Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:53:41

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

Nna, ez lenne az én változatom. Jó lett! :K

Mondjuk azt a nyamvadt home gombot megcsinálhatták volna ellenállóbbra is. Gondolom ez majd az S8-ra marad. :U

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Szakiii


Szakiii
addikt

Nálam ő a nyerő, letisztult nagyon szép teló, méret jó, hw több nem kell, kamera szuper, sd kártya, jó kijelző egyszerűen állat lett!

(#3) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Köszi a tesztet, nekem most jobban bejön a sima S7, előző generációnál pont fordítva volt.

Z Fold 4

(#4) dkface


dkface
aktív tag

Nagyon nem kedvelem a Samsungot, de ez fantasztikus telefon lett. A tesztnek a címéért meg külön piros pont jár, ez a dupla poén nagyon odaver :C

(#5) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Nekem különösen tetszik,hogy ilyen részletes lett a teszt!Köszönjük!
A telefon meg nagyon ott van szinte minden szempontból.Rosszat nemigen lehet rá mondani.Talán a kamera lehetett volna jobb egy pöppet,ahogy az Edge esetében is.Bár,a frissítések még javíthatnak ezen.(és remélhetőleg fognak is)

(#6) prolad


prolad
őstag

Jó lett ez is, de inkább az edge a nagyobb méret miatt.
Akkor az exynos vagy a snapdragon verzió az erősebb? És melyik a hatékonyabb üzemidő szempontjából?

(#7) tevike


tevike
senior tag

10perce raktak fel a tesztet, de mar 6 komment!

Ti vagy az oldalon eltek vagy ott voltatok a teszt irasakor :D

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#8) eclipse19


eclipse19
senior tag

Óriási + az edge-hez képest, hogy
-- a kijelző két szélén is torzításmentes képet ad (úgy geometriailag, mint színek tekintetében),
-- meg lehet fogni oldalról anélkül, hogy belenyúlnánk a kijelző szélébe
:R

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#9) Szabcsizz válasza tevike (#7) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Gyors olvasás.😂

(#10) dkface válasza tevike (#7) üzenetére


dkface
aktív tag

Vagy külföldi siteon elolvastam már a tesztet és csak az értékeléshez lapoztam egyből. :U

(#11) Örni


Örni
senior tag

Tudok egy jobb címet:

Prím, mégsem prime! Hahaha :-)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#12) bostone


bostone
addikt

Az ára miatt nem érdemelte a különösen ajánlott plecsnit? Az egyik, legerősebb, ha nem a legerősebb vas a droid piacon.

(#13) tevike válasza dkface (#10) üzenetére


tevike
senior tag

;] Rafinalt. En is olvastam tesztet, de a mobilarenas teszteket szeretem. A megfogalmazas, a leiras, magyar oldalak kozul szinte csak ezt olvasom :))

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#14) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

"Miért ajánlott plecsni" kommentek 3..2..1. ;]

El kell ismerni, remek telefont rakott le az asztalra a Samsung. :K

Xr

(#15) hajbel válasza dkface (#10) üzenetére


hajbel
addikt

Én valamirevaló külföldi oldalon még nem láttam tesztet.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#16) DJosef


DJosef
őstag

Nem lepődnek meg, hogy ha az S7 edge+ -ban lenne infra, fm rádió szerintem nem lesz.

Forget about it

(#17) Wesder


Wesder
félisten

Szép, szép, de ez megint csak f@szméregetésre lesz jó, mert a facebook app nem fog jobban menni àtlag pistànak...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) leslien válasza Blyan (#1) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor ismét vissza térsz a droidra? :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19) isakamay válasza tevike (#7) üzenetére


isakamay
tag

S7 EDGE teszt, mínusz 1 óra kijelzőidő, azért kár is lett volna elolvasni... :D

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, remélem sokat vesznek majd belőle, hogy gazdag legyek, lol.
Egyébként gratula, megelőztétek a gsm arena-t! :) :C

(#21) Hunt3r22 válasza Wesder (#17) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Legalább a selfik minősége jobb lesz. ;]

Xr

(#22) Ákkk válasza DJosef (#16) üzenetére


Ákkk
addikt

Hát szerintem azt a szériát nem viszik tovább ezért lett nagyobb az edge változat.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#23) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Jól sikerült cucc. Minden téren ütős lett.Még nem mondom hogy az idei legjobb mert a HTC még adós a zászlóshajóval de esélyes rá.

Nem mondom hogy nem gondolkodtatott el de ha az eszemre hallgatok nem nyújt nekem annyival többet hogy cseréljem rá az S6-ot.Főleg mert én használom az infrát.
De ha valaki megteszi megértem mert azért szépet fejlődött.

Én megvárom az S8-at :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#24) bostone válasza Hunt3r22 (#14) üzenetére


bostone
addikt

Boldogok a sajtkészítők. :)

(#25) Xaels válasza Wesder (#17) üzenetére


Xaels
félisten

Hát a FB app függ azért a nettől is. 5.1-hez képest S6-on jobban megy 6.0-val az FB is amikor nincs netes korlát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#26) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"GFXBench Man. onscreen 15 fps 16 fps 17 fps 9,3 fps
GFXBench Man. offscreen 29 fps 26 fps 16 fps 14,9 fps"

Ez nem elírás?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) BReal


BReal
addikt

Meglepő módon bekerült a sokak által hiányolt tárhely bővíthetőséget, így legalább az ezt hiányoló s6 tulajoktól ki lehet sajtolni a pénzt az új modellre. Az FM rádió hiánya is nonszensz, végül is az a 20000 Ft-os telefonokban is elérhető, biztos nagyon megdobta volna az árat. Nem baj, majd az s8-ba az is bekerül, ez lesz a legnagyobb vívmánya, és azzal veszik rá az s7 tulajokat a váltásra. Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#28) Dilikutya válasza BReal (#27) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem az eddigi Galaxy S csúcsmodellekben sem volt FM rádió. Az én telefonomban van, egyszer ki is próbáltam. Nem azért veszünk ilyen telefont, hogy reggel a BKV-n munkába menet a kretén Sebestyén Balázst hallgassuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) Dilikutya válasza Wesder (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Facebook app egy szar, a Play-en komolyabb telefonok gazdái is panaszkodnak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#30) #24536576 válasza BReal (#27) üzenetére


#24536576
törölt tag

TuneIn. Haladni kell a korral, ez van. Persze aki keres, az talál belekötni valót,de szerintem inkább a logó teszi, mint a rádió és/vagy az infra.

(#29) Dilikutya: annak a hulladéknak egy telefon se elég. Ezért használom CM böngészőből. Messenger még úgy, ahogy elmegy, de azt is egyre laggosabbra csinálják, tuti nem véletlen. Amíg nincs igazi alternatíva, addig azt csinálnak amit akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#31) hajbel válasza Dilikutya (#28) üzenetére


hajbel
addikt

Viszont sokan hallgatnak FM rádiót (én nem). Főleg, mivel jó drága a mobilnet, vagy kevés a szerződésben a limit.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#32) Plafoon


Plafoon
tag

Nagyon jó kis teló, htc-nek fel kell kötnie a gatyáját

(#33) tjb007 válasza Dare2Live (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Miért tűnik neked annak?

(#6) prolad

CPU: egy szálon Snapdragon, több szálon Exynos
GPU: Snapdragon

[ Szerkesztve ]

(#34) Dilikutya válasza hajbel (#31) üzenetére


Dilikutya
félisten

Minek akkor az SD kártya? :) Nekem azon vannak a zenéim.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) riszter


riszter
senior tag

Minden elismerésem a tesztírónak, nagyon jó lett a leírás, részletes, szófordulatos! Sokszor kétszer el kellett olvasni a sorokat, hogy felfogjam a kontextust... :D

Grat a telefonnak, másfél év múlva méltó utódja lehet az s5-nek!

Vivere militare est

(#36) DWENNON


DWENNON
tag

Használja valaki a hands-on videón mutatott ablakos videó funkciót ekkora kijelzőn manapság? És a 10 ujjas multi-touch-ot? Mire jók ezek?

Valaki kérem írjon már erre gyakorlati példát.

(#37) snecizero


snecizero
senior tag

Jóóóóóóóóó ez az S7. Az ár is baráti, csak én keresek keveset. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#38) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Jó kis teló. :C
Köszönjük a tesztet.

A térerő veled van!

(#39) joey04


joey04
titán

Hát androidos vonalon idén tarolni fognak. Remek készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Blyan válasza leslien (#18) üzenetére


Blyan
félisten

"lenne" Ez írtam. :DDD De ha majd a pénztárcám kibékül velem, lehet belenézek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41) myckie2 válasza hajbel (#31) üzenetére


myckie2
őstag

Ugye tudod, hogy a telefont nem a magyar piacra gyártják. Aki vesz egy ilyen telefont az vesz mellé rendes mobilnetet is és spotifyon zenét hallgat.

(#42) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Ha az ára lemegy 50-60 ezerre, talán lecserélem a G3-at. :DDD
Egyébként sztem nagyobbat fog szólni, mint a G5, ami nekem spec egyáltalán nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#43) Blyan válasza SkyLine3000 (#42) üzenetére


Blyan
félisten

Addigra a G3 kb Galaxy Ace szintjén lesz.... :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#44) Beri78


Beri78
őstag

Végre csinált egy rendes telefont a Samu ;]
Köszi a tesztet, gyorsak voltatok

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#45) laci0530


laci0530
senior tag

Jó kis teszt lett ez is, mint a nagyobb tesóé. Köszönjük. :)

(#46) -FreaK- válasza M5Norbi (#23) üzenetére


-FreaK-
veterán

A HTC, a Huawei, a OnePlus, meg a Google a Nexusokkal. Messze van még azért év vége :)

(#47) gerii


gerii
addikt

Jó hangvételű cikk lett, a plusz infót sokat dobtak rajta. De a telefon akkor sem kéne :P

(#48) SkyLine3000 válasza Blyan (#43) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az akkori telefonokhoz képest biztos. De nekem nem fog hiányozni a 8k, 24 mag, 40mpx kamera.;)

(#49) Torda


Torda
csendes tag

én csak azt nem értem hogy ez a félévmúlvamárnemjönkirásemmifrissítés és akadozgató telefon hogy lehet ajánlott szemben az iphone-nal, ami a 200 ezer forint feletti ára miatt nem kapott (mellesleg ennek is felette van!!!)

:)

(#50) hito válasza Torda (#49) üzenetére


hito
nagyúr

Lehet, hogy ez egy kicsit többet nyújt? :U Manual kamera raw lehetőséggel, vízálló, bővíthető háttértár, pulzus és véroxigén telítettség mérő, soroljam? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.