Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229551) Wesder válasza Moby (#229547) üzenetére


Wesder
félisten

Nem azt mondtam hogy nem ex, hanem nem szàmolom. Afelett elsiklottam hogy PC-je sincs.
Nézd el nekem kérek hogy kicsit sem szívlelem a japànokat, és akkor még finoman fogalmaztam.

Ràadàsul megint ízlésről akarunk vitatkozni, aminek semmi értelme nincs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229552) oriic válasza felixo (#229549) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ground Zeroes amivel kezdted ugye?

Live-Die-Respawn

(#229553) Def26 válasza b. (#229548) üzenetére


Def26
félisten

Milyen fasza gép volt. Jó kis boot disk is működött. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#229554) S e t h válasza felixo (#229549) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jó döntés.
Bejön?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229555) b. válasza Def26 (#229553) üzenetére


b.
félisten

Nekem még van egy, a dobozában pihen a kis joyos tamagocsival együtt :DDD Ecco the Dolphin, Sonic és Resident Evil CN: Veronica+ Shenmue játékokkal :)
ja meg van egy Japcsi Soul Calibour is hozzá

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#229556) Def26 válasza Wesder (#229551) üzenetére


Def26
félisten

"Ràadàsul megint ízlésről akarunk vitatkozni, aminek semmi értelme nincs."

Ez olyan hülyén jön a te szádból. :D

b.: nekem a chuchu rockets volt az egyetlen "igazi" játékom. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#229557) Moby válasza Wesder (#229551) üzenetére


Moby
addikt

Én nem beszéltem ízlésről. Nem azokat írtam, ami nekem tetszett, hanem ami van. Vagyis annak egy csak egy szűk szeletét (ami ps4 előtti ps játék, elérhető ps4-en, és eszembe jutott).
Az, hogy a listában nincs olyan, ami nekem ne tetszett volna(különböző mértékben), az meg puszta véletlen :DDD
A kipróbálásra érdemes címek ps4 listája jóval több, mint 8 cím. Szerintem te sem próbáltad csak a töredékét abban a viszonylag rövid időben, amit ps4 tulajként eltöltöttél.

(#229558) Wesder válasza Def26 (#229556) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt de most basszus...
Az hogy én mit ajànlanék végigjàtszàsra nem egyenlő az összes ex szàmàval, persze ő ezt úgy értette hogy annyi a max.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229559) S e t h


S e t h
nagyúr

Ragnar Lothbrok leszek.
Nem előrendelésben.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229560) Wesder válasza Moby (#229557) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem... Neked azzal volt problémàd, hogy mi az hogy csak 8-at tudok ajànlani. Amúgy ez màr kb 15 lett azóta. Àtgondolva.

Ràadàsul olyan jàtékok vannak a listàmon, amikkel egy percet nem jàtszanék, de új belépőknek szivesen ajànlanàm, mert tudom hogy jó jàtékok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229561) VTom válasza S e t h (#229519) üzenetére


VTom
veterán

Én egy hete fejeztem be, annyira így voltam, hogy tegnap elkezdtem elölről.
Valahogy nem tud most a helyébe lépni semmi. Inkább végigtolom még egyszer, biztos a helyére kerül még pár mozaik a sztoriban.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#229562) hombre[EU] válasza Wesder (#229560) üzenetére


hombre[EU]
veterán

btw hogyan tudsz ajánlani/nem ajánlani játékokat amelyeket nem is ismersz,nem játszottál velük :D

Life, Uh, Finds A Way

(#229563) Wesder válasza hombre[EU] (#229562) üzenetére


Wesder
félisten

Elég csak a barlangban lakott idetévedt PC-sek reakcióit figyelni egy-egy ps ex jàték végigjàtszàsa utàn. Nem egy nagy dolog.
Olyan örömmel nyilatkoznak, mintha a 20 éves PC pàlyafutàs alatt a windows passziànszon kívül màssal nem jàtszottak volna.

Nekem nem kell jàtszanom pl az Uncharted sorozattal hogy azt mondhassam egy új belépőnek hogy vidd végig, nem fogod megbànni. De lehet ez a Last of Us, God of War, HZD, stb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229564) S e t h válasza VTom (#229561) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a platinán gondolkodtam, de a történtek, ending tükrében snassz lenne visszatérni. Olyan érzésem van, mint a RDR2 esetében, amikor ama katartikus jelenetet, élményt követően teljesen megváltozott a viszonyom a játékhoz, már nem olyan volt mint előtte.

Plusz a 98 órás játékidőre bizony rászámolnék még legalább 40-60 órát, bár lehet tévedek, a platinára.
Egy biztos, nem törlöm, mert majd még vissza-vissza fogok tekinteni.

Nagyon hiányzott már egy jó sci-fi, egy olyan amilyet még nem olvastál, nem láttál és erre Kojima hanyag eleganciával elénk rakja, mellette az üzenete ad egy gyomrost, nagyon aktuális kérdéseket boncolgat, de sajnos ez kevesekhez jut el.

A Mass Effect óta nem volt ilyen játék sci-fi élményem.

szerk: tetszik az aláírásod, ikonikus :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229565) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért vegyél Nintendo Switch-et? (szerintem)
Mondhatjuk itt az episode II. :) De mivel ez itt nagyon off (köszi is ha a topikgazdik nem törlik), ezért ezzel kapcsolatos kommentre csak a bejegyzés alatt válaszolok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#229566) b. válasza Wesder (#229563) üzenetére


b.
félisten

nekem nem volt egy nagy élmény például Ucharted.Kifejezetten untam. Számomra eddig igazán maradandót a LOU adott .

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#229567) b. válasza .LnB (#229565) üzenetére


b.
félisten

Hohó nagyott nőttél a szememben a legjobb konzolt vetted meg PS4 mellé.
Szerk :Bár elolvasva a szösszenetet nem neked való lesz ez ! :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#229568) Tdizsolt válasza sting2 (#229516) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Szívemből szóltál.... :R

Psn ID: Tdizsolt

(#229569) Sziszi1


Sziszi1
csendes tag

Üdvözletem!

Elolvastam az összefoglalót de az én problémámra nem találtam választ.

Saját profilomban vásároltam játékokat is EA Access-t. A gyerkőc a saját profiljában látja az összes játékot és játszani is tud, de vásároltam a PVZ GW2-höz egy kiegészítő pakkot amit viszont már csak én látok, nála azt mutatja, hogy nincs megvásárolva. Meg tudom ezt osztani vele valahogy?

Köszönöm a segítséget előre is!

(#229570) Kendek válasza Sziszi1 (#229569) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha le kell tölteni és nálad le van töltve, de mégsem látja a másik account alól, akkor sajnos nem lehet vele mit kezdeni. Vannak ilyenek amik nem, vagy nem csak a PSN fiókhoz kötöttek, hanem külső acchoz is.

<-ƘƘ->

(#229571) Sziszi1 válasza Kendek (#229570) üzenetére


Sziszi1
csendes tag

Szia!

Köszönöm a gyors választ, akkor nem is lehet előre tudni, hogy az adott megvásárolt kiegészítő menni fog, vagy sem a másik fiókban?

(#229572) VTom válasza S e t h (#229564) üzenetére


VTom
veterán

Én platinázni nem akarom, de a sztoriban biztos maradtak apró részletek, amik felett elsiklottam, ezért másodikra is biztosan élmény lesz.
Van pár játék, ami még vár, de most valahogy semmi kedvem egyikhez sem, csak a DS hiányzik.

Köszi, kedvenc Tyson idézetem :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#229573) Moby válasza S e t h (#229559) üzenetére


Moby
addikt

Mire befut, _talán_ végzek az ody-vel.

(#229574) tboy93 válasza Moby (#229573) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem mar nem sok van belole, dlc-k megvoltak, meg egy pár side quest es vege. Mondjuk igy 112 óra után mar nem annyira izgalmas.

(#229575) hombre[EU] válasza S e t h (#229564) üzenetére


hombre[EU]
veterán

100órát voltál a Death Strandingben? Az is kemény :D

Life, Uh, Finds A Way

(#229576) Moby válasza tboy93 (#229574) üzenetére


Moby
addikt

Hanyas szinten vagy így a végére?

(#229577) Kendek válasza Sziszi1 (#229571) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a biztos ha vásárlás előtt rákeresel. De amúgy amelyik játék nem igényel extra külső account-os bejelentkezést, ott nem valószínű, hogy probléma lenne a megosztással.

<-ƘƘ->

(#229578) james001 válasza .LnB (#229565) üzenetére


james001
veterán

Miért vegyél Nintendo Switch-et?

Mert az Astral Chain nincs PS4re :( ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#229579) S e t h válasza hombre[EU] (#229575) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha végére nem fut el a sztori, akkor halálra unom magam, kifulladt a játékmenet a sok útépítés és hordárkodás közben.
Most viszont a vége után nagyon hiányzik, a történet mesteri, nem véletlenül írta vki poénból tavaly év végén egy kérdésre, hogy mi volt az év legjobb filmje a Death Strandinget. :)

A ramaty játékmenet ellenére év játéka aspiráns, de ez köszönhető a gyér felhozatalnak is, 2018-ban meggyűlt volna a baja a versenytársakkal- RDR2,God of war.

szerk: csak elkezdtem a platina felé vezető utat, nem enged Kojima világa. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229580) S e t h válasza Moby (#229573) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt 120 óra után hagytam abba, pedig tervben volt dlc miatt újra görögösködni, de vhogy mindig akadt más játék.
Remélem nem csak némi átskinezés és más sztori lesz a viking éra, bár a történelmi háttér miatt mindenképpen kipróbálom ha Odin is úgy akarja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229581) tboy93 válasza Moby (#229576) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lvl 80

(#229582) Moby válasza S e t h (#229580) üzenetére


Moby
addikt

Én abban bízom, hogy addigra kinövik ezt a hozzámszinteziavilágot dolgot :U Iszonyú hülyeség. Ez a greek era nekem annyira nem jön be, de a játék még mindig el tud kapni (pedig mindig azt mondom, hogy tényleg ez volt az utolsó ac, és ezzel vége LOL), de ez kicsinál.

tboy93: az igen...

(#229583) Lackooo84 válasza b. (#229548) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja tudja, minél drágábban ránk sózni a szarjait, amihez a sok hülye még tapsol is a rendezvényeken. (még az US felhasználók seggét úgy ahogy nyalják). :D Mivel a MS befürdött, nem is nagyon törték magukat, nem volt verseny, teljesen elkényelmesedtek, azt csináltak, amit akartak velünk. Már nem azért, de én most már szeretnék egy valódi next gen gépet, amin nem 30 fps lesz a sztenderd, mert már nagyon unom. Ex címek ide-vagy oda, ezeket is csak azért játsszuk így, mert kénytelenek vagyunk. És ha belegondolok, hogy a onex 6TF ami majdnem annyival több a pronál, mint amennyivel a pletykált ps5 lesz az xnél, hát az nem valami acélos, és sok fejlődést nem is fog hozni... És most lehet itt azzal jönni, hogy "hú de hát az erő nem számít csak a játékok" na ez azért nem igaz, mert hát akkor maradhatnánk ps4-en is nem? Kellenek a játékok is, de most már látni akarok igazi fejlődést, mert ez a generáció igen elcseszett volt minden téren.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#229584) felixo válasza oriic (#229552) üzenetére


felixo
őstag

Igen. :K
Bár az csak 1 pálya volt.

Redmi Note 9

(#229585) felixo válasza S e t h (#229554) üzenetére


felixo
őstag

Igen. :K

Redmi Note 9

(#229586) Lackooo84 válasza hombre[EU] (#229537) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

"pro" hát ezzel a módszerrel give me god of war fokozaton nem sokáig élnél, aki nyomta az tudja. :D

The Truth is out there...

(#229587) Moby válasza Lackooo84 (#229583) üzenetére


Moby
addikt

>amin nem 30 fps lesz a sztenderd

Ez nem fog megtörténni. A szebb grafot mindig könnyebb lesz eladni, mint a 60fps-t. Talán több játékban lesz performance mode, talán a VRR is segíteni fog, de ehhez meg tévét is kell majd cserélni sokaknak.

(#229588) Batyops válasza Lackooo84 (#229583) üzenetére


Batyops
aktív tag

Nem hiszem hogy igy lesz de ne legyen igazam. A játékok szebbek lesznek nagyobbak részletesebbek de szerintem a 30 fps lesz a jellemző. Ez a generáció szerintem meg nagyon is jó volt sok jó játékot kaptunk. A konzol amúgy sem a teljesítmény hajszolásról szól. A baj nem a 30 fps-el van hanem azzal hogy sok játék még ezt sem birja tartani , de ez nem a ps4 hibája.

(#229589) Wesder válasza Lackooo84 (#229583) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem úgy kell nézni hogy a PS5 X+50% hanem PS4Prox2.
Mondjuk ha véletlen övék a 12TF-es gép, az érdekes lesz, mert a "lepkefing" Pro-nak a hűtését nem tudtàk megoldani rendesen, akkor mi lenne egy 12-es gépnél?

-Jó ez az új God of War tesa.
-Mit mondtàl?
-MONDOM JÓ EZ AZ ÚJ GOD OF WAR!
-MICSODA JÓ!?!?

;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229590) Sziszi1 válasza Kendek (#229577) üzenetére


Sziszi1
csendes tag

Köszi!

(#229591) b. válasza Lackooo84 (#229583) üzenetére


b.
félisten

Egyetértek veled, jó lenne ha ezekhez a címekhez méltó lenne a vas is. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#229592) ProEvoFan válasza Moby (#229582) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pedig a kövi rész Kratos "idősíkjában" fog játszani. Izgalmasan hangzik.

(#229593) Zoleee83 válasza S e t h (#229579) üzenetére


Zoleee83
addikt

DS: Nálam is platina a cél, de egyáltalán nem unom a sok random (standard) csomagot sem, mert mindig jutalmaz valamivel a játék, bár én nagyon messze vagyok még a végétől, még a felénél sem járok 54 órával.
Abban nagyon egyetértek hogy érdekes témákat feszeget, akár társadalmi, akár politikai vonalon, elgondolkodtat sokszor.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229594) hombre[EU] válasza Lackooo84 (#229583) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Miért az elōzō generációban sztenderd volt a 60frém? Vagy az azelōttiben? A san andreas ps2-n 20körül futott :D ha szép látvány kell és magas képfrissítés akkor ott a pc, meg kell fizetni.
Egyébként a vas tud még 1000framet is,ha egy snaket raksz ki a képernyōre ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#229595) tescodr


tescodr
tag

Hali last of us mennyire horror? Csak mert nagyon gyengék az idegeim, nem bírják a jumpscare-eket, de a történet nagyon érdekelne. :R

(#229596) Wesder válasza tescodr (#229595) üzenetére


Wesder
félisten

BÚ!;]
Szerintem tolhatod mert dràmàra van kihegyezve. Nem hinném hogy olcsójànos jumpscare-ekkel operàlna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229597) hombre[EU] válasza tescodr (#229595) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs benne jumpscare. Csak ez

Life, Uh, Finds A Way

(#229598) donnano


donnano
csendes tag

Sziasztok,lemezes Assassin's Creed Origins-hez/régió 2 cusa 05625/Magyar store-ból dlc jó hozzá?

(#229599) ProEvoFan válasza donnano (#229598) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A "régió 2" az 100%, hogy EU verzió. Az utána lévő szám nem tudom mit jelent.

(#229600) r6man123


r6man123
senior tag

A Tekken 7 digitálisan vásárolva nektek is botrányos hosszú töltési időkkel megy? Odussey - be megértem, de egy pörgős verekedős játéknál vicc, hogy a "játékidő" közel 50%-a töltés.

Esetleg HDD diag van rejtve valahol a konzolon?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.