Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229901) saelin válasza 30z.Samu (#229900) üzenetére


saelin
veterán

Amúgy azóta más van... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229902) 30z.Samu válasza saelin (#229901) üzenetére


30z.Samu
félisten

És az új lakótársi szerződésben van egy paragrafus, mely kitér arra, hogy azonnali váló ok a PS zaja ellen való tiltakozás? :D

Sic Parvis Magna

(#229903) Moby válasza saelin (#229896) üzenetére


Moby
addikt

Azok sem egyformák. Az első egy scorpio ed volt nekem, az csendeske volt, de volt játék, aminél azért fel-fel pörgött a venti(szerencsére csendesen). Aztán volt egy sima fekete, használtam vettem, az hangoskodott. Most vettem egy fallen orderest, na ez nem halk, ebbe konkrétan szerintem nem szereltek ventit. Szerencsére bírja anélkül is :)
De a héten hívott a bratyóm, hogy az övét egyenesen üvölt már, pasztázzam már újra neki. Megjelenéskori scorpio ed.

(#229904) hombre[EU] válasza saelin (#229899) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor jó nagy szórás van az összerakásban. Egy og ps4-gyel kezdtem annak volt hangja, nem pro féle 4k-ban , de hallottam. Ez a slim szuper halk, mondom éjjel a hdd kattogására figyelek csak fel :)

Life, Uh, Finds A Way

(#229905) Madoc válasza Moby (#229903) üzenetére


Madoc
veterán

De hiszen az még garanciális, minek nyúlnál hozzá?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#229906) Wesder válasza markknight (#229898) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem. A fehér X szebb szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229907) S e t h válasza Wesder (#229906) üzenetére


S e t h
nagyúr

De nincs rá játék.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229908) Wesder válasza S e t h (#229907) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, én is csak a Dashboardot nyomogatom. Mondjuk figyelhettél volna, mire vàlaszoltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229909) saelin válasza 30z.Samu (#229902) üzenetére


saelin
veterán

Ilyenbe nem mentem bele. Úgy szürtem az embereket, hogy gamer vagy gamer lány lakótársat keresek. :DDD Van egy pár jó story-m róla... :DD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229910) 30z.Samu válasza saelin (#229909) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meséld el. :D

Sic Parvis Magna

(#229911) Moby válasza Madoc (#229905) üzenetére


Moby
addikt

Má' hogy lenne garanciális? :) Több, mint 2 éves.

[ Szerkesztve ]

(#229912) oriic válasza Moby (#229911) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tippem szerint arra gondol, hogy ha 2017 novemberi és több mint 2 év gari van rá (az extra hónapok miatt), akkor esélyes hogy pár hétig még garis a cucc. Addig meg nem kellene szétkapni, hátha MS kicseréli ingyé. (Egy serial ellenőrzést azért tolnék én is a helyedben) :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#229913) Madoc válasza Moby (#229911) üzenetére


Madoc
veterán

Január 23ig van az összes ismerettségemben lévő skorpió garanciája, beleértve az enyémet is. Előrendelők voltunk mind.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#229914) AxBattler válasza saelin (#229909) üzenetére


AxBattler
félisten

OFF-ba jöhetnek a sztorik. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#229915) pulffy


pulffy
őstag

Üdv srácok!
Valaki esetleg megtudná mondani hogy COD BO IIII lemezesen mennyi helyet foglal?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#229916) Steve1207 válasza pulffy (#229915) üzenetére


Steve1207
veterán

A III vagy a IV ? Szerk.: A III 71GB-ot telepített.

(#229914) AxBattler: itt Bp-n azért vigyázni kell a Kratosokkal, jobb is ha halk a PS és hallják az ember sikolyát, ha gáz van :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#229917) pulffy válasza Steve1207 (#229916) üzenetére


pulffy
őstag

há ott a 4 csík akkor az mi? :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#229918) mastadoc1 válasza ProEvoFan (#229882) üzenetére


mastadoc1
tag

Oops, akkor ezt rosszul tudtam. :)

(#229919) bandi0000 válasza pulffy (#229917) üzenetére


bandi0000
nagyúr

az 4 csík, mert a római 4 es az ez IV :D

Steve1207: Akkor szokàsosan feleslegesen volt nagy a pofàm :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#229920) Steve1207 válasza bandi0000 (#229919) üzenetére


Steve1207
veterán

Kíváncsiságból rákerestem a borítóra és a BO 4 logója tényleg 4 csík :D pulffy bocs, meg nem mondtam volna. Amúgy 100GB szükséges a borító alapján azt írják egy fórumon, de jobban nem mentem bele.

(#229919) bandi0000: ja, én meg direkt ugrattam be mindenkit! (mentem a menthetetlent mert én is benéztem :D )

[ Szerkesztve ]

.

(#229921) pulffy válasza Steve1207 (#229920) üzenetére


pulffy
őstag

Így van, csak szakszerűen ;) ;] sajnos borítóval nem rendelkezem :B azt tudom hogy digitálissan 150+

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#229922) Moby válasza Madoc (#229913) üzenetére


Moby
addikt

Megnézetem vele. Kösz a tippet!

(#229923) Carlos Padre válasza bandi0000 (#229919) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Két írásmódja van. A IIII és IV is jó, időbeli különbség van köztük.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#229924) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok szerintetek lehet Ps4 controllert xbox one usb portjába tölteni ? Vagy tönkre teheti ?

(#229925) Wesder válasza #79125504 (#229924) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, egyből tönkreteszi. Ha bedugod, màr csak Xbox-szal meg PC-vel fog működni. Alaplapot kell cseréltetni, ha újra PS4-gyel akarod hasznàlni.

Amúgy egy szimpla USB port, mégis mire szàmítasz, mi lesz ha bedugod?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229926) saelin


saelin
veterán

Akkor írok egy "rövid" story-t a gamer lakótárs keresésről. Nem annyira vicces pár aranyköpést leszámítva, de annyira jó hogy ilyen is van a mai világban.

Még nyáron ürült ki a melettem lévő szoba, mert a srácnak "alvásproblémái" voltak a bulik után. Volt vita a főbérlővel (aki gyermekkori barátom, szóval inkább afféle álvita volt csak), hogy nem jön ki jól velem, minden éjszaka a kontrollerel zörgök, mászkálok stb, és hogy ez őt nagyon zavarja. Meg nem engedtem neki, hogy az ittas barátai itt aludjanak. Szóval felhánytorgatott mindent amit tudott. :U
Itt kaptunk egy hét békülési időt, majd megint összeültünk a főbérlővel. A lakótársam arra jutott, hogy inkább visszaköltözik ideiglenesen a szülőkhöz amíg nem talál másik albit. Én is meg a barátom is megkönnyebbült, hogy nem fajult tovább a dolog. A mai napig azt mondom, hogy nincs rosszabb annál, mint olyan emberrel egy térben lakni, akinek már az aurájai is irritálja a másikat. Néha már úgy éreztem mintha egy rossz házasságban élnék. Lol.

És innen kezdve jönnek a vicces story-k:
Nekem csak annyi kikötésem volt az újonc felé, hogy próbáljunk már olyan embert beengedni ide, akit valamilyen szinten vonzanak a gamek. Fel is lett rakva a hirdetés: "Gamer lakótárs keresek a nagyszobába" szöveggel.
Jöttek a telefonok pár napon belül. Még mondtam is magamnak, hogy tuti a gamer szöveg miatt ennyire kapós, mert általában bazi nehéz ember mellé pluszba találni valakit. Érthető is persze. Ki a franc akar együttélni egy idegennel? Én. De én fura vagyok. :D

Szóval befutottak az első telefonok.
A legelső egy srác volt és egyből azzal jött, hogy ő nem játszik, de tetszik neki az ár és a kéró. Nem e lehetne megbeszélni... Nem - egyből rávágtam. Aztán jött még pár ilyen a feltételnek nem megfelelő egyén, akik azt sem tudták mit jelent a gamer szó... Majd egy kis szünet után csörget egy privát szám. Felveszem és egy női hang köszönt. Picit meglepődtem, mert eddig egy lány jelentkező sem volt... Sajnos. Mindegy is. Elkezdi, hogy xy Nórának hívják és ő játékos lánynak tartja magát. :DDD Egyből visza is kérdeztem, hogy parancsol? És mondja megint hogy ő játékos... lány. Itt nálam úgy elszakadt a cérna, hogy csak a hörgéseimet hallotta a túloldalt. Kelett egy kis idő mire összeszedtem magam, noha még remegtek a lábaim az oxigén hiány miatt. Mondom Nóra, mégis mivel szoktál játszani szabadidődben? Hát... ő... Kendi Krus, Pú, Femilli Ájlend, főként mobiljátékokkal, de eléggé sokat. Itt azért picit elszomorodtam és azt mondtam, hogy majd visszahívom ha jöhet megnézni a szobát. Egyre riktultak az érdeklődők és a főbérlő figyelmeztetett, hogy ha nem találok jövő hónapig valakit, akkor egy picivel többek kell fizetni, mert ez kiesés neki. Hát, igen, barátok vagyunk vagy sem, de az üzlet az üzlet. Vártam még pár napot, amikor megint csak egy ismeretlen szám hívott, ezúttal egy srác. Bemutkozik, hogy xy Csabi. Érdekesnek találja a hirdetésem. Ő rendszeresen wow-ozik, codozik és még mikor mi esik be neki. Mondom ez az, végre valami kapás van! Beszéltem vele egy időpontot és ugyan ezt megcsináltam a Nórival is, csak más napra. Gondoltam megnézem már a nőcit is, mert aranyos hangja volt és legalább azt hiszi magáról hogy gamer, vagy mi.

Eljön a Csabi:
Egy jó nagy pufi embert képzeljetek el, de ne azt a durván kövéret, hanem inkább azt a kőműves kövéret. :DDD Meséli hogy a barátai Chubby-nak becézik, meghívtam egy sörre (noha én nem iszom, de mindig van 1-2 a hűtőben a vendégeknek), tök jókat beszélgettünk és mondtam neki, hogy még van egy lány is aki jelentkezett és holnap jön. Még őt meglesem aztán vissza is hívom Chubby-san-t. :DDD

Xy Nóra és a kísérete:
Kopognak az ajtón a megbeszélt időpontban. Mikor megyek az ajtóhoz már hallom a női hangokat. Mondom ezek hányan vannak? Csak nem el hozott egy barátot magával? Egye fene, ajtó nyit és 3 csaj az arcomba vigyorog. Két pláza cica és egy alacsonyabb szoliban szorult kerekded lány. Ő volt a Nóra. Csináltam egy képzeletbeli facepalm-ot és beinvitáltam őket. A két kísérő mint a vadászgépek leváltak a formációból és betámadták a lakást. Addig a Nórival folytattam egy kis beszélgetést, hogy mit gondol a szobáról, úgy magáról a lakásról, rólam stb. Ezt megpróbálom idézni:
- "Hát, a szoba jól néz ki, csak még olyan kis pucér. A lakás is rendben van szerintem. Te is aranyosnak tűnsz, de mond már meg nekem, hogy miért fontos az, hogy valaki játszon valamit veled."
Komolyan mondom egy kicsit zavarba is jöttem a kérdéstől és nem azért mert megkérdezte, hanem ahogy megkérdezte. Aztán persze elmondtam neki a szitut, hogy itt nagy kockulások folynak, néha jönnek haverok és kártyázunk, beszélgetünk, így jó ha a másik lakó is hasonló beállítottságú, mert könnyebben megy a megértés. Látom hogy néz és process-el az agya, aztán csak annxit kérdezett, hogy ez milyen sűrűn fordul elő, hogy átjönnek a haverok. Mert ő nem szereti a nagy zajt, szeret nyugodtan aludni és néha a barátnőit is át szeretné hívni. :( Látszott már rajta, hogy nem tetszik neki az ajánlat, de azért próbál rakjtam csavarni, hogy hátha köt velem egy deal-t. Na, és ekkor a szobában eddig köröző F-16-osok is beálltak a bombázásba. Hogy nekik nagyon tetszik a kégli, Nóri ebbe menj bele, majd néha jövünk, ha lehet itt alszunk. Kérdezik hogy baj lenne, ha itt aludnának e néha. Persze mondtam nem, de már alig vártam hogy elmenjenek, mert már kezdtek kicsit irritálni. Gyorsan le is zártam a beszélgetést azzal hogy késő van. Megígértem hogy holnap visszahívom őt. A vadászgépeket kihajtottam az ajtón aztán szépen elköszöntem. Mondtam magamban hogy ez szuper gáz volt. A Nóri úgy nézett rám, mint aki be akar kapni, a két F-16-os mintha most mérte volna fel a terepet egy későbbi misszióhoz. Esélytelen hogy ide pláza cicákat napi szinten beengedjek, sőt együtt is éljek eggyel. Telefon nyomkod és hív Csabi.
-"Szia Chubby! Most ment el a kenyérpirított csajszi. Ha gondolod holnap kezdhetsz beköltözni."
Örült nagyon, mert nehezen talált albit, ahol nem kell otthagynia egy fél fizetését minden hónapban csak a lakbérre. Azóta megismerte a főbérlőt, engem is elég jól, és simán ki merem jelenteni hogy: igen.Csabira letenni a voksot életem egyik legjobb döntése volt! Nem csak egy olyan emberrel lakom együtt, aki ugyan úgy érdeklődik a videójátékok iránt mint én vagy éppen a barátaim, de még a személyisége is annyira jó, hogy öröm vele beszélgetni. Nem mellesleg gitározik és én bazira imádom hallgatni. Sluszpoén, hogy a főbérlő barátom kiröhögött hogy ilyen csajokat nem engedtem be ide, de nem kelett neki sok, hogy belássa, hogy Chubby csak egy van és ő a miénk. :DDD

A kis komolytalan gamer lakótárs hirdetéssel szereztünk egy új barátot, aki pár hónap alatt annyira megbízható lett a szemünkben, mint azok akiket éveken át ismerünk. Az viszont hihetetlen számomra, hogy idehaza mennyire nincs kultúrája a videójátékoknak. 2019 volt és az érdeklődők felének fingja sem volt arról mit is jelent az, hogy valaki gamer.

Elfáradtam, a Chubby legyen veletek. :))

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229927) #79125504 válasza Wesder (#229925) üzenetére


#79125504
törölt tag

Éjszakai műszak szünet alatt most eszembe jutott :DD épp telón néztem hogy miket érdemes majd kitolni ps4-en
És videó ajánlások között volt egy videó ahol telótöltőre nyomták a controllert és úgy ahogy van ki is fingott. Nekem meg eszembe jutott hogy én meg tegnap xbox usb portján töltöttem, bár jobban belegondolva ugyanannyi feszt add le mind két konzol usb portja :D jól mondom ?

(#229928) Wesder válasza #79125504 (#229927) üzenetére


Wesder
félisten

Jól mondod.

Saelin
Mikor kinyitottad az ajtót és meglàttad őket, mondanod kellett volna hogy téves és becsukni.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229929) oriic válasza saelin (#229926) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj ha egy évvel korábban történik ez... :C

Live-Die-Respawn

(#229930) vonSux válasza oriic (#229929) üzenetére


vonSux
őstag

A három csaj? :D

(#229931) AxBattler válasza saelin (#229926) üzenetére


AxBattler
félisten

Disziz döbeginning ofö bjútifúl frendsip. :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#229932) Steve1207 válasza saelin (#229926) üzenetére


Steve1207
veterán

Laktam pár felállásban életem során, volt szobatársam is, 5 emberrel is laktam vegyes felállásban sokáig, 3 csajszival is (még ha mindenki odalenne az ilyenért, ne legyen :D). Alapesetben is az "egy ember is sok néha" típus vagyok, így 1-1 felállásban lakok 10 éve, de egy Csabi nevű srác volt a legjobb lakótársam ez idő alatt. Csabi lakótársat mindenkinek! :DDD

.

(#229933) ProEvoFan válasza saelin (#229926) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
...igen, sajnos hazánkban fekete bárány vagy ha megtudják rólad, hogy 30+ felett is játszol...

(#229934) marilllyo válasza pulffy (#229915) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindkettő játék 100 felett van nálam. 117 és 127 azt hiszem. De ez minden dlc-vel együtt értendő.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#229935) tboy93 válasza saelin (#229926) üzenetére


tboy93
nagyúr

:D

(#229936) Bad Pritt válasza saelin (#229926) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó sztori, lehet majd mesélni később is. Chubby tudja, hogy milyen kiválasztott státuszba érkezett meg hozzátok? :D
Annyira nincs kultúrája a videojátéknak itthon, hogy egy abszolút modern, nyugati cégnél a közös relax térbe kirakott konzolokon szinte csak a külföldi kollégák játszottak, magyaroknak továbbra is az újság+cigi kombó volt inkább a pihenés. Meg sok hasonló tök nyilvánvaló jele is van ennek.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229937) penge111 válasza mastadoc1 (#229876) üzenetére


penge111
addikt

Az tuti, hogy jó de asszonypajtással akarunk együtt játszani, abba sajna nincs local coop :(

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#229938) vg válasza Bad Pritt (#229936) üzenetére


vg
addikt

Azért egy élet xp felett az ember nem játszik konzolon a melóhelyén, hanem dolgozik. Ennek semmi köze nincs a videojáték kultúrához. Az már annál inkább, amikor a társasházban a "kulúr gémer" a 7.1 hangrendszerével éjjel 1-kor ordítva lövöldözik. Mindenki ismeri őt, ugyebár.

(#229939) penge111 válasza saelin (#229926) üzenetére


penge111
addikt

Jó sztori volt :R Ha asszony kiadja az utam majd kereslek :DD Igaz én nem Csabi vagyok, de a becenevem Csubi!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#229940) Bad Pritt válasza vg (#229938) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pihenés nélkül? Derék, remélem nem érem meg azt a kort. :D
Annak van köze hozzá, hogy mikor épp nem dolgoznak a munkavállalók, akkor mit csinálnak. Fiatalos közeg volt, de a magyar srácok valahogy nem tudták elképzelni, hogy leüljenek egy meccsre, cserébe az egyéb népségek igen.
Ez amúgy csak egy kiragadott példa volt, amit észrevettem, a tapasztalat az, hogy a huszonéves korosztályban sem ragadt meg annyira a videojáték, mint várták előtte, tényleg csak mobiljáték szintjén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229941) Mike válasza Wesder (#229925) üzenetére


Mike
veterán

dehogy teszi tönkre
csak átcsábítja a sötét oldalra

(#229942) Mike válasza vg (#229938) üzenetére


Mike
veterán

fejessel a fejeden is lehet üvöltve káromkodni éjjel 1kor

(#229943) Mike válasza syler123 (#229885) üzenetére


Mike
veterán

miért nem szimplán a tvn netflixezel?

(#229944) Tuomas válasza Mike (#229943) üzenetére


Tuomas
addikt

Mert sok esetben a TV-s program egy kupac sz*r.

We were here

(#229945) markknight


markknight
veterán

Elkezdtem az Unchartedet, csak a negyedik résszel játszottam, de ez az első rész, a Drakes Fortune ez biztos a rendes első rész? Olyan szemtelenül rövid, hogy nem akartam elhini, hogy ennyi a játék.

(#229946) oriic válasza markknight (#229945) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg 7-8 ora attol fuggoen h mennyire rohansz. Neked mennyi volt?

Live-Die-Respawn

(#229947) erahurka válasza markknight (#229945) üzenetére


erahurka
félisten

Szemtelenül rövid? 10 óra. Bár több ilyen rövid játék készülne, ami nincs túlnyújtva jelentéktelen töltelékkel.

(#229948) tboy93 válasza markknight (#229945) üzenetére


tboy93
nagyúr

A 4. rész a leghosszabb. Az összes többi 5-8 óra max normalon.

(#229949) #21123072 válasza markknight (#229945) üzenetére


#21123072
törölt tag

Játszd végig brutal módban, úgy hosszabb! :)

Amúgy inkább ennyi legyen, mint hogy feleslegesen túlhúzzák, lásd többi rész.

(#229950) Deck válasza tboy93 (#229948) üzenetére


Deck
titán

8,5 óra az első rész. A legrövidebb a Lost Legacy ami 7 óra.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.