Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228751) consono válasza sp8787 (#228750) üzenetére


consono
nagyúr

Nejem a könyvek egyszer olvasósak, csak akkor van értelme elkezdeni, ha mind a hetet el fogod olvasni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#228752) sp8787 válasza consono (#228751) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor gondolom mint a Drizzt konyvek. Azokat se fogom soha tobbet elolvasni ujra az is biztos.

EDIT
Fck! Lejart a gif-em ha jol latom pedig olyan jol sikerult. :P

[ Szerkesztve ]

(#228753) Peace válasza sp8787 (#228750) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem iszonyatosan tetszenek!!! Fordulatos, baromi hangulatos és a nyelvezete zseniális!!! Meg a szövegek! Én a sorozat bejelentésének a hatására ugrottam nekik, mert hosszú évekig halogattam, de nagyon nem bántam meg!

[ Szerkesztve ]

(#228754) Peace válasza Peace (#228753) üzenetére


Peace
nagyúr

Meg a "Vaják világa" könyv is most jött meg nemrég, arra is rákattantam rendesen!

(#228755) hombre[EU] válasza sp8787 (#228750) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elsō két könyv (novellák) olvastatja magát, könnyed kis storyk, de annyira pont elég,hogy megtudd érdekel-e a világ és bejön-e Sapkowski stílusa. Utána eldöntheted,hogy akarod-e az 5 regényt :)

Life, Uh, Finds A Way

(#228756) Psychopeti válasza Madwe (#228702) üzenetére


Psychopeti
senior tag

Sajnos már elmúltam 30 :B

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#228757) consono válasza Psychopeti (#228756) üzenetére


consono
nagyúr

Én 40+ voltam, amikor megvettem a 360-at úgy 5-6 éve, nekem azzal kezdődött a kontrolleres világ :) FPS-ben most sem áll kézre, de amúgy gyorsan megszoktam. FPS-t meg nem játszom: D

"In God we trust. All others must bring data"

(#228758) EczkE


EczkE
addikt

Eddig 3 reszt megneztem a Witcherbol, nagyon tetszik. :D Nem minden vilagos, remelem kesobb tisztul a kep. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#228759) gyuromoj válasza EczkE (#228758) üzenetére


gyuromoj
veterán

4. részben letisztul minden, ha eddig nem állt össze kép. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#228760) sp8787 válasza consono (#228757) üzenetére


sp8787
addikt

En most ott jatszom FPS-t 50 felett ahol dugig van olyanokkal akik ott "elnek". Sokukra tobb mint 1 evvel ezelottrol is emlekszem.Van olyan ,hogy 5-6 korre szinte tokugyanazokkal megy a menet mert 8-9 emberke fixen bennmarad.
Szoval jahh ha pl. en nem lennek ott az o K/D-juk sem lenne olyan amilyen. :DDD

Nem kell ezzel foglalkozni csak siman elvezni a jatekot es ha neha jol megy es jol sul el a dolog meg tudod oket egyszer ketszer lepni. :K
Volt olyan is ,hogy ugy sorsolta szet a jatek a csapatokat ,hogy szabalyos meszarlas volt. Na itt latszott ,hogy ki mennyire veszi komolyan mert egyedul maradtam 6 ellen mivel mindenki mas kilepett. :D

(#228761) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Még augusztusban letöltöttem a batman-t, nem nagyon jött be akkor, most újra előszedtem és basszus 3 órát már beleöltem és még csak 15%-nál tartok.
Tényleg ilyen hosszú ez a játék?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#228762) Wesder válasza vodrosjozsi (#228761) üzenetére


Wesder
félisten

100+ simàn van benne, ha minden megakarsz csinàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228763) RangerFox válasza vodrosjozsi (#228761) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A sztorival 16-20 óra alatt végzel.

(#228764) vodrosjozsi válasza RangerFox (#228763) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az se rossz szám azért.
Mindig elterel a a fővonal elől, engem nagyon nem érdekel a tűzoltók szerencsétlensége :DDD
Wesder: miii? 100 óra?
Az a baj, hogy az ilyen game-be béna is vagyok, mire megvan h mit hogyan kell csinálni már 5x meghaltam minimum.
Szóval nekem ez még + 1 óra. A riddle részt láttam youtube-on h 1-2 óra körül van, hát én annak az elejét 1 óra alatt végeztem ki .. siralmas :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#228765) Wesder válasza vodrosjozsi (#228764) üzenetére


Wesder
félisten

Na jó csak 50-55h.
A 100 nem tudom honnan jött nekem. Ez melyik Batman? Az Asylum 25h körül van, a City és Knight 50-55h. How Long To Beat alapjàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228766) Bencus88 válasza EczkE (#228758) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mondtam neked, hogy én kétszer néztem végig mire mindent rendbe raktam🤣

(#228767) mcloud100


mcloud100
csendes tag

Sziasztok! Nemrég végigtoltam a Beyond Two souls-t (nagyon tetszett 😊). Időrendi sorrendet állítottam be nem az időben össze-vissza ugràlósat. Most újra szeretném kezdeni az elejéről ismét időrendiben,viszont valamiért az időben ugrálós indul el mindig. Próbáltam újra telepítéssel is próbálkozni de így sem akarja az igazságot. Hogyan lehet újra játszani az időrendit? Köszi a segítséget!

"Most röhögöl, de szopni fogol"- Paulo Coelho

(#228768) bandi0000 válasza mcloud100 (#228767) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha minden kötél szakad töröld le a g3pröl/felhőből a mentéseit, akkor biztos engedi

Amúgy meg passz, lehet van kevésbé drasztikus megoldàs is

Xbox One: bandymnc

(#228769) Steve1207


Steve1207
veterán

Mi van a psn weboldalon, hogy mindent ilyen pikpak hirtelen betölt? Egy jó év alatt nem láttam még ilyen fürgének a rendszert.

.

(#228770) hyggelig


hyggelig
senior tag

Karácsonyra kaptam a páromtól egy Nacon Revolution Unlimited Pro kontrollert.
NAGYON remélem, hogy a PS5-tel is kompatibilis lesz, mert hát izé. Nem akarom másfél év után porosodni hagyni. :O

(#228771) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Hétvégén kipróbáltam az AsgardsWraith-et, ötven percecskét játszottam...gyerekek ez a nextgen :D
Ott voltam a dungeonben, éreztem a falak dohos szagát.
A PSVR-nak fel van adva a lecke és még jön az Alyx

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#228772) Wesder válasza hyggelig (#228770) üzenetére


Wesder
félisten

Az új feature-ök miatt amit kapni fog a DS5, szerintem nem sok esély van rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228773) Mike válasza hombre[EU] (#228771) üzenetére


Mike
veterán

ebben az esetben a minél előbbi költözést javaslom
dohos lakásban élni nem egészséges

(#228774) Mike válasza Psychopeti (#228756) üzenetére


Mike
veterán

jaj te szegény :D

(#228775) Wesder válasza Mike (#228774) üzenetére


Wesder
félisten

Élete kenyerét màr megette, lassan temethetjük.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228776) Mike válasza EczkE (#228739) üzenetére


Mike
veterán

igazából mindegy
de ha játszol a Witcher 1-gyel már van hova kötni ki kicsoda
érthetőbb a sorozat
akkor a válasz mégis inkább igen
legalább az első résszel
full magyar szinkronos

(#228777) vg válasza Wesder (#228772) üzenetére


vg
addikt

Mik azok a új feature-ök. Mesélj.

(#228778) hombre[EU] válasza Mike (#228773) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a kisebbik probléma, folyton követett egy cápaember :D
Komolyan annyira imerzív a játék,hogy olyan érzésem volt mint mikor a régi várakban kóborolsz

Life, Uh, Finds A Way

(#228779) Xaels válasza Wesder (#228772) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen új feature-ök?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228780) bandi0000 válasza Xaels (#228779) üzenetére


bandi0000
nagyúr

kijelzőre gondolt meg az extra 2 vagy 4 gombra

Xbox One: bandymnc

(#228781) hyggelig válasza Mike (#228776) üzenetére


hyggelig
senior tag

Olvasni sem bűn :P

(#228772) wesder pont ettől félek én is. :(
Pedig igazán szuper kis darab. Nem baj, majd kérek egy újat az új konzolhoz :DDD

(#228780) bandi0000 mondjuk már így is van 4 extra gomb ezen a kontrolleren.

[ Szerkesztve ]

(#228782) Wesder válasza vg (#228777) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxos létemre én jobban tudom? Az igen.:D A Godfall pl azért lesz PS5 ex mert az SSD meg a DS5 bullshitet előadtàk.
Az SSD-t még megértem, de a controllert nem. Akkor majd PC-n is kötelező lesz hozzà a DS5?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228783) Wesder válasza bandi0000 (#228780) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz rajta kijelző. Elvileg extra gombok, meg új ravaszok lesznek. (àllítólag)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228784) sxxorp válasza consono (#228757) üzenetére


sxxorp
őstag

Néhány Doom-os ökörködést leszámítva az első FPS, ami berántott, ráadásul az atmoszférájával is a Halo1 volt Xbox1-en, utódaival most is etalon -> 99,8%-ban kizárólag kontrollerrel játszottam FPS-t, de hasonló az arány bármi egyéb esetén is. Emlegettétek a Black-et: a parasztvakító grafika ára a rohadt lassú horizontális forgás, és az erősen csőkorlátozott pályák voltak, ha jól emlékszem.
A PS4 apró session-öket kivéve pihen, single-ben a Witcher3 elé vettem az X360-as Mass Effect 2-3-at, míg a párommal kifejezetten élvezetes co-op élményt ad a Borderlands1 GOTY szintén X360-on, szintén verhetetlen áron :) Fogalmam sincs, miért nem adtam ennek a sorozatnak korábban esélyt. Az Overcooked sokkal stresszesebb, főleg ha 3 csillagra hajtunk :D

[ Szerkesztve ]

(#228785) hombre[EU] válasza Wesder (#228782) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Senki sem mondta,hogy: azért lesz ps5 ex...maximum valami ign-en olvashattad. A dev csak annyit mondott,hogy kihasználják ezeket az elōnyöket.

Life, Uh, Finds A Way

(#228786) Mike válasza hyggelig (#228781) üzenetére


Mike
veterán

jaja, pl. pénzt olvasni :D

(#228787) Sirandrish válasza Wesder (#228782) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Godfall nem lesz ex...jön PC-re is.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228788) Sirandrish válasza bandi0000 (#228780) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS7-hez már billt adnak majd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228789) bandi0000 válasza Sirandrish (#228788) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az bebaszna :D

De azért igen jó hogy meglépi ezt a ps, mert pl pont a ravaszokkal van bajom, hosszú úton jàr ezàltal ha löni kell kis pisztollyal akkor nem tudok olyan gyorsan pötyögtetni, de ezért màr nem fogok valami elite kontit venni.:D

Xbox One: bandymnc

(#228790) Wesder válasza Sirandrish (#228787) üzenetére


Wesder
félisten

PS4-re nem jön. A Console Exclusive fogalmat még meg kell jegyezned.:D Ami nincs mindkét konzolra az nàlam ex.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228791) vg válasza Wesder (#228782) üzenetére


vg
addikt

Ja, oké, tehát nem tudsz te semmit az "új feature-ök"-ről.

(#228792) Xaels válasza bandi0000 (#228780) üzenetére


Xaels
félisten

De ezek még nem fix bejelentett dolgok. Amúgy meg az ex címeken kívül szinte semmi sem fogja azokat használni

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228793) Sirandrish válasza Wesder (#228790) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd elkezdem írni a szótárat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228794) Sirandrish válasza bandi0000 (#228789) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért én kíváncsi vagyok hogy majd a fejlesztők/játékok mennyire és/vagy hogy fogják kihasználni..
Reméljük nem annyi lesz mint a WiiU controllerének a kijelzője hogy van, de minek..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228795) Sirandrish válasza Xaels (#228792) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy nem. Csak benyújtottak néhány szabadalmat, hogy ha mégis meglépnék, akkor ne legyen belőle gáz.
Az is lehet hogy csak a konkurenciát vezetik ezzel félre...ki tudja.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228796) hombre[EU] válasza bandi0000 (#228789) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az tudod,hogy a ravaszok ellenállását nem te fogod programozni,hanem a devek :D lehet,hogy lesznek elōre megírt profilok pl. CoDhoz, de szerintem ennyi munkát nem raknak bele.
Nem vagyok egy nagy vadász szóval lehet tévedek, de egy félautomata fegyvernél hosszabb-nehezebb a trigger útja,mint egy kispisztolynál...kb ezt fogják "átadni" + haptic feedback az energia elszabadulását :D

Life, Uh, Finds A Way

(#228797) Xaels válasza hombre[EU] (#228796) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem ha a többi platformon nem lesz ilyen feature akkor a COD-ban sem fognak vele külön foglalkozni. Most sem használja a tapipadot pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228798) hombre[EU] válasza Xaels (#228797) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó akkor killzone :D tökmindegy, a funkcióról van szó. Ez nem customization feature

Life, Uh, Finds A Way

(#228799) bandi0000 válasza Xaels (#228797) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azért a tapipad eléggé vérszegény felhasznàlàsi módja alapjàn, persze pàr jàtékban hasznàlták de egyikbe se volt olyan szerepe amit máshogy ne tudtak vna megoldani, ezzel szemben a ravaszt sokmindenre lehetne használni, persze ha az lesz amire gondolok, mert ha csak ilyen rezgő motorra gondoltak ami különböző szituáciokat érzékeltetnek a rezgéssel akkor kb semmi értelme nem lesz, de ha tényleg az erőt, tàvot be lehet lőni akkor már más a leányzó fekvése

Xbox One: bandymnc

(#228800) consono válasza sxxorp (#228784) üzenetére


consono
nagyúr

Én is a idén toltam végig a teljes Mass Effect trilógiát a 360-on, pár hónapja végeztem vele. Sajnáltam volna, ha kihagyom :) Ugyan olyan üresség volt utána bennem, mint a Witcher 3 után, hogy nincs értelme semmivel sem játszani már :D

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.