Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247101) RangerFox válasza Szabi® (#247066) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Minden alkalmat megragad, hogy kifigurázza a modern társadalmat, ezért is szórakoztató. Nem nevezném szar, hitvány, semmirevalónak a sztorit :N

(#247102) sting2 válasza raziel01 (#247098) üzenetére


sting2
addikt

Na egy ilyet várok UK ra is..
:)

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#247103) Moby válasza RangerFox (#247101) üzenetére


Moby
addikt

Az egyik legjobb sztori volt az elmúlt 5 évből. Iszonyú szórakoztató a szatírikus, felnőtthumora, szerintem sokan ezért sem tudták értelmezni :D

(#247104) malystryx válasza Krisz0630 (#247095) üzenetére


malystryx
senior tag

Én már év elején előrendeltem store-ból, ki is fizettem, baj már nem lehet belőle. Ellenben az Ironman VR viszont az alzánál lett előjegyezve, elég sokat ment fel, 12-ről már 14 körülre. Mindegy, ez van, amúgy is elmenne valami másra a pénz. :DDD

Nekem meg olyan érzésem van a játékról, hogy erre is a türelmetlen és a balfék 1-2 órát játszók rá fogják aggatni a különböző jelzőket (mint a DS esetében is a sétaszimulátort) és le fogják húzni a játékot. Pedig sztem óriási ötletek vannak benne és a felfedezés szabadsága is jó ötlet lesz, az meg hogy a ló milyen, pont nem érdekel. Meg a savazók sem fognak, ez a játék egyenesen nekem készült, úgy érzem. 20 éve várok egy ilyen alkotásra, nem lehet rossz. :N

(#247105) Rigormortiis válasza Mrdevil (#247082) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A Dirt Rallyhoz képest valóban ronda. De az a játék "túl sok" nekem, komolyan, cserepesedett a szám, hogy az első menetekben, amikor a régi kocsikkal kellett menni, képtelen voltam nem faltól falig közlekedni. Plusz nincs visszatekerés, legkönnyebb beállításokkal is szopat a játék. Vagyis én vagyok béna :D

Ellenben a Dirt 4 ronda, de finom, olyan, mint a Need for Speedek, azokat is szeretem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#247106) Mike válasza Carlos Padre (#247064) üzenetére


Mike
veterán

mert gazdag vagy :D

(#247107) Sordoran válasza Moby (#247100) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is így állok hozzá. Illetve csak azért mert a PS5 visszafelé kompatibilis lesz játékok terén, kiegészítőknél lehet más lesz a helyzet. (van egy Gold fejesem és G29-em, lehet mindkettő használhatatlan lesz a PS5-höz)
Valamint ugye biztos lesz új VR set, akkor már inkább azt veszem majd meg. Bár lehet 1-2 év míg megjelenik, ki tudja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247108) Moby válasza RangerFox (#247101) üzenetére


Moby
addikt

Egyúttal nem is öregszik jól sajnos, az aktuáltémái okán, azok leginkább akkor ütöttek, amikor megjelent. Ma már, ahogy kikopnak a napi hírekből, egyre inkább szorulnak az egyes témái magyarázatra, de olyan poénokon
amit magyarázni kell, már nem lehet őszintén röhögni(mint a gyógyszeripari jogok haszoncélú felvásárlása, és egyéb, akkoriban aktuális témák).

(#247109) Steve1207 válasza Rigormortiis (#247105) üzenetére


Steve1207
veterán

Kár, hogy a 3-hoz képest visszalépés, elég volt ránézni pc-n és dobtam a süllyesztőbe egyből. Nekem személy szerint a 2009-es dirt 2 a kedvencem, arcade, baromi élvezetes, talán erre hajaz kicsit majd az új dirt, bár vannak kétségeim.

(#247107) Sordoran: nem hiszem, hogy a meglévő kormánytámogatást dobnák, inkább csak bővül majd, ha a nagyobb nevek újat hoznak ki. Ehhez már pl a loginak ki kellett volna dobnia a piacra egy új szettet akkor és pont nem látszik, hogy nagyon törnék magukat, annyira eltalálták ezt az "új", mára már 5 éves modell(eket).

.

(#247110) hombre[EU] válasza Moby (#247100) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jogos amit írsz,nálam is ez a szitu...de a kolléga így kezdte a mondanivalóját: Végre leárazták a VR-t, zsákolok is majd egyet
Na a ps5+fullos pack nextgen vr lehet egy ezres lesz (nem forintban) másfél/2év múlva :)

Life, Uh, Finds A Way

(#247111) Moby válasza hombre[EU] (#247110) üzenetére


Moby
addikt

A VR-t minden évben legalább a BF idején hülyére árazzák le, évek óta niovemberben zsákolható 60K környékén. Szóval a "végre leárazták" felütés totál invalid.

(#247112) Wesder válasza .LnB (#247077) üzenetére


Wesder
félisten

A vicc az hogy megjelent, és még mindig nem talàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247113) RangerFox válasza Wesder (#247112) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#247114) Wesder válasza RangerFox (#247113) üzenetére


Wesder
félisten

Mielött komenteltem írtam be a keresőbe és nem dobta ki.
Az volt a gond hogy nem néztem tovàbb az első oldalon, hàt jó... :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247115) .LnB válasza Rigormortiis (#247105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dirt Rally 2.0-ban próbáld ki a kontrollert így: [link]
Itt meg mindenre (is) van setup: [link]

Én így megyek DR2.0-ban kontrollerrel. [link] Picit gyakorolni kell, de nem nagy ördöngösség. Inkább ezt gyakorold, mint hogy vegyél ezért egy arcade játékot. Ez legalább ingyen volt. Gondolom neked is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247116) Sordoran válasza Steve1207 (#247109) üzenetére


Sordoran
addikt

2 éve van PS4-em, előtte nem voltam konzol tulaj, fogalmam sincs előző generáció váltásnál hogy volt. Én örülnék, ha megmaradna a támogatás, és a G29-et használhatom majd PS5-höz is. Csak bennem van a félsz, hogy a logi úgy arkarja majd eladni az új kormányait (majd ha jönnek), hogy csak azok lesznek kompatibilisek a PS5-el és mellé PS4-el is, mint ahogy a G29 is PS4 és PS3 (+ PC) kompatibilis. Azért ezek a kiegészítők sokat hoznak a Sony-nak a konyhára, szóval nem éri meg nekik üzletileg ha az embereknek nem kell váltani.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247117) .LnB válasza RangerFox (#247113) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez tuti, hogy max 1-2 órája élesedett. Reggel többször is néztem, de nem volt. Most már nekem is kidobja a store.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247118) front3r


front3r
őstag

The Last of Us Part II embargó lejárta: Friday, June 12th. 12:01 a.m. PT.
A sajtó már megkapta a játékot.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#247119) gyuromoj válasza front3r (#247118) üzenetére


gyuromoj
veterán

IGN Hungary instan már tett róla 2 képet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#247120) 30z.Samu válasza front3r (#247118) üzenetére


30z.Samu
félisten

VíÁr Pityu akkor tolni fogja. :D Vagy Ők nem tartoznak a "sajtó" kategóriába?

Sic Parvis Magna

(#247121) Rigormortiis válasza .LnB (#247115) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Oks, köszi, ki fogom így is próbálni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#247122) .LnB válasza front3r (#247118) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már igazából nem akarok róla semmit tudni. Ezt a State of Play-t sem fogom nézni. Sőt igazából a Ghost of Tsushima-ról, és a Cyberpunk 2077-ről se akarok tudni semmi többet. :) Mindegyik jó lesz úgy is, nem kell a spoiler. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247123) Xaels válasza front3r (#247118) üzenetére


Xaels
félisten

1 héttel a megjelenés előtt kint lehetnek a tesztek? Ha valaminek a megítélésétől félnek akkor ott azért ritkán jár le az embargó ennyivel korábban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#247124) 30z.Samu válasza Xaels (#247123) üzenetére


30z.Samu
félisten

Viszont lehet, hogy az is ellenszenvet válthatna ki, ha meghosszabbítják.

Sic Parvis Magna

(#247125) Frod válasza .LnB (#247122) üzenetére


Frod
addikt

Tsushima-nál más volt a helyzet, mivel a legutóbbi videóanyag előtt konkrétan 2 db cg videó volt az össz amit láttunk belőle - mindezt a megjelenés előtt két hónappal.
TLoU-al egyetértek, ezt már én sem fogom megnézni, ahogy a legutóbbi trélert sem.

Do you see the white shadow?

(#247126) front3r válasza Xaels (#247123) üzenetére


front3r
őstag

Kint. A legtöbb belsős címeknél ez a trend az elmúlt években.

30z.Samu: Nem lesz szar, GOW szintű kritikákra számítok.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#247127) .LnB válasza Xaels (#247123) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ergo nem félnek. Téma lezárva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247128) VTom válasza front3r (#247118) üzenetére


VTom
veterán

Hogy szakadjon meg a menet Oriic-on :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#247129) .LnB válasza Frod (#247125) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igen, ezt pedig akartam írni, hogy a Tsushima-nál azért voltak kérdőjelek, de a State of Play után már nincsenek számomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247130) .LnB válasza VTom (#247128) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti nem ő telszteli. Se űrhajó nincs benne, se nem FPS. Ez egy komoly játék, komoly embert kíván. :DDD ;] Grath-et mondanám, de sajnos van egy félelmem, hogy ki fogja kapni....

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247131) Sordoran válasza Xaels (#247123) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez azért bátorító. Anno a God of war-os Otherworld videó (ahol elmentek északra egy tematikus bemutatóra, beszélgetésre) hatására döntöttem el a PS4 vásárlást is, és az a játék is ugye nagyon jó lett. (mai napig csak pár órám van benne, ez én hibám :DDD ) Ha itt is 1 héttel előbb engedik a sajtót beszélni róla, akkor nagy baj nem lehet. Én már messzire kerülök mindent hírt róla, nem azért mert a játékról nem akarok tudni semmit (bár ez is közrejátszik), hanem tartok attól, hogy a kommentek között top helyen futok bele spoilerbe.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247132) 30z.Samu válasza .LnB (#247127) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem félnek

;]

Sic Parvis Magna

(#247133) sting2 válasza .LnB (#247122) üzenetére


sting2
addikt

+1
:K

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#247134) alite


alite
aktív tag

Időközben elérhető lett Plus-ban a Call of Duty WWII.

(#247135) oriic válasza Xaels (#247123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem felnek semmitol 85+ pontok fognak ra repkedni. Minimum. :)

Btw nem en tesztelem, nincs benne zurhajo nincs nalam PS4 most.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#247136) Wesder válasza .LnB (#247127) üzenetére


Wesder
félisten

Felesleges félni. Ha egy nappal megjelemés elött jàrna le az embargó, az sem vàltoztatna semmit a jàték mrgitélésén.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247137) Szabi® válasza hombre[EU] (#247110) üzenetére


Szabi®
addikt

VR-t én is akartam már venni,de nem tudom milyen lehet.Pár felhasználótól azt hallottam hogy "nem az igazi".
Majd ki akarok próbálni egyet hogy milyen is :)

(#247138) Sordoran válasza oriic (#247135) üzenetére


Sordoran
addikt

85+ pont nem olyan sok, átlagnak legalább 90-nek kell lennie. ;] Viszont így legalább lesz időm lemondani esetleg a Collector's Edition-eket, ha úgy látom. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247139) hombre[EU] válasza .LnB (#247127) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mitōl féljenek? Már "mindenki" lemondta a preordert,
Látszik is az amazon best seller listáin :DDD btw a limitált gép 24óra alatt sold out usa-ban

Life, Uh, Finds A Way

(#247140) vg válasza alite (#247134) üzenetére


vg
addikt

81gb :U

(#247141) wolf13 válasza vg (#247140) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem 48Gb ot ír az app.


[ Szerkesztve ]

(#247142) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#247120) üzenetére


Zoleee83
addikt

Esélyes, balf@sz módon, ahogy minden mást is: balszemmel csetet' figyelve, jobbal meg a kajafutárt! :D
Félelmetes mennyire leszarja végigjátszások során a story-t, sokszor a chat olvasás meg support beolvasása miatt egyáltalán nincs képben, hogy éppen mi történik....

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#247143) Szabi® válasza vg (#247140) üzenetére


Szabi®
addikt

88 :)

(#247144) Imilenni válasza Xaels (#247123) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem láttam még spoileres írást megjelenés előtt.

Az embereknek a történettel van bajuk, arról szó se lesz valszeg max annyiban hogy:
-Lenyűgöző! szembentek a trendekkel
-Váratlan fordulatok
-Ajánlatos figyelni a történetre
:U

Press "F" to pay respects.

(#247145) 30z.Samu válasza Zoleee83 (#247142) üzenetére


30z.Samu
félisten

Többek között ezért sem nézem, bár nagyon stream-et sem nézek. De rengetegszer van/volt olyan hogy story szempontjából fontos volt a jelenet vagy csak egy poén, de Ő a chat-el és a support-al volt elfoglalva. Nem mondom hogy szarja le őket, kell a nézőkkel is foglalkozni. De ebben a formában ez így elég zavaró.

Sic Parvis Magna

(#247146) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Pontosan meddig lehet minden hónapban behúzni az előző havi PS+ játékokat? :B
Valamiért 5.-e éjfél rémlik, gondoltam, hogy vennék 1 havit úgy, hogy még az előző benne legyen de már az új is letölthetővé váljon.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#247147) Sordoran válasza Zoleee83 (#247146) üzenetére


Sordoran
addikt

Mikor elérhető az új, nem elérhető már a régi. Jelen esetben jövő hét hétfőn még betudod zsákolni az e havit, keddtől már csak az újat.
(Ha jól látom, szerdán lesz július 1., így a júliusi játékot semmi képpen nem tudod bezsákolni majd, mivel július 7. lesz első kedd, mikor jön az új. Csak a május + június fér bele.)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#247148) markknight válasza alite (#247134) üzenetére


markknight
veterán

Ez, hogy lehetséges? Nem kövi kedden kellett volna érkeznie? :Y

(#247149) .LnB válasza markknight (#247148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez COD, ezzel nem lehet váratni a népet! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247150) FunPro válasza Xaels (#247123) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem erről mindig az új Star Wars trilógia fog eszembe jutni.

A megjelenés előtt csak úgy röpködtek az 5 csillagok.

A végeredmény pedig tudjuk, milyen lett. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.