Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267251) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Egy bajom van a FFVIIR-el: hogy nem a Crisis Coreval kezdik. Annyira imádnám azt is újrajátszani ebben a formában!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#267252) oriic válasza Rigormortiis (#267251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel a Remaster megkavarja a Crisis Core eseményeit nem kicsit, így nem véletlen, hogy még nem jött abból felújítás.

Live-Die-Respawn

(#267253) Rigormortiis válasza oriic (#267252) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, olvastam, hogy megkavarták a végét.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#267254) KaitouP válasza Rigormortiis (#267253) üzenetére


KaitouP
veterán

Remélem azért nem azt olvastad el, hogy mi történik, eléggé rontja ez a spoiler a játékélményt. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267255) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani esetleg valami ügyességi, logikai játékot, amit tudnánk ketten játszani a barátnőmmel? :R

(#267256) Senior60 válasza Mr.Wiking (#267255) üzenetére


Senior60
kezdő

69 :F ;]

(#267257) Gigicuci válasza Mr.Wiking (#267255) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Sackboy Adventure

(#267258) F-ECT$ válasza Mr.Wiking (#267255) üzenetére


F-ECT$
titán

Unravel 2.

Dive ever, work never.

(#267259) Carlos Padre válasza KaitouP (#267204) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az a baj, hogy ezek a 16+ gigás "patchek" mind hozzáadódnak a játékhoz, már úgy jár 100 giga felett, hogy semmi hozzáadott tartalom nincs bennük, csak hibajavítás. Tehetségtelen banda ez a CDPR. :(((

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267260) Wesder válasza Carlos Padre (#267259) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy inkàbb a PS a szerencsétlen, amiért ezeket a 15GB-okat hozzàadogatja. Nekem még mindig 59.3GB az utolsó update-tel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267261) crue válasza Wesder (#267260) üzenetére


crue
őstag

Más játékoknál ez nem így működik, úgyhogy nem a PS a szerencsétlen, hanem a béna programozók.

(#267262) Wesder válasza crue (#267261) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben igen, bàr érdekes hogy itt pont így működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267263) ProEvoFan válasza Carlos Padre (#267259) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja, XSXen 59.3GB a mai patchel.Érdekes hogy itt nem.

(#267264) Rigormortiis válasza KaitouP (#267254) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nem kerültem a spoilereket, mert úgy voltam vele, hogy képben vagyok az eredetivel, és ez a rész az első lemez eseményeit dolgozza fel.

Ehhez képest sok mindet átvariáltak, időben ugrálások, bővítések...és ennél jobban nem is tehették volna. Csak abban bízom, hogy a többi epizódot hamarabb össze fogják kalapálni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#267265) KaitouP válasza Carlos Padre (#267259) üzenetére


KaitouP
veterán

Hízik bizony a game, kiváncsi leszek, hogy mekkora lesz, mire "jó" lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267266) KaitouP válasza Rigormortiis (#267264) üzenetére


KaitouP
veterán

Képben voltam én is vele, de úgy voltam vele, hogy no spoilers, hátha valami itt máshogy történik. Amikor még a játék eleje után nem sokkal megtörténik az első "máshogyan történés", onnantól sejtettem, hogy itt sok más is változhat, ezt meg semmiképpen se lőném le magamnak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#267267) S e t h válasza Carlos Padre (#267259) üzenetére


S e t h
nagyúr

Két hete mondtam, hogy akár egy garázscég, kipukkant a lufi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267268) Carlos Padre válasza Rigormortiis (#267229) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A lehető legőszintébb jószándékkal mondom, hogy ebben az esetben engedd el a fenébe.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267269) Carlos Padre válasza Wesder (#267260) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát persze. Meg azért olyan, amilyen, mert 7 éves a gép, a pro és a ps5 is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267270) Wesder válasza Carlos Padre (#267269) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267271) nanorambo válasza Carlos Padre (#267269) üzenetére


nanorambo
őstag

A ps5 is?
Amúgy annak mi köze ahhoz hogy hogy működik a patchelés?
Abszolút a játékot fejlesztőkön múlik hogy milyen megoldást használnak. A legtöbb játék nem vagy csak picit nő a tartalmat nem hozó patchektől. Sőt van amelyiknek meg csökken is a mérete.

[ Szerkesztve ]

(#267272) NyMRooD válasza Wesder (#267260) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az a kérdés, hogy SeriesX-en mennyit nyom, ss-en eleve kevesebbet foglalnak nem?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#267273) Wesder válasza NyMRooD (#267272) üzenetére


Wesder
félisten

ProEvo írta hogy 59.3GB.

Fejlesztőtől és jàtéktól függ. Van ami kevesebb, van ami ugyan annyi.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#267274) Jim74 válasza FollowTheORI (#267197) üzenetére


Jim74
nagyúr

Végre "kiplattintottam" a HZD-t. Az a trial, amivel szenvedtem, most pár nap pihentetés után második próbálkozásra megvolt. Ráadásul az 1:05 perc helyett, amit eddig lehetetlennek hittem, 44 másodperc alatt megcsináltam. :DD
A lootolást bénáztam el eddig.

(#267275) saelin


saelin
veterán

Ezt mindenképp nézzétek meg! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267276) marilllyo válasza saelin (#267275) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem az egész csatorna k*rva jó. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#267277) vargalex válasza Carlos Padre (#267259) üzenetére


vargalex
félisten

Véletlenül tartalmazza az Xbox verziót is.:)

Alex

(#267278) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Januári PS Plus? :)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#267279) wolf13


wolf13
őstag

Hyper X cloud II-nek hangerő szabályzója működésre bírható PS-nél? Állítólag sem USB-s sem Jack csatlakozásnál sem működik.

(#267280) ProEvoFan válasza Mrdevil (#267278) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jövő hét szerda, csütörtök.

(#267281) kovsol válasza ProEvoFan (#267280) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem arra kiváncsi, hogy mi lesz nem pedig a mikor.

May the Force be with you!

(#267282) Kendek válasza kovsol (#267281) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem erre válaszolt, mert majd akkor derül ki. :)

<-ƘƘ->

(#267283) saelin válasza marilllyo (#267276) üzenetére


saelin
veterán

Biza, de ilyen hosszú projektet én még nem láttam tőlük. Nálam két dolog teljesen kiverte a villanyt:
- Npc walk speed, ami gyorsabb mint a séta, de lassabb mint a futás... :DDD
- meg astealth jelenet amikor a friendly npc-ket nem veszi észre az ellenséges ai...

Az utolsó nálam frissnek hatott, mert a Ghost of Tsushima-ban és a Valhalla-ban is volt ilyen élményem. Lopakodok mint az állat a hülye társam meg az npc előtt sétál. De az Assasin's Creed-ben is jó amikor lebuksz lopakodás közben, fújnak egy riadót, kiszúrnak és te próbálsz elmenekülni előlük. Na, ilyenkor az npc-kből előtör az assasin vér és falat, házat meg minden vackot hirtelen meg tudnak mászni. Why? :DDD

Bírom amikor ennyire tré az ai kódolása, mert halálra tudom magam röhögni rajtuk. Ebben a GTA AI-ja a legjobb. Hihetetlen ott mit ki nem lehet hozni belőlük.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267284) erahurka válasza Mrdevil (#267278) üzenetére


erahurka
félisten

Black flag.

(#267285) erahurka válasza saelin (#267283) üzenetére


erahurka
félisten

Last of Usban se vették észre a kiscsajt az ellenfelek.

(#267286) S e t h válasza erahurka (#267285) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valóban, pedig volt hogy szinte már átestek rajta, vagy már-már belerúgtak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267287) F-ECT$ válasza erahurka (#267285) üzenetére


F-ECT$
titán

Volt hogy észrevették, bár asszem csak akkor ha elkezdett lövöldözni.

Dive ever, work never.

(#267288) Woodslave válasza S e t h (#267286) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Jó de ez direkt van igy hogy az ai balfaxsaga miatt ne halj meg ;]

Egyelőre az ac odyban még nem figyeltem de nekem az a halálom amikor találnak egy hullát kis kiabálás aztán mintha mise történt volna. Persze valszeg ez is azért van hogy játszható legyen. Azt hiszem sikerül elengednem ezeket :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267289) Wlac válasza F-ECT$ (#267287) üzenetére


Wlac
Ármester

Akkor kezdett el lövöldözni, ha észrevették. :D

Jobb is amúgy, hogy nem vették észre, így is sokszor nagyon ki voltak centizve a lopakodós részek. Ha minden egyes harcba bele kellett volna állni azért, mert kiszúrja a társunkat az AI, akkor szerintem nem sok embernek lenne meg a hard/grounded végigjátszás.

“The wha-"

(#267290) saelin válasza Wlac (#267289) üzenetére


saelin
veterán

Persze, de azért néhány helyzetben tudja rontani az immerziót rendesen. Főleg az olyan játékoknál amik a realizmusra gyúrnak rá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267291) erahurka válasza saelin (#267290) üzenetére


erahurka
félisten

Jobb lett volna ha minden lopakodós részből háború tör ki mert épp kilógott a csajszi popója a kanapé mögül?

(#267292) S e t h válasza Woodslave (#267288) üzenetére


S e t h
nagyúr

A Valhalla esetében páran már azért panaszkodnak, mert elég jó eséllyel szúrják ki őket lopakodás közben, de azt én is megerősíthetem, hogy sokkal óvatosabban kell eljárni, mert nyakunkba szakadhat egy egész helyőrség.
Persze messze van még a tökéletestől, de maradjunk annyiban, hogy amit most a Cyberpunk prezentál, az inkább az anarciához van közel ami az AI-t illeti.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267293) nanorambo válasza S e t h (#267292) üzenetére


nanorambo
őstag

A ghost recon wildlands nagyon furcsa ilyen szempontból. Előfordul, ogy álcaruhában befekszem egy bokorba 300 méterre az ellenségtől. Mesterlövész puskával kilövök egy enemy-t, észreveszi a társa a holttestét kiszúr a lézerszemével és a géppisztolyával mesterlövészeket megszégyenítő módon elkezd osztani :D

[ Szerkesztve ]

(#267294) james001


james001
veterán

Nyomom mostanában a Hotshot Racing-et,egy tök jó kis árkád versenyzős játék,hasonló a régi autós Sega játékokhoz meg a Daytona USA-hoz,meg egy kis Ridge Racer érzés is van benne,és ezen el is gondolkoztam hogy mennyire hiányzik már egy fasza RR játék... Rég volt már mikor kaptunk egy normális RR részt,talán még anno a Ridge Racer 7 volt igazán jó,meg PSP-n a RR2. Az Unbounded meg a Vitás rész már borzalmas lett,remélem ha egyszer visszatérnek a sorozathoz nem utóbbiak alapján fogják csinálni :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#267295) Carlos Padre válasza nanorambo (#267293) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én most a CP--ben futok bele ilyenbe rendszeresen. Én sniperrel puttyogtatom őket messziről, ők meg pisztollyal engem de meg így is majdnem kinyírnak :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#267296) Bad Pritt válasza Carlos Padre (#267295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

CP-ben azért nagyon látványos ez, mert általában egy játékban ha ilyen gondok vannak, akkor vagy az AI vagy a hit scan van elszarva. Na itt mindkettő. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#267297) erahurka válasza Bad Pritt (#267296) üzenetére


erahurka
félisten

Mindkettő? Akarod mondani a világon minden ami nem kreatív/dizájn döntés.

(#267298) icemad válasza Bad Pritt (#267296) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az melyik hibába tartozik, amikor egy random npc térdig jár az aszfaltban? :) Ma volt 3 ilyen hiba is. Meg egy totál fagyás, amikor csak tápkábel ki/be segített. De maga a játék jó lenne. Érdekes lesz. Remélem a bugokat javítják hamarosan.

(#267299) S e t h válasza nanorambo (#267293) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon szívesen játszanék egy olyan játékkal, ahol az AI a nevéhez híven próbára tenne, de persze nem úgy, hogy a nehézség lenne skálázva és 1 hitelne bárhonnan.
Ennek jelenleg kicsi az esélye, de ha meg is valósulna, akkor sem lehetne fokozatok nélkül bedobni, mert akkora sírás lenne, mint a souls játékoknál.

Flankeljen, használjon gránátot, kényszerítsen helyváltoztatásra, hívjon erősítést, de addig se hajtson végre öngyilkos rohamot, használjon aktívan fedezéket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#267300) S e t h válasza icemad (#267298) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem a bugokat javítják hamarosan.
Mindeközben a lengyeleknél.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.