Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229701) Jigoku válasza marilllyo (#229664) üzenetére


Jigoku
tag

Ha ez megnyugtat, nekem se küld ilyet. Úgy...soha. xD

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#229702) penge111 válasza szallasi007 (#229700) üzenetére


penge111
addikt

Ha tetszett a Ni No Kuni 2, bátran vedd meg mindkettőt. Köröket vernek rá, mondjuk mindkét cím a generáció legkiemelkedőbb JRPG alkotása :)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#229703) Mr Bond 007 válasza szallasi007 (#229700) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

DQ XI nagyon jóféle! Switchen alig bírom letenni, annyira érdekel mi lesz. :)

(#229704) kyngcsy


kyngcsy
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdést. Valahogy át lehet menteni az adataim a tönkrement PS4em HDD-jéről majd egy másikra?
Sajnos nincs biztonsági mentésem róla, a régi PS4et nem tudom bekapcsolni és PS+ előfizetésem sem volt már vagy egy éve.
Ha jól értettem a fórum leírásokból ha csak simán átrakom a régi HDD-m az újba akkor leformázza kompletten.
Csak a játék mentések kellenének róla igazából.

Köszi a segítséget előre is.

Is this a crossover episode??

(#229705) mttssz válasza kyngcsy (#229704) üzenetére


mttssz
senior tag

HDD cloningra keress ra, PC-re kell dugni mind a 2 eszkozt hozza.

(#229706) nemorino válasza #10186752 (#229693) üzenetére


nemorino
tag

"Játékos: Egy nőt keresek, aki 20 évvel ezelőtt erre járt egy csecsemővel.
Karakter: Óóóó, nagyon sokan járnak errefelé, mysthios.
Játékos: Egy villám volt az alkarjára tetoválva.
Karakter: Óóóó, már emlékszem! Tudom hova ment..."

Igen, ez nekem is fájt, valamint komolyabb szerepet vártam a kultistákkal kapcsolatban is, azon kívül, hogy a világban mászkálnak és várják, hogy megöljük őket. Végül még mindig jobbnak éreztem az Origins még semmitmondóbb vendetta sztroijánál, plusz volt pár emlékezetes mellékküldetés is. Nekem viszont az Atlantis DLC egyáltalán nem jött be, az Origins ebben magasabbra tette a lécet.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#229707) hombre[EU] válasza penge111 (#229702) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem a FFXV (a komplett cucc) jobban bejön,mint az új DQ :B kár,hogy kevés az "élet" benne,kicsit lepusztult az openworld

Life, Uh, Finds A Way

(#229708) Moby válasza mttssz (#229705) üzenetére


Moby
addikt

Semmire nem fog menni vele egy másik ps4-ben. Mindegyiknek egyedi kulcsa van, azzal titkosítja a hdd tartalmat.

(#229709) penge111 válasza hombre[EU] (#229707) üzenetére


penge111
addikt

Nekem nagyon nem feküdt az FF XV, végigvittem, de nem élveztem annyira... Nem vagyunk egyformák.
Én a régi FF részeken nőttem fel (V, VI, VII, IX, X) számomra, ahogy nő a sorszámozás, úgy csökken a varázsa a Final Fantasy részeknek (XII, XIII és részei, XV), régi motoros vagyok na, nekem a régi FF hangulat hiányzik ezekből az új részekből. Remélem az FF VII Remake-kel hatalmasat durrantanak, úgy mint anno az eredetivel, csak ne darabolták volna fel epizódokra.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#229710) markknight válasza szallasi007 (#229700) üzenetére


markknight
veterán

Szimpla japó perverzió összemosni a kettőt, én is azt hittem, hogy kislány.

(#229711) hyggelig válasza szallasi007 (#229700) üzenetére


hyggelig
senior tag

A Persona 5 nagyon nagy élmény. :))

Neked meg a körülötted élőknek is. A párom egyik szeme a mai napig megremeg egy kicsit, ha a zenéjének bármelyik részét hallja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#229712) ldave válasza hyggelig (#229711) üzenetére


ldave
félisten

Rivers in the desert nagy kedvencem lett :)

A Slime draws near! Command?

(#229713) hombre[EU] válasza penge111 (#229709) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze,értem. Nekem maga a DQ fáradt el már ezzel a résszel. Nem a turnbased-el van bajom, sem azzal,hogy odamész egy npchez és 8bites hangra ugyanúgy prüntyögi a betūket vagy a újrahasznált assetek,az ikonoktól kezdve...hanem,hogy ez mind újra egy dragonquestben van. Kedvelem a játékot,de jobban tudom értékelni, ha valaki mer újítani és jól is csinálja. És szerintem a Square,ha nem is a XV-rl kezdte, de végre az újítások beértek

Life, Uh, Finds A Way

(#229714) #10186752 válasza tboy93 (#229698) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tök egyértelmű, Ubisoft pénzéhes b***i szemétládáinak érdekeit szolgálja kizárólag ez a fejlődési rendszer. Ne feledd, milliárdokat költenek emberek mikrotranzakciókra: ha azt látják, hogy húúú, de gyenge a páncélom, húúúú sose tudom fejleszteni a fegyvert, húúúú, ez a mercenary is megölt, már megy és veszi tonnaszám az XP-boostert.

Márpedig ez a játék úgy van megcsinálva, úgy lett a szintezés összetéve, hogy SOHA ne tudd a geared minden elemét az aktuális szintre fejleszteni, lévén képtelenség annyi nyersanyagot felszedni.

Csak és kizárólag ezért van benne a fejlődési rendszer. És ezért tették bele ezt a teljesen értelmetlen mercenary-rendszert is.

De persze a lóf*sznak is van vége: beintett nekik a játékosnépség az új Ghost Recon-nel úgy, hogy a nagy ijedelemben el is halasztották két játékukat, vélelmezem azért, hogy kipucolják belőle ezt a szemét cashgrab rendszert, mert ezt már nem eszi meg a nép.

[ Szerkesztve ]

(#229715) Wesder válasza #10186752 (#229714) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. 230 óràval a hàtam mögött soha nem okozott problémàt a szintezés meg a mikrotranzakció és a mercenary rendszer sem sem. A 8 szinttel nagyobb enemy is leszedhető 1v1-ben, ha tudod mit csinàlj.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229716) saelin válasza Bad Pritt (#229692) üzenetére


saelin
veterán

Mikor én próbáltam akkor még szépen droppolt pro-n. Állítólag azóta jött hozzá patch ami javított rajta itt-ott.

AC story-ra.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az összes ubisoft játék története lapos és klissés. Nem azért játszik vele senki szerintem.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229717) Rage47 válasza hyggelig (#229711) üzenetére


Rage47
veterán

egy idő után ezért fülessel hallgattam csak :D

(#229718) fausto válasza #10186752 (#229714) üzenetére


fausto
addikt

Egyébként meg be lehet állítani, hogy ne szintezze hozzád az ellenfeleket/küldetéseket, hanem azon a szinten maradjanak, ahol eredetileg voltak. De még az alapbeállításokkal sem volt soha semmi bajom a felszerelésemmel és érdekes módon nem kellett ingame költenem vagy értelmetlenül grindolnom

(#229719) RangerFox válasza saelin (#229716) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Régebben voltak korrekt sztorival rendelkező Ubi címek (AC Brotherhood, FC3-4, Watch Dogs...).

(#229720) Bad Pritt válasza RangerFox (#229719) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egész Ezio trilógiának egy jól megírt, koherens története volt az akkori viszonylatokban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229721) Wesder válasza fausto (#229718) üzenetére


Wesder
félisten

+-4 szint lehet a max, kivéve a Mercenary-k.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229722) fausto válasza Wesder (#229721) üzenetére


fausto
addikt

Easy-n nem az van, hogy nem szintez?

(#229723) Wesder válasza fausto (#229722) üzenetére


Wesder
félisten

Easyn 4 szinttel lesznek alattad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229724) fausto válasza Wesder (#229723) üzenetére


fausto
addikt

Tényleg, most néztem, sorry

(#229725) Moby válasza saelin (#229716) üzenetére


Moby
addikt

Hát nem. Korábbi AC-k sztoryja nagyon rendben volt (Ezio vonal). De hogy a maiakból is mondjak: Watch Dogs 2. Még a humora is nagyon okés volt.

(#229726) sxxorp


sxxorp
őstag

A Yakuza sorozatról mi a véleményetek? A Shenmue-fiaskó után oda ment több fejlesztő a Sega-nál, de PS hiányában teljesen kimaradt az egész. Azt olvastam, hogy kezdeni a Yakuza 0-val érdemes, esetleg erről is szívesen veszem, ha van vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#229727) markknight válasza sxxorp (#229726) üzenetére


markknight
veterán

Én bírom õket.

(#229728) sxxorp válasza markknight (#229727) üzenetére


sxxorp
őstag

Egy picit több részletet elfogadok :D

(#229729) RangerFox válasza sxxorp (#229726) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

6-0-1-2-vel játszottam, ilyen sorrendben. Én azt mondom, hogy a Kiwamival kezdd, úgy nagyobbat szól a 0 utána. De ha egy Yakuzával játszottál, akkor mindegyikkel játszottál. Játékmechanikában keveset változnak, a sztori az, ami miatt mégis érdemes sokadjára elővenni őket. Különleges élményt ad, főleg az első alkalom (rengeteg mini game, weird mellékküldetések). Esetleg a Judgment is jó belépőpont lehet, a játékmenet hasonló, de teljesen független az eddigi Yakuza játékoktól. Amúgy épp most tett közzé az IGN US egy videót erről.

[ Szerkesztve ]

(#229730) sxxorp válasza RangerFox (#229729) üzenetére


sxxorp
őstag

A rengeteg mini game a Shrnmue-ból jöhetett át, ott is komplett arcade gépekkel lehetett akár tolni :) Nem ajánlott az időrend? Az is a Yakuza 0-t segítené, hogy érinti a januári akció, lemezen isd drágábban mérik.

[ Szerkesztve ]

(#229731) sxxorp válasza RangerFox (#229729) üzenetére


sxxorp
őstag

Na, mire megnéztem a videót, már nem tudok szerkeszteni, de megérte, tök jól elreppelte a témát a srác, köszi!

(#229732) RangerFox válasza sxxorp (#229730) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mindkét játék ugyanannyiba kerül most store-on. A 0-ban jobb mini game-ek és mellékküldetések vannak, kicsit hosszabb, de a Kiwaminak jobb és teljesebb a sztorija. Nem jársz rosszul egyikkel sem igazából...

(#229733) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Végére értem a Jedi: Fallen Ordernek. Hát komolyan mondom beszabehu ez a játék. Nagyon kellemeset csalódtam! Merem ajánlani. Az idei single storys játékok, amiket psen toltam ott van köztük a topon.

(#229734) -FLY-> válasza RangerFox (#229719) üzenetére


-FLY->
őstag

FC3 nekem nagy kedvencem, tőlük nekem az a top. 4-be belenéztem, nem tetszett, 5-ről már csak a tesztet olvastam. Nem is tudom már mióta nem telepítettem ubi játékot, egyszerűen nem győznek meg.

[ Szerkesztve ]

(#229735) Moby válasza Zolibacsi88 (#229733) üzenetére


Moby
addikt

Nem volt rossz, de azért nekem nem volt besza-behu. Valahogy többet kellett volna foglalkozni vele, kicsi olyan félkész érzésem volt. Elég sok volt a bug, a vége is olyan összecsapott lett, azzal együtt, hogy a cameo miatt elég ütősre sikereedett. Az eleje felvezetés szépen fel volt építve, aztán valahogy kicsit elfogyott a lendület. Nem tetszett az állandó backtrack sem. A bossharcok viszont nagyon rendben voltak, meg az egésznek a hangulata.

-FLY-: FC3 rohadtjó volt. Imádtam. Végigjátszottan kétszer. Az FC4-nek nekiálltam sokszor, de 10 óra után beleuntam mindig. FC primalból vettem egy CE-t megjelenéskor, végül sosem játszottam vele komolyabban. Nem tudott lekötni. FC5 lement, de a végére nagyon untam. Ezt a legújabbat meg már meg sem piszkáltam. Valahogy ez a far cry széria elérte a harmadik résznél a csúcsát, aztán kilehelte a lelkét. Bár az első rész talán még attól is jobb volt, csak azt nem is lehet a ubisoft-féle FC szériába sorolni(akkoriban még csak a kiadója volt).

[ Szerkesztve ]

(#229736) hhenry


hhenry
őstag

Valaki PS4 slimeot? :DDD

(#229737) marilllyo válasza hhenry (#229736) üzenetére


marilllyo
veterán

Amilyen az időjárás mostanában, könnyedén szert tehetsz egyre, ha kéred, ha nem... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#229738) Steve1207 válasza hhenry (#229736) üzenetére


Steve1207
veterán

Én ránéztem, minden jóindulatom benne van, de ez a Dust Edition lehet :DDD

.

(#229739) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na Division 2 behúzva, ~100gb :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#229740) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok ! A sony platinum es gold fulesei között hatalmas hangzásbeli különbség van ? Mind a kettöre elérhetöek a hang profilok ahogy olvastam

(#229741) oriic válasza gyuromoj (#229739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látnád a COD-ot. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#229742) RangerFox válasza kiki22 (#229740) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én úgy vettem észre, hogy a két fülesre vannak eltérő profilok (olyanok is, amik pl Goldon elérhetőek, de a Platinumhoz nem). Amúgy nem éri meg a felárat a Platinum, az elárazott 18ks árát igen (én is akkor vettem).

[ Szerkesztve ]

(#229743) Deck válasza oriic (#229741) üzenetére


Deck
titán

Mikor megláttam: :Y

PS5

(#229744) Skynet258 válasza ProEvoFan (#229681) üzenetére


Skynet258
veterán

Copy/paste volt telóról, kiírta, hogy már nem érvényes. Ettől még lehet én néztem be valamit bár nem egy űrhajóépítés a PS Store-ban vásárlás. :D

https://geekpulse.hu

(#229745) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok szakik. Tud valaki valami olyasmi multis játékot mint a bf5?
Annyi kikötésem van csak hogy ne egy olyan fostelep legyen mint a bf5.😁
koszi.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#229746) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Érdekes játék ez a Far Cry New Dawn.Szembe jött velem az első kis vaddisznó és a földbe taposott. :D

(#229747) Def26 válasza aram01 (#229745) üzenetére


Def26
félisten

bf1 vagy bf4 :D talán még az cod, egész jó lett.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#229748) hhenry válasza aram01 (#229745) üzenetére


hhenry
őstag

Én is a BF1-et tudom mondani :D

(#229749) r6man123


r6man123
senior tag

A Witcher 3 Goty lemezes változata alapjáték + DLC kód? Szóval újra elaható a teljes egyszer kijátszott tartalom?

(#229750) RangerFox válasza r6man123 (#229749) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Rajta van a lemezen mindkét dlc.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.