Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228651) bandi0000 válasza koncsik (#228647) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az FN tàmogatja hivatalosan az egér billt

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#228652) felixo válasza S e t h (#228645) üzenetére


felixo
őstag

31 ??? :Y
Ez komoly ?

Szerk.: 31 epizód inkább, nem ?
Az nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9

(#228653) hombre[EU] válasza felixo (#228652) üzenetére


hombre[EU]
veterán

2 chapter

Life, Uh, Finds A Way

(#228654) koncsik válasza bandi0000 (#228651) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Én már azon is meglepődtem, hogy a PS4 menűjében lehetett navigálni vele... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#228655) 30z.Samu válasza koncsik (#228654) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én azt a TV távirányítójával is meg tudom csinálni. :D

Sic Parvis Magna

(#228656) Wesder válasza koncsik (#228654) üzenetére


Wesder
félisten

A PS4 tàmogatja az egér/billentyűzetet, az màs kérdés hogy a jàtékfejlesztők nem nagyon foglalkoznak vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228657) james001 válasza felixo (#228652) üzenetére


james001
veterán

Kolléga a missziókra gondolt szerintem,mert 31 van benne,de aztán megnyílik még 19. Chapter-ből viszont csak 2 van.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#228658) Bogyi007 válasza sxxorp (#228650) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk azt nem írtam hozzá, hogy van Konzolvilágos Mastercardom és felhasználtam az 1500 forintos kupont amit adtak. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228659) Tdizsolt válasza Psychopeti (#228641) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A Hori TAC is jó lehet hozzá szerintem...

Psn ID: Tdizsolt

(#228660) 30z.Samu válasza Tdizsolt (#228659) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is akartam ilyet venni, csak az a baj ezekkel, hogy ezzel sem lesz olyan jó az élmény, mint PC-n. Szerintem érdemesebb inkább megtanulni controller-el játszani, ráadásul ha online szabadulsz fel egy ilyennel, nem fognak szeretni. Az Epic konkrétan bannol is, ha Fortnite-ban controller-esek közé felmész vele.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228661) Wesder válasza Tdizsolt (#228659) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy vicc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228662) oriic válasza bandi0000 (#228642) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Plusz TPS játékot egérrel tolni? Hát hajrá. :D

Live-Die-Respawn

(#228663) Sirandrish válasza oriic (#228662) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert azzal mi a baj?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228664) Madwe válasza Tdizsolt (#228659) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez egy vacak. A xim az kvázi tökéletes egér leképzést ad játékprofilokkal, pláne ha kicsit utána is jár egyes játékokhoz adott egerekhez mi az ajánlott beállítás,, a tac s egyebek pedig nem, tele van ouse accelerationnel, kezelhetetlen velük minden. [link] Xim Apex a legfrisebb.

[ Szerkesztve ]

(#228665) Wesder válasza Sirandrish (#228663) üzenetére


Wesder
félisten

Ez jó kérdés, mert ugye PC-re is ott a Gears5.
Én inkàbb azt nem értem, hogy miért akarnak egyesek PC-t csinàlni a konzoljukból?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228666) 30z.Samu válasza Wesder (#228665) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mert nem tudja/akarja megszokni a controller-es irányítást.

Sic Parvis Magna

(#228667) Wesder válasza 30z.Samu (#228666) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor maradjon PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228668) Madwe válasza Wesder (#228665) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mert egérrel szeret játszani, de akar mondjuk ps-es exklúzív címeket tolni? Single játékoknál az égegy világon semmi gond nincs ezzel, multi címeknél véleményes, milliószor el lett már ez itt is vitatva h ki h látja, ne menjünk bele megint sztem :D

(#228669) Sirandrish válasza Wesder (#228665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg még millió másik TPS...
Amiben célozni kell, abban kényelmesebb az egér szerintem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228670) Sirandrish válasza 30z.Samu (#228666) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt úgy oldom meg hogy amivel nem tudok játszani controlerrel, azzal játszok PC-n egérrel.
Vagy ha ex cím mint annak idején a Killzone pl..az kimarad. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228671) Wesder válasza Sirandrish (#228670) üzenetére


Wesder
félisten

Emlékszem hogy PS2-n toltam az első részét. Eléggé felejthető alkotàs volt szàmomra. Nem vesztettél vele semmit szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228672) Sirandrish válasza Wesder (#228671) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a Blacket próbálgattam PS2-n...tetszett is, de annyira nem hogy végigszerencsétlenkedjem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228673) hombre[EU] válasza oriic (#228662) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Plussz a Last of Us-ban összesen talán 3-4szer kell (scriptelt) lōni :DDD just gitgud

Life, Uh, Finds A Way

(#228674) Wesder válasza Sirandrish (#228672) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem annyi maradt meg bennem a Black-kel kapcsolatban hogy az akkori viszonyokhoz képest cseszettjó grafikàja volt. Aztàn lehet a nosztalgia mondatja ezt velem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228675) Petreszku


Petreszku
senior tag

Konzolon maximum stratégiai játékra tudom elképzelni az egér használatát. Kipróbáltam demo formájában a Shadow Tactics: Blades of the Shogun játélot, de kontrollerrel számomra játszhatatlan volt. Ebben az esetben hiányzott az egér.

(#228676) 30z.Samu válasza Petreszku (#228675) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nálam akkor is szokott, amikor haverral Worms-özünk PS-en. :D

Sic Parvis Magna

(#228677) Sirandrish válasza Wesder (#228674) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, arra én is emlékszem, és ugyan néhány órám van benne, de sokkal több nekem sem rémlik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228678) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Olyan gyorsan beleszaladt 5 óra a Fonal Fantasy VIII-ba, hogy eszre sem vettem.

A mai napig egy remek játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#228679) Wesder válasza Rigormortiis (#228678) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy Unravel kiegészítő?:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228680) 30z.Samu válasza Wesder (#228679) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#228681) Petreszku válasza 30z.Samu (#228676) üzenetére


Petreszku
senior tag

Commandos 2 - HD Remaster irányítására leszek kíváncsi. Ezt sem tudom elképzelni kontrollerrel, pedig hatalmas játék volt és a mai napig az is. De ennyi játékért egeret biztos nem fogok venni a többire meg ott van a kontroller. :)

(#228682) Sirandrish válasza Wesder (#228679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bazzeg...3szor olvastam el mire leesett :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228683) sting2 válasza Wesder (#228679) üzenetére


sting2
addikt

Nem, ez egy Raid az Unravel ben...
;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#228684) ripla


ripla
őstag

Sziasztok.

Gondolkodom egy PS4 Slim vásárláson, ezzel kapcsolatban lenne 3 kérdésem.
Ha monitorra kötöm, amin csak DVI bemenet van, akkor egy HDMI-DVI átalakítóval menni fog? Nem fog problémát okozni a képminőségben?

A második kérdésem, hogyha a monitor TN paneles, amire írtátok az összefoglalóban hogy nem a legjobb a betekintési szög, ez mennyiben befolyásolja a képminőséget, ha mondjuk szemből nézem a monitort?

A harmadik pedig, hogyha simán rádugom a netkábelt, akkor ugyanúgy menni fog rajta a net, mint egy PC-nél?

[ Szerkesztve ]

(#228685) ProEvoFan válasza Tdizsolt (#228659) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

TVn ez sem segít.Szerintem.
CODban van nativ egér támogatás.TV nagyon rossz volt játszani.Input lag vagy nemtom de nem ok.Vissza is tértem a kontrollerhez.
Monitoron szerintem jó lenne.

(#228686) ProEvoFan válasza Madwe (#228664) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te TVn használod a xim4et vagy apexet?

[ Szerkesztve ]

(#228687) Sirandrish válasza ripla (#228684) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Simán működnie kell...ez az átalakítók lényege
2. Ha szemből nézed, akkor max annak okozhat gondot aki oldalról nézi ahogy játszol.
3. Ha wifis a routered, még kábel sem kell

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228688) penge111 válasza Rigormortiis (#228678) üzenetére


penge111
addikt

Nekem it csücsül lemezesen az FF X Hd, de ez megint 100+ óra lenne, majd tavasszal talán. Most egy rövidebb jrpgbe fogtam. YS VIII baromira tetszik, nagyon pörgős az egész, apám azok a zenék a csaták alatt :K Sztori egy YS játékhoz képest elég jónak tűnik, de ha nem is lesz nagy ìve, a többi simán elviszi a játékot a hàtán...

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#228689) Kendek válasza ripla (#228684) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy passzív átalakítóval menni fog a kép, max a HDCP-vel lehet probléma, de ez kapcsolható a PS rendszerében. A hang levételéhez közbeiktathatsz egy HDMI-s hangrendszert, illetve használhatsz egy USB-s adaptert vagy a kontroller dugaszát.
Megfelelő szögből nézve jó a TN monitor is, de gyorsan torzul a képe. Én nagyobb problémának érzem, hogy kontrollerrel kicsit messzebbről szokás játszani, és egyes játékokban olyan aprók a betűk és feliratok, hogy olvashatatlan.
Ha a router-ből jövő kábelre gondolsz, akkor simán csak rádugod és egyből menni is fog a net.

<-ƘƘ->

(#228690) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ezt láttátok már? :D

(#228691) Kendek válasza v!ct0y (#228690) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha erre gondolsz, akkor egyelőre nincs megadva a várható ár.
A 198.290-et akkor írja ha rámész a tájékoztatás beállítására (Amikor az ár alacsonyabb, mint 198 290).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#228692) 30z.Samu válasza v!ct0y (#228690) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, hogy az Alza saját gépe, Alza PlayStation. :D

Sic Parvis Magna

(#228693) S e t h válasza Wesder (#228667) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez nem fekete vagy fehér, van aki anyagi megfontolásból váltott konzolra.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228694) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#228692) üzenetére


Bogyi007
veterán

És az a zöld girnyó lesz az egyetlen választható Avatar benne, természetesen Csőre Gábor hangjával... :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228695) Peace


Peace
nagyúr

Ha egy kedves ismerősöm profilja fel van csatolva, be van állítva az én PS-em elsődlegesnek és úgy játszok a saját profilomban a Witcher 3-al az Ő licenszével...és én megveszem az expansion pass-t saját profilra, akkor a kettő az úgy jó eséllyel egymásra talál? Vagy inkább ne kockáztassak ilyen húzással és vegyem meg magamnak a GOTY-ot?

(#228696) 30z.Samu válasza Bogyi007 (#228694) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja és ha belépsz a Store-ba, akkor azzal az irritáló hangjával mondja majd akcióknál, hogy "ITT AZ ÁRMÉSZÁRLÁÁÁS!" :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228697) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#228696) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehagytad azt hogy Alza.huuuuu... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#228698) 30z.Samu válasza Bogyi007 (#228697) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az magától értetődő. :P :D

Sic Parvis Magna

(#228699) RangerFox válasza Peace (#228695) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én még így nem próbáltam, de a jelenlegi Playstation-ös tudásomat felhasználva azt mondom, ha a két profil régiója megegyezik, akkor minden gond nélkül működnie kell neki.

(#228700) Kendek válasza S e t h (#228693) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sajnos vagy nem sajnos, ilyenkor el kell fogadni azt is, hogy a konzolokon alapvetően kontrollerrel lehet játszani. A döntés meghozatalában ezt is fontolóra kell venni, feltételezem, hogy ezért kérdezte a TLoU-t is. Persze lehet gondolkodni méregdrága (viszont kétes működésű) átalakítókban is, de szerintem felesleges. Akinek van két ép keze, az meg tud tanulni kontrollerrel is játszani. Az egerészést sem anyatejjel szívtuk magunkba.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.