Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#247551) .LnB válasza Scholes9 (#247550) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De cserében se a sztori, se a külcsíny nem valami erős. Nagyon nehéz kérdés, hogy mi lehet a generáció legjobbja.
Ráadásul én még megvárnám az idei három nagy címet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247552) nanorambo válasza 30z.Samu (#247537) üzenetére


nanorambo
őstag

Én is így vagyok vele. Nagyon sokáig csak PC-n jatszottam, de aztan kezdett nagyon idegesîteni, hogy PC-n nagyon sokszor van valami gebasz. Vettem egy ps4 prot, azóta már nem us jatszom PC-n semmit.

Nálam a Horizon Zero Dawn, God of War, Uncharted 4 van a toppon. De bepótoltam sok remasterolt ps3-as címet, azok us baromi jók.

(#247553) FunPro válasza .LnB (#247551) üzenetére


FunPro
senior tag

Meglehet kövezni, de látványban nálam a ratchet and clank viszi a prímet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247554) KisTücsök


KisTücsök
addikt

No Man's Sky-t VR-ban tolja valaki? Milyen? Összességében jókat olvasok róla. Az alapjáték annyira nagyon nem fogott meg, bár sokat nem toltam vele, de VR-ban lehet elkapna.

(#247555) .LnB válasza FunPro (#247553) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szubjektíven nincs ezzel gond. De ha objektívan kijelentenéd, az már necces. Szubjektíven nekem látványban az Uncharted 4.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247556) saelin válasza KisTücsök (#247554) üzenetére


saelin
veterán

Én ugyan nem játszottam vele, de nem egy youtube-er úgy játszik vele. Az alacsony felbontás miatt nem látsz el olyan távolra, ezen kívül nem sok mást lehet felhozni ellene. Szvsz az a játék VR nélkül is megéri ha elkapja az embert. Coop is van benne.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#247557) Moby válasza nemorino (#247526) üzenetére


Moby
addikt

Borzalmas az ellenszél.
Letépi az ember fejét :D

(#247558) fausto válasza KisTücsök (#247554) üzenetére


fausto
addikt

Én próbáltam, szerintem nagyon jó, látványos VR-ban. Move-val gördülékeny az irányítás, DS4-gyel nem próbáltam.
Nekem amivel bajom volt, az nem VR specifikus: nem igazán kapott el a játék, sztori hiányában nem igazán kötött le.

(#247559) Scholes9 válasza .LnB (#247551) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen, van olyan része, amiben kevésbé erős. Plusz így van, meg kell várni ezt az évet is :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#247560) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

:D usa, uk, de, canada

Life, Uh, Finds A Way

(#247561) Wesder válasza hombre[EU] (#247560) üzenetére


Wesder
félisten

Ettől most olcsóbb lett a kenyér?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247562) Scholes9 válasza nemorino (#247526) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ettől függetlenül számomra elég “gané” dolog az emberektől ez a fajta viselkedés. Pláne úgy, hogy a játék még meg sem jelent, illetve, hogy azért nézzük már meg, hogy eddig az ND mit rakott le az asztalra. Egyből gyűlölni kezdik a fejlesztőket, meg hasonló dolgok, ha ne adj isten éppen a mostani játékuk esetleg egy kicsit gyengébben sikerül, szánalmas :(( :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#247563) Mr Bond 007 válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Csőcselék mindig is volt, mindig is lesz..
Nagyon nincs még azon a civilizációs szinten az emberiség mint ahogy képzelnénk. Erre szinte minden nap kapsz bizonyosságot ha végig futod a híreket :D

[ Szerkesztve ]

(#247564) keIdor válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


keIdor
titán

Most már csak 3 hét van hátra, kíváncsi leszek.
Tesztekig 2 hét.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#247565) Scholes9 válasza Mr Bond 007 (#247563) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tudom, és jogos is. De azért bosszantó :U Nemsokára úgyis kiderül milyen lesz a játék.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#247566) hombre[EU] válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azoknak az embereknek,akik kevésbé sikeresek az életben jól esik látni,hogy néha hamilton is falba csapja az autót :D nincs ezzel akkora gond. Ultranito biztos szebben is letudná írni ;]
De van egy érzésem,hogy most feleslegesen várják a csattanást, ez kockás zászló lesz :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#247567) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A The Last of Us Part 2 tegnapi gameplay közben volt egy robbanás, ahol kb 1-2 tizedmásodpercet láthattunk belőle, aztán vágás volt, jött egy másik jelenet. Azon tűnödtem, hogy vajon ez egy vágási stílusból eredeztethető vágás volt - ahogy film előzetesekben is szokták alkalmazni -, vagy a robbanást még nem sikerült optimalizálni és a szaggatás mutatását mellőzve vágtak egyet.

Nem szőrszálhasogatás akar lenni, csak ahogy megláttam ezt, egyből beugrott nekem ez a vagy-vagy gondolat.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#247568) #98221312


#98221312
törölt tag

Sziasztok!

Pár napja kék ledes lett a PS-em.
Úgy döntöttem nem javítattom, veszek egy másikat.

Full HD tv-m van, és azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e PRO-t venni, vagy elég lesz a SLIM.??

Köszi előre is! :R

(#247569) keIdor válasza #98221312 (#247568) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem érdemes. Supersampling miatt, illetve gyorsabb is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#247570) Wesder válasza ImACeltic (#247567) üzenetére


Wesder
félisten

Filmes vàgàs volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247571) nemorino válasza Moby (#247557) üzenetére


nemorino
tag

Meglátjuk, mindenesetre a tegnapi videón le van tiltva a PS csatornán a komment és a like/dislike, két hete a Ghost of Tsushimánál nem így volt, szerintem a Sony biztos nem pont így képzelte el a premiert.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#247572) EczkE válasza hombre[EU] (#247566) üzenetére


EczkE
addikt

O is hogy eltunt mostansag. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#247573) Moby válasza nemorino (#247571) üzenetére


Moby
addikt

Felesleges elővigyázatosság volt. Se az IGN, se a gamespot csatornáján nincs letiltva, és mi történt? Semmi. Nem árasztották el a szarvasmarhák.

(#247574) Gery9112 válasza nemorino (#247571) üzenetére


Gery9112
őstag

Lehet úgy voltak vele, hogy jobb félni mint megijedni plusz itt tudnának a trollok spoilerezni a GoT-nál nem. Az tuti, hogy nem ilyen premiert képzeltek el, kíváncsi lennék ténylegesen milyen kár érte a Sony/Naughty Dog-ot ezzel a szivárgással. A vérpistik közül hányan gondolták komolyan a nem veszem meg fröcsögést vagy ez is a szokásos "nem veszek Call of Duty-t mert fúj" aztán minden évben hetekig az eladási listák élén van sormintát követi.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#247575) Mr Bond 007 válasza ImACeltic (#247567) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Vagy akár valami spoileres mechanika vagy elem bemutatásának elkerülése. (ami még nem lett bemutatva mint ps5 feature pl)

(#247576) sp8787 válasza Wesder (#247561) üzenetére


sp8787
addikt

Huzz a csaba a glutenparti propagandaval!!!

(#247577) Bogyi007 válasza Wesder (#247561) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre mi szükség van?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#247578) saelin válasza #98221312 (#247568) üzenetére


saelin
veterán

Add el alkatrésznek! Még úgy is jobb mintha kidobnád.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#247579) Wesder válasza Bogyi007 (#247577) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt kérdezem én is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247580) Carlos Padre válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt már itt olyan is, aki az aláírásába rakta be a "véleményét" a játékról, nehogy valaki lemaradjon róla.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#247581) tboy93 válasza Carlos Padre (#247580) üzenetére


tboy93
nagyúr

Topikból tiltás megoldható így is nem? :D

(#247582) AxBattler válasza Wesder (#247497) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

(#247498) sxxorp
Nahát, tényleg! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#247583) Mezcal


Mezcal
addikt

Bezsákoltam a Pes 2020 Legend Editont pluszos viccáron (mindig peses voltam) és baromira hozza azt, amit egy pestől várok.
PS4-en meglehet oldani a Licenc dolgokat?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#247584) markknight válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


markknight
veterán

Amióta világ a világ ez azóta így van. Csak egy ideje vannak social platformok is.

[ Szerkesztve ]

(#247585) FunPro válasza Scholes9 (#247562) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából azt felejted el, hogy ez a ND már nem az a ND. Egy csomó ember elment, aki pedig nem értett egyet a vezetőséggel, szimplán kirúgták.

De végülis ja, a múltra hivatkozva mindenki megérdemli a szimpátiát. Nem is értem miért savazzák az EA-t vagy a Bethesdát vagy a 2K-t... :U

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#247586) front3r válasza FunPro (#247585) üzenetére


front3r
őstag

Ezzel annyira nem értek egyet. Majd ha meglátszódik a játékon is, akkor lehet aggódni. Ha nem, akkor semmi értelme ennek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#247587) .LnB válasza Mezcal (#247583) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Keress vissza, azt hiszem tegnap írtam róla. (most nem nagyon tudok megint linkelgetni)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#247588) hombre[EU] válasza FunPro (#247585) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért ne csináljuk azt,hogy egy fake news alapján (vagy nem tudom mi) hirtelen megismerjük a nagy naughty dog igazságot :DDD ahogy én látom a vezetōk nagyrésze már az uncharted3,de minimum last of us óta ott van. Kezdve a game designerek,rendezōk, artistok, programozók szóval a lényeg, és még vannak, akik vissza is tértek az utóbbi idōben amelett,hogy ex naughty dogosok külsōsökkel dolgoznak együtt
Igen,az UC4 után többen is leléptek,mert brutális volt a hajtás és nem mindenki vállalja már be/bírja, de ez nem egyedi eset csak errōl "lehetett" beszélni fōleg Schreiernek köszönthetōen. Ez van a R*-nál is, a CDPR-nél (a Blood&Wines alatt még ennél is durvább volt a helyzet) vagy az InfinityWardnál, szóval majdnem minden top stúdió ugyanebben a helyzetben van. Ne legyünk álszentek

Life, Uh, Finds A Way

(#247589) Mezcal válasza .LnB (#247587) üzenetére


Mezcal
addikt

Megvan. Köszi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#247590) Gery9112 válasza FunPro (#247585) üzenetére


Gery9112
őstag

A játékkiadókat az üzletpolitikájuk miatt szokták savazni (évenkénti rókabőr, túltolt mikrotranzakció/live-service marhaság, early access játékok teljes áron értékesítése).

Egy játékfejlesztőt, amennyiben a kiadó nem szól bele, lehet a maradék dolgokért hibáztatni (történet, karakterek, játékmenet). A fejlesztőstudiók közötti fluktuáció mindenhol jelen van sajnos a játékiparban és a TOP studiók között valóban ott a Naughty Dog...meg a CDPR és a Rockstar is sőt a Rockstar még a neved is levette a stáblistáról ha nem voltál ott a fejlesztés legvégéig.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#247591) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Na hivatalos ,az SW Battlefront II. a másik ingyenes PS+ játék a hónapra

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#247592) #98221312 válasza saelin (#247578) üzenetére


#98221312
törölt tag

Lehet az lesz.
Még annyit tudnátok segíteni, hogy ha a régi gépből kiveszem a vinyót, és berakom a PRO, vagy a SLIM-be, akkor a mentéseim megmaradnak??

Illetve az accountommal most mi lesz?

[ Szerkesztve ]

(#247593) Wesder válasza #98221312 (#247592) üzenetére


Wesder
félisten

A HDD titkosítva van, így max talàn formàzva tudod új gépbe rakni. Az accountoddal nem lesz semmi. Az nem géphez kötött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247594) #98221312 válasza Wesder (#247593) üzenetére


#98221312
törölt tag

Akkor a mentett adataim elvesztek??
Van valami módja, hogy átrakjam az új gépre.
PS+-om nincs sajnos...

(#247595) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Raktam ssd-t a ps4 slim-embe. Volt már azóta pár rendszer frissítés. Ha valamiért vissza kell raknom a hdd-t, akkor tudom a régi rendszert használni vagy egyből formázza a hdd-t?

(#247596) Wesder válasza #98221312 (#247594) üzenetére


Wesder
félisten

PS+ nélkül a mentések is a gépen tàrolódnak, így azok elveszhetnek, ha nem lehet csak úgy àtrakni az új gépbe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#247597) RangerFox válasza #98221312 (#247594) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, elvesztek.

(#247598) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

FinalFantasy Crystal Chronicles Remastered aug.27

Life, Uh, Finds A Way

(#247599) Lackooo84 válasza Zoleee83 (#247591) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Máskor nyugodtan higgyétek el, amit mondok, mert én már tegnap megmondtam... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#247600) gamegod


gamegod
senior tag

Battlefront 2 a másik ps plus játék vótmá :(

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.