Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267451) F-ECT$ válasza PéterrKiss (#267450) üzenetére


F-ECT$
titán

90k körül.

Dive ever, work never.

(#267452) Lefty válasza PéterrKiss (#267450) üzenetére


Lefty
addikt

Januarban mar lesz keszleten ujra nem?

(#267453) S e t h válasza Lefty (#267452) üzenetére


S e t h
nagyúr

Külföldön elképzelhető.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267454) hombre[EU] válasza sp8787 (#267443) üzenetére


hombre[EU]
veterán

jó-jó, de ebben azért sokkal több munka van,mint egy From játékban...vegyük pl. ezt a bossfightot->[link] ... szerinted ezt a szél hordta össze?!

Life, Uh, Finds A Way

(#267455) sp8787 válasza hombre[EU] (#267454) üzenetére


sp8787
addikt

Nem, hanem siman lenyultak a Divison-bol ,hogy megasok HP-je legyen egy bossnak. ;]
De ahogy nezem csak azt sikerult.

A Divison-bol pl. a Tidal Basin, Roosevelt Island nagyon jo volt. Soloban noice!!!

(#267456) Wesder válasza hombre[EU] (#267454) üzenetére


Wesder
félisten

Deszemétvagy... Megölted Oda-t?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267457) hombre[EU] válasza sp8787 (#267455) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és a divisionben is beragadnak a levegōbe? :DDD

wesder nem látod,hogy önvédelem volt?! :D

Life, Uh, Finds A Way

(#267458) icemad válasza cyberkind (#267447) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk egy random AC vagy far cry ezerszer szórakoztatóbb, mint ez a szutyok. Mióta a cp2077-t bejelentették megjelent 3 Watch Dogs. És egyik sem ilyen gyalázatos állapotban. Sőt!

(#267459) Wesder válasza hombre[EU] (#267457) üzenetére


Wesder
félisten

Az oké, de én gumilövedékkel meg a puszta kezemmel oldottam meg. Így életben maradt, csak egy kis belső vérzése volt. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267460) cyberkind válasza icemad (#267458) üzenetére


cyberkind
félisten

Az első rész rettenetes volt az első gameplay után, szarul is ment, csúnya is volt, talán nem volt annyira bugos, de a második rész csak szimplán szarul ment rengeteg pc-n, a játék nem volt rossz, a harmadikat nem tudom, de az már nem izgat, mondjuk egy Ubi cím se, nem az én kategóriám. A CP viszont brutál jó, teljesen Blade Runner meg Ghost in the Shell utánérzés, alig tudom letenni, persze én imádom ezt a stílust.

Paranormal Cocktivity

(#267461) icemad válasza cyberkind (#267460) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Konzolos topikban a konzolos verziókról szoktam beszélni. Hogy PC-n hogy megy, vagy nem megy, nem izgat. A cp2077 az előző konzolgeneráción értékelhetetlen. Egy sok sok éves gta 5 szintet nem ér el. De nézhetünk egy Obliviont vagy Skyrimet is ebben a kategóriában. Mindegyik nagyságrendileg jobb játék. Engem nagyon elszomorít, hogy egy cp2077 egyáltalán esélyes az év játéka címre. Semennyire sem érdemli meg. Semmi fejlesztés vagy újdonság nincs meg benne. Ha teljesen bug mentes lenne, akkor sem lenne jobb egy erős közepesnél.

(#267462) Lefty válasza cyberkind (#267460) üzenetére


Lefty
addikt

Viszont ennek ellenere meg az elso WD-ben is sokkal tobb agya volt az NPC-knek (mondjuk ennel barmi jobb), illetve tobb interakcio volt a vilaggal.

(#267463) cyberkind válasza icemad (#267461) üzenetére


cyberkind
félisten

Én mindenhol PC verzióról beszélek, nyilván az exkluzívoknál nem, de amit lehet azt PC-n tolom, ahogy a CP-t is, de ha bekerült volna a tps nézet, lehet befigyel a konzolos verzió. Tapasztalatom nincs a régi konzolod verzióval, így nem tudok érdemben mit írni, lehet tényleg annyira rossz, hogy játszhatatlan, nekem nem tudom milyen lenne, én mind a Mafia 3 és Batman Arkham Knight-ot kb a megjelenés állapotában játszottam PC-n, de valamiért nem volt közel se annyira rossz mint másnál, esetleg csak abszolút nem érdekeltek ezek a dolgok, mert tudtam ezekkel együtt is élvezni a játékot, nem tudom melyik. Év játékára szerintem hülyeség indítani a CP-ot, mert ugyan jó a sztori, a hangulat és a karakterek, de ez nem a szint sokszor, leginkább a városban amit már a lassan 8 éves Gta 5 is hoz. De még a megjelenés előtt megfogalmaztam egy dolgot a játékkal kapcsolatban, ezt bármikor és bárminél tartom:
Egyébként erre majd kíváncsi leszek mindenkitől, hogy amikor kint lesz a játék, és mindenkinek lesz egy bizonyos tapasztalata, mit fog írni, mert én nem fogom soha se azt írni, hogy ez így mind, ami kövezte meg kövezi a játékot, megérte, mert nem, lehetne szó szerint tökéletes is, akkor se, ezt nem szabad követnie az iparnak.:N

Lefty
A 2. részben egész jó volt az a város, olyan dolgok voltak benne, ami még egy Gta-ban se, jó volt akkor és ott, viszont ezerszer jobban élvezem a CP-ot mint a WD 2-t, és már több időm van benne, és minden nagyon messze van, szóval...

Paranormal Cocktivity

(#267464) hombre[EU] válasza Wesder (#267459) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na de az élōk nem dobnak lootot,he :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#267465) Wesder válasza hombre[EU] (#267464) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem. Lootolható akkor is, ha gumilövedékkel K.O.-zod, viszont K.O. utàn a gumilövedék is halàlos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267466) sp8787 válasza cyberkind (#267460) üzenetére


sp8787
addikt

Ez a Blade Runner hangulat ez biztos?

Nem jatszottam vele de nekem a videokbol sokkal inkabb ilyen csillivilli bazari hangulat jon le mint az a darkfjucsor amit a Blade Runner vagy az a sorozat aminek most nem ugrik be a cime de az elso evad egesz jo a maasodik meg fullhulladek volt kepes volt atadni.
Azok tenyleg darkfjucsorosek voltak en vhogy ezt itt nem erzem de jatszva biztos mas.

(#267467) cyberkind válasza sp8787 (#267466) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, nemcsak én látom így, a topikjában is többen írták, szerintem én ezért játszom főként, meg persze a karakterek, de főleg a női V, egyszerűen imádom, viszont ami így előzetes ránézésre nem tetszik, az a sztori hossza, nem sokat csináltam, de már megvan abból 45%, de hát a károgó szájaknak hosszú volt a TW3, hát ez nem lesz az.

Paranormal Cocktivity

(#267468) hombre[EU] válasza cyberkind (#267467) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát én BladeRunnert nem találtam benne...inkább a Dredd bíró ugrik be elsōre a játékról :D ez csak egy sima elzülött társadalom, az audiovizuál sem igazán passzol hozzá (színes-szagos rocknroll)...de a police systemet biztosan a MinorityReportból emelték át ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#267469) raziel01 válasza sp8787 (#267466) üzenetére


raziel01
veterán

Altered carbon?

(#267470) FunPro válasza Kendek (#267430) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez szerintem nehéz ügy, mert a régi generációs konzolportokat kellett volna kibekkelniük.
Azokat csúsztatni nagyon nem tudták, mert teszem azt jövő ilyenkor mit ér az ember gyermeke egy ps4 verzióval?

Itt annyit tudtak volna tenni, hogy visszamondják a ps4/xbox portot, ami anyagilag elméletben veszteségesebb, mint félkészen kiadni a portékát.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#267471) nanorambo válasza Lefty (#267452) üzenetére


nanorambo
őstag

Májust írnak több helyen is.

(#267472) Lefty válasza cyberkind (#267463) üzenetére


Lefty
addikt

Orulok ha neked tetszik, ha neked bevalt.
Az a baj, hogy engem mar nem is bugok zavarnak, azokkal ugy ahogy lehet jatszani. Hanem minden mas... A jatek fizikaja sokszor irto fura, az NPC AI az valami egeszen elkepeszto, egyes animaciok (pl. autoval vizbe zuhanni kogagyi, autok torese), rendorok az ember moge spawn-olnak, a vezetes borzaszto, interakciok hianya, ez az open world csak egy humbug igy. A story az eddig amugy tetszik, csak kozben ezek meg idonkent nagyon demoralizaloak.

(#267473) Carlos Padre válasza cyberkind (#267463) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tök jó, mert így teljesen irreleváns amiket itt összeírogatsz, mondhatni off.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267474) sp8787 válasza raziel01 (#267469) üzenetére


sp8787
addikt

Igen az. Az 1so egesz rendben volt a 2ik hat na.

(#267475) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Már megint ez a csúnya Cyberpunk vagy 100 hozzászóláson keresztül.
Fiamat alig lehet kirobbantani a tévé elől, annyira tetszik neki a Cyberpunk. Eddig két buggal találkozott.Harc közben 10 métert hátradobta a játék.Nem indult el az autó, amibe beleült. Hangulat, történet szerinte 1000%on pörög.
Nála az idei év legjobb játéka a Ghost of Tsushima mellett.
XSXen játszik.

(#267476) consono válasza ProEvoFan (#267475) üzenetére


consono
nagyúr

Lassan tényleg unalmas mindenhol ezt olvasni :) Előkerülhetne valami komolyabb téma végre! Pl. milyen TV-t vegyek a PS4-hez, hangosabb e a gép mint a porszívó, vagy mi a baj a TLoU2-vel... ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#267477) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Már én is azt hittem rossz topikban vagyok. Nincs sajátja?

The Truth is out there...

(#267478) vargalex válasza ProEvoFan (#267475) üzenetére


vargalex
félisten

Mondjuk ennek a hozzászólásnak sincs semmi köze a topic-hoz...

Alex

(#267479) ProEvoFan válasza vargalex (#267478) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Dehogynem.
Annyira, mint az előző 100 hozzászólásnak.
Vagy nem tetszik a Cyberpunkról alkotott pozitív vélemény? ;]

(#267480) Kendek válasza Lackooo84 (#267477) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Akinek PS4-re van meg, az jobban teszi ha ide ír, mert ott a PC-sek nem nagyon viselik el. Még az is fel lett terjesztve, hogy tiltani kéne a konzolosok általi negatív hangvételű beírásokat...

<-ƘƘ->

(#267481) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Megtalaltam ezt a leirast a topikban a jatek megosztasrol.
Az az egy nem tiszta, hogy ha a baratom kilep az en fiokombol, akkor a kesobb megvasarolt tartalmakat hogyan fogja elerni?
Pl, leszedtuk havernal a Mortal Kombat 11-et az en accomrol, ugy hogy az O gepe van elsodlegesnek aktivalva, miutan kileptem szepen tud is jatszani vele a sajat felhasznaloja alol.
Ha en megveszek plusz tartalmakat (Kombat pack 2, Aftermath), azt O is lefogja tudni tolteni anelkul, hogy be kellene lepnie az en ps accountomba?
Leiras alapjan ugy ertelmeznem, hogy igen, de gyakorlatilag miutan kileptem az en jatekaim/addonok nem latszanak(a le nem toltottek) se az O se az en felhasznaloi fiokom (baratom gepen levo fiok) alol.
Akkor most hogy is van ez? Csak azt eri el amit letoltott amig be voltam jelentkezve?

[ Szerkesztve ]

(#267482) Kendek válasza birno (#267481) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A letöltés mehet a konzolról indítva, mobilon az applikáción keresztül, és PC-ről a böngészőből. Csak a letöltött dolgok osztódnak, szóval mindenképpen azzal a profillal kell kezdeményezni a letöltést amelyiknek licence van az adott tartalomhoz. Mivel maga a licenc nem osztódik, ezért másik fiók alól letölteni nem, csak vásárolni lehet.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267483) birno válasza Kendek (#267482) üzenetére


birno
addikt

Tehat elvileg en a sajat PC-mrol eltudnam inditani neki a letoltest az O PS4 gepere?
Mondjuk ehhez meg az en accom ala kellene valahogy beregisztralni az O gepet gondolom.
Ezt hogy lehet megcsinalni?
A lenyeg az lenne, hogy az en hozzaferesem ne kelljen megadnom neki, most is ugy csinaltuk, hogy ott voltam nala, en beleptem, anelkul, hogy tudna a jelszavam.

(#267484) Kendek válasza birno (#267483) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, te távolról el tudod indítani neki a letöltést. Amit az applikációból és a böngészőből indítasz, az mindig az elsődleges gépre megy. De amúgy ha a konzolon bejelentkeztél hozzá, akkor az átjelentkezéshez már nem feltétlenül kér jelszót. Vagyis annak tudta nélkül is tud letölteni.

<-ƘƘ->

(#267485) birno válasza Kendek (#267484) üzenetére


birno
addikt

Mar kijelentkeztem nala, szoval az atjelentkezes biztos nem mukodik.
Viszont ha az elsodlegesre megy a letoltes az jol hangzik, mar csak azt kell megtalalnom hogyan inditsam el, mert PC-rol a game library-ben ez az uj felulet nem is mutat addonokat, csak jatekokat es meg nem jottem ra hol talalom meg.
Mobil appol elvileg letudnam tolteni, de gyakorlatilag "something went wrong" hiba jon.
Emlekeim szerint nem kell bekapcsolva lenni a PS-nek ahhoz, hogy berakja queueba, nem?

De nala akkor ezek nem jelennek meg az addonok kozott alapbol ha jol ertem, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#267486) Kendek válasza birno (#267485) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha a konzolon nem a Beállítások > Fiókkezelés > Kijelentkezés opcióval jelentkeztél ki, akkor simán vissza tud lépni a profilodba. Viszont ha ténylegesen kijelentkeztél nála manuálisan, akkor meg a megosztás az ami nem fog működni.

A távolról indított letöltésnél nem kell, hogy be legyen kapcsolva a konzol.

Ő saját jogon csak megvásárolni tudja az addonokat, használni pedig csak letöltés után. Persze van olyan fajta addon is amihez csak licencet kell vásárolni, letölteni pedig nem, mert már alapból bele került a játékba egy frissítéssel, és csak fel kell oldani.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267487) _drk válasza cyberkind (#267463) üzenetére


_drk
őstag

Ebben a generációban nagyon kijött hogy kellenek a rendezők, a normálisabb főnökök mert túl sok a munka.
A 7-8 éves fejlesztési időt nem tudom hova tenni. Én erre nagyon ki vagyok akadva, mert ha még jó játék is lett volna, hát 7 év alatt illene annak lennie. Csak akkor tényleg jön a kérdés hogy tartalmas, jó játékhoz 7 év kell?
Szerintem 3-4 év alatt ha nem sikerül, már nem is nagyon fog. (ebbe a CP-ben sincs több!)
Azt látjuk hogy exkluzívoknál kell a több idő, hogy olyan legyen amilyen. Egyedül a Days Gone hasalt el kicsit, de az még kezdő stúdió, de az is milyen eszetlenul jól néz ki azon a vason.

Nagyon elvannak rontva ezek a projektek az biztos, mer a Ubisoft meg szarja ki magából évente ezeket a játékokat, úgy hogy ha lenne nekik is még rá 1-2 évük lazán tudnának komolyabbakat alkotni. De akkor se 7 év. (3-4 év)
Ennyi idő alatt ebben a mai felgyorsult világban rengeteg minden történik! Ezek meg levannak ragadva!

(#267488) Wesder válasza _drk (#267487) üzenetére


Wesder
félisten

4 év volt a konkrét fejlesztési idő, mert elöször a W3-at kellet helyrehozni és befejezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267489) nanorambo válasza _drk (#267487) üzenetére


nanorambo
őstag

A ubisoft termékeiről lehet sok mindent mondani (nagyon egy kaptafára készülnek, lekletlenek stb), de projekt menedzsmentben a lista élvonalában vannak.

[ Szerkesztve ]

(#267490) icemad válasza nanorambo (#267489) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Plussz... Engem baromira szórakoztatnak is. És kb tök mindegy, hogy az utolsó 3 AC, utolsó 4 Far Cry, vagy a Watchdogs szériát veszem alapul, nekem mindegyik remek kikapcsolódást nyújtott. De lehetne mondani akár a wildlandset vagy divisiont is. Gondolom a profit sem lehet rossz, ha minden évben kiadnak 2-3 játékot/folytatást.

(#267491) birno válasza Kendek (#267486) üzenetére


birno
addikt

Fiokkezelesnel leptem ki.
Most amugy mobilrol eltudtam inditani, hogy toltse le az elsodlegesre, PC-n latom is a download queueba, de havernal nem jelenik meg, pedig nete van.
PS networkbe O nincs bejelentkezve, mert az O profilja alol be se jon a bejelentkezesi felulet, valami hibat ir, erdekes mod az en profilom alol meg be tudna jelentkezni.
Valami el van szurva nala valoszinuleg.

(#267492) Xaels


Xaels
félisten

Ki milyen típusú játékot szeretne látni belső studiótól? Én egy Gears féle sztori orientált TPS scifi lövöldét szívesen látnék UC minőségben, esetleg rátehetnék a W40K jogokra a mancsukat. Vagy egy Prince Of Persia Sands Of Time szerű akció-platformer fantasy, öszetett ügyességi és logikai feladatokkal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267493) Bad Pritt válasza Xaels (#267492) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Egy normális open world rpg kéne olyan régi BioWare minőségben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#267494) Kendek válasza birno (#267491) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ott lett elszúrva, hogy manuálisan kijelentkeztél a konzolján. Ha nem szeretnél bejelentkezve maradni nála, akkor nem fog menni a megosztás, szóval abban az esetben felejtős az egész.

<-ƘƘ->

(#267495) tboy93


tboy93
nagyúr

Megvettem valamikor idén a Deus Ex Mankind Divided-et ~2.000-ért, de fórumos tanácsokra hagyatkozva úgy voltam vele, hogy akkor már végigtolom előtte a Human Revolution-t is. Mivel PS3-am nincs, PC-n voltam kénytelen játszani vele. Hogy ez mekkora egy jó játék volt :C Baromi jó sztori, szuper design, jó zenék. Nem is tudom ez hogy maradt ki nekem anno. Remélem a folytatás is van ilyen jó. Mondjuk mindenképp élmény lesz újra kanapéról gémelni.

[ Szerkesztve ]

(#267496) Xaels


Xaels
félisten

Üdv, lord_machine_x!

Új fizetési szolgáltatási jogszabályok lépnek hatályba hamarosan, amelyek befolyásolhatják a PlayStation®4 és PlayStation®5 digitális tartalmak vásárlását a következő néhány hónapban.

Mi történik pontosan?
A jogszabály az EU „Felülvizsgált fizetési szolgáltatási irányelvéből” ( Revised Payment Services Directive, azaz „PSD2”) származik, és célja az online fizetések biztonságának növelése azzal, hogy kötelezően igazolni kell, hogy az online tranzakciót végző személy a fizetési mód eszközének birtokosa.

A bankok, a hitelkártya-szolgáltatók és a fizetési intézmények jelenleg a PSD2 szabványoknak való megfeleléshez fejlesztik biztonsági intézkedéseiket. Az új biztonsági szabvány neve 3DS. A 3DS megköveteli, hogy a vásárlók további ellenőrzésen essenek át a fizetési tranzakció során, például egy egyszeri jelszó megadásával (amelyet mobiltelefonjukra kaptak), vagy egy biztonsági kérdésre válaszolva.

Sajnos amíg ezek a változtatások implementálásra kerülnek, a 3DS hitelesítési hibák a játékkonzolokon, köztük a PS4™- és PS5™-rendszereken végrehajtott fizetéseket elutasíthatják. Várhatóan ez jobban befolyásolja a hitel- és betéti kártyákkal történő fizetést, mint a PayPalt és az általunk elfogadott egyéb fizetési módokat. A kuponkódok beváltását ez nem érinti.

Hogyan vásárolhatok a továbbiakban PS4™ vagy PS5™ digitális tartalmat?
A továbbiakban is sikeresen vásárolhatsz PayPal vagy más alternatív fizetési módok segítésével. Ezen felül feltöltheted pénztárcád egyenlegét feltöltőkártyákkal, amelyeket be tudsz váltani konzolodon, majd a pénztárca egyenlegéből vásárolhatsz.

Előreláthatóan a Playstation™Store konzolon kívüli – asztali vagy mobileszközökön elérhető – verzióját várhatóan nem fogja annyira hátrányosan befolyásolni a 3DS implementációja, így megpróbálhatsz hitel- vagy betéti kártyáddal tartalmat vásárolni a PS Store rendszerében ezen a címen: store.playstation.com

Miután bejelentkeztél a PS Store felületére és megvásároltad a kiválasztott tartalmat, visszatérhetsz konzolodhoz, hogy ott letölthesd.

Fizetési kísérletem mind konzolon, mind asztali gépen vagy mobileszközön elutasításra kerül. Mit tehetek? Mennyi ideig lesz ez így?
Kérjük, fordulj közvetlenül a bankodhoz vagy a hitelkártya-szolgáltatóhoz, ha meg szeretnéd tudni, miért utasították el a fizetés feldolgozását. Azzal kapcsolatban is ők tudnak segíteni, hogy 3DS-implementációjuk működni fog-e játékkonzolokon is.

Hol tudhatsz meg többet?
További információk GYIK oldalunkon találhatók.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267497) hombre[EU] válasza Xaels (#267492) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ND- scifi krimit
Guerilla - aréna fps multi
Insomniac - VR openworld
Japan+Bluepoint - BB2
a többiek folytassák csak,amit elindítottak.

Life, Uh, Finds A Way

(#267498) Kendek válasza Xaels (#267496) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ezt az emailt mindenki megkapja, vagy már meg is kapta.

<-ƘƘ->

(#267499) Xaels válasza hombre[EU] (#267497) üzenetére


Xaels
félisten

Az ND scifi krimi rohadt jól hangzik.

(#267498) Kendek valószínü, csak nem mindenki nézi a mailjeit és gondoltam beteszem. Ez legalább témába vág és fontos.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267500) saelin válasza Kendek (#267480) üzenetére


saelin
veterán

Yup, ezért hagytam én is ott a topikot pár nap után. Állandó konfig, fps, graf beállítás összehasonlítgatás ment és aki le merte írni hogy szar a konzol verzió, annak megmondták hogy ennyit tud az az öreg hardver. Nem vagyok Pc gaming ellenes, mert sokáig én is magamnak építettem a vasam, de valami hihetetlen arogánsak tudnak lenni néha - tisztelet a kivételnek. Meg amúgy is nagyon ritkán járok dedikált játékok topikjába, mert inkább kigooglizom ami kell nekem vagy redditezek miatta. Spoilert meg nem szokásom kibeszélni max chaten, esetleg szóban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.