Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229101) Henker2 válasza #48326912 (#229100) üzenetére


Henker2
addikt

Srácok. Ajánljatok már 2 kontrollert használó játékokat, amiket 10-11 évesek is nyomhatnak

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#229102) RangerFox válasza Henker2 (#229101) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ctr, overcooked 1-2, Rayman Legends

(#229103) hyggelig válasza Wesder (#229098) üzenetére


hyggelig
senior tag

Gonosz ;] ;]

(#229104) Wesder válasza Henker2 (#229101) üzenetére


Wesder
félisten

Crash Team Racing

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229105) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Ti is kaptatok hasonlót a napokban? Ez mennyire kamu?

(#229106) markknight válasza #48326912 (#229097) üzenetére


markknight
veterán

Ez a bluetooth eszközök velejárója. Néha nem beragad és halk marad a cucc, ilyenkor újra kell csatlakozni vagy újraindítani az eszközt.

(#229101) Henker2 : Vagy Fortnite!

[ Szerkesztve ]

(#229107) ProEvoFan válasza Henker2 (#229101) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Összes Lego játék, amiből a Lego City Undercover a legjobb választás.Ez amolyan lego GTA.
Knack 2 .Ezt nemrég pörgettük ki.Platform/akciójáték egyben.

(#229108) Steve1207 válasza Henker2 (#229101) üzenetére


Steve1207
veterán

Horizon Chase Turbo-ban is lehet, akár 4-en is. Ha volt plus-od akkor még a nyáron bezsebelhetted.
(Bár pár pálya már nekem is cseszte a szemem, így gyerekeknek óvatosabban).

(#229105) Sanyi.mTs: kamu, van róla fórum is már 2 évre visszamenőleg

[ Szerkesztve ]

.

(#229109) ProEvoFan válasza Sanyi.mTs (#229105) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem full kamu.Én nem foglalkoznék vele.

(#229110) FollowTheORI válasza Sanyi.mTs (#229105) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem jött semmi ilyesmi... szerintem ignoráld.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#229111) Carlos Padre válasza Henker2 (#229101) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az új cod. :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#229112) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

15 nap és jön az új Dragon Ball, mely ismét a Z-t dolgozza fel, de kicsit más szemszögből közelíti meg az animét. Találtam Youtube-on egy csatornát, mely a legendás DB jelenetekből csinál dub step remixet. Alapvetően nem vagyok a műfaj híve, de ezek szerintem nagyon igényesen vannak megcsinálva. Jelenleg ez a kedvencem, amiben a Z legszomorúbb jelenete került feldolgozásra. Gondoltam megmutatom, hátha bejön Nektek is.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#229113) Wlac válasza #48326912 (#229097) üzenetére


Wlac
Ármester

A partychat nem lett hangosabb? Mert lehet, hogy a "csúszkán" az kapott nagyobb hangerőt.

“The wha-"

(#229114) Moby válasza markknight (#229106) üzenetére


Moby
addikt

A playstation wireless fülesek nem BT-n mennek.

(#229115) Steve1207 válasza 30z.Samu (#229112) üzenetére


Steve1207
veterán

(Hehe kapásból leesett, hogy a Ben Walter remix) egyik kedvenc jelenetem a Z-ből amúgy. Látom nagyon rá vagy kattanva már egy ideje, februárban szerintem nem látunk :D

.

(#229116) 30z.Samu válasza Steve1207 (#229115) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt mondtátok a Witcher-nél is, de hát a Dragon Ball mégis csak Dragon Ball, szóval ezúttal könnyen megeshet, hogy eltűnök jan 17 után. ;]

Sic Parvis Magna

(#229117) S e t h válasza 30z.Samu (#229112) üzenetére


S e t h
nagyúr

Annyira megszoktam japánul, hogy most ettől vérzik a fülem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229118) S e t h válasza Henker2 (#229101) üzenetére


S e t h
nagyúr

Borderlands 2, 3

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229119) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Mocskos időrabló Death Stranding...
Á csak még ezt elviszem oda, de ha már útba esik elviszem azt is, na még ezt a hegyet megmászom, ó ha már eddig eljöttem, még átugrok oda is.
Ja hogy órák óta játszom, fel se tűnt?!? :DDD
Chapter 5 - 43. óra.. ár/érték arányban biztosan meg fogja érni

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229120) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#229119) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C
Akkor rendesen elkapott a játék.De nem az a lényeg? :K

(#229121) #48326912 válasza markknight (#229106) üzenetére


#48326912
törölt tag

Próbáltam többször újraindítani meg resetelni is, de nem lett jobb.

(#229122) #48326912 válasza Wlac (#229113) üzenetére


#48326912
törölt tag

Partyzni nem szoktam, így ezt nem tudom.

(#229123) 30z.Samu válasza S e t h (#229117) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nincs baj az angollal sem, de a japánhoz képest más, ez tény. Bizonyos jeleneteknél a japán tetszik jobban, valahol az angol, alapvetően nincs bajom egyikkel sem. A játékban (DBFZ) az angol dub számomra sokkal jobb, mint a japán.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#229124) Zoleee83 válasza ProEvoFan (#229120) üzenetére


Zoleee83
addikt

Deee, abszolút! :D
Pedig annyira vennem kellene valamit, csak hogy legyen utánpótlás.
Vagy talán elkezdem negyedik alkalommal is a Witcher 3-at, egyszer majd csak végigjátszom, bár Cyberpunk-ig pont beleférne.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229125) S e t h


S e t h
nagyúr

Na lássuk kimaradt-e tavaly vmi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229126) markknight válasza S e t h (#229125) üzenetére


markknight
veterán

Igazán bedobhattad volna a linkjét is.. :O

(#229127) alratar válasza S e t h (#229125) üzenetére


alratar
addikt

Egy linkkel nem akarsz boldoggá tenni minket?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#229128) wolf13 válasza alratar (#229127) üzenetére


wolf13
őstag

(#229129) S e t h válasza markknight (#229126) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom képes-e erre az app telefonon, podcasten figyelem a tartalmat telóról.
Szerintem checkpoint néven érhetőek el itthon, weben nem követem őket.

Szerk: telóban nincs cím.
alt="" title=""

Köszi wolf.

Szerk2:Basszus, ide ki is van írva a lista. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229130) malystryx válasza ProEvoFan (#229107) üzenetére


malystryx
senior tag

Megkérdezhetem, hogy a Knack 2 hogy tetszett Nektek? :)

[ Szerkesztve ]

(#229131) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Star Wars Jedi: Fallen Order

Szeretnék írni egy kis szösszenetet a Fallen Orderről, mert számomra meglepő élmény volt a játék majd 30 órája, vagyis volt bennem egy átívelő érzés, ami kitartott végig és ezt szeretném megosztani röviden.

A lényeg, hogy a játék jó. Nem egy tökéletes, végletekig polírozott gyémánt, nincs is olyan aspektusa, ami kiemelkedne, de minden részletére rá lehet sütni azt, hogy jó. Az irányítás jó, meg kell szokni, rá kell állni, mert véges számú input lehetőségre akarják két stílus (Sekiro-féle parry/dodge harc és Uncharted-szerű exploring) minden lehetőségét zsúfolni és ez néha fura (heal fontos lenne, de nehéz jól elérhető gombra rakni, úszásnál a gyorsúszás érdekesen működik), máskor nehezen emészthető (miért kell mászáshoz gombot nyomni, mikor már megkapaszkodott a gyerek az indában, nyilván nem akarod, hogy leessen, miért kell két külön parancs a lezárt ládák előbb hackeléséhez, majd felnyitásához, stb), de az első boss körül már elég fluid az irányítás. Megszeretni nem tudom, megszokni meg lehetett. Ugyanez igaz a térképre, először nehezen átlátható, aztán vagy megszokja az ember, vagy jobban kiismeri a pályákat, de a közepe táján már egész jól kiigazodtam rajta.
A játékmenet szintén jó, faszán épülnek egymásra a térképek, jól lehet manőverezni, egyenletesen vannak elosztva a kihívások, akár ellenségekről, akár puzzle-ökről van szó (mondjuk ennyit csúszkálni egy műkorcsolya vb-n nem szoktak, mint Cal ebben a játékban). A folyamatosan megnyitott képességek frissen tartják a játék utolsó harmadáig a játékot, utána viszont godmode van, cserébe a puzzle-ök nekem nagyon tetszettek végig.
A sztori is jó, egy Star Wars játéktól többet nem vártam, elvan a maga kis világában is, de ezzel együtt ügyesen bővíti a lore-t több kisebb-nagyobb easter eggel és utalással, a vége nekem is nagyot ütött, ahogy youtube szerint elég sok mindenkinek. A főszereplő valóban nehezen szerethető, viszont a mellékszereplők remekek, ritkán élvezem a random beszélgetéseket NPC-kkel, itt jó volt az összes (főleg azok tetszettek, mikor kiszabadítottad a kis boglingot és felszökött a hajóra, utána Greez folyamatosan reflektált, hogy valami szőrös, büdös dolog van a hajón és nem tudja, mi lehet az). Külön kitérnék BD-1-ra, rohadt jó kis droid lett, remekül helyezték el a történetben, hogy ne csak egy R2-szintű McGuffin legyen, a kis poénok vele kapcsolatban meg külön plusz pont. Kb azt éreztem a végére, hogy így kell droidot írni egy SW sztoriba, nem úgy, ahogy az új trilógia tette, volt vele kapcsolatban humor (pl mikor meghackeli a droidokat és közben a SW indulókat dúdolja) és megható pillanatok is, sokkal jobban átérezni az ő karakterét, mint pl. C-3PO-ét vagy BB-8-ét a filmekben. A bolygók is amúgy változatosak, jól felépítettek, néhány nyilván ismerős, az egyik viszont látványosan nagyobb, mint a többi, pedig nem töltünk ott több időt.
A harc is tetszett, a játék saját topikjában állandóan megy a vita, hogy mennyire rossz, hogy nem vagyunk mindenhatóak és így nem is jedi szimulátor. Hát valóban nem az és ha csak a játék saját szabályrendszerének a talaján maradunk, akkor is érdekes néhány feature (pl. miért 2x annyi ütés egy rohamosztagos parancsnok, mint egy sima, mikor ugyanolyan páncélja van, csak egy sárga váll-lappal több), de én el tudom fogadni, nálam nem rontotta az immerziót. Kyle Katarn vagy Galen Marek sem volt mindenható, pedig erősebb karakterek voltak a SW lore szerint, mint Cal.
A bossok szinte tökéletesek egy ilyen Souls lite játékhoz és itt térnék ki arra, ami szerintem a Fallen Order egyik nagy tudománya: rohadt jó a nehézség állítás, hogy nem több hp-t meg mindent látó cheat-et kapnak az ellenfelek, hanem kvázi a te játékmeneted lesz nehezítve. Végigpróbálgattam mindet, nekem a Jedi Grandmaster már túlzás, de a Jedi Master tökéletes volt szinte végig (a legkönnyebb meg nem tudom, miért story mode, lehetne Padawan, biztos nem jutott eszükbe a Jedi Knight, Master, Grandmaster kifejezések után...). A bossok így kellő kihívást nyújtottak főleg az elején, általánosságban azért az elmondható, hogy spoiler nélkül a különlegesebb ellenfelek nehezebbek és élvezetesebb, nagyobb kihívás a harc ellenük.
Amit pedig végezetül külön szeretnék kiemelni, hogy milyen remek a platinához vezető út. Ritkán célom egy játékban a platina, de itt külön élvezet, a kihívások pont tökéletes balanszban vannak, vannak sztorihoz kötöttek, ügyességiek, gyűjtögetősök meg progressért kapott trófeák. Sokszor jutott eszembe a tavalyi Spider-Man, miközben játszottam, mert nagyjából ugyanaz a séma itt is: van egy ismert világ, amibe belehelyezték a játékot máshonnan ismert játékelemekkel, amik pont elég jók ahhoz, hogy élvezetes legyen a játékmenet és élvezd a játékot elejétől a végéig. Én ajánlom mindenkinek, egyszer mindenképp érdemes kipróbálni szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229132) VTom válasza Zoleee83 (#229124) üzenetére


VTom
veterán

Engem annyira érdekelt a sztori, hogy csak a legszükségesebbeket vittem el.
Sam karakterénél maradva :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#229133) Wlac válasza #48326912 (#229122) üzenetére


Wlac
Ármester

Most fejből nem tudom, hogy pontosan hogyan működik, de lehet nem kell party-ban sem lenned, hogy a chat javára csökkentse a játék hangerejét. Otthon majd kipróbálom, hátha úgy is be tud kavarni a dolog. Ha viszont próbáltad így "visszaadni" a játék hangerejét és nem javult, akkor komolyabb lehet a gond.

“The wha-"

(#229134) Mike válasza Bad Pritt (#229131) üzenetére


Mike
veterán

aha, platina
itt állok a Dathomiron a mocsárban és lövésem nincs mitől 95% az explore
igen, voltam jobbra a mozgatható falnál

(#229135) fausto válasza markknight (#229126) üzenetére


fausto
addikt

Spotify-on is lehet hallgatni, fent vannak

(#229136) Bad Pritt válasza Mike (#229134) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Echo hiányzik? Van egy a mocsár közepén (de nem a mocsárban, hanem az egyik ilyen magaslaton), azt én is elhagytam többször, kicsit el van dugva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229137) Moby válasza malystryx (#229130) üzenetére


Moby
addikt

Én nagyon szerettem. Nekem mondjuk bejöt az első rész is.

(#229138) Mike válasza Bad Pritt (#229136) üzenetére


Mike
veterán

köszi, megnézem

(#229139) Bad Pritt válasza Mike (#229138) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy ez lehet eretnek dolog, de a végén már inkább felcsaptam egy guide-ot és megnézegettem mik hiányoznak, aztán azokat gyorsan összekapkodtam. Overall 90-95%-ra megcsináltam magamtól az összes bolygót, néhány tényleg brutálisan eldugott cuccot nem találtam meg, de azokhoz türelmem se lett volna...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#229140) syler123


syler123
veterán

Érdekes ez az év játéka dolog. Én pl most karácsonyra vettem a PS-t, hozzá pár játékot.
A vásárlást ösztönző játékok egyike a Horizon Zero Dawn volt, mármint ami egyáltalán arra ösztökélt, hogy PS-t vegyek. Rengetegen imádják, tesztek stb.
Szavakkal le sem tudom írni mennyire gyűlölöm. Az elejétől kezdve utálom a karaktert, onnantól kezdve hogy láttam gyerekként, azzal a hatalmas fejével a testéhez képest. Egy érdektelen semmit nem érő karakter, nagyon nem érdekel mi lesz a sorsa.
A történet annyira borzalom, elnyújtott rizsa, hogy elnyomkodom, semmiről sem maradok le, csak az időmet rabolná. Ez a gagyi kamerakezelés a párbeszédeknél, az ezer éves szerepjátékokra emlékeztet.
A harc: ez a része szintén kabaré, vagy még nem kaptam valami pajzsot a támadások kivédésére, de az ellenfél fogja magát és rám ugrik, bumm meghaltam... Nem tudok sehogy védekezni, mert maga a mérete akkora, hogy hiába ugrok el, attól benne vagyok a hatósugarában. Egy szemét ez a része.
A legutolsó küldetést (nekem legutolsó, nem járok még a végén) úgy vittem végig, hogy kb csaltam, mert még erre sem gondoltak a készítők, pedig tuti nem szabadna engednie hogy elhagyom a küldetés helyszínét. Annyira bementem, hogy észleljenek az ellenfelek, kimentem a küldetés helyszínéről, amit az ellenségek nem tudnak elhagyni és akkor egyesével lenyilaztam mindenkit. Nyilván ígyis élvezhetetlen volt az egész.
Most örülök hogy lemezen van meg, ha végig is szenvedem, tuti el fogom adni. Abban biztos vagyok hogy az életben többet elő nem veszem, ha sikerül egyszer a végére érni.

Ettől a játéktól még a Monster Energy Supercross is élvezhetőbb, pedig...

[ Szerkesztve ]

(#229141) Wesder válasza syler123 (#229140) üzenetére


Wesder
félisten

Megetted a hype-ot, van ez így.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229142) Wlac válasza Wesder (#229141) üzenetére


Wlac
Ármester

Na jó, de azért ez túlzás. Elnyomkodott párbeszédek után szidni a sztorit, aligha jogos dolog. A harc pedig szerintem a játék egyik legjobb része. Van egy rakat hibája, ez tény, de ő mintha direkt utálni akarná a játékot.

“The wha-"

(#229143) Wesder válasza Wlac (#229142) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, van egy ilyen szinezete a kommentjének, csak gondolom megint mantràztàk neki a kötelező meg kihagyhatatlan szlogeneket, és a sokból kivàlasztott egy neki tetszőt, ami ezek szerint mégsem tetszik neki. Szerintem szimplàn túlreagàlja.
Én meg most pont kedvet kaptam hozzà, csak a pénztàrcàm nem akar kinyílni.:D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229144) FollowTheORI válasza Wesder (#229141) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ízlések és pofonok... :)

De szerintem és a többség szerint is az egyik legjobb PS4 játék, szóval azért a hype nem alaptalan.
Csak mindenkinél nem találhat be ugye... de ez inkább kivétel. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#229145) Moby válasza Wesder (#229143) üzenetére


Moby
addikt

És mi alapján tetszhetett neki, ha már a karaktert az elejétől kezdve utálta? :DDD A betűk egymásutánja? Videón más volt a karakter? ÁTVERTÉK? :D
Kabaré...3 éves játék. Egymillió végigjátszás, elemzés, részletezés, teljes lore megfejtés, MINDEN van róla. De van, aki ezek után is képes meglepődni a bármin.
Megint csak ugyanazt tudom írni. Szörnyű, ami minden generáció végén történik. Remélem jó drága lesz a nextgen, hogy a siserehad messzire elkerülje megint évekig :D Egy darabig nyugi lesz a nemtudokkontrollerrellőni, mérkellalemezajátszáshoz, meg úgy egyáltalán. Egy időre eldugul a híg lé :)

(#229146) Carlos Padre válasza S e t h (#229125) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon rákaptál :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#229147) Wesder válasza Moby (#229145) üzenetére


Wesder
félisten

Valami csak tetszett neki benne, ha emiatt vett PS4-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229148) Xaels válasza syler123 (#229140) üzenetére


Xaels
félisten

A harc nem az a csihi-puhi, pont megtanít a játék, hogy tervezz előre de ezek szerint arra is ... odafigyelni. Momdom ezt úgy, hohy én sem jutottam a végére, de nem a harc miatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#229149) tboy93 válasza syler123 (#229140) üzenetére


tboy93
nagyúr

En az elejétől a végéig imádtam azt a játékot, platina is lett a végén, a kiegészítő is csúcs volt. Nem vagyunk egyformák :D

(#229150) sting2 válasza Wesder (#229141) üzenetére


sting2
addikt

;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.