Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kilua


kilua
senior tag

Eddig nem rossz.

(#2) kicsako


kicsako
őstag

Egész élvezetes eddig a játék. Egy kis segítség(tier list, guideok stb) hozzá:
https://honkailab.com/

(#3) kicsako


kicsako
őstag

Redemption kódok:
HSRGRANDOPEN1 - 100 Stellar Jade, 50,000 Credit
HSRGRANDOPEN2 - 100 Stellar Jade, 5 Traveler's Guide
HSRGRANDOPEN3 - 100 Stellar Jade, 4 Refined Aether
HSRVER10XEDLFE - 50 Stellar Jade, 10,000 Credit
STARRAILGIFT - 50 Stellar Jade, 2 Traveler's Guide, 5 Bottled Soda, 10,000 Credit

(#4) kilua


kilua
senior tag

A genshin jobban bejön, de majd talán ezzel is játszok (bár nemsokára zelda tears of the kingdom megjelenés szóval egyelőre hanyagolni fogom ... manapság a genshint is az archon questek miatt szoktam csak elindítani)

[ Szerkesztve ]

(#5) consono válasza kilua (#4) üzenetére


consono
nagyúr

Engem a Genshin gyorsan elvesztett, a kölkeim miatt játszottam vele egy ideig. Ez viszont betalált, teljesen minden más (játék, videó nézés, olvasás) rovására ment mióta elindult. Képes vagyok minden nap leülni elé és 3-4 órákat játszani vele.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#6) kicsako válasza consono (#5) üzenetére


kicsako
őstag

Ne siesd el, 34es acc szinten van az utolsó story quest, utána már csak ilyen 1-1 side quest meg puzzlek vannak naponta. Júniusban jön elvileg a következő patch amivel kapunk új storyt.

(#7) consono válasza kicsako (#6) üzenetére


consono
nagyúr

Nagyon nem sietek, még csak(?) most nyomtam le Svarogot, meg csináltam meg ez első Equilibrium questet. A hét további részében meg örülök ha lesz napi egy órám a gép előtt :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#8) kicsako válasza consono (#7) üzenetére


kicsako
őstag

én már 38as acc lvl-n vagyok, alig van mit csinálni 2 napja a játékban :D Ha van bármi kérdés írj és segítek szívesen, bár én is kezdő vagyok :DDD
Most összegyűlt elég kristály egy 10es pullra, boom dupla Seele fegyver :C

[ Szerkesztve ]

(#9) Sordoran


Sordoran
addikt

Úgy látom, ez lesz akkor a hivatalos StarRail topik a fórumon, így beköszönök. Bár még nagyon elején járok, de Genshin-ben már veterán vagyok, így igaz mások az elnevezések, de javarészt tudom mi merre. :DDD Kíváncsi vagyok hosszú távon fenntartja-e majd az érdeklődést a játék. A fix 5* karakter sajnos nálam Gepard lett, pedig Bronya jobban érdekelt volna (vagy bármely csaj), de hátha szerencsém lesz event banneren és kiesik Seele majd. Addig haladok szép lassan és ismerkedek a világgal.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10) consono válasza Sordoran (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem Jancsit (Yanqing) dobta 5 csillagosnak, még szokom, de nagyon sok jeges karakterem van, sajnos. Vért izzadtam az Equilibrium questben. Én igazán Himekót szerettem volna, de hát lehet warpolni eleget, majd csak dobja a gép :)
Arra én is kíváncsi leszek meddig tartja fenn az érdeklődésemet a játék, egyelőre mondjuk inkább az a baj, hogy mással is kellene haladni...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#11) Sordoran válasza consono (#10) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem beletelt majdnem két évbe, mire minden standard 5* karakter (akik bármikor megszerezhetőek) meglett Genshin-ben. Persze közbe bekerült egy új, és ő még nincs meg. :U Szóval jah, bármikor kieshetnek majd itt, de garancia nincs semmire. Most még az elején nem stresszelek rá, még nem is egyértelmű ki mennyire jó.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#12) kicsako válasza Sordoran (#9) üzenetére


kicsako
őstag

Gepard a legerősebb tank a játékban, bár persze nem early gameben, ott még elég gyenge, de az endgame lesz a lényeg úgyis.
Én sajnálom hogy nincs olyan coop része mint más Gacha játékoknak, azaz 2-2 karakterrel tudtok együtt küzdeni nehezebb dungeonban/bossok ellen. PVP mód is egész érdekes lehetne egy ilyen jól felépített játékban.

Nálam eddig: Seele(kb. 70pull), Gepard a fix5* bannerből, meg Tingyun jött akik nem alap karakterek.
Fegyverekből a sima alap banner kidobta Gepard unique fegyóját, meg mint feljebb küldtem Seele unique dupla pull :C

(#13) Sordoran válasza kicsako (#12) üzenetére


Sordoran
addikt

Kis déjavu, a genshinben is második 5* karakterem Zhongli volt, aki legjobb shieldes. Róla se tudtam elsőre semmit, csak kiesett, majd később jöttem rá milyen jól jártam vele.
Jelenleg fő csapatnak Dan Heng, Serval, Asta és Gepard felállást alkalmazom. Tingyun nekem is megvan, de ez a fenti csapat tűnik egyelőre jobbnak. Bár Dan Heng-et cserélném szívesen már, mert nem érzem erősnek. Most még az elején több sebzés kell, lehet ha felfejlesztem erős lesz, de az még messze van.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#14) kicsako válasza Sordoran (#13) üzenetére


kicsako
őstag

DPS-ekhez itt van egy nagyon jó szimuláció, Dan Heng earlyben a 2. legerősebb, lategameben is top3-ban marad. Ez 1 targetre értendő. A linken meg tudod nézni 3targetre is.
https://www.prydwen.gg/star-rail/dps-rankings

Én a helyedben Asta helyett Tingyun-t vinném, jobban buffolja Dan Henget, és sebzése sem rossz, ráadásul neki a main stat az ATK, és rengeteg ATK setes itemet kapsz a story során.

(#15) Sordoran válasza kicsako (#14) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor idővel lesz jobb, mikor megfelelő felszereltsége lesz már és talenteket is kihúzom. Most így elején még nem érzem azt, hogy ő lenne A dps. Azért Seele-re simán lecserélem ha kiesik a csajszi. :DDD
Megpróbálom akkor Asta helyett Tingyun-t, ő jobban is tetszik amúgy. Csak amit néztem Gepard team comp ajánlót, abban Asta szerepelt, így mondom megnézzük. Egy negatív pontja jut eszembe, Serval személyében már van lightning karakterem csapatban, és talán jobb az elején a nagyobb változatosság. Ez fedezhető lenne, ha őt is cserélném.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16) kicsako válasza Sordoran (#15) üzenetére


kicsako
őstag

Én a team comp ajánlókat letojtam, sokszor nem tűntek erősnek :D Dan Heng nekem Sim world 4-ig, és kb. a teljes sztori végéig lehozott mindent, ezzel a csapattal: Gepard, Tingyun, Dan Heng, Natasha. Seele kb. a sztori legvégén esett már ki, World5-ben is csak az utolsó bossra használtam, a többi harcnál Tingyun volt.

(#17) Roland861010 válasza Sordoran (#15) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem meg van...

(#18) Cassi válasza kicsako (#12) üzenetére


Cassi
senior tag

Kár volt kihagyni a coop-ot, de később még belekerülhet talán.

Ma fejeztem be a storyline-t, TBL 36, van Gepard, Jingyun és Seele esett már kétszer is.
Ugyanolyan addiktív a játék, mint a Genshin.

Itt is van egy jó összefoglaló a karakterekről, az ajánlott light cone-okról:
https://genshin.gg/star-rail/

UID 700019764

(#19) kicsako válasza Cassi (#18) üzenetére


kicsako
őstag

(#20) Sordoran


Sordoran
addikt

Na csak megkönyörült rajtam a játék. Az 50-esből Bronya-t reméltem, kaptam Gepard-ot aki nem szimpi, de hasznos unit. Bíztam az event bannerben, hogy ott legalább hátha bejön az 50%, és bejött, meglett Seele. :DDD Így már boldogabban haladok tovább, sztoriban még csak a jeges bolygót fejeztem be. Ha kiesik Bronya esetleg standarból, akkor leszek igazán boldog.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#21) kicsako válasza Sordoran (#20) üzenetére


kicsako
őstag

Supportból úgy tudom jönni fog hamarosan egy nagyon erős, szóval ha Bronya nem is lesz meg, arra dumpolhatod majd az összegyűjtött ticketeket :D Új OP tankról viszont semmi leak nincs egyelőre, szóval Gepard egyelőre mindenképp a legjobb választás. Magasabb szinten amikor már lesz rá reliced, majdnem minden körben tud majd ultizni, healer sem kell mellé

(#22) consono válasza Sordoran (#20) üzenetére


consono
nagyúr

Seele-t nekem is dobta a játék :) Fiam morcos is, mert már 130-at húzott rá és még mindig nem jött be, nekem meg kb a feléből szerencsém volt. Haverjának meg 20 húzásból... Ellenben a kölöknek van Bronya-ja.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#23) Sordoran válasza kicsako (#21) üzenetére


Sordoran
addikt

Leakek alapján (ha már nincs spoiler tag topikban még): Silver Wolf-ra gondolsz? Na igen, szerintem addig spórolok a ticketekkel. :DDD Bár ő is quantum lesz, azért kár, de sebaj. Mellette pedig Yukong is cuki érdekes lesz. Utánuk pedig ha jól látom Kafka érkezik majd, de ez még messze. Akkor addig spórolok, és abból építkezem ami most van.

Ennek ellenére standardból remélem Bronya esik, vagy ha ne adj isten bukom az 50-et, akkor ő jön.

consono: Genshinen edződtem eddig, szóval tudom milyen esélyekkel megy ez. A 130 azt jelenti, hogy már lassan kieshet, kérdés mikor volt a legutóbbi 5*-osa. Nekem Seele 76. ticketre jött, ez nagyjából általános. 75-80. ticket között esik a legtöbbször arany karakter, persze van akinek jóval hamarabb, és van akinek később. Bronya miatt pedig irigylem. Neki további 10-20 húzáson belül kiesik Seele, nekem Bronya lehet csak a választhatók között lesz ami 300 ticket után jön. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#24) Cassi válasza kicsako (#19) üzenetére


Cassi
senior tag

A Forgotten Hallban is megvan mind a 15? A 14-15 elég nehéz 60-as teamekkel. Elvitte az összes "anyagomat" már az, hogy fel kellett húznom 60-as szintre a második teamet (a 11-es szinttől kettő kell).

(#25) kicsako válasza Cassi (#24) üzenetére


kicsako
őstag

Azóta rájöttem, hogy az kimaradt :DDD Elkezdtem felhúzni 2. teamet, 13as FH-nál járok talán, de az utóbbi időben nem igazán foglalkoztam vele, a héten elindult a Wow új szezonja és az pörög szabadidőben. Csak a napi stamina költés+dailyk férnek bele.

@Sordoran: Nem tudom már pontosan ki az, hét elején olvastam csak, hogy jön valami OP support kari.

(#26) consono válasza Sordoran (#23) üzenetére


consono
nagyúr

Csak meglett a kölöknek is Seele 145. ticketre :D

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#27) Cassi válasza consono (#26) üzenetére


Cassi
senior tag

Fő a kitartás! Holnap jön az új banner (Jing Yuan), lehet elölről kezdeni.

(#28) Sordoran válasza Cassi (#27) üzenetére


Sordoran
addikt

Én skippelem. Mindenkit megszerezni nem lehet, ha nem költ rá sokat az ember, így én inkább előre tervezek. Még így is lehet lesz aki nem lesz meg a kinézettek közül, de majd rerun megoldja idővel. Azért most még nagyon elején vagyunk, bárkinek örül az ember. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#29) F34R válasza consono (#26) üzenetére


F34R
nagyúr

145-re? akkor ez is olyan pity rendszeru mint a Genshin?

(#30) Sordoran válasza F34R (#29) üzenetére


Sordoran
addikt

Ugyanaz a pity benne tudtommal. Rossz, mert ugye nem túl barátságos, de jó mert már ismerjük. ;] Ellenben a resint helyettesítő trailblaze power ami más, itt 180 a cap, és 8 helyett 6 percenként töltődik egy.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31) Cassi válasza F34R (#29) üzenetére


Cassi
senior tag

Igen, de mindkét karakter banneren 90 warp a hard pity limit az 5*-osra, ott van a leírásban. 145.-re már a másodiknak kellene esnie. :D

(#32) consono válasza Cassi (#31) üzenetére


consono
nagyúr

Úgy volt. Korábban esett valami 5 csillagos lighcone, ha jól emlékszem...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#33) F34R válasza Sordoran (#30) üzenetére


F34R
nagyúr

2x mar nem fogom ugyanazt eljatszani :DDD welkin szeru dolgok mennyibe kerulnek?

(#34) Cassi válasza F34R (#33) üzenetére


Cassi
senior tag

Pont ugyanannyiba. Összevesznének cégen belül, ha az egyik olcsóbb lenne...
[kép]

(#35) Sordoran


Sordoran
addikt

Lement az 1.1 frissítés special programja, bemutatták az érkező új hősöket, eseményeket. Kaptunk három kódot is amik beválthatóak a nap folyamán a ITT:
ZTPTNMTX8LUF
8A6T6LBFQ4D3
DB7A64BW8LC7

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#36) Cassi válasza Sordoran (#35) üzenetére


Cassi
senior tag

Van még egy:
CS75WMP976AK

Programon belül a profilnál is be lehet váltani.

Silver Wolf jöhetne, úgy néz ki lehet Seele mellett support.

A napi limit miatt 2 db 70-es karakterem van, a pénzt is farmolni kell néha, amit a Genshinben soha nem kellett.

(#37) Sordoran válasza Cassi (#36) üzenetére


Sordoran
addikt

Na ezt kerestem még. Tegnap kellett volna lemennie a streamnek, de átcsúsztak mára és volt igérve még egy kód ezért. Viszont ezzel nem találkoztam stream alatt. Köszi!

Silver Wolf nekem is kell, első bannerben lesz tehát másfél hetet kell csak kibírnunk. Én is Seele mellé szánom. Még a róka néni kell, de ő ingyen megszerezhető lesz 1.2-ben, így második banner nálam skip lesz. Marad majd a gyűjtögetés Kafka-ra. Bár még Silver Wolf se garantált egyelőre. :F

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#38) Roland861010


Roland861010
addikt

Találtam egy oldalt ahol 20k egy olyan account ahol van egy Clara és egy Seele... XD
Akkor az enyém 30k :D

(#39) Sordoran


Sordoran
addikt

Alakul az early dream team. :DDD (Még Kafka kell, és a Seele, Kafka, Silver Wolf, Gepard összeállítással már jónak mondom magam)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40) Cassi


Cassi
senior tag

Van két új kód:
BSN2EWMHA4RP
SURPRISE1024

Bíztam benne, hogy jön valami kis bolygócska is az 1.1-gyel, de nem lehet mindent :)

(#41) Roland861010 válasza Sordoran (#39) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát én nem öt kaptam…

(#42) F34R


F34R
nagyúr

Itt is van "standard" 5* karakter?

(#43) Sordoran válasza Roland861010 (#41) üzenetére


Sordoran
addikt

Második legrosszab opció volt nekem is.
Legrosszabb: Gepard, mivel már megvan, utána Himeko mint gyenge 5*-os, majd többiek. Legjobb opció az volt, hogy nyerem az 50-50-et, és akkor esélyes Kafka majd, de álmomban se gondotlam volna, hogy Seele utáni 3. warp kidobja. Igaz egy tizest toltam bele (én nem vagyok egyessével pörgető ;] ), de így Kafka esélyei nagyon nagyok már, mivel még van elméletileg másfél patch (9 hét) gyűjteni.

F34R: Ugyan az a rendszer mint Genshin-ben. Egyedül annyi különbség, hogy standard banneren ha meglesz 300 wish warp, akkor válaszhatsz egy tetszőleges standard 5*-ost.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#44) oz


oz
csendes tag

Másodjára (eddig a kettőből) buktam el az 50%-ot, másodjára kaptam meg Bailut, kicsit morcos lettem.

(#45) Cassi


Cassi
senior tag

Megvan az első 80-as! Mindent is kell farmolni hozzá, szerencsére ma reggel küldött e-mailben Silver Wolf 10 fuelt (= 600 tb pont), nem tudom, ez mindenki megkapja-e vagy a SW event teljesítésétől függ.

(#46) Cassi


Cassi
senior tag

Már pár napos a hír, de azért beírom: az 1.3-ban, amely kb. augusztus 30-án esedékes, jön egy Black Swan nevű 5* wind+nihility karakter:

(#47) consono válasza Sordoran (#43) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem már E4-es Asta, illetve Qingque is legalább 3x megvolt már :/ De majd lassan csak jön más is...
Amúgy csak én érzem úgy, hogy ez a frissítés gyenge lett? Szerettem volna tovább játszani a fő sztorit, erre csak az időhúzás megy. Jó, szórakoztató volt az SW event, meg a múzeummal is el lehetett lenni, de mindegyik csak filler.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#48) Sordoran


Sordoran
addikt

Lement az 1.2-es patch bemutató stream, nagy meglepetés nem volt.
Az előzetes ITT, a teljes stream pedig ITT tekinthető meg.
Kaptunk három kódot is:
7B6B7GBZTVTB
MSPT7HAZTCTX
5TPBPGAGBDAK

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#49) Cassi


Cassi
senior tag

Reggel megjött az 1.2, a story quest mellett Blade-re lehet húzni és van sok apróság, pl. 7-es Simulated U., új Forgotten Hall szekció.

(#50) xeon forever


xeon forever
addikt

Mindossze 2 battlepass es 2 welkinnel idaig jutottam karakter szinten, Mar vartam 1.2-t nagyon. Megint belekezdek.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.