Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244461) AxBattler válasza Krisz0630 (#244430) üzenetére


AxBattler
félisten

Láttam a másik topikban, hogy TU8000, vagy Q60... hát előbbiről nincs túl sok teszt, videók alapján kb. a tavalyi RU7100 széria megfelelője, szóval szerintem ezen a bevezető áron felejtős, a tavalyit megkaptad 75k HUF-ért (Telekomot említettél valahol).

Amit 43TU8000 árban mondanék inkább, az a LG 43UM7450PLA, vagy a Sony KD43XG8196 (itt az Android lehet a gyenge pont), bár ezen IPS-eknél túl nagy HDR élményre ne számíts.

43Q60... az átlag VA panelnél nem sokkal fogsz jobb képet kapni, de ha ki akarod maxolni a méretkategóriát, és nem sajnálod rá a +40k HUF-ot Telekomnál, akkor szerintem vállalható. Ennél csak az idei 43Q80T lesz jobb, de az még 300k+ HUF boltból.
Az egyedüli baj, hogy a legutóbbi infók szerint bizonyos 43"-os európai példányokat PLS panellel szerelnek VA helyett, szóval az élménynek ez is betehet.

Nem vagy könnyű helyzetben, megértem, nekem is a 43-50" kategória kellene.
Belépő kategóriában viszont legtöbb helyen dicsérik a 43"-os LG-ket, szóval ha nincsenek irreális elvárásaid...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.