Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247051) Wesder válasza NyMRooD (#247048) üzenetére


Wesder
félisten

Én tudom hogy fanboi vagyok, és nem is tagadom. Egyébként ezzel a 21k-s àrral pont annyi, mint ha PS Store-ban vennék nem? Nem azért mondtam, mert itt nekem nem vàltozna az àra és nem érezném meg, hanem mert mindenkinek van olyan jàték, amit akkor is megvenne ha 40 lenne az előrendelői àra. Egyébként nàlam a lemezes jàtékok nem léteznek, így amíg a Store-ban nem emelik az àràt, nem izgat mennyi a lemezes. Egyébként még a 330-as àrfolyamnàl màr a 350-es àrat lőtték be, ami így még marad egy darabig. Most 24500-on kéne kezdenie egy jàtéknak, ha dinamikusabban követné az àrmolyamot, és ez még csak az alap. Se deluxe se ulti kiadàs nincs benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247052) Madoc válasza nylontacsko (#247049) üzenetére


Madoc
veterán

Reggel 11390volt az alzán az éves. Attol olcsóbb nemigen lesz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#247053) Talala válasza dokee78 (#247045) üzenetére


Talala
senior tag

Én úgy tudom, hogy egyik ingyen letölthető multihoz sem kell ps plus, az említetteken kívül pl a COD warzone is játszható plus nélkül, de vannak kisebb gamek is pl brawhalla.

(#247054) Talala válasza nylontacsko (#247049) üzenetére


Talala
senior tag

Előző 1-2 oldalon valaki említett store-os 12600ft-os árat a közelgő akció keretein belül. Nem gondolom, hogy sokkal olcsóbb lesz.

(#247055) Mr Chapel válasza .LnB (#247038) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ez hiányzik talán legjobban itt ps-en. Nekem is szanaszét volt moddolva a Witcher 3. A legtöbb amúgy nem is grafikai mod volt nekem fent, hanem ilyen hasznos nyalánkságok hogy fast travel, plus skill slot, stb...De említhetném hogy a Fallout 4-et is moddolva toltam le végül.

(#247056) S e t h válasza Wesder (#247044) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt miért nem attól kérdezed aki állította.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#247057) Wesder válasza S e t h (#247056) üzenetére


Wesder
félisten

Megkérdeztem. Azt mondta hogy meg hàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247058) NyMRooD válasza Wesder (#247051) üzenetére


NyMRooD
őstag

"Én tudom hogy fanboi vagyok, és nem is tagadom" - én meg kis naív tényleg elhittem, hogy a társaságért jársz ide, nem csak trollkodni, most egy világ hullott bennem össze :))

"Nem azért mondtam, mert itt nekem nem vàltozna az àra és nem érezném meg" - Változott a 60 eurós alapár?

"mert mindenkinek van olyan jàték, amit akkor is megvenne ha 40 lenne az előrendelői àra" - ebben nem értek egyet, de a srácok nem is mondták, hogy nem veszik meg, ezért is láttam értelmetlennek a hozzászólásod, amellett, hogy trollkodás volt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#247059) Wesder válasza NyMRooD (#247058) üzenetére


Wesder
félisten

1. Tàrsasàg miatt is.
2. Sajnos igen, vàltozott
3. Poénnak szàntam, persze ma màr mindenre a trollkodàst húzzuk mint vàlaszreakció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247060) NyMRooD válasza Wesder (#247059) üzenetére


NyMRooD
őstag

1. ok
2. Az viszont már meghaladja a 21k -t, szóval akkor tényleg szerencse, hogy nem több :(
3. Mert vékony a határ és olvasva nehéz eldönteni :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#247061) Wesder válasza NyMRooD (#247060) üzenetére


Wesder
félisten

Jelenleg úgy àllunk hogy US maradt 60$ + ugye a helyi TAX, ha van. Itthon 21k huf, illetve németben màr 69.99€-ról indul egy jàték. Kb szeptember óta. UK/CAD/AUS-t nem tudom, azt nem szoktam nézni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247062) csab2 válasza csab2 (#246854) üzenetére


csab2
veterán

Erre senki? :O

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#247063) nylontacsko válasza NyMRooD (#247050) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Szuper.
Köszönöm.
Tavaly is a storeban fizettem elő, idén is így szeretném.

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#247064) Carlos Padre válasza Wesder (#247061) üzenetére


Carlos Padre
veterán

£52.99 a fémdobozos az amazonon.
A csucsimát is £49.99ért rendeltem elő.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247065) Wesder válasza Carlos Padre (#247064) üzenetére


Wesder
félisten

Digitàlis jàtékokról volt szó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247066) Szabi®


Szabi®
addikt

Elkezdtem kínomba a Watchdogs 2-öt,oké tudom hogy egy hitvány szart nem ér a story és nevetséges stb....De baromi állatul néz ki,kiváncsi voltam melyik Anvil enginre húzták,hát egyikre sem,Disrupt engine a neve a cuccnak,nagyon szép részletes a grafika,nyomokban sem hasonlít az "újabb" Ac-kre,a mozgás animáció is teljesen élethű,és az npc karakterek is elég egyediek,és nagyon fluid az egész játékmenet.Kár hogy nem erre építtették a Valhallát.
Ahhoz képest hogy 2016-os....



(#247067) Carlos Padre válasza Wesder (#247065) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A lemezen nem az van? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247068) nanorambo válasza Szabi® (#247066) üzenetére


nanorambo
őstag

Nem egy nagy eresztês a játék, a stílus amit állandóan a játékos arcába nyom borzasztóan irritáló szerintem (hiper hipszterség stb), dr nekem ennek ellénre mégis bejött. Jól elvoltam vele, a játéktér szerintem tök hangulatos.

[ Szerkesztve ]

(#247069) Szabi® válasza nanorambo (#247068) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze így van,nagyon kétélű . Én úgy álltam neki hogy biztos legalja . És nagyon pozitívan csalódtam.Egy tűéles grafika fogadja a játékost,élethű járművekkel,viszonylag jó vezetési fizikával (a motor kissé arcade) és koszolódnak is a vasak . San Francisco pedig nagyon szép,és részletes . Megkockáztatom hogy ilyen szép vizet nem sokat láttam játékba,és a fizikája is nagyon élethű,ahogy motorcsónakkal tolja az ember,és fodrozódik.
És tök jó interakciók vannak benne.Pl. a tetőről beestem egy teraszra ahol grilleztek,és egyből nekem esett mindenki (nők is) + ki is hívták a rendőröket :D

Azért ez nem gyenge.... :D

[ Szerkesztve ]

(#247070) Jigoku válasza NyMRooD (#247048) üzenetére


Jigoku
tag

Hát meg nem csak az, hogy nem változik az ár/árfolyam. Netto 1700 eurós fizuból kifizetni 60-at egy játékra messze nem olyan, mint egy netto 150 ezres fizubol 20 ezret kipengetni. :( Össze se hasonlítható a kettő aránybeli különbsége.
(Az előbbi egyik osztrákban dolgozó ismerősöm fizuja, Németben simán lehet ennél jóval több is a kereset, nem tudom. A másik egy hazai közalkalmazotti fizu...)

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#247071) Dreimus válasza Jigoku (#247070) üzenetére


Dreimus
senior tag

Azert kulfoldon sem ez az atlag :) inkabb 800€ koruli a realisabb es a lakhatas/kaja sem feltetlenul olcsobb, tehat mindig van kolbaszbol a kerites.

[ Szerkesztve ]

(#247072) .LnB válasza oriic (#246934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Istenem, mit indítottál el. Mindenhol lehozzák (magyarok), hogy a Spider-Man lesz a másik ingyenes játék. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247073) oriic válasza .LnB (#247072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam, pedig direkt nem írtam róla. :D

Live-Die-Respawn

(#247074) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Végre leárazták a VR-t, zsákolok is majd egyet, talán. Gondolom a közelgő vasembör :) VR bundle miatt lettek ilyen nagylelkűek, mert vagy most eladják akcióval vagy majd nem kell senkinek a mostani VR pakk. Még így is agyalok a vasemberes csomagon, mert abban adnak 2 move-t is, úgyhogy még így is lehet, hogy nem ezek a mostani csomagok a jobb ár/érték arányúak. Fel van adva a lecke, hogy vegyek most akcióban vagy várjam meg a vasemberes csomagot. Szívesen meghallgatnám más véleményét is.

(#247075) Peace válasza ProEvoFan (#247032) üzenetére


Peace
nagyúr

"Új tévén, HDRben még nem néztem...." Nem is fogod, mert a PC verzióban nincs HDR támogatás. :P

(#247076) 30z.Samu válasza Krisz0630 (#247042) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor jól emlékeztem, hogy olcsóbb volt.

Sic Parvis Magna

(#247077) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Minecraft: Dungeons még mindig nincs fent a store-ba. :) Kíváncsi lennék, hogy ez most az MS, vagy a Sony dacca e?! Fogadni merek, hogy minden más platformon már elérhető.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247078) ProEvoFan válasza .LnB (#247077) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nézd meg a tegnapi The VR streamet, YouTubeon fent van.
Jónak tűnik.Ok, tartalom lehet hogy nem nagy, de fogadni merek lesz nem kevés fizetős dlc hozzá.

(#247079) .LnB válasza ProEvoFan (#247078) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt én inkább kihagynám. A Kotaku-s gameplay-t viszont megnéztem tegnap.

Még nem tudom, hogy mi lesz. Ha megmutatnám a fiamnak, nyilván azt mondaná, hogy kell. De lehet várok az FF7 Remake végigjátszásáig vele. Csak követem a dolgokat, mert nekem a dizájnja még mindig bejön.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247080) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Na megtaláltam a nekem való rallis játékot a Dirt 4 személyében. Itt lehet csapatni:D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#247081) fausto válasza Baltazár123 (#247074) üzenetére


fausto
addikt

Baromi ritka és drága a move kontroller. Ha lesz olyan bundle jó áron, amiben van 2 fagyi is, inkább olyat érdemes venni. Bár mintha a Vasemberből is jönne Move-os csomag

(#247082) Mrdevil válasza Rigormortiis (#247080) üzenetére


Mrdevil
addikt

Emlékeim szerint nagyon randa lett. :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#247083) jupp008 válasza fausto (#247081) üzenetére


jupp008
senior tag

Bizony, érdemes egyből megvenni a fagyikat a csomaggal.
Pont most hétvégén sikerült beszereznem 2 jó állapotban lévőt ... ha nem is aranyáron - de így is új bolti áron ... már amikor még lehetett boltba venni!

Egyből a vasemberrel lett letesztelve :)

(#247084) .LnB válasza Rigormortiis (#247080) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor már egy WRC8-at is megnézhetsz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247085) hombre[EU] válasza Baltazár123 (#247074) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem most egy akciós VR MegaPack + IronMan bundle (2 move-val) csomaggal jársz a legjobban

Life, Uh, Finds A Way

(#247086) 30z.Samu válasza .LnB (#247084) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem nagyon gagyinak tűnik a WRC a DiRT után. :B

Sic Parvis Magna

(#247087) .LnB válasza 30z.Samu (#247086) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sima Dirt-ök után szerintem annyira nem az. A Dirt Rally-k után az. De arról írta, hogy az neki "sok".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247088) 30z.Samu válasza .LnB (#247087) üzenetére


30z.Samu
félisten

A DiRT 4 árkádosabb? Azt hittem az is inkább szimulátorosabb.

Sic Parvis Magna

(#247089) .LnB válasza 30z.Samu (#247088) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sima Dirt részek mindig az arcade vonal. A Dirt Rally részek a szimulátorosabb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247090) Neoteric válasza 30z.Samu (#247088) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem arkadosabb, a Dirt4 konkretan arkad. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#247091) 30z.Samu válasza .LnB (#247089) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja értem, én mindig is a Rally-val játszottam, talán még a McRae nevével ellátott DiRT-el játszottan még.

Sic Parvis Magna

(#247092) cyberkind válasza 30z.Samu (#247091) üzenetére


cyberkind
félisten

Az első Dirt is árkádos vonal, bár ott egész jól lehet állítgatni a kocsikat.

Paranormal Cocktivity

(#247093) crue válasza Baltazár123 (#247074) üzenetére


crue
őstag

A hírek szerint Európába csak olyan csomag jön amiben a játék és két fagyi van. A fullos sisakos itt nem lesz kapható.
[link]
Nem tudom mennyire megbízható információ.

(#247094) Frod válasza csab2 (#247062) üzenetére


Frod
addikt

Egy kolléga már tegnap reggel küldött erre egy videót: [link]
Egyébként két ilyen armor set van, a Traveller és az Ancient
(különösebb játékot amúgy nem igényel, eléggé "adja magát trófeák")

Do you see the white shadow?

(#247095) Krisz0630 válasza 30z.Samu (#247076) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy Tsushima is erre a sorsra fog jutni... :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#247096) .LnB válasza Krisz0630 (#247095) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem a játékok jutnak "erre a sorsra" hanem a magyar forint. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247097) 30z.Samu válasza Krisz0630 (#247095) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tuti, de azt lehet, hogy már csak az 5-re fogom megvenni. Már ha kijön arra is vagy kap egy patch-et.

Sic Parvis Magna

(#247098) raziel01


raziel01
veterán

Cdkeysen ha jol látom USA accra 10000 ft az éves plus.
[link]

En UK accra innen szoktam venni.

[ Szerkesztve ]

(#247099) hyperspace válasza Skynet258 (#247039) üzenetére


hyperspace
őstag

Élesebben látni a recés szélét a fának, zseniális ;]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#247100) Moby válasza Baltazár123 (#247074) üzenetére


Moby
addikt

2 dolog: egyrészt a vasember VR a demó alapján szvsz kutyagyenge. Másrészt én elgondolkodnék a gen végén a PSVR vásárlásán. Oké olcsó, de ez ma már nagyon elavult. Ettől persze a játékok ugyanolyanok rajta, mint megjelenéskor, de nagyon máshol járnak már a VR igények, mint amit a PSVR kiszolgál, és itt nem csak a felbontásról van szó, hanem a trackingről, a folytonos driftről, az elagott move-ről, stb. Szóval aki eddig vidáman bírta VR élmény nélkül, annak lehet, hogy érdemesebb lenne kicsit még várni, hátha hamaorsan kiderül valami a PSVR 2-ről, ami vélhetően már sokkal korszerűbb, és jobb is lesz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.