Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229601) syler123 válasza tescodr (#229595) üzenetére


syler123
veterán

Az olyan horrort én sem szeretem, itt semmi olyan nincsen, nagyon ajánlom a játékot.

(#229602) highness


highness
tag

Sziasztok!
Platináztam a God of wart a héten. Nagyon élveztem. Kaptam emailben egy jutalom kódot, de nem tudom aktiválni. Nem nagy dolog, egy avatar, de akkor is zavar Van erre valami megoldás? A kód a hivatalos oldalról jött. Hasonló, mint amit Detroit become human után kaptam, de azt simán tudtam aktiválni.

(#229603) 30z.Samu válasza highness (#229602) üzenetére


30z.Samu
félisten

Írj a Support-nak.

Sic Parvis Magna

(#229604) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#229594) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát pont ez a baj, hogy nem volt, de elárulok ps1-ps2 érában sőt még megadriveon is rengeteg játék 60fps-el futott (persze csak az usában, nálunk 50 bleeeh). ;)

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#229605) 30z.Samu válasza Lackooo84 (#229604) üzenetére


30z.Samu
félisten

Amikor kijött Nintendo 3DS-re a Luigi's Mansion átirata, egyrészt emiatt voltak kiakadva az emberek, hogy a Gamecube-os verzió 60fps-sel futott, míg a kézikonzolon 30-cal és azt sem tudta tartani értelmesen, továbbá a grafika is szebb Gamecube-on. Bár az más kérdés, hogy akkoriban a GC-ben elég erős hardver volt.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#229606) Kendek válasza donnano (#229598) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó hozzá, vagyis nyugodtan veheted, a magyar Store-ból vásárolt DLC-k menni fognak vele.

<-ƘƘ->

(#229607) donnano


donnano
csendes tag

Köszönöm a megerősítést :R

(#229608) Moby válasza ProEvoFan (#229592) üzenetére


Moby
addikt

Nem is fog kimaradni :D

(#229609) Moby válasza Lackooo84 (#229604) üzenetére


Moby
addikt

Egész addig, amíg csak bedrótozott funkciókat láttak el a grafikai csipek, nem lehetett jelentősen szebb játékokat csinálni a framerate csökkentésével. A fillrate-hez, és a poligonszámhoz kellett igazodni. Szűkös volt a memória, a sávszél is, és az elérhető grafika is meglehetősen korlátozott volt. Ma, amikor gyakorlatilag szabadon programozhatóak a GPU-k, nagyon más a helyzet. Fotó minőségű, ultraealisztikus grafikai is elérhető (ma már raytracinggel is), csak legyen elég idő az előállításásra.

(#229610) hombre[EU] válasza r6man123 (#229600) üzenetére


hombre[EU]
veterán

DF analysis alapján nem vészes, de a multiban biztos több lesz. Te mennyit mérsz offline?

Life, Uh, Finds A Way

(#229611) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#229604) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Rengeteg játék, de melyek? A "legnagyobb" AAA-k többsége emlékeim szerint nem 50/60ra voltak lockolva(ps2). Ha úgy vesszük most is rengeteg fut, fifáktól kezdve a dmc-t át az fps játékokig és a rengeteg indie.
A lényeg, nem a gépen múlik hanem az erōforrás menedzsmenten. Lehet a gépben 50tflops is, ha nem a képfrissítés a prioritás

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#229612) Wesder válasza hombre[EU] (#229611) üzenetére


Wesder
félisten

Roppant egyszerű. Legyen egy Graphics meg egy Performance mód a jàtékokban és kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229613) hombre[EU] válasza Wesder (#229612) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyébként igen, valószínū ez lesz/lehet a megoldás. De vannak akkora játékom amelyeknél lehetetlen elérni,lásd egy új R* játék

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#229614) Wesder válasza hombre[EU] (#229613) üzenetére


Wesder
félisten

Miért lenne lehetetlen? A perf módhoz csak butítani kell. Akinek kell a 60fps lemond egy kis làtvànyról. Kb ennyi. Nextgenen a perf mód nem hiszem hogy rondàbb lesz, mint egy mostani 4K@30-as mód.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229615) S e t h válasza Zoleee83 (#229593) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én imádom a telet annak minden kellékével, de itt olyan töménységben kapjuk az arcunkba, hogy nem akarok látni egy hópihét sem. :)
A kötélpálya sokat segít, nélküle a hegyek között nincs élet.
A játék eleje sétagalopp a végéhez képest, időnként szó szerint csak az orrodig látsz, brutálisan érzékelteti a játék milyen is egy serpa élete.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229616) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy gépen három profil van.A letöltött játékok mind a három profilon látszanak.A Resident Evil 2t szeretném láthatatlanná tenni a kisfiam profilján, de erre nem találok lehetőséget.
Az eltüntetésre van valami mód?

(#229617) Kendek válasza ProEvoFan (#229616) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a játék PEGI 18, szóval kiskorúnak nem fogja engedni elindítani.

<-ƘƘ->

(#229618) hombre[EU] válasza Wesder (#229614) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csak butítással (árnyékok minōsége, élsimítás,draw distance,dof stb) annyit nem hiszem,hogy nyersz és van egy határ amit tartani kell,mert a perf.mód is képviseli a játékot. Gyakorlatilag a felbontás csökkentése lenne a megoldás, de nem tudni támogatják-e majd a fullhd-t továbbra is. Már a rdr2-ben (és jó sok játékban) sincs 1080p mód pedig az egy selling point a félgenerációs konzoloknál. Az alap ps4nél pedig alig van olyan, a Niohról tudok (720p@60 mód)

Life, Uh, Finds A Way

(#229619) Zoleee83 válasza S e t h (#229615) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ahh ne is mondd!
Most értem a télbe, annyira durva, volt olyan visszatöltöttem a mentést mert annyira nem láttam a hóesés miatt, hogy lezúgtam a hegyről.
Kössz a tippet! :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229620) RangerFox válasza Kendek (#229617) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha pedig a fiók létrehozásánál nem a valós születési időt adtad meg nekik, akkor a parental control alatt be tudod állítani, hogy ne tudják elindítani.

(#229621) Walter_White


Walter_White
senior tag

sziasztok! Olyan kerdesem volna, most kezdtem el a GoW 4-et, erdeklodnek hogy a GoW Remastered az a 3.-at dolgozza fel vagy most az elso 2 resszel mi a helyzet? 1-3 resz tortenetehez nem kellene az 1-2 is? Vagy maga a Remastered visszamenoleg is mesél? koszi.

[ Szerkesztve ]

(#229622) Wesder válasza Walter_White (#229621) üzenetére


Wesder
félisten

Az 1-2 PS2-re jelent meg, nincs belőle remaster. PSNow-val elérhető PS4-en is. UK vagy US fiók szükséges hozzá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229623) VTom válasza Zoleee83 (#229619) üzenetére


VTom
veterán

Hóviharban használd a terepszkennert.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#229624) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Testvéremnek van egy PS4-e. Szeretne venni PSN Plus-t, hogy tudjon online játszani. Hol érdemes megvenni?

Köszönöm

(#229625) hhenry válasza zeus_2k14 (#229624) üzenetére


hhenry
őstag

Akciós most storeban

(#229626) Batyops válasza Wesder (#229614) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem lehetetlen csak ez plusz költség a fejlesztőknek és ezért nem hiszem hogy sok játékban lesz performance mod. Amúgy a játékosok többség nem is hiszem hogy igényli a 60 fps-t bőven elvannak a fix 30-al . Egyébként meg láthattunk ebben a genben olyan szarul optimalizált perf. modokat hogy gyakorlatilag jobban járt az ember ha a fix 30-as modban játszik mert sokszor a 60 helyett még a 40 fps sem volt meg. Szóval véleményém szerint biztos lesznek játékok ahol tudsz majd választani a 30 vagy 60 fps mod között de nem hinném hogy ez lesz a jellemző , de ne legyen igazam és akkor mindenki jól jár

(#229627) Tdizsolt válasza Kendek (#229617) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szuper, nem is tudtam, hogy e miatt kell neki az évjárat... :K

RangerFox:

Ez hasznos nekem is, köszi az infót! :R

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#229628) Zoleee83 válasza VTom (#229623) üzenetére


Zoleee83
addikt

Használom mindig. :K
Megnéztem a trófealistát, szerencsére nem spoileres, de van pár nehéznek tűnő, pl összes memory chip collect, 700 szállítmány stb.
Lövésem sincs hogy fogom ezt mind összeszedni meg mennyi idő alatt, de rajta vagyok.
A háborús részek számomra elég idegesítőek, nehéznek is találom, nem tudom van-e köze ahhoz, hogy elejétől hard-on játszom. Tudom hogy kell a story megértéséhez.
Valami furcsa módon teljesen kikapcsol ez a szállítmányozás, nagyon bejön.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229629) S e t h válasza Zoleee83 (#229628) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én az összes pepper felfejlesztését ötös szintre trófeát nagyobb kihívásnak találom, némelyikhez alig van csomag, jobbára a területen gyűjtöm össze az elhagyottakat.
Vagy ha van kézbesítendő csomag, azért van hogy kapok 30 lájkot is, megéri elvinni, 30 ilyen forduló és meg is van az 5 csillag. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229630) freeknight válasza Zoleee83 (#229628) üzenetére


freeknight
őstag

Igen, a háborús részek tényleg sokkal nehezebbek hardon. Mindenféle lövöldözős rész is egyébként. Lényegesen több golyót bírnak az ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

(#229631) VTom válasza Zoleee83 (#229628) üzenetére


VTom
veterán

Erről nem tudok nyilatkozni, minden játékot easy-n tolok :DDD

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#229632) goodboy007


goodboy007
senior tag

Hali,

November végén vettem a PS4-em 3 hónap ajándék PS Plus tagsággal, amit idáig nem aktiváltam.

Most, mivel újfent akciós, vennék 1 éves PS Plus tagságot, ám felsejlett bennem, hogy mi fog történni, ha utána aktiválom a 3 hónapos kódot is? Akkor összesen 15 hónapig lesz PS Plus-om -tehát összeadódnak- vagy az egy éves "felülírná" a 3 hónapos előfizut, ha pedig azt aktiválnám később, akkor potyára használnám fel a kódot?
Július 30-ig fel kell használnom a 3 hónaposat, ezért nem tudom kivárni, mire lejárna az 1 éves, hogy utána aktiváljam -meg aztán BF-kor úgyis megint lesz akciós 1 éves előfizu :DDD-.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#229633) hhenry válasza goodboy007 (#229632) üzenetére


hhenry
őstag

Nem írja felül,összeadódik

(#229634) Steve1207 válasza Zoleee83 (#229514) üzenetére


Steve1207
veterán

Plusz az 5 is az előző generáció végén jelent meg, így szokásukhoz illően egy őszi megjelenés se kizárt, ha lesz.

.

(#229635) saelin válasza Kendek (#229617) üzenetére


saelin
veterán

Ha fals születési dátummal lett csinálva az acc (99%-ban így van), akkor simán engedni fogja a gyereknek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229636) nitro16


nitro16
senior tag

Srácok nba2k20-ban tudunk tesommal úgy is játszani, hogy egy csapatban vagyunk?(Gondolom egymás ellen az alapból benne van).

Most pont úgy jött ki a lépés, hogy a spider man volt az utsó lemezes játék amit vettem még alza akcióba, aztán bár nem volt célom de sikerült platinázni is, így megvan az első. ;] :DDD

Előtte végigjászottam a: gow, death stranding, rdr2 meg a spider man-t. Ami nem jött be és félbe hagytam: horizon (neki futottam még egyszer ahogy írtátok de akkor se fogott meg így hagytam, illetve még a days gone amit abba hagytam 7-8 óra körül.

Jövő hétre beszerzés alatt van a fallen order, last of us, és uncharted 4. Ez kb 9-10 nap és utána jöhetne a következő pack, ti mit ajánlanátok amit érdemes lenne megnézni/megvenni?

Én ezekre gondoltam: nba2k20, új cod, ac origin és odyssey (anno még pc-n black flag volt az utolsó amivel játszottam) és talán még a detroit become human is jónak néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#229637) Kendek válasza saelin (#229635) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A fals születési dátum nyilván azért kell, mert 18 év alatt korlátozott az adott account. Ő pedig pont korlátozni szeretné, hogy mivel játsszon a gyerek, szóval feltételezem, hogy ezt figyelembe véve hozta létre a fiókját. Ha alapvetően ez a normális, akkor nyilván ezt feltételezem, és szól ha ez nem jó megoldás a számára. :)

<-ƘƘ->

(#229638) NyMRooD válasza Wesder (#229589) üzenetére


NyMRooD
őstag

Szerintem megoldják, nem biztos, hogy jobban, de ezt a szintet hozni fogja, most is csak spórolás miatt nem tették meg (ami elég genyóság, de ugye azoknál a számoknál amit a Sony-nál néznek, jelenleg nincs konkurencia, nincs kényszerítő erő). Amúgy viccess lenne, hogy ha a PS lenne az erősebb (mondom úgy, hogy ahogy kinéz mind a két konzolból szeretnék 1-1 darabot, csak a sorrend a kérdés az dönti el, hogy melyik páros lesz előbb GoW2 - SM2 vagy új Fable - Initiative játéka) kíváncsi vagyok, hogy hány erőhússzár jönne át.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#229639) Zoleee83 válasza S e t h (#229629) üzenetére


Zoleee83
addikt

Erre most jöttem rá én is. :D
Kérdés:
Az összes hálózatba kötött "kapcsolatnak" 5*-nak kell lennie? Ha igen, hol tudom megnézni, hogy a hálózatba kötött ismerős hány csillagos? Biztosan én vagyok béna, de még nem jöttem rá hol látom ezt. Csak kiszállítás után látom mikor pörögnek rá a like-ok a jobb alsóban.:B

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229640) Wesder válasza NyMRooD (#229638) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem igazàból mindegy, bàr a Sonyból most kinézem a biztonsàgi jàtékot a 9.2TF-pal.

Mostani generàcióban sem okozott gondot nekik a gyengébb gép, meg azért mégiscsak 2x annyi az erő ha 9-es lesz a PS5. Szerintem ez így teljesen rendben van.

SM2 az melyik jàték?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229641) NyMRooD válasza Wesder (#229640) üzenetére


NyMRooD
őstag

Spider-Man 2 (ha már vitték az insomniac-ot, meg az első rész sikerét látva, gondolom csak az a kérdés, hogy mikor jön)

Engem jobban érdekel a TF pontok helyett, hogy milyen lesz a Sony BC-je és a gamepass ellen indítanak-e valamit, vagy átpozicionálják-e a PSnow-t (csak ugye elkellene indulnia itthon is és jó lenne ha árban versenyképesebb lenne MS-el)

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#229642) Wesder válasza NyMRooD (#229641) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy ja.
Erőhuszàr alatt PC-s jàtékost értesz, vagy X-et?
Mondjuk ez az àtjàrkàlàs szerintem felesleges. Meg kell venni mindkettőt azt jólvanazúgy.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229643) S e t h válasza Zoleee83 (#229639) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kapaszkodj meg, igen, mind ötösnek kell lenni, én is a szívemhez kaptam tegnap.

Más ötletem nekem sincs, én a térképen szoktam rámenni az adott helyre és ott tudom megnézni, hogy éppen hány csillagos.

Csomgszállító robotok megvannak már? Több kárt csinálnak mint hasznot, a rakomány jó része törötten ér célba, hiába van kiépített út.

Akartam éppen dicsérni a játékot, hogy az utóbbi idők legjobban optimalizáltja, erre belefutottam egy olyan glitchbe, amivel én nem is nagyon foglalkoztam, de a neten nem kevés panasz jött velem szemben.

A lényeg, hogy néhány preppernek( pl.regényíró fia, első prepper, veterán porter)hiába viszed az árut, nem számolja el neked a lájkokat.
A megoldás, hogy mindig csak egy csomagot szabad nekik kézbesíteni, hiába van esetleg több, aztán el kell menni aludni és addig nem kézbesíteni nekik többet, amíg nem írnak emailt.
Annak elolvasása után szabad csak újra kézbesíteni, de ismét csak egyet.
Nekem nem kevés lájk nem számolódott el emiatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229644) Zoleee83 válasza S e t h (#229643) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ahhh szép lesz!
Köszi a választ! :R
Igen a robotok már megvannak, de inkább nem is használom őket, nem sok értelme van hogy 97%-ra tört cuccokat szállítsanak ki. A térképen látszik a csillagok száma ha a helyet jelző kör felé viszed a mutatót? Vagy hogy értetted?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229645) NyMRooD válasza Wesder (#229642) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mind a kettőt, de ebben az esetben az X-es táborra gondoltam (pontosabban azokra akik elmondásuk szerint azért vettek X-et mert az a legerősebb, de előtte one vagy one s-ük volt, amit az akkor erősebb ps helyett vettek).

Egyébként remélem a következő gen nem az erőről fog szólni (persze 4k-t most gondolom elérjük véglegesen, meg jönni fog a jó FPS érték is, illetve ott lesznek az olyan dolgok mint a Ray tracing, azért valami indok kell a genváltásra), hanem az ötletességről és a jól megírt és összerakott (és a first-party studiók esetében tökéletesen az adott hardverre szabott) játékokról.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#229646) Talala


Talala
senior tag

Email-ben jött 20% kedvezmény Hu store-ba (ps plus-ra nem veszi)
TTFC66MB7F

(#229647) Skynet258 válasza Talala (#229646) üzenetére


Skynet258
veterán

Valaki vitte csak cseszett beírni... :(
Ha valakinek lenne kedvezményes kódja priviben szívesen venném, lenne 2-3 játék amit bezsákolnék. :R

https://geekpulse.hu

(#229648) Talala válasza Skynet258 (#229647) üzenetére


Talala
senior tag

Na, akkor legközelebb majd én is máshogy csinálom. :(

(#229649) saelin


saelin
veterán

Szerintem veszek egy VR-t. Tudom hogy nem tökéletes, de már eléggé sok jó játék készült rá. Ugye a No Man's Sky is kapott egy ingyenes vr update-et.. . Szóval ja, jövőhéten intézek egyet.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#229650) szallasi007


szallasi007
őstag

Akinél kimaradt a Ni No Kuni 2 az gyorsan szerezze be ha jprg-re vágyik.
LNB ha nagyon unatkoznál 4400 Ft a store-ban a fullos változat. Szerintem tetszene neked bár nem egy HZD :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.