Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267851) tboy93 válasza RangerFox (#267850) üzenetére


tboy93
nagyúr

És tartja is az árát rendesen... Használt switch + ex címekkel garantáltan nem bukik sokat az ember, ha pár hónap múlva kiszáll. Én is gondolkodtam rajta, hogy ha megjön majd a PS5, akkor a Pro-t kis ráfizetéssel becseréljem-e egy Switchre. De igazság szerint, nem nagyon lenne kihasználva.

[ Szerkesztve ]

(#267852) nanorambo válasza penge111 (#267848) üzenetére


nanorambo
őstag

Én is gondolkodtam, hogy felrakom a Pro-mat mert nagyon jó áron el tudnám adni, alig kéne majd ráfizetnem a ps5-re, de én olyan 6-8 hónappal számolok, addig meg nem bírnám ki game nélkül :D
Most ott tartok, hogy majd akkor adom el a ps4-et, ha már itt figyel a ps5 a TV alatt.

(#267853) Tatyla válasza nanorambo (#267852) üzenetére


Tatyla
őstag

Én így voltam amikor a fat gépet cseréltem prora és másfél hónapig nem volt gépem, azt hittem meg örülök. Most inkább megvárom míg megjön a PS5 és utána hirdetem meg

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#267854) sutyesz96 válasza fausto (#267781) üzenetére


sutyesz96
őstag

Kétlépcsős aktivalva volt, és ettől függetlenül nem kaptam semmilyen értesítést. Pedig se az e-mail cím se a telefonszám nem lett megváltoztatva a profilomon.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#267855) tboy93 válasza sutyesz96 (#267770) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kártya letilt, úgy első körben. Remélem nem a main kártyád volt megadva. Netes vásárlásokra célszerű prepaid kártyát használni (pl. Revolut).

(#267856) erahurka válasza nanorambo (#267852) üzenetére


erahurka
félisten

Én most kicsit úgy vagyok hogy ha eladnám a PS4-et és nem vennék semmit, nem hiányozna nagyon a gaming.

(#267857) gyuromoj válasza erahurka (#267856) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én pont két hete adtam el a Pro-mat, baráti körben. Kicsit már hiányzik, viszont a PC-t kicsit fejlesztettem előtte, hogy tudjak Apex-ezni, de pár nap után az már nem kötött le.
Szóval ha sikerül elcsípni egy PS5-öt valahogyan 1-2 hónapon belül, akkor nagyon boldog leszek. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#267858) Rage47 válasza erahurka (#267856) üzenetére


Rage47
veterán

ja egyelőre nem, majd ha eladnád és 1 hét múlva tolnál valamit, akkor jól jönne :D

(#267859) Mezcal


Mezcal
addikt

Asseto Corsat is betette a ps plus alá.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#267860) Delirious


Delirious
tag

Valaki korábban írta, hogy az egy éves PS Plus január 5-től akciós lesz. Csak kamu lehetett?

(#267861) Gigicuci válasza erahurka (#267856) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Azt hittem pedig hogy a Bugsnax nélkül nem tudnál élni :)

(#267862) RangerFox válasza Mezcal (#267859) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ettől függetlenül ugyanúgy meg kell venni, nem ingyenes.

(#267863) kovsol


kovsol
titán

A 2020.12.09. rendelt PS Camera adaptert 12.30. kísérelték meg kihozni, de csak ma tudtam átvenni. Csak gondoltam növelem a statisztikai adatot a kiszállítás gyorsaságáról.

upsz, rossz topicba írtam. De akkor maradhat már itt is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#267864) F-ECT$


F-ECT$
titán

Days Gone: találkoztatok olyan hibával, hogy nem töltődött be a textúrák és npc-k egy része.?Konkrétan full kihalt a táj, az autók meg lógnak a semmiben, szerintem egy hídnak kellene alattuk lennie.

Dive ever, work never.

(#267865) tboy93 válasza F-ECT$ (#267864) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze. Volt olyan küldetés, aminel nem töltődött be a talaj textura, nem tudott spawnolni a horda aminek jonnie kellett volna en meg szaladgáltam fel-ala a kuldetes helyszinen hallgatva az ordito hordat ami nem volt sehol :D Ujrakezdtem a kuldit, ugyan ez. Vegul ps4 ujrainditas es harmadszori nekifutas utan megjavult.

Eleg sokat laggolt, bugzott nalam a jatek.

[ Szerkesztve ]

(#267866) erahurka válasza Gigicuci (#267861) üzenetére


erahurka
félisten

Már végigjátszottam PC-n! :DDD

(#267867) oliwire válasza F-ECT$ (#267864) üzenetére


oliwire
őstag

Slim-en még szerintem gyakoribb is lehet ez a jelenség. Nekem is volt, hogy pár karakter ruhája elégge PS2 textúrával jelentkezett :DDD

(#267868) Eliott


Eliott
tag

Van kifejezetten olyan topic a fórumon, ahol PS4 játékot lehet kérni / keresni megvételre (tehát nem a kölcsönjátékos cucc) vagy csak a Hardverapró van erre a célra?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#267869) tboy93 válasza Eliott (#267868) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak a HV, meg a generic adok-veszek topikok pl. link

[ Szerkesztve ]

(#267870) KaitouP


KaitouP
veterán

Nálatok is hülye a PS Store amióta bejöttek a megváltozott online fizetési feltételek január 1.-től? Mindent időben beállítottam, erre hol megy a fizetés, hol nem, se kártyáról se PayPal-ről nem hajlandó leemelni az összeget, hol arra hivatkozik hogy lejárt a kártyám (nem), hol arra hogy nincs rajta pénz (van), a vásárlásom sem haladja meg az engedélyezett limitet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267871) KRoy19 válasza Delirious (#267860) üzenetére


KRoy19
őstag

Én is nézegetem reggel óta, de még mindíg 18k az emlegetett 13,5k helyett. :F

(#267872) Tdizsolt válasza erahurka (#267866) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

...én meg venném... :)) :K

Psn ID: Tdizsolt

(#267873) Frod válasza KaitouP (#267870) üzenetére


Frod
addikt

PS Store során még nem, de egyébként egy agyrém ez, hogy külön lépegessek be a SmartBankba jóváhagyni. minden. egyes. vásárlást.
(plusz kódot kér belépéskor is, majd amikor jóvá akarom hagyni, akkor is elkéri teljesen. ugyanazt. a. kódot. újra. -.- )

Do you see the white shadow?

(#267874) KaitouP válasza Frod (#267873) üzenetére


KaitouP
veterán

Valóban átgondolhatták volna ezt az egész rendszert, mert ez így úgy hülyeség ahogy van. Most simán kártyáról engedett fizetni a sokadik próbálkozás után, de a PayPal-el való kapcsolata a Store-nak még mindig nem jó, vagy a PP-nél van valami.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267875) nanorambo


nanorambo
őstag

Jól látom hogy a webes ps storban nem lehet vásárolni? Sem a játékok árait, sem a "buy" opciót nem látom sehol :( Így sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

(#267876) F-ECT$ válasza oliwire (#267867) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem PS5-ön jött ez elő, mondjuk jó pár óra játék után, de ezek szerint nem teljesen 100-as az engine :D

Dive ever, work never.

(#267877) Kendek válasza nanorambo (#267875) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Előbb az Add to Cart gombra kell kattintani, majd Order & Pay. Az árakat mindenhol írja...

<-ƘƘ->

(#267878) nanorambo válasza Kendek (#267877) üzenetére


nanorambo
őstag

Arra gondoltam, csak nem jól írtam. Böngésző hiba, másik browserben minden OK, edge-ben cak a képeket jeleníti meg ps storeban. :((

[ Szerkesztve ]

(#267879) ldave válasza nanorambo (#267878) üzenetére


ldave
félisten

Edge-ben biztos megy a 30% jutalák az MS-nek, azért nem engedi a Sony :DDD

A Slime draws near! Command?

(#267880) nanorambo válasza ldave (#267879) üzenetére


nanorambo
őstag

:DDD
Eddig nem volt gond. AMúgy sosem gondoltam volna, hogy a Microsoft (félig meddig) házi böngészőjét fogom egyszer alapértelmezettként használni, sőt még mobilon is,.

(#267881) fausto válasza KaitouP (#267870) üzenetére


fausto
addikt

Én 1-3 között nem tudtam a Smart Bankon keresztül befizetni a számlákat, hétfőre megjavult
Ma a Store-ba vettem játékot, minden gond nélkül ment, kódot sem kért.
Te hol próbáltad, weben vagy a PS-en?
Én egy ideje már nem tudok a webem keresztül vásárolni, már nem is próbálkozom ott...

(#267882) koncsik válasza nanorambo (#267878) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem Chrome-mal volt ugyanez, +win 10 mindkét gépen, cégesen nem látszottak az árak, magángépen igen :F

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#267883) Frod válasza koncsik (#267882) üzenetére


Frod
addikt

A "nem látszik az ár" az nekem is volt, törölni kellett a cookie-kat, és azóta jó!
(na én sem magamtól jöttem rá, reddit-en találtam a megoldást)

Do you see the white shadow?

(#267884) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Elég ki-be jelentkezni, az megoldja.

The Truth is out there...

(#267885) KaitouP


KaitouP
veterán

Greedfall 100.000-ért jó lesz, maradhat?

Egyébként az Asetto Corsa hiába van ott a havi PS+ játékoknál ingyenesként, ha rámegyek, ugyan kedvezményes árat, de fizetni kell érte.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267886) tboy93 válasza KaitouP (#267885) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez ám a nemes gesztus a sonytól, 100k-s játékot adtak a hónapban, respect :R

;]

(#267887) Kendek válasza tboy93 (#267886) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Azért kaphatják ingyen a Plus előfizetők, mert a többiekkel fizettetik meg a kieső bevételt. :DDD

<-ƘƘ->

(#267888) nanorambo válasza KaitouP (#267885) üzenetére


nanorambo
őstag

A ps5-ös store "update" óta valami egészen minősíthetetlen lett a ps store. Pedig már előtte sem volt kutya.

(#267889) koncsik válasza koncsik (#267882) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#267890) syler123 válasza KaitouP (#267885) üzenetére


syler123
veterán

Assetto Corsa-nak jobban örültem volna, mint azoknak amit kaptunk...

(#267891) tboy93 válasza syler123 (#267890) üzenetére


tboy93
nagyúr

Assetto PC-n szerintem jobb, ott nem gond a framerate, vannak pluginok, annyi monitort használsz amennyit akarsz hozzá. Nem PS-re való.

GreedFall ami engem annyira nem mozgat meg, de a másik kettő az most elég jó :))

[ Szerkesztve ]

(#267892) kovsol válasza nanorambo (#267888) üzenetére


kovsol
titán

Az évek során egyre szarabb lett. Most már eljutottak oda, hogy inkább a mobilon, vagy a gépen nézem mi a kínálat.

May the Force be with you!

(#267893) Frod


Frod
addikt

Control Ultimate megint félárat kapott, mire kijön a nextgen patch és lesz is új masina, addigra lehet Plusba dobják, vagy max 3k-ért vehető lesz :)

Do you see the white shadow?

(#267894) Delirious válasza nanorambo (#267875) üzenetére


Delirious
tag

Jártam már így én is, akkor kijelentkeztem a PS Store-ból, majd vissza és már jó is lett.

(#267895) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!

Van itt olyan, aki a PS Now-t használja PC-n?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#267896) gorgocska válasza csab2 (#267895) üzenetére


gorgocska
tag

Srácok ha ki próbálom a 14 napos ingyenes tagságot utána autómatikussan levon a kártyáról plusz 1 hónapos összeget ha lejárt a 14 nap, vagy ezt hogy lehet ki kapcsolni? Később szeretnék venni majd 1 éveset.

Tcl 55c835, xbox 360,xbox SS 512gb,,Ps5

(#267897) RangerFox válasza gorgocska (#267896) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Böngészőben a profil -> Subscriptions Management alatt tudod kilőni az Auto-Renewt.

[ Szerkesztve ]

(#267898) Senior60 válasza nanorambo (#267852) üzenetére


Senior60
kezdő

Én mindegyik konzolváltásnál, bevittem a régit, a tag beszámította az új árába és vittem az új gent :K ennyi !
Nem kell vacakolni az eladással , és aznap megvan a konzolváltás, nem kell gép nélkül tölteni hosszabb időt, bár ez sohasem volt szempont.

(#267899) allnickused


allnickused
tag

Megvettem ps-re az Elder Scrolls Online-t. Indításnál accountot akar létrehozni, ami nem baj csakhogy nekem van pc-s accountom. Milyen előnnyel vagy hátránnyal járna egy új account vagy a régi integrálása? Mehet egyáltalán a pc-s accounttal a merge ps-en?

(De, az vagy)

(#267900) nemorino válasza allnickused (#267899) üzenetére


nemorino
tag

Nem hiszem, én 4 éve játszom a játékot és csak legendákat hallottam arról, hogy induláskor volt egyedül lehetőség a pc-s account importálására. Nem tudom milyen szinten voltál a játékban, illetve mikor hagytad abba, de ha évekkel ezelőtt játszottál utoljára max. a champion szinted miatt lenne érdemes áthozni. Ha megírod a psn id-t, meghívlak a magyar guildbe.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.