Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229401) Moby válasza oriic (#229399) üzenetére


Moby
addikt

Hm. Meglepő lenne, de...
Lehet, hogy valami tényleg lesz a CES-n?
#thefutureiscoming

(#229402) hombre[EU] válasza Moby (#229401) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, valami hightech kameraszenzor amely hiperszuper fészbuk szelfiket készít ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#229403) gyuromoj válasza Moby (#229401) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálunk kedden hajnali 2 órakor lesz a műsoruk.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#229404) 30z.Samu válasza oriic (#229399) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arra emlékszem, hogy abban is voltak, lehet hogy azt pont ott hagytam abba. Nem emlékszem, rég volt. Azért bízom benne, hogy többször nem jön elő, vagy ha igen light-osabb szórásban.

Sic Parvis Magna

(#229406) Moby válasza hombre[EU] (#229402) üzenetére


Moby
addikt

Simán lehet :) Viszont még a bannerban is Playstation van! AZELSŐKÉPAZ!!négy! :D
#playstationmindenhol :DDD

(#229407) hombre[EU] válasza Moby (#229406) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az nem playstation kék, az facebook kék :DDD
Az elsōt is a CESen mutatták be, de stílusosabb lenne egy saját event...nem holmi gameawards vagy ces ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#229409) james001


james001
veterán

Alig várom már hogy kijöjjön a TLoU2... PS1re. ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#229410) oriic válasza Moby (#229401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PS5, vagy rosszabb esetben valami kamera, mobil, esélyesebb, hogy új TV :D

Live-Die-Respawn

(#229412) Moby válasza hombre[EU] (#229407) üzenetére


Moby
addikt

Neeeem, én erre gondoltam: [kép] :)

(#229414) freeknight


freeknight
őstag

Egy ötösért csak nem tudtam otthagyni a Division 2-t :)
Remélem jó játék lesz, az előző rész nem ment rendesen a gépemen, kb 5 órát toltam vele, de addig tetszett.

(#229416) KaitouP válasza RangerFox (#229411) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezért itt ahogy visszaolvastam a hozzászólásokat, nem egyoldalú volt a beszólogatás.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#229417) hombre[EU] válasza Moby (#229412) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jaa,mobilon ez nem volt. Officiál, ps5 @ces :D

Life, Uh, Finds A Way

(#229418) Moby válasza hombre[EU] (#229417) üzenetére


Moby
addikt

Mondomén! :DDD

/nem, mert ez csak a sony főoldalán van.

(#229419) sp8787 válasza syler123 (#229342) üzenetére


sp8787
addikt

Ajanlom figyelmedbe a MHW-ot!
Ott mikor eloszor talalkoztam Diablos-al az 55/45 perces hatarido epp ,hogy meglett.
Ha jol emlekszem 53/43 perc alatt sikerult kinyirni.

53/43(nem emlekszem pontosan) perces bossfight megtanit a turelemre. :K

(#229420) ProEvoFan válasza freeknight (#229414) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nagyon vonzó az ára, de ha nincs társ, akkor magasabb lvl szinten nem lehet továbblépni, mert egyedül nehéz.Ez a van ha jól értelmeztem az itt olvasottakat.
Majd írd meg a meddig jutottál egyedül. :R

[ Szerkesztve ]

(#229421) RangerFox válasza fausto (#229396) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

EA Access előfizetést vettem úgy, ahogy írtad, de Ps Plust nem. Vélhetőleg ugyanúgy működnek.

(#229422) Moby válasza ProEvoFan (#229420) üzenetére


Moby
addikt

De tolthatod alkalomszerűen idegenekkel is. Én az elsőt toltam hosszabban, egy viszonylag állandó csapatban, de volt, hogy ott is beugrottam másokhoz, és volt, akikkel többször összeverődtünk így. Nemrég megvettem a másodikat (pc-n megvan a megjelenéstől, de ott valahogy nem került sorra), itt is megy ez amennyire látom. Elég sok hozzám hasonló noob van, szal van partner hasonló levelre.

/sajnos pont nem ps4-re, különben már jelentkeznék :)

(#229423) gyuromoj válasza freeknight (#229414) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jovoheten csatlakozom én is, a hétvégén veszem majd meg.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#229424) RangerFox válasza sxxorp (#229415) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Először is én nem töröltem semmit, azt reméltem, hogy kulturált körülmények közt lerendezitek ezt... Másodszorra pedig nem csak neked ment a fentebbi hsz (ha ez lett volna a célom, akkor privátban írtam volna). Lapozzunk.

(#229426) bagyulajuve válasza BoneDragon (#229425) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez alapján örülök, hogy előrendeltem :K

Resistencia eterna

(#229427) sxxorp válasza RangerFox (#229424) üzenetére


sxxorp
őstag

Hm, féloldalas kritikád felém, és az, hogy csak a közvetlenül a te kommented előtti 229381-es hozzászólásom tűnt el juttatott erre a következtetésre. Hozzászólásod pedig nagyon nehéz nem a nekem szánt kioktatásnak olvasni (továbblépj, visszaszólnod), ahol szerinted nekem kellett volna a hergelésen Teréz anyaként továbblépni, és nem egy topikgazdának ügyelni, hogy törölje, moderálja a kiinduló nyilvánvalóan offenzív taplóságot, vagy nem előzmények nélküli akcióját más módon megelőzni.

[ Szerkesztve ]

(#229430) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Menjen mindenki és igyon egy sört a szàmlàjàra, ne.koptassàtok feleslegesen a billentyűzetet :D

Xbox One: bandymnc

(#229432) RangerFox válasza sxxorp (#229427) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Meglepően hálátlan feladat TG-nek lenni. A kritikádat elfogadom, és köszönöm szépen. Véleményem szerint van egy határ, amin belül lehet véleményt formálni, "beszólni" a másiknak, megjegyzéseket tenni... .LnB nagy mestere ennek. Ti átléptétek ezt a határt, ráadásul egy olyan témával kapcsolatban, ami az elmúlt hetekben már felmerült egyszer. És még mindig nincs helye a topikban. És igen, nem törlök/törlünk minden hsz-t elsőre, mert feltételezzük, hogy 30+ éves felnőtt emberek értelmesen le tudják reagálni az ehhez hasonló megnyilvánulásokat, és nem gyerekesen visszaszólnak a másiknak.

(#229433) sp8787 válasza bandi0000 (#229430) üzenetére


sp8787
addikt

Na akkor en mentem is legyakok par szornyet "bena harcban" utana megyek a Passiflora-ba es elverem az osszes verdijat. :K

(#229434) saelin


saelin
veterán

A Beyound Good and Evil 2-vel mi van? Semmi infó róla már egy ideje.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229435) sxxorp válasza RangerFox (#229432) üzenetére


sxxorp
őstag

Ezzel teljesen egyetértek, nem is szeretném nehezíteni a dolgotokat, nagyon ritkán kezdeményezek, inkább csak tükörként reagálok, mert az unfair bánásmódot nem viselem. Ez az ember a jelzett ponton nem csak szerintem, és bőven nem először szándékosan átlépte a határt, és igazság-érzetem nem engedi, hogy ne tegyem helyre. Nem vagyok az a jelentgető típus, de próbálom magam tartani a privátban megbeszéltekhez.
Az utolsó mondatodat viszont a bukás melegágyának érzem :D Ha nincs helye a topikban a témának, ne is legyen! Köszi.
saelin:erről valamiért beugrott a Psychonauts 2 (talán mert egyediek és időben elég közeli játékok voltak az elődök), és most realizáltam, hogy Xbox Game Studio :(, de megnéztem, hogy PS4 is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#229436) Moby válasza bandi0000 (#229430) üzenetére


Moby
addikt

Absz támogatom. Aki magára rántotta a híg lét, az igyon egy híg lét! Van olyan, akinek erre egy egész napja ráment. Mostmár mindenki megpihenhet a híg leve mellett. Egészségetekre! :D

(#229437) hombre[EU] válasza saelin (#229434) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha van esze a Ubinak akkor lefújták vagy megcsinálják rendesen :) ez az átskinezett egykaptafa openworld coopmultilootershooter eléggé kiégett náluk

Life, Uh, Finds A Way

(#229438) oriic válasza saelin (#229434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Készül, jön.Majd egyszer. Talán E3-on lesz infó róla.

Live-Die-Respawn

(#229439) Moby válasza hombre[EU] (#229437) üzenetére


Moby
addikt

Hát azt a montpellier csinálja, akik pont rohadtjó dolgokat szoktak csinálni. Másrészt addig még jön tőlük egy gods and monsters, ami minimum radaros. Sokat nem láttunk belőle, de amennyit igen, abban azért volt kakaó. Nem kell őket leírni, készülnek ott jó dolgok dögivel. Nálunk most épp nagyot megy a mario+rabbids kingdom battle, emellett ac ody+div2 fut főleg. Ubisoft mindenhol :)

(#229440) hombre[EU] válasza Moby (#229439) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A raymanek jók voltak :) nekem nagyon nem jön be ez az élettelen openworld amit nyomnak ki magukból. Nem találok benne semmi különlegeset. Inkább legyen kevesebb, de handcrafted,polished. Egy ami tetszik,hogy rohadt szép világokat rajzolnak

Life, Uh, Finds A Way

(#229441) wierra válasza saelin (#229434) üzenetére


wierra
senior tag

Kicsit Duke Nukem deja vu-m van :O :

"Egy ma megjelent friss információ szerint 2007-től 2011-ig az Ubisoft Montpellier stúdiójában Xbox 360-ra, PlayStation 3-ra illetve Wii U-ra készült a program, vagyis egy jó ideig azt tervezte a kiadó, hogy a mostani konzolokra fog megjelenni a játék, de ez már múlt idő, tavaly ugyanis Ancel kijelentette: csak az új gépekre fogják kiadni a terméket, azok nagyobb teljesítménye miatt."

Forrás

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#229442) S e t h válasza gyuromoj (#229403) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó nagy házad lehet. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229443) 30z.Samu válasza BoneDragon (#229425) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a narrátor hang, Te jó Isten! :F

Sic Parvis Magna

(#229447) BoneDragon válasza 30z.Samu (#229443) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, erdemes hang nelkul nezni. :D

(#229450) .LnB válasza RangerFox (#229432) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az évek meg a rutin... :U :)

340+ kommentet olvastam végig most a kávé mellé. És hát Bad Pritt Fallen Order-es beszámolóján kívül semmi érdemleges nem volt köztük. Bár a HZD-s téma tetszett, de inkább nem szólok bele. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.