6.5 éves, néhány évvel előre is gondolva.
Közös játékokra is jó a Nintendo?
Tv-n közösen játszani lenne a cél, nem berakva gyereket a sarokba. Arra van tablet, havonta egy órát ha be van kapcsolva sokat mondok.
Just Dance, Astro Bot, ez jár a VR V2 megapackhoz, amennyi időm van most játékok keresésével foglalkozni, ezeket túrtam ki hirtelen.
Természetesen nem tenném a fejére a VR-t, a kamera és azzal (közösen) játszható játékok lenne a cél.

Ha azt tanácsoljátok, hogy nem járható út, természetesen elfogadom.

(#267593) Kendek válasza t.imi (#267592) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én azt tapasztaltam családon belül, hogy még egy Astro Bot is nehézkes egy tízévesnek is. Ha magadnak szeretnél VR-t az oké, de az nem egy nagy közös játék ha közben úgy nézi a tévén a gyerek, hogy nálad ki van zárva a világ. A kamerás játékokból pedig elég kevés van, csak ezekért szerintem nem is éri meg ennyit költekezni. A Nintendo és az arra megjelenő játékok inkább kisgyerek és családbarátok. Már ha nem azt szeretnéd, hogy ilyen lövöldözőseket nyomasson.

<-ƘƘ->

(#267594) Xaels válasza saelin (#267591) üzenetére


Xaels
félisten

A Fortnite eredetileg olyasminek készült nem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267595) Senior60


Senior60
kezdő

Egy kedves fórumtárs jóvoltából kezembe került a Remnant: From the Ashes

Semmi extra, nem egy triplaA, de élmény vele játszani !!!! :R

(#267596) F-ECT$ válasza t.imi (#267592) üzenetére


F-ECT$
titán

Én továbbra is Nintendot mondok ezekhez az igényekhez.

Dive ever, work never.

(#267597) RangerFox válasza t.imi (#267592) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Just Dance-szel kb. ki is fújt a kamerás játékok listája, szóval erre kár építened. Ha a közös mozgásérzékelős játék a cél, akkor a Switch lesz a ti konzolotok.

(#267598) Xaels válasza Senior60 (#267595) üzenetére


Xaels
félisten

Soha nem is akart AAA lenni, félárasan és eredetileg csak digitálisan jelent meg, majd utólag lett belőle dobozos verzió. Ha elakadsz kérdezz bátran

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267599) vargalex válasza Kendek (#267593) üzenetére


vargalex
félisten

Az én 7 éves fiam nagyon élvezte az Astro Botot. Még mindig az egyik kedvenc játéka. Igaz, a 12 évesnek nem jött be. Főleg a vezérlés. Neki valahogy nehezebb volt, mint a kicsinek. Ott ugye kívülről látod a robotot és néha elég távolról, jó térbeli érzékelés kell hozzá, hogy most valójában merre is kell menni. Gyanítom, hogy erre gondoltál, mint nehézség.

Alex

(#267600) saelin válasza Xaels (#267594) üzenetére


saelin
veterán

Ez egy nagyon jó ötlet! :Y :R

A Save the World része a játéknak egy picit hasonló ahhoz amit keresünk. Nekem abban a játékban van vagy 30 órám legalább és emlékszem hogy tartalmilag eléggé jól fel van hízva. Ugyan nincs agyon reklámozva mint a Battleroyal testvére, de egy teljesen szolid, önálló játék. Sok sok építéssel, nyersi vadászattal, loottal, bázis építéssel és persze nem utolsó sorban crafting-al. Anno azért hagytam abba mert egy idő után egyedül monoton lett, de ha sikerülne legalább egy embert behúzni vele, akkor lehet jönnének a többiek is. Eskü teljesen elfelejtettem hogy az a játék létezik... :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.