Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267801) F-ECT$ válasza sz_abika (#267800) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen.

Dive ever, work never.

(#267802) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Technikai kérdésem lenne, nincs semmilyen tapasztalatom e téren.
Van a nappaliban egy Ps4,ezt használom én, és a fiam felváltva. Az én fiókomhoz van Ps plus tagság,a gyerek is tud játszani minden játékkal a gépen, bele értve a multis játékokat, illetve a havi plus által letölthetőeket is a saját account-jával.
A kérdés a következő:
Ha lesz saját konzolja és azon be jelentkezik, akkor multizni csak úgy fog tudni, ha az ő fiókjához is veszünk Ps plus tagságot? Illetve tudunk majd együtt multizni,mondjuk egy GTA-val(nyilván ha az ő gépén is fent lesz a játék)?
És a végére még egy hülye kérdés. Tudunk e egyszerre két különböző játékkal multizni egy időben(ezt a tagság szükségességének a függvényében kérdezem)?
Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#267803) Kendek válasza Tdizsolt (#267802) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha lesz saját konzolja, akkor vagy ugyanazt csináljátok mint most, vagyis bejelentkezel hozzá te is, és beállítod magadnak mint elsődleges PS4, vagy pedig előfizet ő is a Plus-ra, plusz megvásárolja azokat a játékokat amik neki külön nincsenek meg, de játszani szeretne velük. Két géppel viszont már tudtok egyszerre is játszani, és akár multizni is, igen.

<-ƘƘ->

(#267804) ludwigzsolti


ludwigzsolti
friss újonc

Sziasztok csak annyi lenne a kérdésem hogy mikor lehet számítani a 7 days to die ban frissítésre ? (1.18 van meg most jelenleg ps 4 en

(#267805) Tdizsolt válasza Kendek (#267803) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm szépen a válaszod! :R
Akkor majd közlöm vele, hogy kezdjen gyűjtögetni az előfizura... :C

Psn ID: Tdizsolt

(#267806) kovsol válasza Tdizsolt (#267805) üzenetére


kovsol
titán

Éppen ez az, hogy nem kell neki.

Te belépsz a saját fiókoddal játszani a saját gépeden így jár a PS+, mert azon van megvéve.

Az ő gépén be van állítva a te fiókod primary fióknak, így osztja a játékokat, és a PS+ -t, de ő játszik a saját profiljával.

May the Force be with you!

(#267807) Jim74 válasza KRoy19 (#267799) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az nem hígabb, mint a Kryonaut?

(#267808) Kendek válasza Jim74 (#267807) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem; Kryonaut vs Hydronaut
Mondjuk a számok alapján hatalmas nagy különbség nincs, és annyival rosszabb hővezető is. De ha tényleg tovább bírja (erről nincs tapasztalatom), akkor optimálisabb választás lehet.

<-ƘƘ->

(#267809) Jim74 válasza Kendek (#267808) üzenetére


Jim74
nagyúr

Gondolkodom, hogy a Carbonautot érdemes lenne-e kicserélni Hydronautra. :U
Ha tudnám, hogy március környékén lesz már PS5, akkor nem küzdenék vele...

[ Szerkesztve ]

(#267810) Kendek válasza Jim74 (#267809) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha rám hallgatsz, akkor már nem nyúlsz hozzá, mert annyit nem ér.

<-ƘƘ->

(#267811) wolfhgb


wolfhgb
aktív tag

Sziasztok, adott egy ps4 pro cuh 7115 b modell, tehat eszak amerikai kiadas, a rajta levo account is kint lett kinti kartyahoz csinalva, itthoni bankkartyat nem enged hozza parositani, egyszerre tobb account rakhato egy gepre? Mert nem szeretnem, ha elvesznenek a kint vett jatekok de itthon is vennek hozzajuk meg, a lemezes jatekokat veszi a konzol itt is ugye? Vagy azoknal is van esetleg valami regio kod? Egyszoval tudok rendesen itt is hasznalni egy eszak amerikai modellt? Vagy van valami buktatoja a dolognak? Koszi a segitseget elore is.

(#267812) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak úgy az érdekesség kedvéért megjegyzem, hogy a ps5öt is érinti a blackout probléma.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267813) Wesder válasza Carlos Padre (#267812) üzenetére


Wesder
félisten

Ne pislogj. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267814) Jim74 válasza Kendek (#267810) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R
Igazából nem vészes a hangja. HZD alatt néha a térképnél kicsit felhangosodott, de közel nem volt olyan, mint gyárival a GoW alatt.
Egyébként a HZD mennyire terheli a Pro-t?

(#267815) Kendek válasza wolfhgb (#267811) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Simán tudod itthon is használni, csak hozzál létre a meglévő mellé egy magyar fiókot is. Viszont nem muszáj arra váltanod, az elsődleges konzolon osztódnak a letöltött tartalmak. Szóval akár játszhatsz is tovább a régi profiloddal, miközben az újra vásárolod a játékokat.

<-ƘƘ->

(#267816) tothjozsi96 válasza Kendek (#267810) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én is pont ezen gondolkodok, inkább PS5.
A paszta meg a thermal pad postával együtt 8400 forint, nekem már nem éri meg ezt az összeget, inkább játszok úgy hogy zúg, ez van.

(#267817) Kendek válasza tothjozsi96 (#267816) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Fogd fel úgy, hogy a PS5 a legjobb hűtőpaszta, csak eléggé drága és elérhetetlen. :DDD

<-ƘƘ->

(#267818) wolfhgb válasza Kendek (#267815) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Koszi, akkor az itthon vasarolt lemezes jatekokkal sem lesz gondom? A hutes teren mar a 71 es sorozat is jo ugye? A 72 es is hasonlo, a szamottevo javulast a 71 hozta a 70 es hangosabb kivitele utan ugye?

(#267819) Kendek válasza wolfhgb (#267818) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 72xx a leghalkabb, de mint már kiderült, idővel az is felhangosodik.
A lemezes játékok nem régiókorlátosak, csak arra kell figyelni, hogy ha DLC-t vásárolsz hozzá, akkor az kompatibilis legyen.

<-ƘƘ->

(#267820) F-ECT$ válasza Kendek (#267819) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem eredetileg is picit hangosnak tűnt, csak a gari miatt nem pasztáztattam. (Radír volt alatta, de nem segített :D) Mondjuk lehet, hogy a 70xx még ennél is hangosabb, olyanom nem volt.

Dive ever, work never.

(#267821) wolfhgb válasza Kendek (#267819) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Koszonom.

(#267822) Kendek válasza F-ECT$ (#267820) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem megfelelő terhelésre mindegyik fel tud hangosodni. Ami Slim-em volt annak tényleg nem hallottam a hangját, de másoknak meg az is tudott visítani. Ami biztos, hogy a PS5 sem ultracsendes, ez nem lenne igaz (ha teljes csönd van akkor hallom), de lényegesen halkabb (egyáltalán nem zavaró), és játék közben nem hangosodik fel (mint a Pro amely idegesítő szinten tud süvíteni). Ez pedig elvileg nem tud romlani, max csak a portól, meg ha esetleg még jobban ki tudják majd használni a hardvert.

<-ƘƘ->

(#267823) kovsol válasza Kendek (#267822) üzenetére


kovsol
titán

Nálam a PS4 ahogy játszok egyre jobban hangosodik, ellenben a PS5 több óra játék után se hangosodik semmit ahhoz képest, mint amikor elindítottam a játékot.
Én a régi duci gépem után óriási előre lepésnek érzem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#267824) Tdizsolt válasza kovsol (#267806) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

De így ha ketten szeretnénk a két géppel egyszerre multizni, akkor nem engedi,vagy rosszul értelmeztem?

Psn ID: Tdizsolt

(#267825) Kendek válasza Tdizsolt (#267824) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rosszul, igen. A megosztás révén egyszerre ketten is tudtok játszani és multizni.

<-ƘƘ->

(#267826) Tdizsolt válasza Kendek (#267825) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nagyszerű, köszönöm szépen, így már tiszta. Valahogy az volt bennem, ha meg van osztva, akkor vagy csak az egyik, vagy a másik felhasználó tudja egy időben használni a multiplayer részt. Köszi mégegyszer! :R

Psn ID: Tdizsolt

(#267827) wolfhgb válasza Kendek (#267819) üzenetére


wolfhgb
aktív tag

Az kivitelezheto, h a most elo kinti accountbol atrakom a jatekokat egy uj accountba es a regibol kijelentkezek de az uj alatt mukodnek tovabb a regi jatekai? A regit viszont nem hasznalnam tovabb, kijelentkezve maradna.

(#267828) Kendek válasza wolfhgb (#267827) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A megvásárolt játékokat nem lehet account-ok között mozgatni. Hagyd meg a PS-en a régi profilodat is, elsődleges konzolon osztódnak a letöltött cuccok.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267829) Wesder válasza wolfhgb (#267827) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehetséges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267830) Lackooo84 válasza Wesder (#267763) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát így. :DDD

The Truth is out there...

(#267831) saelin válasza kovsol (#267823) üzenetére


saelin
veterán

Ennyit tesz a jó tervezés. Nekem ott szakadt le a pofám amikor először halottam egy Xbox One X-et a ps4 pro-m után... Azóta tudom hogy mekkora különbségek lehetnek egyes hűtési design-ok között. Engem már csak az érdekel a macskaszőrrel hogy birkózik meg hosszútávon.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267832) sp8787 válasza saelin (#267831) üzenetére


sp8787
addikt

Ahogy a PS4 Pro ,ott se volt vele gond itt meg siman ki tudod porszivozni a gepet.

PS5 Accessory

(#267833) saelin válasza sp8787 (#267832) üzenetére


saelin
veterán

Az ilyen nem jó a macskának... Ez inkább nekem lenne jó. :DDD
Azt nem mondanám hogy pro-nál nem volt gond. 2 év után mikor széjjel szedtem pasztázni bele volt állva a bordába a szőr. Kézzel is elég volt kiszedni. Sajnos a macska tartás nem túl informatika barát a készülékekre nézve.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267834) nemorino


nemorino
tag

Nekem a notebook hűtő bejött, a legolcsóbb, legegyszerűbb változat. Keringeti a levegőt a PS4 körül, még nyáron sincs gond. Persze annak is van egy minimális hangja, de így el tudom kerülni a porszívóként üvöltő PS-t. Csak akkor pörög fel, ha bizonyos játékokban a menübe lépek, de az meg programozási hiba.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#267835) erahurka


erahurka
félisten

Skacok ez a Greedfall nehéz játék?

A Shadow of Wart meguntam és félbehagytam. Idegesítőek a hibái és nem igen tudott behúzni.

(#267836) tboy93 válasza nemorino (#267834) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak akkor pörög fel, ha bizonyos játékokban a menübe lépek, de az meg programozási hiba.

Szerintem az direkt van. Olyankor jobban visszahűti, hogy ne játék közben legyen porszívó.

(#267837) tboy93 válasza erahurka (#267835) üzenetére


tboy93
nagyúr

Greedfallról néztem tesztet tegnap, elég középszerű játéknak ígérkezik. Just Cause 4 ami most volt plusban szintén csak a savat kapta.

(#267838) ldave válasza erahurka (#267835) üzenetére


ldave
félisten

Egyáltalán nem nehéz játék, a fő gondja a Greedfallnak a hossza, nagyon fel van hígítva az alap sztori.

A Slime draws near! Command?

(#267839) kovsol válasza tboy93 (#267836) üzenetére


kovsol
titán

Vagy a menüben nincs FPS limit, és gyilkolja a gépet. :D Ennek van nagyobb esélye, mivel a ventilátor szabályozást a gép valószínüleg bios szinten kezeli, leszarva hogy játék menüjében vagy-e, vagy épp játszol.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#267840) Kendek válasza kovsol (#267839) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát nem is a játékok kezelik a ventilátort... :DDD

<-ƘƘ->

(#267841) oliwire válasza nemorino (#267834) üzenetére


oliwire
őstag

Én ilyet vettem a Mediában: [link]
szerintem tökéletes erre a célra, nagyon jól illeszkednek egymással.

(#267842) Nayrobi


Nayrobi
őstag

PSNow január

The Crew 2
Surviving Mars
Frostpunk
Bioshock Collection

:(

(#267843) erahurka válasza ldave (#267838) üzenetére


erahurka
félisten

22 óra HTB-n, az nem tűnik vészesnek. Ha jó a sztori és nem idegel ki, akkor felőlem lehet monotonabb.

(#267844) sz_abika válasza F-ECT$ (#267801) üzenetére


sz_abika
addikt

Remek, köszönöm a megerősítést!

PSN: xszabikax

(#267845) saelin válasza kovsol (#267839) üzenetére


saelin
veterán

Meg ha nem is fps unlock, akkor a menü felépítése terheli le a gépet. Pl egy world map, 3D item előnézetek vagy csak simán az, hogy nem pause-olja le a játékot és közben számolja a háttérben a dolgokat. A lényeg az hogy már ez lassan a múlté, mert mehet mindenki az új konzolokra ahol ez nem jön elő.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267846) nanorambo válasza kovsol (#267839) üzenetére


nanorambo
őstag

Cod modern warfare/warzone menüje nagyon brutális. Játék alatt normális hangja van a gépnek, amint kilépek a menübe nagyon durván felpörög. Nincs fps limit.
A másik ilyen az nba volt. Azt töröltem is mert ha csak pause menüt nyomtam, úgy felpörgött a gép hogy frankón megijedtem. Szerencsére ps plushoz járt így nem pénzkidobás.

(#267847) wolf13


wolf13
őstag

Tölthetőek PS+ játékok.

(#267848) penge111


penge111
addikt

Nem lehet tudni, hogy hazánkba kb. mikor lesz földi halandónak is elérhető a Ps5? Most nagyon fent vannak a ps4 árak. Mint mondtam nem nagyon van kedvem mostanában konzolozni, így most lehet jól szállnék ki a buliból. Csak kérdés, hogy meddig bírom konzol nélkül :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#267849) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Tudtok olyan boltot mondani (akár külföldit is), ahol kapható még "Wave blue" színben DualShock v2? Itthon semelyik nagyobb boltban nem láttam készleten.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#267850) RangerFox válasza penge111 (#267848) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Senki nem tud semmit. Csináld azt, amit én, vegyél egy Switchet addig, a Zelda+Fire Emblem garantáltan elszórakoztat egy darabig. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.