Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247901) saelin válasza Tdizsolt (#247899) üzenetére


saelin
veterán

Vagy veszel egy dokkolót a kontrollernek és azon keresztül töltöd, az USB része nem túl strapabíró. Noha nekem eddig nem volt vele problémám. Nekem a hülye gombák halnak meg mindig. Kb évente kell javítani vagy cserélni őket. Nem véletlen vettem már 4 kontrollert... Most vagy túl sokat játszom (igen) vagy szar minőségű a mechanika alatta.


RangerFox
Az sem rossz ötlet. Nekem is onnan van egy jó dobozzal. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#247902) Tdizsolt válasza RangerFox (#247900) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi szépen! :R
(Zsír az új Avatarod!)

Psn ID: Tdizsolt

(#247903) Tdizsolt válasza saelin (#247901) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Van, 2 db Venom dokkolóm, pont ezért vettem, de sajnos nem vált be,bizonytalanul tölt. Az én kontrollerem hibátlan, de ők nem tudnak semmire (sem) vigyázni... :(

Psn ID: Tdizsolt

(#247904) felixo válasza syler123 (#247883) üzenetére


felixo
őstag

Hidd el, hogy jó üzletet csináltál. :K
Ha nem jön be, akkor eladod ... akár drágábban is, mint amennyiért vetted. :K
Te csak nyertél ezzel a vásárlással. :K

Redmi Note 9

(#247905) felixo válasza #98221312 (#247878) üzenetére


felixo
őstag

Meg is vettem a Deluxe-t. :K
Már töltődik lefelé. :K :D

Redmi Note 9

(#247906) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A PES 2020-hoz tudtok ajánlani egy fasza option filet?
Csak fizetőst találtam.

(#247907) #98221312 válasza felixo (#247905) üzenetére


#98221312
törölt tag

Jó szórakozást hozzá! :)

(#247908) .LnB válasza Bazsi1987 (#247895) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg fogok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247909) .LnB válasza Carlos Padre (#247897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt nem mondhatom meg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247910) .LnB válasza saelin (#247898) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Régebben írtam azt a listát. Akkor még nem derültek ki ezek a csúnya dolgok, így elég valószínű, hogy kihagyom a Remake-et. Vagy mindenképp várok a véleményekre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247911) sxxorp válasza felixo (#247905) üzenetére


sxxorp
őstag

Origins? Kedden vettem lemezesen 4000eFt-ért párom születésnapjára (hétfőn lesz, de tegnap átadtam, hadd élvezze ki a hosszú hétvégét). Egyiptom-rajongó, de ha igaz az alapjáték is bőven hosszan fog neki tartani, a dlc-ket meglátjuk.
Death Stranding - kis postai kavarás (genyózás?) után tegnap óta nálam van a kölcsönlemez, köszi a felajánlást , és Rangerfox-nak a precíz küldést! Bár talán most kissé csökken az igény rá, hogy ilyen olcsó pl. mintha Szandi88 bevásárolt volna (én sem számítottam ilyen gyors amortizációra), de nem az ára érdekel elsősorban :)

(#247912) .LnB válasza ProEvoFan (#247906) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivel nincs meg a játék, ezért nem tudom kipróbálni őket, de elvileg ez jó: [link] Olaszok csinálták.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247913) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#247914) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem tudom mi ez nálam, de szerintem Assassins Creed allergiám van. Ez az Unity sem fogott meg.. .:/ Adtam neki most 2 órát (talán volt annyi), de ez nekem nemgyerebe. Még Francia szinkronnal se. :)

Úgyhogy megvettem a Minecraft: Dungeons-t a tervek szerint. 1,52GB az egész játék, az azért vicc. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247915) #04441088


#04441088
törölt tag

FiFa 20 kölcsönben nincs valakinek Bp. 8.ker környékén? :R
Öcsémmel akarok pár meccset tolni. Pár napra kellene csak.

[ Szerkesztve ]

(#247916) Wesder válasza #04441088 (#247915) üzenetére


Wesder
félisten

Vegyél egy havi EA Access-t. 990ft.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247917) Carlos Padre válasza .LnB (#247909) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Köt valami titoktartási szerződés vagy nem jutottál el a végéig?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247918) Carlos Padre válasza Wesder (#247916) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mit nem értesz azon, hogy ingyé kölcsönbe? ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247919) Tdizsolt válasza saelin (#247901) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Azt lehet tudni, hogy melyik tipusba melyik való (V1, V2), vagy csak akkor derül ki, ha szétszedem?

Psn ID: Tdizsolt

(#247920) Wesder válasza Carlos Padre (#247918) üzenetére


Wesder
félisten

Ebben az esetben nem làtom értelmét a tarhàlàsnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247921) Mezcal


Mezcal
addikt

Predator Hunting Grounds: új patchet kapott, amitől megszépült. Sokkal szebb lett, de azért nem UC 4 szintű szépülés. Megjött Alan "Dutch" Schaefer a játékba, persze nem ingyen 2k körül vásárolható. Érdekesség, hogy az öreg Dutch került be, nem a Predatorban látható fiatalabb. Folyamatosan tolja az aranyköpéseit, mint a "Get To The Choppa" vagy "If It Bleeds We Can Kill It". Változott a játékmenet is, most már nincs olyan, hogy egy katona levadássza a Predatort, össze kell fogni, vagy vége a dalnak. Gondoltak arra is, ha a Predator korán levadássza a fél csapatot, akkor új csapat hívható le, persze mi irányítjuk azokat is. Javítottak az AI-n, már nem olyan ostobák, ki is nyírnak, ha sokat szarakodunk. A Predator még erősebb lett, lerak csapdákat, amibe ha belelépünk, mozdulni sem tudunk. Használható a Predator 2-ben megismert itt "Smart Discnek" nevezett fegyver, amit ha eldobsz, akkor kettészeli az embereket és ha ügyesen csináljuk, akkor visszahívható. Persze a katonák is kaptak cuccokat, amivel nehezebbé tehetjük a Predator dolgát. A sárfürdő mellett (a fegyver is saras lesz) olyan képességeket szerezhetünk, ami gyengíti a Predator hőlátását. Új fegyvereket kaptunk, bitangerős Shotival és a filmből ismert gépágyúval, amitől még a Predator is futásnak ered. Szóval a megjelenés óta sokat fejlődött a játék minden téren és kezd összeállni.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#247922) RangerFox válasza Wesder (#247916) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ps-en drágább, 1229Ft ;]

(#247923) Wesder válasza RangerFox (#247922) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt az EA-vel, vagy Sony-val boxold le.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247924) #04441088 válasza Wesder (#247916) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hol 990?
1200 valamennyi illetve 1500 valamennyi, amit én látok.
Amúgy nem ingyen gondoltam... :R

(#247925) wierra válasza ProEvoFan (#247906) üzenetére


wierra
senior tag

OTP Ligás OF-ért donáltam ezeröccázat a pesklub.com-on található leírás alapján. (Nem mintha nagyon élnem a hazai "élvonalat"... persze a Felcsútot élvezettel fogom ronggyá verni pár alkalommal.. ;] )
Nem tudok ingyeneset sajnos.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#247926) Wesder válasza #04441088 (#247924) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt nem itt. Egyébként még az említett àrakkal is jobban jàrsz,

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247927) felixo


felixo
őstag

Assassin's Creed Origins játékosoktól kérdezném, hogy az megoldható valahogy, hogy amikor az íjjal célzok, akkor ne FPS nézet legyen, hanem ugyanúgy TPS ?

Redmi Note 9

(#247928) hombre[EU] válasza felixo (#247927) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Úgy emlékszem az egyik típus csak fps-ben mūködik...a többi tps

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#247929) ProEvoFan válasza .LnB (#247912) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi, ránézek.


RangerFox
Jó az avatarod!!!
Nagyon ismerős valahonnan. ;)

(#247930) S e t h válasza ProEvoFan (#247841) üzenetére


S e t h
nagyúr

Emiatt a játék miatt csináltam még egy xbox accountot, mert nincs még cross, viszont ha lesz akkor meg bukom a karakteremet.Komoly problémák ezek. :)

Más.
Annyit olvastam már a pasztázásról, plusz a Jumbo Jet hangjával vetekedő pro is már tűréshatáron kívül volt azzal amit művelt, ezért megnéztem egy-két youtube videót( Mekk Elek rémlett fel), plusz, hogy melyik cég mennyiért csinálja és hány napon belül, aztán csak kiköpött a google egy címet tőlem 2 kilométerre, ahol egy srác 1 óra alatt 3000 pénzért megcsinálta és most zen nyugalom van a szobában, a fülemet rá kellett raknom a konzolra, hogy halljam valóban működik-e mert akkora kuss van.
Jól jön ez most így a Last of us 2 és Ghost of Tsushima előtt, végre mindenki tud nyugodtam aludni az utcában. :)
A srác Fejér megyében működik, xbox, ps javítással foglalkozik, ha kell vkinek az elérhetősége, akkor privátban megosztom, mert nem tudom ez nem tiltott-e a fórumon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#247931) felixo válasza hombre[EU] (#247928) üzenetére


felixo
őstag

Köszi, megnézem majd. Engem zavar ez az fps nézet.

Redmi Note 9

(#247932) RangerFox válasza ProEvoFan (#247929) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszi, rám is nagy hatással volt a Death Stranding :B

(#247933) alratar válasza hombre[EU] (#247928) üzenetére


alratar
addikt

A Predator íj csak fps, a többi tps.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#247934) Carvus válasza wierra (#247925) üzenetére


Carvus
senior tag

Én még karácsonykor fizettem be Pesuniversere, nem tudom a többi milyen, de akkor utána olvasgattam és ez tűnt a legjobbnak. Ingyen kb semmisenem volt PS-re..

ProEvoFan
Ha gondolod kölcsönadhatom.. :U ;)

(#247935) ben9412


ben9412
csendes tag

Sziasztok! :)
Pár napja kaptam ps store (hu) e-mail-t egy 25% kedvezményt érő kóddal. Mivel jelenleg nem tudom felhasználni, ezért megosztanám, talán valakinek hasznos lenne vásárláshoz (remélem átruházható másra): 42PHNGFQ43 (Érvényes: 2020.06.02.)
Ha valaki feltudta használni, jelezzen vissza, hogy esetlegesen más ne próbálkozzon feleslegesen. :)

(#247936) RangerFox válasza ben9412 (#247935) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már felhasználták

(#247937) Ronam válasza RangerFox (#247936) üzenetére


Ronam
addikt

Csak megköszönni felejtették el..

(#247938) Wesder válasza ben9412 (#247935) üzenetére


Wesder
félisten

Kezdő hiba... Kódot direktbe nem rakunk ki a fórumra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247939) mango21


mango21
csendes tag

Ilyen kedvezményes kódokat mi alapján küldenek vajon?
Nekem sose küldtek még. :((

(#247940) alite válasza mango21 (#247939) üzenetére


alite
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék, 5+ éves regem van, fel vagyok iratkozva a hírlevélre, többször vásároltam már a store-ból, de még soha nem jött kód. :(

(#247941) Kendek válasza alite (#247940) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha azoknak küldözgetnének ilyen kedvezménykódokat akik rendszeresen vásárolnak a Stora-ban, akkor senki sem osztogatná el itt a topikban. Gondolom ez ilyen marketingcélú dolog amivel ösztönözni szeretnék az embereket.

<-ƘƘ->

(#247942) Moby válasza Kendek (#247941) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem pont azoknak küldözgetnek, akik ritkán vásárolnak, hátha ez arra ösztönzi őket. Legalábbis erre gondolok az alapján, hogy a magyar accountomra soha nem kapok, csak a uk meg az usa fiókomra, amiket nem is nagyon használok.

(#247943) alite válasza Moby (#247942) üzenetére


alite
aktív tag

Sanszos, hogy ez lesz sajnos.. Kendek kolléga is erre célzott.

Hasonlót figyeltem meg más online store-oknál is..

(#247944) Wesder válasza alite (#247943) üzenetére


Wesder
félisten

3 éves accountom van pàr ingyenes jàtékkal, és egy darab kupont nem küldtek. Szerintem random.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247945) Bétaville válasza Moby (#247942) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én a Magyar accountomra kaptam a jó múltkor egyet. :K
És én is ritkán vásárolok. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#247946) Lefty


Lefty
addikt

Nioh-ban van nehezsegi fokozat? Mert nem talaltam... Hat konkretan az elso bossnal elment az eletkedvem.

[ Szerkesztve ]

(#247947) wolf13 válasza Lefty (#247946) üzenetére


wolf13
őstag

Nincs.

(#247948) FunPro válasza Lefty (#247946) üzenetére


FunPro
senior tag

A bloodborne szerintem az összes többi hasonló játékhoz képest könnyed tavaszi séta! :D

Amúgy a nioh sem nehéz, csak be kell lőnöd a karaktered.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247949) Lefty válasza FunPro (#247948) üzenetére


Lefty
addikt

Ez jo hir... :) Kozben szerkesztettem, mert kicsit elhamarkodott voltam ugy velem, csak ugy lecsapott egy utessel, hogy csak pislogtam hirtelen. Par nekifutas utan tul is jutottam. Elsore kicsit ugy megkinalt, nem kontorfalazott, hogy mit is tartogat az ember szamara a jatek ugy erzem.

[ Szerkesztve ]

(#247950) keIdor


keIdor
titán

8. platina :))
A 9. sincs messze, Horizon Zero Dawn-ban is csak a Hunting Grounds-okat kéne megcsináljam már... szopás egyébként az?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.