Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228501) 30z.Samu válasza -secret- (#228498) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mótvá, de szerintem ennél nem baj, ha többször jelenik meg, hátha valaki nem látta az előzőt. :R

Sic Parvis Magna

(#228502) Sirandrish válasza 30z.Samu (#228501) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pl én..
Tudtam a létezéséről, de valahogy nem nagyon érdekelt, de ha már megint elémkerült..hát egye fene :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228503) Sirandrish válasza Tdizsolt (#228500) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, mert ha jól tudom a gyárin a töltőn van maga az usb port..
És az megy bele a controllerbe...

De lehet hülyeséget beszélek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228504) Deck


Deck
titán

Van valakinek PS4-en HC mentése a Diablo 3-hoz? Diablo és Malthael elleni boss fight kéne. Meghívhatna akkor. (trófea miatt) :R

PS5

(#228505) Mike válasza Nova96 (#228487) üzenetére


Mike
veterán

Addig vegyél 3 havit. Vagy havit

(#228506) gyuromoj válasza ZS3NI (#228499) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ha biztosra akarsz menni, akkor amazon.com.
En a Division 2-vel szemezek, 12$ nem rossz ár érte szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#228507) zsolt19900 válasza alratar (#228484) üzenetére


zsolt19900
őstag

rá nem jöttem volna, köszönöm szépen :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#228508) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok !Van itt olyan ember aki az ünnepek allatt bf5 el kockul ?

(#228509) eisento válasza kiki22 (#228508) üzenetére


eisento
addikt

Megvettem karira magamnak de az ac odysseyt kezdtem el. Mit szeretnel? Trofea boostot? :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#228510) tboy93 válasza Tdizsolt (#228500) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, ilyen venomos van nekem is, meg egy gyari sony. Utobbi kényelmesebb.

(#228511) Sirandrish válasza tboy93 (#228510) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy kényelmesebb?
Nekem is olyan Venomos van, de csak rá kell tenni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228512) kiki22 válasza eisento (#228509) üzenetére


kiki22
senior tag

Csak par emberke kene akivel lehetne játszani .Mert haverok nem igazán akarnak jönni :-)

(#228513) tboy93 válasza Sirandrish (#228511) üzenetére


tboy93
nagyúr

Irrital a ds4-bol kiallo darab.

(#228514) eisento válasza kiki22 (#228512) üzenetére


eisento
addikt

Ertem. Hat gyerkoc miatt altalaban este 10 utan vagyok... Bar most nyustolom ac-t de januartol bf v :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#228515) Sirandrish válasza tboy93 (#228513) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa értem.
Én nem is látom hogy rajta van :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228516) erahurka


erahurka
félisten

Na csináltam én is egy kis statisztikát, remélem nem hagytam ki egyet sem. Illetve van még néhány nap, megpróbálom lenyomni a patkányos középkoros cuccost, azzal eggyel növekszik még a lista majd.

Szóval:
35 játékkal játszottam idén, ebből 29-cel PS4-en, 6-tal PC-n. 4 platinát szereztem, 6-ot félbehagytam (valszeg örökre). A legtöbb idő a Days Gone kezdete és lezárása közt telt el, 101 napig futott. Közben mondjuk több dolgot is végigvittem, de hát konkrét játékórákhoz nem lehet hozzáférni, így marad ez.

Illetve sokat F1 2019-eztem még, de ezt a "Végtelen" kategóriába soroltam, ide nem írok dátumot csak évszámot. Ide sorolom a tycoon és karrierre építő sportjátékokat, ez alól persze kivétel a Monster Energy Supercross mert annyira véknya a karrier, hogy miután minden kategóriát megnyertem (ami kategóriánként bő egy óra), akkor én azt befejezettnek tekintettem sztori szempontból. Ugyanez a Multi kategória (GT Sport, RDR2).

Később valszeg módosítanom kell a táblázaton, mert tavaly pl. az RDR2 beleesett volna a Sztori és a Multi kategóriába is. Szóval lesz majd egy oszlop, ahol vagy másodlagos Szintet, vagy egyszerűen egy X-et kapnak a Végtelen/Multi kategóriás cuccok. Franc se tudja. Szeretem túlbonyolítani, ezért lenne jó egy oldal, ami tudja azt amit minimum szeretnék, és az meggátolna a további agyalásban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#228517) 30z.Samu válasza erahurka (#228516) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kíváncsi leszek, hogy idén is kapunk-e ilyen statisztika videót a Sony-tól, mint tavaly. Kíváncsi lennék mit nyüstöltem legtöbbet a gépen idén.

Sic Parvis Magna

(#228518) erahurka válasza 30z.Samu (#228517) üzenetére


erahurka
félisten

Én tuti a Days Gone-t. Illetve az F1 2019-et de azt PC-n nyomtam. Arról van is infóm: 159 órát pakoltam bele. Majdnem 3 karrier szezon 50%-os versenyekkel, plusz majdnem egy évadnyi liga azt hiszem 25%-on.

(#228519) Sirandrish válasza 30z.Samu (#228517) üzenetére


Sirandrish
legenda

Arra én is, de szerintem összesen nem ment 30 órát a pro :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228520) 30z.Samu válasza erahurka (#228518) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én PS-en most nem tudnám megmondani, tavaly egyértelműen a DBFZ volt, de idén elég sok mindennel játszottam.

Egyébként hogy látjátok? Gaming szempontjából jó volt ez az év?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228521) erahurka válasza 30z.Samu (#228520) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem simán jó volt. Annyi mindent lehet pótolni a múltból, hogy kis túlzással ha nem készülnének többet videojátékok, akkor is bőven lehetne minden évben rengeteg zseniális dolgot játszani.

(#228522) Kendek válasza 30z.Samu (#228520) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó-jó, de a jövő évet most valahogy jobban várom. :)

<-ƘƘ->

(#228523) 30z.Samu válasza Kendek (#228522) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is így vagyok vele, meg a tavalyi év Nekem jobb volt. De ott az is közrejátszott, hogy pótoltam a PS címeket ezerrel és egytől egyig minőségiek voltak. Lehet ezért vagyok most kicsit "telhetetlen", kíváncsi leszek mekkora durranás lesz jövőre. :D

Sic Parvis Magna

(#228524) Sirandrish válasza Kendek (#228522) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4 szempontjából erős évre számítasz? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228525) Kendek válasza Sirandrish (#228524) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A TLoU Part II-t legalábbis már nagyon várom, arról tudom, hogy biztosan jó lesz. ;)

<-ƘƘ->

(#228526) Sirandrish válasza Kendek (#228525) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még most is azon filózom hogy várjam-e meg, vagy majd PS5re kéne beszerezni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228527) hombre[EU] válasza Sirandrish (#228524) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lássuk csak: FF7R,Nioh2,CP2077,TLoU2,Ghost of Tsushima és ha a csillagok összeállnak akkor EldenRing...a többi elmegy szódával :)

Life, Uh, Finds A Way

(#228528) 30z.Samu válasza Kendek (#228525) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arról én is látatlanban azt mondom, hogy jó lesz. Így rendeltem meg Switch-re is a Luigi's Mansion 3-mat, megnéztem az első trailer-t, talán egy kb semmi mondó gameplay videót és ahogy elő lehetett rendelni előrendeltem. Nem néztem róla utána semmit, vakon megbíztam a fejlesztőkben. Tudtam, hogy jó lesz, így is volt, azt kaptam, amit vártam + a játék 95%-a új volt, mert nem néztem utána se képet, se videót.

Sic Parvis Magna

(#228529) Tdizsolt válasza tboy93 (#228510) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Andrissal
egyet kell, hogy értsek, de persze megértelek.Én pont azért vettem Venom-ot, hogy kíméljem a kontroller csatiját. Engem spec nem zavar, és tetszik, hogy csak "ledobom" a helyére, és tölt is...

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#228530) Sirandrish válasza hombre[EU] (#228527) üzenetére


Sirandrish
legenda

FFVIIR-re kb úgy vártam mint a jézuskára..amíg meg nem tudtam hogy epizódokra lesz bontva..
A TLoU2 nagyon érdekel, a többi viszont hidegen hagy...mondjuk ez nem a PS hibája :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228531) hombre[EU] válasza Sirandrish (#228530) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egy dolog,hogy valakinek nem tetszenek,de ezek közül az összes a saját stílusának a krémje...én meg mindenevō vagyok (kivéve a multi shooter) :)

Life, Uh, Finds A Way

(#228532) Sirandrish válasza hombre[EU] (#228531) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt mondtam én is :)
Hogy nem a PS hibája hogy engem ezek nem érdekelnek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228533) hombre[EU] válasza Sirandrish (#228532) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ne szomorkodj,biztos jön új kólofgyuti is ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#228534) Sirandrish válasza hombre[EU] (#228533) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aaaah...remélem jön a szimsz 6, meg a soron következő Nídforszpíd is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228535) Xaels válasza 30z.Samu (#228520) üzenetére


Xaels
félisten

Bár AAA vonalon nem volt akkora dömping és azok is olyanok, de a kisebb címek között akadtak bőségesen szórakoztató darabok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228536) hombre[EU] válasza Sirandrish (#228534) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Remélem az Ubisoft is hoz valamit, ahol lehet tornyokat mászni, elvonási tüneteim vannak. Akárhányszor meglátok egy templomtornyot megszólal a sas a fejemben :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#228537) Unlimited


Unlimited
aktív tag

Sziasztok!

Battlefield széria is támogatja ps-en a natív egég, bill. használatot mont a COD?

(#228538) bandi0000 válasza Unlimited (#228537) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem

Xbox One: bandymnc

(#228539) Sirandrish válasza hombre[EU] (#228536) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt akkor még a enbìè tukè-ről nem is esett szó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228540) Unlimited válasza bandi0000 (#228538) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Hm. Az baj! :F

Köszi

(#228541) ProEvoFan válasza Unlimited (#228540) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amíg nem próbáltam ki COD alatt az egér+bill kombót, addig nem hagyott nyugodni a dolog; milyen lehet játszani konzolon PCs perifériával?Nos, TVn szar.Input lag az van rendesen, vagy a tököm tudja mi, de kontrollerrel jobban célzok.
Azért konzol+monitor párossal szerintem nem lenne gáz, de ezt sajnos nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#228542) bandi0000 válasza Unlimited (#228540) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem ugyan nem, egyel kevesebb jàték van amibe a kispöcsű k/d re matyizó gyerekek egér billel szaladgàlnak a kontrolleresek ellen, aztàn verik a mellüket hogy milyen jók

Xbox One: bandymnc

(#228543) vkrisz válasza Tdizsolt (#228529) üzenetére


vkrisz
csendes tag

+1
Ha kisebb gyerek van otthon, akkor sokkal kényelmesebb és biztonságosabb a Venom.

(#228544) Unlimited válasza ProEvoFan (#228541) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Olyan tv kell, aminek kicsi az input lagja. Sony ebben a paraméterbe egész jó. Nekem a kontrollerel rá nem áll a ketem, bárhogy is próbálom. Egyszerűen nem tudok fps-t játszani vele. Kell valami megoldást keresnem.

(#228545) Carlos Padre válasza Sirandrish (#228526) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem jó le ps5re is, addig ki kéne játszani az első részt is :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228546) @rglaaf válasza Unlimited (#228544) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez kifogás csak... 15 év pc gaming után (UT, Quake, MW2, MW3, BF3, BF4,BF1) szerinted én mit éreztem kontrollerel a kezemben?Sirás köpködés stb ment, aztán valahogy nem tudom miért de elkezdett jol menni. Kicsivel több mint 1 hónap után már simán hozom a pc-s BF1 statjaimat, igaz kb volt vagy 2 hét mire teljesen magamra szabtam gombkiosztás. Tegnap játék közbe azon agyaltam hogy miért nem kedtem hamarabb.Tök kényelmesen nem görnyedve letolok több órás multi meccseket.
Ott állnak halomba a ps ex cimek de egyszerüen nincs rájuk idö annyira élvezem a multit konzolon..

PSN:BiZzare_0 ️

(#228547) Wesder válasza @rglaaf (#228546) üzenetére


Wesder
félisten

Ez csak kifogàs. Arra van idő, amire akarod hogy legyen időd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228548) Sirandrish válasza Carlos Padre (#228545) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem az első rész ugyan megvolt már (bár lehet a 2 előtt nekimegyek újra), de lehet a 2-t már én is PS5re venném :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228549) 30z.Samu válasza Unlimited (#228544) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egér után persze, hogy sz@r a controller, ezen szerintem kb mindenki átesett, aki PC után próbálkozott vele. Én is szívtam vele elsőre rendesen, kb extrém sportnak minősült vele az FPS. Offolni is akartam, aztán úgy voltam vele hogy végül is nem vesztek semmit, ha elkezdek vele gyakorolni. Nagyjából egy hónap múlva már lényegesen jobban ment a dolog és élvezhetőek lettek az FPS/TPS játékok controller-el is. Adj időt magadnak, gyakorolj. :) Kezdj egy kevésbé intenzív játékkal, én a RE7-tel kezdtem, nem éppen egy kezdő barát játék, de nem is egy Doom.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228550) Sirandrish válasza 30z.Samu (#228549) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a mai napig nem tudtam FPS-nél megszokni a Controllert, de olyannyira hogy nem is játszanék Controllerrel FPS-t kb soha.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.