Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#267951) EczkE válasza mastadoc1 (#267950) üzenetére


EczkE
addikt

Igaz, meg is vettem mind, koszi! :D

Asszem mindenféleképpen!

(#267952) KKaresz45 válasza Lackooo84 (#267940) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Akciós az AC Syndicate Gold Edition meg az AC Ezio Collection. Én most ezeket húztam be, már vártam hogy akcióba kerüljenek, szerintem a maguk idejében elég AAA címek voltak (a collection 3 AC egyben).

Persze tudom, ezer évesek ezek is.

A Syndicate-ben grafikai glitch-ek vannak PS5-ön, ezt érdemes tudni ha valaki azon tervezné nyomni.

(#267953) Lackooo84 válasza KKaresz45 (#267952) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

AC-k tól okádni tudnék. :D De biztos van, aki szereti.

The Truth is out there...

(#267954) nanorambo válasza Lackooo84 (#267953) üzenetére


nanorambo
őstag

A mostani Sale-ben csak ezt a pár jatékot húztam be:
Ac origins, ac odyssey, ezio collection, ac valhalla. :DD

[ Szerkesztve ]

(#267955) Frod válasza oliwire (#267933) üzenetére


Frod
addikt

1 havi EA Play 1229 Ft, könyörgöm nehogy megvegye valaki ennyiért a JFO-t :D

@Lackooo84: a Doom Eternal Deluxe szerintem jó vétel ennyiért, lemezesen sincs az alap 8e-nél olcsóbban, és ebben a két dlc benne. (én is ezért vettem digitbe, pedig nem szokásom)
Mellé még egy doboz Valeriana Relax igény szerint :DDD

Do you see the white shadow?

(#267956) Lackooo84 válasza Frod (#267955) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Doomot én behúztam németben lemezesen 10 euroért, szóval nekem az sem deal. :D

The Truth is out there...

(#267960) conorr válasza Lackooo84 (#267958) üzenetére


conorr
tag

Ha jól nézem 1292 db játék van leárazva. :D Azért az annyira nem rossz, ha jól emlékszem egy átlag learázáskor 500 db játékot szokott kb leértékelni a sony.

Én kicsit japán és vr centrikus vagyok, de szerintem vannak jó dealek, nekem már megvan a nagyja ezeknek a címeknek de másnak jól jöhet:
Japán:
13 Sentinels: Aegis Rim 12.053 Ft
Yakuza: Like A Dragon 13.492 Ft
Disaster Reports 4 10.794 Ft
Persona 5 Royal 9.225 Ft
The Legend Of Heroes: Trails Of Cold Steel IV 15.742 Ft

Vr:
Budget Cut 6.118 Ft
Vader Immortal 5.554 Ft
The Walking Dead: Saints & Sinners 8.394 Ft
Deemo 8.394 Ft

Most én az összes Senran Kagurát vettem meg, mert kimaradt az életemből ez a perverz japán sorozat. Illetve szerintem megveszem az összes Earth Defense Force-ot is, mert kipróbáltam a 4.1-et és elégé guilty pleasure cím. :DDD Illetve ha valaki szokott EDF-el játszani, az rám írhat, ha akar coopozni.

[ Szerkesztve ]

(#267961) FunPro válasza mastadoc1 (#267950) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem ugyan megvan mind a három része, de csak az első feléig sikerült eljutnom kb. Lehet tovább.

Amint beütött a tower defense, engem elvesztettek. Addig amúgy tényleg jó játék volt. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#267962) saelin válasza Senior60 (#267945) üzenetére


saelin
veterán

Ráadásul mindig az AAA játékokon kívül szoktak lenni a legnagyobb meglepetések. Tavaly (?) a Plague Tale nálam nagyot ütött pl. Semmit nem vártam a játéktól csak egy viszonylag érdekes setting-et amit meg is kaptam, és mellé pár elképesztően jó karaktert is felmutatott a játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267966) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Amúgy ezt egy kicsit tisztába teszem már... Én psnprices-en eleve bejelölöm a pipa ikonnal azokat a (számomra jó) játékokat amiket már megvettem, így azokat már nem is mutatja nekem. Ami marad sallang,meg ... hát... az nekem általában... kaki. Ezek a mostani kedvezmény %-ok nem valami acélosak. Igen, nem csak az AAA játékok jók, de ennek ellenkezőjét sem állítottam sosem, sőt. Csak legalább dealenként legyen már legalább 1db AAA játék is leárazva, és ne csak 20%-okkal... Szerintem nem kell taglalni, hogy a Sony mostanság nagyon elszállt... szar store, szar PS5 launch, magas árak.... Ennyi a lényeg. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#267967) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Angol profilt van lehetőség migrálni magyar profillá?

(#267968) balazs025 válasza WhiteWalker (#267967) üzenetére


balazs025
senior tag

Nincs.

(#267969) tboy93 válasza WhiteWalker (#267967) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nope

(#267970) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#267966) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is az az érzésem, hogy az elmúlt pár hónapban nem volt igazán nagy akció, de azért idővel minden játék ára leesik a fájdalomküszöb alá. Csak lehet hogy több idő lesz, mint korábban.

Dive ever, work never.

(#267971) WhiteWalker válasza tboy93 (#267969) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:O , azt hittem van egyszeri lehetőség , vagy az csak Xbox-nál van?

(#267972) tboy93 válasza WhiteWalker (#267971) üzenetére


tboy93
nagyúr

MS-nél nem tudom mi a helyzet, itt sajnos nincs ilyen lehetőség. Elég szopás, főleg azoknak, akik régen hozták létre az accountjukat, amikor még nem is lehetett magyar régiót választani.

(#267973) Xaels válasza WhiteWalker (#267971) üzenetére


Xaels
félisten

Id változtatásra van 1 ingyenes lehetőség, de régiót nem válthatsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#267974) WhiteWalker válasza tboy93 (#267972) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , én is akkor kreáltam mikor nem volt még magyar Store. Akkor így jártam , marad az UK account.

Xaels: tudtam , hogy van valami változtatási lehetőség :D

(#267975) penge111


penge111
addikt

Én most végül az Óperenciát vettem meg, hogy hátha kihúz a TLoU 2 utáni depressziómból. Tegnap csak egy órára volt időm, úgy tűnik visszatérek konzolozni :K Aki nem tudná, magyar cég (Zen Studió) csinálta, van benne magyar felírat, hagyományos dungeon crawler játékmenet, amely a magyar folklórt dolgozza fel. Grafika ebben a stílusban kiemelkedő, zene idáig nagyon tetszik, meglátjuk...

UI: Tekken V, SoulCalibur IV vagy Mortal Kombat XI? Ki melyiket venné, miért?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#267976) Petreszku


Petreszku
senior tag

Hellpoint végigjátszva, vannak hibái, de összességében nekem tetszett a játék. Vannak benne kimondottan jó ötletek a pálya szerkesztés is jó. Keresgélni és fejlődni is lehet benne bőven. Ami nem tetszett a játékban az a ugrás lehetősége. Nem igazán volt kidolgozva és így igen csak kérdéses volt, hogy mikor és, hogy fog sikerülni.
A következő amivel szemezek az a Immortal: Unchained.

(#267977) Kendek válasza Lackooo84 (#267966) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rendben van amit írsz, ez is egy érv, de azt ugye azért mégsem róhatod fel nekik, hogy nem a személyedre szabják az akciókat. Gyakorlatilag folyamatosak a leárazások, egyértelmű, hogy nem lesz benne mindig olyan ami mindenkit érdekel. Viszont attól még, hogy már megvásároltuk a minket érdeklő címek zömét, a többi meg nem érdekel, az nem a Sony hibája. Ha valami várt játék meg nem került bele, akkor marad a várakozás, vagy a tejes ára. Vagy pénzzel, vagy pedig idővel és türelemmel fizetsz.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267978) RangerFox válasza penge111 (#267975) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Kérdés nélkül MK

(#267979) tboy93 válasza penge111 (#267975) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tekken volt plusban tavaly, nincs meg? SoulCalibur nekem nagy szerelem a DreamCast-es időkből, de elfogultság nélkül én is az MK-ra szavaznék.

(#267980) gamegod válasza Frod (#267955) üzenetére


gamegod
senior tag

ugyanígy gondolkodtam :) előfizettem ! és van egy csomo játékom :C

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#267981) kovsol válasza nanorambo (#267954) üzenetére


kovsol
titán

Én az AC Valhallát karácsonyra megkaptam asszonytól lemezesen. Már 30 órát bele is nyomtam, nagyon bejön.
Én az Assassin's Creed® Odyssey Ultimate Edition 30$ árával szemezek (USA profil) és azzal együtt akkor megkapom az AC3 és AC liberation remasteredet is.

May the Force be with you!

(#267982) penge111 válasza tboy93 (#267979) üzenetére


penge111
addikt

Már egy jóideje nincs ps+ előfizum...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#267983) Woodslave válasza kovsol (#267981) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt utálom a legjobban. Akciós volt a sima sc ody. Megveszem, erre két hét múlva a fullos alig 2k-val drágább.. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267984) tboy93 válasza kovsol (#267981) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az nem rossz deal. Én tavaly(?) 6-ért vettem meg lemezesen és 4.5k volt azt hiszem hozzá a season pass.

(#267985) nanorambo válasza kovsol (#267981) üzenetére


nanorambo
őstag

AC Valhallát a cyberpunk refundból vettem meg. Illetve remélem tényleg visszautalják majd a pénzt :D
Az odysseyből én is az ultimate editiont vettem meg. 8700 FT és minden benne van + ac 3 remastered, ez így önmagában baromi jó vétel. Vártam hogy le legyen végre árazva. Ahogy az ezio collectiont is vártam, hogy beessen 5ezer alá. Most így hogy hozzáadtak még egy csomó játékokt, elég ütős lett szerintem a january sale.

(#267986) kovsol válasza Woodslave (#267983) üzenetére


kovsol
titán

Én anno a Dragon Age 3 esetében lettem pipa teljesen. Megvolt az alapjáték, aztán később vártam hátha akciós lesz majd a season pass hozzá, de nem jött el ez a pillanat. Később olcsóbb volt megvenni leárazva az teljes csomagot az alapjátékkal együtt, mint a korábbi alapjáték tulajoknak külön a DLC ket. :W

May the Force be with you!

(#267987) Woodslave válasza kovsol (#267986) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez is lehet olcsóbb lenne megvenni mint várni hogy 2000Ft legyen a season pass :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#267988) F-ECT$ válasza kovsol (#267986) üzenetére


F-ECT$
titán

Idővel minden olcsóbb lesz, ezt el kell fogadni, és nem szabad utólag nézegetni a játékok árát, pláne ha játszottál is vele, amikor megvetted.
Ha csak betárazol, és hónapokig / évekig ül a backlogban az adott játék, az már sokkal fájdalmasabb, mert akkor tényleg csak pénzkidobás volt megvenni, ráadásul drágábban, mint később tudtad volna.

Dive ever, work never.

(#267989) Frod válasza kovsol (#267986) üzenetére


Frod
addikt

Ez általában standard eljárás.
A season pass-okat ritkán akciózzák, és valóban sokszor tényleg jobb a vétel egy komplett pakk.
(pl anno a Prey-hez a Mooncrash dlc 3e volt , míg a Deluxe Edition szintén 3e... Nyilván megvettem újra alappal együtt.)

Do you see the white shadow?

(#267990) Mike válasza kovsol (#267986) üzenetére


Mike
veterán

ilyenkor töröltetni kell a supporttal az alapjátékot, és megveni akciósan a csomagot

(#267991) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nem az a lényeg, hogy személyemre szabják, hanem, hogy régebben sokkal jobb akciók voltak, most meg van ami akciósan is drágább, mint anno alapáron, ami egy vicc.

The Truth is out there...

(#267992) tothl válasza nanorambo (#267985) üzenetére


tothl
addikt

Nekem sem jött még vissza a mani. Érdekes, vásárláskor nem volt ilyen gond. :D

(#267993) Kendek válasza Lackooo84 (#267991) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mivel közben itthon volt pénzromlás miatti általános áremelés (a kenyér is drágult), ezért ezen nem kell csodálkozni. De ha alaposan megnézed ezt az akciót, akkor tele van jó és AAA játékokkal, és komoly mértékű leárazások is vannak. Ne csak azt nézd, hogy téged most mi érdekel, hanem úgy, mintha még semmivel sem játszottál volna, és semmi játékod sem lenne. Én végiglapoztam, és vannak benne igencsak jó ajánlatok is.

<-ƘƘ->

(#267994) tboy93 válasza Kendek (#267993) üzenetére


tboy93
nagyúr

hanem úgy, mintha még semmivel sem játszottál volna

Pontosan :K Én 2019-ben vettem a PS4 Pro-m, előtte pedig jó pár évig nem játszottam igazán. Rengeteg cím kimaradt, örültem/örülök az ilyen akcióknak.

(#267995) Kendek válasza tboy93 (#267994) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ugyanígy voltam vele anno én is. Az első pár évben Kánaán volt, mindig találtam nagyon jó akciós ajánlatokat. Persze nem a legfrissebb címekre kell gondolni, hanem főleg visszamenőleg. De most is ott van benne pl. a TLoU Part II, a maga 43%-os leárazásával. 24 ezer helyett 13.700, és a tavalyi GotY-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#267996) kovsol válasza Kendek (#267995) üzenetére


kovsol
titán

Mondjuk néha lemezesen jobb ajánlatokat lehet találni. TLoU2 is 10k volt karácsony előtt.

May the Force be with you!

(#267997) tboy93 válasza kovsol (#267996) üzenetére


tboy93
nagyúr

Használtan 8 körül már látni.

(#267998) Kendek válasza kovsol (#267996) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez kétségtelen, de akkor lemezen kell vásárolni. A kettőt nem árazzák össze, ezzel tisztában kell lenni. Ha egy apróhirdetősre is ráírsz, hogy a Store-ban éppen akciós játék olcsóbb mint amennyiért ő árulja, akkor kinevet és elhajt, hogy akkor vegyed ott.

<-ƘƘ->

(#267999) TCr válasza tboy93 (#267836) üzenetére


TCr
veterán

Nem, mert többször előfordult már, hogy túlmelegedésre hivatkozva ki is kapcsolta a gépet.

Az lesz az, amit #267839 kovsol írt.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#268000) tboy93 válasza TCr (#267999) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk olyan nekem még sosem volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.