Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247501) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Belepörgettem a last of us gameplaybe...omg. a third person mūfajban ezek megint egy generációval elōrébb tartanak :DDD remélem grounded nehézséggel érkezik

látom itt vannak a plot olvasók,meg az alpha buildesek :D támogassátok csak a hülyegyereket,aki szétrúgja az épülō homokvárat. Csak ne itt!

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#247502) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#247495) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a generáció játékának legyen egy kiemelkedō gameplaye, na a Witchernek az nincs meg :D (200+ órával mondom) ugyanabban az évben megjelent egy MGS5, ami megmutatta mit is jelent ez (persze a többi része gyengébb volt)... én ezzel a szavazással még megvárnám az Elden Ringet ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#247503) S e t h


S e t h
nagyúr

Azt hittem törlődött a Last of us topik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#247504) FunPro válasza hombre[EU] (#247502) üzenetére


FunPro
senior tag

Mediumon valóban egy arkham játékkal vetekszik, de koxon már taktikáznod kell, használni a főzeteket (azokhoz össze kell szedni a cuccokat), az itemeket, meg a kraft rendszert. A küldik is változaáltozatosak voltak, meg az a nyomkövetős rendszer is egész jó volt szerintem.

Ezzel így egész egyedinek mondanám.

A metal gear is jó volt, mert ott nagyon erős volt az ai. A taktikázást meg a többit azért nem hozom példának, mert az a játék arról szól. Meg azért tudok hozzá hasonlót mondani a styx személyében.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247505) Imilenni


Imilenni
addikt

LoL

Végülis igen, inkább a ZiKsZbOkSz csoportba való a Last OF Us téma mint ide..

Vannak bajok :U

Press "F" to pay respects.

(#247506) hombre[EU] válasza FunPro (#247504) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A legnehezebb fokozaton,pucéran minimális jelekkel játszottam végig. És nem azért,mert facagyerek volnék,hanem mert 3gombos a játék (dogde,parry,attack). Tök jó a körítés,de több idōt elvesz,,mint amennyi haszna van. Imádtam a játékot,de a világépítés,narratíva és a questek kidolgozottságán kívül semmi extrát nem tudott nyújtani,hozta a kötelezōt

Life, Uh, Finds A Way

(#247507) Deck válasza hombre[EU] (#247506) üzenetére


Deck
titán

De a W3-ba nem is a nehézség a lényeg.
Vagy ami könnyű játék az nem lehet a generáció legjobbja?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#247508) sp8787 válasza FunPro (#247504) üzenetére


sp8787
addikt

Az csak egy sima gimmick.

(#247509) sp8787 válasza Imilenni (#247505) üzenetére


sp8787
addikt

A LOL inkabb az ahogy te(is) vmi kuldetestudatban szenvedsz minden alkalmat megradagva.

(#247510) hombre[EU] válasza Deck (#247507) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem a nehézségen a hangsúly (kinek mi a nehéz?),hanem hogy legyen egy komplex(ebb az eddigieknél), többrétegū gameplay, ami pl. motivál hogy ügyesebb,okosabb légy... Hiába van benne ezerféle fōzet (ha nincs "megscriptelve nem is kell) vagy az AC-ben ezer fajta fegyver, attól nem lesz jobb csak több

Life, Uh, Finds A Way

(#247511) Imilenni válasza sp8787 (#247509) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert írni merek egy játékról? :D

Tesó, annyi jogom van írni ide mint neked, és ugyanúgy akármit ami a témába vág. Márpedig a Last of Us II az.

Vagy már csak elvakult fanok írhatnak ide? :U
Akik szerint még a szar is illatos, amit a Sony szarik?

Egyébként nem értem a felháborodást.
Szerintem a gameplay jó, de ennyi.
A történetről nem beszéltem, bár gondolom néhány embernek ugyanaz a kettő.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#247512) FunPro válasza hombre[EU] (#247510) üzenetére


FunPro
senior tag

A komplexebb nem feltétlenül jobb.

Ez is egyén függő, én pl. utálom, ha keverik műfajokat.

Vegyük az említett MGS5-öt.
Mi a pöcsömnek kellett bele a bázismenedzselés?
Én nem akarok bázist menedzselni, én menni akarok, azt kiiktatni a célpontot, vagy kimenekíteni a túszokat.

De még tudok ilyen játékot mondani (bár nem ps-en).
The Incredible Adventures of Van Helsing:
Azt a játékot addig a pontig élveztem, ameddig nem jött a towerdefenzes pálya. Ott abba is hagytam.
Mass Effect 2:
Imádom a teljes szériát, de abba a játékba minek erőltették bele a nyersanyag-szükségletet? Unalmas, monoton, kizökkent a játékmenetből.

Persze, én egy 10 órás minden pontok kiváló csőjátékot többre értékelek, mint egy 60 órás monoton openworld valamit.

A kevesebb néha több. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247513) Akra_hu


Akra_hu
tag

2017 demo

(#247514) hombre[EU] válasza FunPro (#247512) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Pontosan. Legyen kevés,de az a részletekig kidolgozott. Pl. a DeathStranding közlekedése,egy fontos játékmechanika volt számukra,ezért lett olyan.

Life, Uh, Finds A Way

(#247515) front3r válasza Imilenni (#247511) üzenetére


front3r
őstag

Nem, csak mi értelmesebben állunk hozzá a játékhoz, és nem holmi fotelharcosok összeeszkábált kitalációira hagyatkozunk(ezzel nem tagadok minden leak-et, de nem hiszek el mindent, akik ez alapján ítélik meg a címet).
Az eddig látott trailerek, sajtópéldányt kapott twitter posztok alapján a játék az előző ND játékok minőségi színvonalát képviseli, csak 2020-as színvonalon.

A Sony belső játékai presztízs alapúak, a konzol népszerűségét, eladásait akarják növelni, nem a játék eladásait akarják mindenáron az egekbe tolni, hanem a brand értékét növelik vele. Aki erre nem jött rá, az nem tudod mit néz. :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#247516) vg válasza Imilenni (#247479) üzenetére


vg
addikt

Valaki mondja már meg, hogy miért utálják az emberek eme játékot? Azért mert kétszer is eltolták a megjelenést, vagy mert a csajszit kell benne irányítani?

(#247517) FunPro válasza front3r (#247515) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem szeretek előre ítélkezni, de általában jók a megérzéseim.
A tegnapi gameplay videó alapján annyit tudok mondani, hogy a grafikai/technikai megvalósítás csillagos ötös, a gameplay meg pont olyan monoton, mint amire számítani lehetett. Ha nem tudtak egy cefeterős karakter és/vagy egy cefeterős történetet összerakni, ez minden lesz, csak a "generáció játéka" nem.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247518) FunPro válasza hombre[EU] (#247514) üzenetére


FunPro
senior tag

De akkor tulajdonképpen mi is hiányzott a witcherből? :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247519) Peace válasza vg (#247516) üzenetére


Peace
nagyúr

Gondolom, mert az interneten menő zúgolódni és hate kampányokhoz csapódni. :DDD Így részesének érezhetik magukat valami "magasztos" célnak.

(#247520) hombre[EU] válasza FunPro (#247518) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akció játék szóval egy rendes harcrendszer és mivel rpg, az egyedi buildek(itemek) amelyek befolyásolják a gameplayt. Mert ez így nem volt több egy tomb raidernél. Az utóbbival már kezdenek valamit a cyberpunkban,úgy néz ki

Life, Uh, Finds A Way

(#247522) vg válasza Mike (#247521) üzenetére


vg
addikt

Milyen politika, miről beszélsz?

(#247523) Mike válasza vg (#247522) üzenetére


Mike
veterán

nem fogok belemenni. főleg nem ezen az oldalon. ha nem érted, te bajod

[ Szerkesztve ]

(#247524) vg válasza Mike (#247523) üzenetére


vg
addikt

Nem értem, mert hülyeségeket irkálsz, azt pedig nem lehet értelmezni. Erre a "fajtiszta" monológodra normális fórumon kizárás lenne a jutalmad.

(#247525) temes69


temes69
aktív tag

Sziasztok,
Játszom a ff7 remake-el és nagyon bejön, viszont valamit elnyomkodhattam mert a képernyőről egyszer csak eltűnt a haladást jelző indikátor a kép tetejéről. Ez mutatja, hogy merre kell menni a küldi felé. Már mindenhol néztem, hogy hogyan lehetne visszakapcsolni de nem találom. Ez azért rossz mert így meg folyamatosan a nagy mapet kell nyitogatnom. Valaki esetleg?

(#247526) nemorino válasza vg (#247516) üzenetére


nemorino
tag

Star Wars effektus: a korábbi rész ismeretében az emberek valami egetverő új élményt várnak, amit nyilván nem kapnak meg, mert egy legendás első játékot lehetetlen annyira felülmúlni. Előre borítékolt volt a csalódás, csak közben kiszivárgott egy rakás cutscene videó. A kiszivárgott anyagok alapján a rajongók egy része a történetben csalódott, ezekhez csatlakoztak a szokásos netes trollok és a PS ellendrukkerek: PC masterrace és Xbox fanboyok. A Sony és a ND nagyon rosszul reagált a dolgokra ezzel csak olajat öntött a tűzre és most nagyon nagy ellenszélben jelenik meg az a játék, amit a PS4 ékkövének szántak.

Én nem várok sokat tőle, mert az első sem igazán fogott meg, de úgy biztos nem állnék le fikázni, hogy még meg sem jelent.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#247527) FunPro válasza hombre[EU] (#247520) üzenetére


FunPro
senior tag

Harcrendszer:
Nem tudom, hogy csak a 3-al játszottál-e, vagy szerencséd volt az 1-hez is.
Ugyanis az egyben olyan harcrendszer volt, amit máshol nem nagyon láttam. Én szeretem azt a játékot, de a közönség 90%-a a mai napig utálja a harcrendszer miatt.
A harmadik rész azért olyan, mert az emberek "passzívan" megkövetelték a minimalista harcrendszert. Erre volt igény.

RPG:
Azért az nem egy hardcore rpg. Alapból van egy karakter, aki előre fixált fizikummal, harcstílussal rendelkezik. Ezen nem változtathatsz olyan mélységeiben, max. az ilyen-olyan statok variállásában, mint a tűz/jég/akármi ellenállás, stb.

Magyarul nem csinálhatsz Geraltból egy stealth archert, mert az se nem lenne Geralt, sem pedig witcher. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247528) sting2 válasza #53366784 (#247489) üzenetére


sting2
addikt

Nem, nem rosszabb, de nem is feltétlenül jobb.
Máshol és máshogy " csal " az Oled mozgásmegjelenítésben.
Illetve, ami nagyon fontos , hogy elsőre, de még második nekifutásra sem olyan egyszerű manapság egy tévét " jól belőni ", annyi minden beleszól a kielégítő mozgás és kép megjelenítésbe.
Csak egy példa :
A képjavító csúszkák sokszor az Auto állásban dolgoztatják a processzort a legjobban és nem is biztos, hogy ebben az állásban kapod a legjobb eredményt...
Ez egy jó kiinduló pont a XE sorozathoz :
Ha van módod, vegyél egy jobb Hdmi kábelt hozzá - High Speed - 2.0 protokol
A PS4 Pro menüjében a Sound & Vision settings részben minden Auto legyen.
A HDR Settings is legyen lépésről - lépésre beállítva.
A TV Game profil, Local Dimming - közép, XDR - alap, képjavítók ki vagy maximum - alap.
Mozgás - egyéni vagy off

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#247529) ProEvoFan válasza Imilenni (#247511) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#247530) nanorambo válasza ProEvoFan (#247529) üzenetére


nanorambo
őstag

True! Ránézek ezekre a karakterekre és sok szép játékos emlék/élmény jön vissza :K

(#247531) tboy93 válasza saelin (#247494) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én a netflixen sírok mostanában, látványosan szarabb lett az UHD szolgáltatás minősége a korona vírus miatt.

(#247532) Batyops


Batyops
aktív tag

[link]
Ha igazak a pletykák jövőhéten valamire készülnek Ps5 fronton.
Nem tudom hogy volt -e már.

(#247533) .LnB válasza tboy93 (#247531) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem csak az. UHD. Nézz bele a Harry Potter-ekbe.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247534) .LnB válasza Batyops (#247532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennek pont annyi esélye van, mint az előző 200, ugyan ilyen pletykának.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247535) hombre[EU] válasza FunPro (#247527) üzenetére


hombre[EU]
veterán

witcher 1 nem ilyen crpg-s harccal volt?,nem emlékszem pontosan erre, de nem kell olyan messzire menni egy satisfying combatért
A másodikban igazad van, de akkor elgondolkozhattak volna miképp kell megoldani egy ilyen szitut,mert a stúdió állítása szerint ōk az industry leader in creating role-playing games :)
Hagyjuk is,remek game...de nálam a gameplay is ugyanolyan fontos,mint a story vagy a zene.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#247536) Mike válasza hombre[EU] (#247535) üzenetére


Mike
veterán

ütemre kellett nyomkodni az ütést

(#247537) 30z.Samu válasza nanorambo (#247530) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is, a legjobb játékélményeket konzolon éltem át, ez azért sokat mond egy olyan ember "szájából", aki előtte 1X évig foggal-körömmel kitartott a PC gaming mellett. :K Nálam még mindig az Uncharted 4 az etalon.

Sic Parvis Magna

(#247538) Peace válasza 30z.Samu (#247537) üzenetére


Peace
nagyúr

Ugyanez! 25 évig csak a PC master race és tűzzel-vassal harcoltam a konzol meg a controller ellen! 2 éve megvettem a PS4 Pro-t és a legjobb élményeket köszönhetem neki és azóta amit lehet, azt controllerrel játszok PC-n is. :Y :DDD

(#247539) Deck válasza tboy93 (#247531) üzenetére


Deck
titán

Igen. Ilyenkor irigylem azokat akik észre sem veszik a különbséget.. :DDD

PS5

(#247540) .LnB válasza 30z.Samu (#247537) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóról-szóra egyetértek, és teljes mértékben így vagyok vele én is.
(gondolkodtam is, hogy csak egyszerűen bemásolom én is ugyan azt amit írtál)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247541) Peace válasza Deck (#247539) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem sem tűnt fel. Mondjuk én a 4k-ról is akkor mondom meg, hogy 4K, ha odaállok 40-50 cm-re a 65-ös tv-hez. :DDD 1-2 látványos műsor van, amiben egyből látszik 3m-ről is. Our Planet vagy a Jorden-es doksifilm most felvett jelenetei........

[ Szerkesztve ]

(#247542) Fuzzy87 válasza temes69 (#247525) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Szia. Ha jól emlékszem az L2 az. Váltogatja a minimap - iránytű - Semmi opciókat.

(#247543) felixo


felixo
őstag

Sony-ék bealudtak júniusi PS+ játék(ok) bejelentésével ? :F
Vagy csak a COD-ot kapjuk !? :D

Redmi Note 9

(#247544) NyMRooD válasza Imilenni (#247505) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szvsz azokkal vannak bajok akik nem fogják fel, hogy vannak akik nem akarják, hogy elspoilerezennek nekik egy játékot (és nem csak a last of us-t) egy általános ps4 topikban, úgy, hogy minden játéknak megvan a maga topikja, ahol nyugodtan megoszthatóak a vélemények csakis olyanokkal akiket érdekel. Rengetegen leírták, hogy még csak a trailereket sem nézik már meg, hogy a legkisebb poént se lőjék le, itt meg emberkék pedzegetik, hogy így pc mozgalom meg amúgy pc mozgalom ami alapján akaratlanul is el kezd kattogni az ember agya. Szóval azt kellene megérteni, hogy ha bármi olyasmiről akarsz beszélni ami minimálisan is kapcsolódik a játék sztorijához akkor arra a "ZiKsZbOkSz" csoport helyett ott a tLoU2 csoport, itt meg leírhatod, hogy hogy fut a játék vagy milyen a grafikája, etc. (egyébként konkrétan tLoU2 spoilerekről ha jól emlékszem modik/topikgazdák szerint sincs itt joga erről beszélni senkinek).

Ahogy nézem te most nem is spoilereztél, viszont ezt a vannak bajok dolgot magamra vettem.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#247545) .LnB válasza Fuzzy87 (#247542) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól emlékszel. L2. Elég fura megoldás.

(A sok hülye TLoU2 komment miatt kihagytam szegény temes69 kommentjét is, ha láttam volna, már rég válaszoltam volna rá. :((( )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247546) gangstagergo válasza felixo (#247543) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Hát nem olvastad a hírt, hogy a Black Flag lesz ;] ?

(#247547) Lackooo84 válasza felixo (#247543) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Vagy te aludtál be... :U Tegnap írtam már mi lesz. :DDD

The Truth is out there...

(#247548) markknight válasza felixo (#247543) üzenetére


markknight
veterán

Egyszerre csak egy játékkal tudsz játszani, légy türelmes :D Egyébként mondták, hogy a következő PS plus játék később fog kiderülni.

Lackooo84: Ez a teaser nagyon össze van hányva. Talán egy másodpercig sem mutatják a BF2-t, ez mindennek jó csak reklámnak nem. Hogy a tökömbe adhat ki ilyet a Sony..

[ Szerkesztve ]

(#247549) felixo válasza markknight (#247548) üzenetére


felixo
őstag

Úgy, hogy ezt nem a Sony adta ki. :D
Ez nem hivatalos oldal. Lehet, hogy egy nyomi kiscsávó üzemelteti. :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#247550) Scholes9 válasza hombre[EU] (#247502) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor már egy Zelda Breath of the Wild, olyan forradalmi megoldások vannak benne, amik játékokban ismeretlenek még mindig :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.