Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#230801) parandroid válasza .LnB (#230796) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a pár évig nem lesz xsx ex cím, ezt sikerült nagyon durván félreértenie mindenkinek. Jönni fognak ott új játékok, csak éppen megjelennek az előző genre is. És nem, nemcsak Halo, ott a Forza is, ami perpill az egyik legerősebb érv a platform mellett, és kék oldalon alternatívája sem igen van (igen, megvettem, próbáltam a gt sportsot, az kb egy FM6 - kis jóindulattal), valamint várható új bejelentés is (ha a fable-s pletyka valósnak bizonyul, az elég sok mindent boríthat). És ezek mind day1 gp-s cuccok.

Ráadásul ha a legvérmesebb remények valóra válnak, ami ugyan még mindig nem hivatalos, mégis mindenki ezen pörög, és a ps5 visszafelé kompatibilis lesz a ps4-gyel, akkor az első időszakban ugyanúgy nem lesz ps5 ex cím sem egy darab sem. Vagy a sony meg meri lépni, hogy az új ex játékaiból azonnal, megjelenéskor kizárja a ps4(pro)-t, és csak ps5-re jön ki vele? Egyáltalán milyen ps ex cím várható 10 hónap múlva a ps5 megjelenésekor, ami system seller lesz?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.