Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247851) FunPro válasza Bogyi007 (#247849) üzenetére


FunPro
senior tag

Én csak azt nem tudom, úgy mennyit nyer az illető a megrendelésen.

600Ft átvétel + postaköltség... :B

Talán egy ezrest?

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247852) FunPro válasza FunPro (#247851) üzenetére


FunPro
senior tag

Bocsánat, kettőt, a legolcsóbb helyhez viszonyítva.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247853) Bogyi007 válasza Lackooo84 (#247850) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mégha a 600 forint lemezenként is értendő akkor is maximum 1490 forintodba kerül így. 890 Ft bárhova az MPL automatába való küldés, de a Foxposton azt hiszem van ennél kisebb tarifa is.

Szerk. :
Szerintem lesz az 2500 forint is, nem nagyon használattatok ilyen automatás küldést még skacok ugye? :))

Én most is így szerzek be egy Disney Infinity Bázisasztal + 3.0 lemezt is. 890 forintért bedobják Pesten egy automatába, Szegeden meg kiszedem kedden vagy szerdán.

Persze nem kell ezt tennétek, csak javasoltam egy alternatívát. A Foxpost az full megbízható e téren, az Xbox One S konzolom át így így küldtem el az ország túlsó felére, kicsi költséggel.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#247854) felixo válasza FunPro (#247851) üzenetére


felixo
őstag

Hát igen. Plusz egy bögrét. :D
Maradok a Konzolvilágnál. :K
Alza amúgy sem szimpi. :N

Redmi Note 9

(#247855) FunPro válasza felixo (#247854) üzenetére


FunPro
senior tag

Bögre?

Akkor a szállítási díj is több szerintem, ha van bögre.

Mondjuk máshol meg dlc-t adnak az előrendeléshez.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247856) Bogyi007 válasza felixo (#247854) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tényleg nagyon szemét egy cég, tavaly ősszel is BF idején a kuponos akciókkal is hogy megszívsttak mindenkit - jahh nem. Baromi jó árakon lehetett akkor venni konzolokat is...

Szarkazmus OFF. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#247857) felixo válasza FunPro (#247855) üzenetére


felixo
őstag

Bögre + DLC jár hozzá.

Redmi Note 9

(#247858) felixo válasza Bogyi007 (#247856) üzenetére


felixo
őstag

Engem is besz.pattak akkor. :K

Redmi Note 9

(#247859) mango21 válasza Bogyi007 (#247856) üzenetére


mango21
csendes tag

Az. Én is akkor vettem a ps4-et. :U

(#247860) Wesder válasza .LnB (#247842) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos kamu. Kojima nem is tud angolul.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247861) felixo


felixo
őstag

Nagyon agyalok rajta, hogy megveszem az Assassin's Creed Origins játékot. Videók alapján számomra bejövős. Aki játszott már vele, írhatna róla, hogy tényleg jó játék ?
Mennyi DLC jött ki hozzá ?

Redmi Note 9

(#247862) drachoHUN válasza 30z.Samu (#247828) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nagyon túl van árazva. 3 karakterért + egy kis sztoriért ennyit elkérni elég durva. Majd akcióban, de inkább soha...

Forza JUVE!!!

(#247863) unravel


unravel
őstag

Nem tudok belépni a YouTubebal a fiókomba.
An error has occurred (NP-37602-8)
Mi a megoldás ?

¯\_(ツ)_/¯

(#247864) #98221312 válasza felixo (#247861) üzenetére


#98221312
törölt tag

Szerintem a legjobb AC játék!
Talán a Black Flag volt még ilyen kimagaslóan jól sikerült.

Nyugodtan vedd meg, pár ezerért osztogatják, simán megéri a mostani árát...
Grafikája mai napig az egyik referencia számomra, talán a RDR 2 tudta megugrani.

DLC is van hozzá bőven! ;)

[ Szerkesztve ]

(#247865) felixo válasza #98221312 (#247864) üzenetére


felixo
őstag

Köszi a választ.
A sima verzió most nem akciós. :O
Ezek vannak :

Megéri a Gold Edition a Season Pass-ért ? :F

Redmi Note 9

(#247866) Tuomas válasza unravel (#247863) üzenetére


Tuomas
addikt

Nekem is ezt írja ki, holott szerdán még ment, tegnap meg már nem. Reinstall után sem lett jó.
Én úgy oldottam meg, hogy nem léptem be. :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#247867) bagyulajuve válasza felixo (#247861) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem tetszett, iszonyatosan szép tud lenni, és nagyon átjön az egyiptomi hangulat (sokkal jobban, mint az AC: Odyssey-ben a görög) - 5000-et a deluxe simán megér

Resistencia eterna

(#247868) Executioner


Executioner
tag

Death Stranding 4000Ft

Exec

(#247869) Mr Bond 007 válasza Executioner (#247868) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ezt kb 1 perc alatt el fogják vinni... Én meg pont úton leszek mire megnyitják a vásárlást. :(((

(#247870) gangstagergo válasza unravel (#247863) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Szintén ezzel a gonddal szenvedek. A megoldás a türelem és idővel megoldódik :DDD

Közben utána olvastam és a google dolgozik a hiba elhárításán [link]

[ Szerkesztve ]

(#247871) felixo válasza Executioner (#247868) üzenetére


felixo
őstag

Annyiért ajándék. :K

Redmi Note 9

(#247872) Wesder válasza Mr Bond 007 (#247869) üzenetére


Wesder
félisten

PC megjelenés utàn még olcsóbb is lehet majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247873) Woodslave válasza Executioner (#247868) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na ennyiért megpróbálom. :U köszi a tippet

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#247874) Krisz0630 válasza 2rda (#247834) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Zsír! :C

Ha jól látom már 6-an vagyunk, 9 ember kellene még. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#247875) Carlos Padre válasza Bogyi007 (#247849) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mekkor a sprórolás mértéke? Mert ha egy szemle ára akkor megértem, hogy ennyit görcsöltök rajta. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247876) Carlos Padre válasza felixo (#247861) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Megosztó, nekem nagyon tetszik, bár még mindig nem fejeztem be. A világ nagyon szép, a sztori oké, a mellékküldetések közt vannak igazi gyöngyszemek, az ellenfelek szintezése viszont tipikus ubisoft, régiónként változik így hiába open world ha nem úgy haladsz, ahogy az ubi elképzelte akkor egy sakál simán kinyír.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247877) Bogyi007 válasza Carlos Padre (#247875) üzenetére


Bogyi007
veterán

Foxpost esetében konkrétan 18589 forint lenne bár lehet hogy van automata feladási akció valahol, ha Mpl automatába kérném akkor 18480 forintra jönne ki...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#247878) #98221312 válasza felixo (#247865) üzenetére


#98221312
törölt tag

5000-et simán megér a "Delux", a másikat nem tudom, mert nagyon nem mélyültem bele a DLC-be.

Ne gondolkodj! ;)
Teljes mértékben megéri az árát!

(#247879) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Final Fantasy VII Remake

Nagyon örültem ennek a remake-nek a bejelentésekor, mert én az eredeti játékot, szégyen szemre sose játszottam végig. Így pedig modern köntösben élhettem át azt az élményt, amit oly' sokan ikonikus játéknak tartanak. Várakozásom ellenére, mégsem vettem meg a játékot a megjelenése napján. Kicsit féltem is ettől az epizodikusságtól, a bizonytalanságtól, hogy mikor és hogyan fognak megjelenni a következő részek. És egyébként is csak tingli-tangli játékokkal ütöttem el az időt, az elmúlt hetekben. Mígnem l.skywalker fórumtársunk megkeresett egy 25%-os PS store kupon kóddal. És akkor meg már úgy gondoltam, hogy értelmes dologra használjam fel ha kaptam.
Így hát végre ismét nekiülhettem egy végigjátszásnak. Ilyenkor én mindig csak egy játékra koncentrálok, hogy bele tudjam teljesen élni magam. És mivel az a szokásom, hogy azokról a játékokról amik érdekelnek, nem nézek meg minden trailert, és nem olvasok véleményeket se azelőtt, hogy végigjátszottam volna őket. Szerencsére sikerült is elkerülnöm a spoilereket megint.

Rögtön a lényeggel kezdeném. Ez nem egy egyszerű remake. Ez annál jóval több! A fejlesztők azon túl, hogy teljes mértékben modernizálták az 1997-es klasszikust, a grafikát, a játékmenetet, kicsit megreformálták magát a remake fogalmát is. De kezdjük a könnyedebb dolgokkal.

A látvány szuper. Abszolút 2020-as színvonal. Vannak apró, elnagyolt részletek. De ezek pár másodpercig szúrnak csak szemet. Egy pár ajtó és virág megvalósítása, textúrája talán a kelleténél egy kicsit hűbb maradt az eredeti verzióhoz. :) Ezzel együtt a grafikára senkinek sem lehet panasza. A karaktereke, a fények az effektek mind nagyon szépek. A hangokról azon túl, hogy ismét fülbemászó muzsikákat kapunk, nem tudok nyilatkozni. De a kimagasló zenei repertoár egyébként is a Final Fantasy sorozat jellemzője. Annyit megemlítenék, hogy a játékban szereplő zenék stílusa igazán szerteágazó, és változatos.

Aki látta már az eredeti részt, és az újat is, az láthatja, hogy a játék teljesen újra lett alkotva. Ezért a játékmenet is teljesen átalakult. És ezt az átalakítást a fejlesztők szerintem tökéletesen hajtották végre. Abszolút frissnek, modernnek hat a játék. A legutóbbi, XV-ös résszel ellentétben viszont maradtak a lineáris felépítésnél. Ami cseppet sem probléma, ilyenkor a készítők jobban kézben tudják tartani a történetvezetést. És ennek ellenére is vannak bejárható területek, mellékküldetések, mini játékok. Én jobb szeretem az ilyen felépítésű játékokat, mert nehéz bennük elveszni, mint egy teljesen nyitottban. Persze itt viszont jellemzően minden sarokba kétszer benézek, hogy nehogy otthagyjak valami tárgyat, titkot.

A helyszín Midgar. Alapvetően a Remake, az eredeti játék első 10 óráját, a "prológust" dolgozza fel. De annál több, sokkal jobban ki van bővítve. Normál tempóban a Remake végigjátszása 35-40 óra. És biztosíthatok mindenkit, hogy a két verzó közötti idő különbség értékesen van kitöltve a Remake-ben. Ha nem is végig feszes a játék tempója, a története, de attól még szórakoztató minden perce. Vannak pontok, rövid órácskák, ahol a játék egy kicsit leül. Ezek viszont csak szusszanásnyi kis "kiállások". Bővebben a játékmenet taglalásától eltekintenék. Minden van benne amit egy modern kori Final Fantasy-től elvárhatunk. Az RPG elemek is kellően kidolgozottak, de (szerencsére) elmaradnak a hardcore RPG játékoktól.
A harcrendszer átalakítása is jól lett megvalósítva véleményem szerint. Nincs körökre osztott harc, helyette egy pörgős, könnyedebb harcrendszert kapunk. Gyors is de kellően taktikus is ha a szituáció úgy kívánja. Közel sem a FF XV "üsd-vágd" harcrendszere, aminek kvázi semmi mélysége sem volt. Persze túlzott mélysége azért ennek sincs, de kellemes az egész, amolyan "könnyeden taktikus". Én a játékot normal fokozaton kicsit könnyűnek ítéltem meg (a hard fokozat, az első végigjátszás után elérhető). Lehet, hogy pont jó buildeket csináltam a karaktereimnek (Cloud: DPS, Aerith: Heal+magic, Barret: Tank, Tifa: DPS+crit), lehet szerencsém volt, nem tudom. A bossharcok is kellemesek, egyediek. Szerencsére több fajta boss mechanikával találkozhatunk, nem önismétlődőek.

A karakterek zseniálisak, változatosak. Beleértve a főhősöket, és a sztori során megismerhető mellékszereplőket is. A fő karakterek külsejének modernizálásához a fejlesztők az Advent Children, egész estés animációs filmet vették alapul.
Főszereplőink egytől-egyig egyedi, és különböző személyiségek.
Cloud viselkedése nekem nagyon fura volt. Gondolkodtam is rajta, hogy hogyan lehet ennyire "tuskó", érzelmektől mentes főhőst írni? Aztán hallottam, hogy az alkotók a Remake-re még finomítottak is Cloud jellemén. Mivel az alap játékban még ennél is érzéktelenebb volt. Ez meglepett. De ha Tifa rám úgy nézne ahogy ő rá, én lehet kevesebbet foglalkoznék Midgar sorsával, és többet Tifával. :) Mert az a lány egy kincs! (Lehet nem tudnék választani közte és Yennefer között. Még szerencse, hogy csak videojáték karakterekről beszélünk.) Barret számomra unszimpatikus, igazi agyatlan "gyúrós jocó". De az apai oldalával természetesen lehet azonosulni. Aerith, nos ő érdekes. Szerintem előrébb lennénk tudásban, ha ő egy kicsit közlékenyebb lenne, és elmondana mindent. Sokszor csak rázza a fejét egy egy fontosabb kérdésnél. Persze mindezt csak a dramaturgia, a misztikum emelése miatt teszi. De akkor is.

Ahogy olvashatjátok, a karakterek belőlem, és szerintem másokból is, különböző érzelmeket váltanak ki. Nem mindegyik szimpatikus, egyik sem tökéletes jellem. És ez jó, ez jelenti azt, hogy valóban egyediek, nem sablon szereplők. Ugyan ez igaz a mellékszereplőkre is. A mai "PC" világban biztos sokak kedvence lesz a Honeybee Inn tulajdonosa. :D Az a Honeybee Inn-es rész egyébként is biztos sokaknál kiveri a biztosítékot, akiknek a gondolkodásmódja "még mindig le van maradva".. Én jót szórakoztam rajta, végig mosolyogva. Tele van a játék emlékezetes jelenettel, megvan a maga humora is. De ez mind mind jellemző a Final Fantasy játékokra. Aki ismeri, szereti az FF játékokat, azoknak ez egyértelmű. Úgy mint a rendezés, az "operatőr munka" is, erre sem fecsérelném a szót, ez ezeknél a játékoknál alap. Meseszép expoziciók, eszement harci jelenetek. Talán egy-két harcjelenetet, vághattak volna kicsit lassabbra, mert van amikor túl gyorsan történnek a dolgok.

Na de mi van azokkal, akik már kívülről tudják a FFVII univerzumának teljes történetét? Nyújt e többet ez a játék, mint az eredeti rész(ek) modernizálása? És itt a lényeg! Mert nyújt, nem is akárhogy, és nem is akármit! És ez az a dolog amiért ez nem csak egy egyszerű remake. És ez az a dolog, amit csak spoilertag alá írhatok le. Azt tanácsolom, hogy aki ismeri az eredeti játékot, ne adj isten rajongó, de még nem játszott a Remake-kel, az a spoiler alatti részt semmi esetre se olvassa el! Ha azért nem játszottál eddig a játékkal mert kételkedsz benne, akkor azt mondom ne tedd! Kezdj bele ebbe a kalandba (újra), és garantáltan nem fogsz csalódni. Sajnos spoilertag alá fog bújni ezzel az is, hogy én miért dobtam egy hátast ettől a játéktól, miért imádtam.

Final Fantasy VII Reimagined edition. Azt hiszem ez a név lenne a legtalálóbb a játéknak. Kezdem a sztori kevésbé spoileres pontjával. Az alap felállással. Főszereplőnk Cloud, egy ex zsoldos, akit felbérel egy szervezet, az Avalance, hogy segítsen nekik keresztbe tenni az óriáscég Shinra vállalatnak, akik kiszipolyozzák a bolygó "lelkét". Ezzel a segédkezéssel el is leszünk egy ideig, mígnem a történések elkezdenek meglepő fordulatokat venni. Mily' meglepő módon... :) Aztán már annyira jönnek a meglepő fordulatok, hogy a végén csak ülsz, kidülledt szemekkel bámulsz, és azt motyogod, hogy aztaqva...

Mi ez már? Mi történt itt?!
Ott kezdeném, hogy engem iszonyatosan magával ragadott a történet. Főleg amikor összeállt a fejemben, a végén az egész. Alapvetően imádom az idősíkos, alternatív valóságos dolgokat. És bámulatosnak tartom, hogy a készítők ennyire kifinomultan nyúltak ehhez a dologhoz, mindazért, hogy felfrissítsék ezt a címet, ezt a történetet! Annyira jó, amikor összeáll az egész a Whispers-ekről. Az, hogy az volt a feladatuk, hogy egész végig arra fele tereljenek, hogy a történet abban a mederben folyjon, amelyben az eredeti 1997-es történet szerint lennie kellene.
Aztán pedig mi, a hősök, a szingularitásban harcolunk saját sorsunk/végzetünk ellen?! Rég láttam ennyire jó ötletet videojátékban. Hőseink végzete egy lényként manifesztálódik a szingularitásban. Amik több kis sorsból (Whispers) állnak. És ezek a sorsok láthatóan Tifa, Barrett és Cloud sorsai. Az ő "hasonmásaik", a kardos szellem/suttogó, a fegyver kezű, és az ököl harcos. Hát pfff... Én ettől kész voltam. És miután legyőzzük Sephirot-ot is, az a beszélgetés a teremtés peremén.. Bár a hét másodpercet nem értem, hogy az mit jelenthet. Sephirot láthatóan arra játszik, hogy a dolgok egy ideig kövessék az eredeti lefolyásukat, majd gondolom egy adott ponton megpróbál majd változtatni, hogy sikerre vigye a tervét. De ez a pont most még nem jött el. Most csak arra terelte a hősünket, hogy megváltoztathassák a sorsukat a későbbiekben.
Ráadásul még az idősíkok is összeérhetnek majd. Mert az tény, hogy megváltoztak. Mivel Zack él. És el fog jutni Midgar-ba. De a chipszes zacskóból kikövetkeztethető, hogy az egy alternatív idővonal. Ráadásul a játék elején Cloud már találkozik egy másik alteregójával, aki a vállára teszi a kezét egy "látomásban", ami lehet, hogy nem is csak egy szimpla látomás volt.. Érdekes lesz a jövő. Egyértelmű, hogy sikerült a fejlesztőknek olyat húzniuk, ami ismét oda fogja szegezni a játékosokat a konzol elé, ha megjelenik a következő epizód.
Egyáltalán nem vártam ilyen fordulatokat. El se tudtam volna képzelni, hogy ennyire jó érzékkel lehet nyúlni egy egyébként is szinte tökéletes műhöz. Ennyire ügyesen felfrissíteni. Bárhogy is alakul az év, az biztos, hogy nálam ez az év videojátékos ötlete. Lehet, hogy lesznek jobb játékok összességében, de ez az év kreatív húzása.
Persze gondoltam, hogy lesznek változások, mert el kell adni a régi játékosoknak is valamivel a játékot, főleg ha a külcsín nem érdekli őket. Viszont ez minden elvárásomat felülmúlta.

Nekem 35,5 órámba telt a végigjátszás. Ami kicsit gyorsnak tűnik nekem. HLTB szerint 40 órára számítottam, mivel egyáltalán nem rohantam. Bocsánat a sok képért az írásban, 492 képet lőttem a végigjátszás során, annyi frankó beállítás/jelenet volt. És bocsi, hogy linkeltem olyat, amin Sephirot látható. Remélem nem nagy spoiler. Nem tudom, hogy szerepelt e a trailerekben.

És pár kép még így a végére:

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247880) Moby válasza Executioner (#247868) üzenetére


Moby
addikt

Ami nagyon vicces, hogy amikor először ránéztem még 52db volt. Már csak 46 van úgy, hogy teljes áron sem lehet a kosárba tenni :D

(#247881) penge111 válasza .LnB (#247879) üzenetére


penge111
addikt

Nekem ez kamaszkorom meghatározó címe volt, ha ez a kis rész ilyen fordulatos volt, az egésztől majd leteszed a hajad. Köszönöm a beszámolót :R

ui: Tifának jól megnőtt a mellbősége, az eredetiben nem ilyen volt :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#247882) .LnB válasza penge111 (#247881) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként vágom az eredeti sztorit végig. Igaz, hogy nem játszottam végig, de sokat olvastam róla, sok videót néztem róla. Ezért is jó ez a rész....

Mert most csak a melle több pixelből áll, mint a teljes eredeti játék. :D

Egyébként meg képzelj el egy szemrehányó tekintetet tőlem, mert ahelyett, hogy ezt játszanád végig, AC-vel bohóckodsz... :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247883) syler123 válasza Executioner (#247868) üzenetére


syler123
veterán

Sikerült megvennem, na majd kiderül, lehet ennyit sem ér :D Eléggé gyorsan megy az ára lefele... Szállítással 5eFt. Days Gone-nak jobban örültem volna ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#247884) saelin válasza .LnB (#247879) üzenetére


saelin
veterán

Whaddya think... :N :C :DDD

Agyam eldobom néha az angol szlengetől. Ezt a játékot már ezért sem játszanám angolul, mert tuti kiköpném néhol a teát.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#247885) oriic válasza .LnB (#247879) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ a gond, hogy ezek után a főleg kíváncsiak vagyunk a folytatásra, mert nagyon kicsin múlik, hogy elcsesszék. És jelenleg nem tudjuk, hogy pontosan mire számíthatunk, mert ugyanúgy lehet ebből időutazás, párhuzamos világok, vagy full retcon, utóbbinak nyilván a rajongók marhára nem örülnénkek. (Egyes változtatások amúgy nem tetszettek, Weaponok kukázása pl WTF, így az ágyús jelenet később nem tudom hogy fog megtörténni)

#247881) penge111

Nevetni fogsz, de kisebb lett a melle. Ebből kezdetben volt néhány rajongótól hőbörgés. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#247886) .LnB válasza saelin (#247884) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Képzeld el, egyszer át akartam állítani japánra. Aztan nem lett Japán, gondolom restart kell hozzá. Aztán maradt is úgy andolul. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247887) mango21 válasza syler123 (#247883) üzenetére


mango21
csendes tag

Nekem nagyon tetszett a Death Stranding. Nemrég platináztam. Ennyi pénzért simán megér egy próbát azoknak is, akik eddig bizonytalanok voltak. Ha nem tetszik, max eladod. Bukni nem fogsz rajta.

(#247888) .LnB válasza oriic (#247885) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem nem feltétlenül fog ez eredményezni sok nagy változást. Ez pont arra jó, hogy bizonytalanságban tartsa a játékosokat. Ezzel fenttartva az erdeklődést. Gondolom a játékot követő reakciók is befolyásolják, hogy a készítők merre lépnek tovább. Na de Zack az mondjuk egy érdekesebb dolog. Vele céljuk kell, hogy legyen ezek után.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247889) penge111 válasza .LnB (#247882) üzenetére


penge111
addikt

Ez még meg sincs, és egyelőre próbálom magam tartani ahhoz, hogy ezt ha majd nagyon nagyon nagyon sokára egyben megjelenik akkor pörgetem ki. Illetve megfogadtam tavaly, hogy legyen bármilyen fa*za játék, hiper szuper akció nem veszek semmit, amig a backlogom nincs ledolgozva. Mindig megingok, de kopp sikerült idáig kitartani. Az AC Odysseyvel még elbohóckodom, mert leköt. Tudom tudom mit gondolsz, de szeretek bolyongani ebben a világban, én szerintem alig pucoltam ki helyőrséget, van ebben bőven más tartalom is. Vannak nagyon jól megírt küldik, amik kenterbe vágják az unalmas fősztorit. A mitológiai küldik parádésak, és az ottani harcok is. Na, de majd írok az Acról valamit ha lesz kedvem. Még maradt pár címem: Nioh 2,Final Fantasy X HD, Thronebreaker, Journey, Knack 2, talán Lego Ninjago... Ha ezek kifujtak jöhetnek a friss címek. Omg ránéztem a listámra, közel 20 címet kell majd pótolnom :B

@oriic: tiszta szégyen vagyok, eskü kisebb dombocskákra emlékszem, pedig 3*pörgettem ki anno. :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#247890) syler123 válasza mango21 (#247887) üzenetére


syler123
veterán

Igen, úgy voltam vele, már a Spider-Man-ból nem sok van, utána teszek vele egy próbát, lehet hogy éppen be fog jönni. Videók alapján a pókember nem igazán tetszett, mégis tettem vele egy próbát és egyenesen a kedvencem lett. Tényleg, számomra az egyik legjobb játék amivel ps4-en játszottam.

(#247891) oriic válasza .LnB (#247888) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom egyelőre mit gondolja. Crisis Core szép lezárást adott Zack-nek, ez volt anno ugye Cloud-nak egy hatalmas lökés, hogy az legyen aki. Ezt most így felrúgják...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#247892) penge111 válasza oriic (#247891) üzenetére


penge111
addikt

Crisis Core apám azt is de szerettem, bár a harcrendszerrel nem voltam kibékülve, de hogy mit kihoztak a kis pspből. Meg a sztori, a végjáték, gyááá, megkönnyeztem anno :O

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#247893) hombre[EU] válasza .LnB (#247879) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2020 egy epikus év lesz,még csak most kezdōdik :) utoljára 2013 (szintén generáció váltás) volt ennyire erōs...

Life, Uh, Finds A Way

(#247894) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Múltkor összeszedtem, hogy mit veszek idén : [link] Brutális évnek ígérkezik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247895) Bazsi1987 válasza .LnB (#247894) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Fogsz váltani ps5-re vagy vársz vele majd?

(#247896) Carlos Padre válasza penge111 (#247881) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Dehogynem :D
Még volt is egy cikk róla, hogy a kiadó kisebbre vette az eredetihez képest. Persze low poly modellként annyira nem jött át.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247897) Carlos Padre válasza .LnB (#247882) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pontosan hol ér véget ez a remake?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247898) saelin válasza penge111 (#247889) üzenetére


saelin
veterán

Tényleg jobb pár side quest mint a fő. Esküszöm a main story abban a játékban rosszabb mint a Syndicate-ben, de olyan szinten hogy az leírhatatlan. Én eskü kirúgnám azt, aki írta a scriptet...
Odyssey-ben engem a power fantasy tart ott, amit lassan átvesz a Nioh 2. Tegnap már kiesett az egyik smithing text amit kinéztem magamnak, úgyhogy egyre jobban a japán korú játék felé hajlok.


.LnB
A mafia még a borzasztóan sikerült remaster ellenére is várós? Én nekem minden bizalmam eljátszották vele. Tiszta idióták vagy csak simán inkonpetensek a videojáték fejlesztéshez 2020-ban.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#247899) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek javítható/érdemes javíttatni Ds4 töltő csatiját?
Panaszkodtak a drága kölkeim, hogy a kontroller nem veszi a töltést(vadonat új, kb 3x volt használva/töltve) :O Valószínűleg megránthatták töltés közben a kábelt,mert csak akkor működik, ha enyhén megfeszítem valamelyik irányba.😠😠
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#247900) RangerFox válasza Tdizsolt (#247899) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

3500Ft Konzolvilágban a javítása, Aliról fillérekért lehet alkatrészt venni, úgy 500Ftból megúszod, csak várni kell egy hónapot az alkatrészre.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.