Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228251) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Vettem 1 3 jatekot plusszon, bankartyat valahogy kitudom torolni a rendszrrbol? Koszi elore is!

(#228252) raziel01 válasza hitchins (#228250) üzenetére


raziel01
veterán

Pedig vannak karácsony témájú horror filmek, nem is egy. Szerencsére van 80 adónk lehet válogatni. Szvsz nem gáz. Akkor lenne gáz ha lenne 3 csatorna mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#228253) RangerFox válasza BUZZLGHTYR (#228251) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, a Payment Management fül alatt.

(#228254) Jim74 válasza szallasi007 (#228249) üzenetére


Jim74
nagyúr

Könnybe lábadt a szemem, de gondoltam gyorsan kiszedem a görcsöt :DDD
Szerencsére nekem nem kellett orvos, annyira nem volt durva. Az is lehet, hogy nem volt szakadás, csak nyúlás, de ezt már nem fogom megtudni :DDD (mondjuk volt egy kis csomó utána a vádlimban, ami elvileg a szakadásnak a jele, de szép lassan elmúlt).

[ Szerkesztve ]

(#228255) ProEvoFan válasza raziel01 (#228252) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megint megy a Reszkessetek Betörők :DDD Megunhatatlan?Kb tíz éve minden karácsonykor leadják...

(#228256) Carlos Padre válasza Wesder (#228211) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Még ne sértődj, csak a tipikus sztereotípiák kifigurázása volt :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228257) Wesder válasza Carlos Padre (#228256) üzenetére


Wesder
félisten

Én? Dehogy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228258) Carlos Padre válasza ProEvoFan (#228255) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Képzeld el mi lenne ha egyszer kimaradna.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228259) Wesder válasza Carlos Padre (#228258) üzenetére


Wesder
félisten

Felgyújtanàk a TV székhàzat, mint anno.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228260) toompa


toompa
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!
De jó hogy már 1,5 éve nem nézek tv adást. :)

[ Szerkesztve ]

(#228261) saelin válasza hitchins (#228250) üzenetére


saelin
veterán

Az hozza igazán össze a családot! Még a WC-re is párban mennek ki. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#228262) Steve1207 válasza hitchins (#228250) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem nem problémás, mert van rakat csatorna, kb mindegyik szakosodva, de így legalább nem a sablon megy mindegyiken (sőt nekik lehet a nézettségük is nagyobb lesz emiatt). Inkább öröm, hogy ilyen gyöngyszemeket is leadnak a sok karácsonyi műsor között néhol.
Igen az Ördögűző már más téma, azt lehet én is erősnek érezném, de Alien és hasonlók jöhetnek :D

.

(#228263) hitchins válasza Steve1207 (#228262) üzenetére


hitchins
őstag

Persze, tudom en. Biztos regimodi vagyok meg minden de nekem valahogy a karacsony meg a darabolos, trancsirozos... gyilok valahogy nem passzol. Pedig ha tv-zek neha akkor legtobbszor az investigation discovery-t nezem. :)

[ Szerkesztve ]

(#228264) belan válasza Wesder (#228211) üzenetére


belan
addikt

Na akkor egy pro is beleférne a költségvetésbe nem kell felni buksz rajta . ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#228265) Wesder válasza belan (#228264) üzenetére


Wesder
félisten

Volt 3 napig.
Bontatlanul adtam tovàbb 100-as bukóval, úgy hogy amúgy semmi bajom nem volt a konzollal.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228266) AxBattler válasza oriic (#228154) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi szépen! :R
Szuper karácsonyi ajándék!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#228267) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Segítséget szeretnék kérni Pro-ra való költözés ügyében. Németben dolgozom, ott vettem egy gépet amit ott is szeretnék használni, másik masinám magyarban tartózkodik és öcsém használja. Régi profilomat nem szivesen hagynám el, mert elég sok trofeát összegyüjtöttem az évek alatt, viszont fontos lenne hogy öcsém is hozzáférjen a mentéseihez. Ő eddig az én profilomat használta. Kivitelezhető dolog? Melyik gépet kellene elsödlegesre állitani? Ha ö csinál új accountot magának sehogy nem fér hozzá a mentéseihez? Csomó játékot átmásoltam régi gépröl a prora, de értelemszerüen kiléptet ha a másikrol egyazon profillal be szeretnék jelentkezni. Kicsit vakon vagyok ebben, mi lenne a teendö? Köszi és Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)

(#228268) Apone33


Apone33
őstag

A greedfall-al játszott valaki? Most akcióban 30 Euro. Ennyiért vállalható a hibái ellenére?

Play Hard!!!

(#228269) #10186752


#10186752
törölt tag

Karácsonyi téma:

9949-NPN2-M63M

Egy betűt kicseréltem benne. Ha valaki kéri a feloldókódot, dobjon egy PM-et.

(#228270) Kendek válasza rezy89 (#228267) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékállás mentések és a trófeák nem vihetőek át másik profilra, és adott account-tal online bejelentkezve egyszerre csak egy konzolról lehet. Szóval játszhattok tovább így is, de nem egy időben. Vagy pedig öcsédnek is készítetek egy saját fiókot, és ha marad az a konzol az elsődlegesed, akkor megoszthatod vele a megvásárolt digitális játékaidat. Ergo kénytelen lesz benyelni, hogy a közös játékállásaitokat bebukja.

<-ƘƘ->

(#228271) erahurka válasza Carlos Padre (#228258) üzenetére


erahurka
félisten

Valamelyik évben nem volt. A 444 meg élőben közvetítette mi történne épp a filmben ha adnák valahol :C

(#228272) felixo


felixo
őstag


Üdv Mindenkinek ! Mi a különbség a 2 verzió között ? Melyiket érdemes megvenni ? Válaszokat előre is köszönöm.

Redmi Note 9

(#228273) Petreszku válasza ProEvoFan (#228247) üzenetére


Petreszku
senior tag

Nem, rossz játék. Cimbivel ezt is közösben (co-op) játszottuk végig. De messze nem egy Alienation.
Ami még jó co-op játék szerintem az a Vikings - Wolves of Midgard. Vannak benne ötletes pályák és jó csaták. :)
PS3-ra volt a Lara Croft and the Guardian of Light, na ez volt még nagyon jó co-op játék.

(#228274) sxxorp


sxxorp
őstag

Boldog Karácsonyt! :)
felixo:
0. ha képek helyett linkelted volna őket jobban jártunk volna
1. Az árakkal ellentétben a Definitive tartalmazza a Phantom Pain-t, de még a DLC-ket is, és ezenkívül több MGS5 játékot.

(#228275) wolf13 válasza felixo (#228272) üzenetére


wolf13
őstag

SZia.

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE egy igazán különleges MGSV gyűjtemény, amely a nagyra értékelt MGSV: THE PHANTOM PAIN játékot, annak MGSV: GROUND ZEROES előzményét, a METAL GEAR ONLINE online módot, valamint az összes DLC-t tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#228276) 30z.Samu válasza #10186752 (#228269) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na ez kreatív, így nem viszik el "idegenek" minden szó nélkül. :C

Sic Parvis Magna

(#228277) felixo


felixo
őstag

Köszi a válaszokat. Akkor az experience verziót veszem meg. Láttam, hogy volt már olcsóbb is, de ennyit is megér a játék !? :U

Redmi Note 9

(#228278) markknight válasza saelin (#228238) üzenetére


markknight
veterán

Egyetlen bajom vele, hogy néha rohadt hosszú egy meccs.

(#228279) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

FF7R Demo? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#228280) RangerFox válasza felixo (#228277) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Várj egy akciót. 🙃

(#228281) felixo válasza RangerFox (#228280) üzenetére


felixo
őstag

Nem várok, mert nincs semmi olyan játékom, amivel lenne kedvem játszani. :D

Redmi Note 9

(#228282) RangerFox válasza felixo (#228281) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Hát akkor have fun! :K Azért remélem utána néztél a játéknak, és nem csak úgy random ráböktél a store felületén.

(#228283) Tdizsolt


Tdizsolt
senior tag

Sziasztok!

Kellemen Ünnepeket mindenkinek!

Tegnap beüzemeltük a vasat. Imádja az egész család! Egy LBP3-al indítottunk,este a GTA5 feltelepült, ma Spidermanus is felugrik.

Az új HDMI behúzásával volt egy kis nehézség, nem akartam hozzá levenni a tv-t, végül is sikerült... A gyerek olyan extázisban volt(meg én is) az első bekapcsolásnál, hogy csak na! :DD

Tudom, a fórumlakók 99%-nak ez már lerágott csont, de egy újszülöttnek... :DDD

Iszonyúan tetszik a menü, a fícsör, és úgy egyben az egész. A ps3-hoz képest meg egy űrtechnológia! :C
(mondom ezt úgy, hogy eddig élőben nem láttam ps4-et beüzemelve, nem fogtam DS4-et a kezemben)
Úgy érzem pár évig hibátlanul elleszünk vele!

Psn ID: Tdizsolt

(#228284) oriic válasza hombre[EU] (#228279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kis karácsonyi meglepetés lenne a népnek szerintem.

Live-Die-Respawn

(#228285) Dani82


Dani82
senior tag

Elkezdtem a zero dawnt, de a simple verzio lett telepitve a gepre. Karira megkaptam a complete editiont. Ha azt felrakom ujra kell kezdenem nullarol?

(#228286) S e t h válasza felixo (#228281) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem zavar, hogy nem fogod érteni a sztorit, mert nem magyar, akkor hajrá, bár az igazság az, hogy aki nem ismeri a előzményeket annak is kihívás annyira komplex az egész idővonal sztorija.

Én meglepődtem, hogy a Watch Dogs 2 magyar nyelvű, ha bejön neked a GTA feeling, akkor vess rá egy pillantást, sokszor le is van akciózva, én pár ezerért húztam be.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228287) Kendek válasza Dani82 (#228285) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha már úgyis kéznél van, akkor rakd fel és próbáld ki. ;)
Biztos, hogy más CUSA számuk van, de elvileg a Complete Edition az alapváltozat mentési könyvtárát használja. Garancia még sincs rá, hogy látni fogja, de ha mindegyik hazai régiójú, akkor valószínű.

<-ƘƘ->

(#228288) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

cső. a plusos cuccok a jovo heten kerulnek majd ki, ugye, nem pedig most?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#228289) felixo válasza S e t h (#228286) üzenetére


felixo
őstag

Kíváncsi vagyok Kojima alkotására. Death Stranding-et nemrég vittem végig és nagyon bejött ... igaz volt hozzá magyar felirat. Mindenképpen open word, tps, lövöldözős játékot kerestem. Hát igen, eléggé gyér az angolom. Majd utólag nézek magyar nyelvű videókat, hogy megértsem.

Redmi Note 9

(#228290) Wesder válasza felixo (#228289) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor elötte nézz összefoglalót az első 4 MGS-ről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228291) penge111 válasza ProEvoFan (#228255) üzenetére


penge111
addikt

Mi a Witcher sorozatot választottuk helyette, azt hittem az első két rész után, hogy jobb ha elengedem, de a következő részekben magára talált a sorozat, nekem nagyon tetszett összeségében. :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#228292) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

Megvettem az uj modern warfaret, de ritka szar.. nincsenek benne olyan jatekmodok mint a wwii be?

(#228293) hombre[EU] válasza oriic (#228284) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:K

Life, Uh, Finds A Way

(#228294) Wesder válasza BUZZLGHTYR (#228292) üzenetére


Wesder
félisten

Refound.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228295) Xaels válasza penge111 (#228291) üzenetére


Xaels
félisten

Jó mondjuk nekem nem volt nagy Vajákos múltam, a Thronebreaker volt ugye ami igazán tetszett. A szereplőkkel meg alap dolgokkal azért képben voltam, de emiatt nekem már az elejétől fogva nagyon tetszik. High Fantasy vonalon szerintem régóta nem volt ennyire jó sorozat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228296) BUZZLGHTYR válasza Wesder (#228294) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

igy meg nem vilagos?

(#228297) gangstagergo válasza Adam_Shepard (#228288) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én úgy olvastam több oldalon is, hogy ma fog kiderülni.

(#228298) pulffy válasza Adam_Shepard (#228288) üzenetére


pulffy
őstag

Jan. 1. derül ki hogy mi lesz, Jan. 7. tölthetők.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#228299) Wesder válasza BUZZLGHTYR (#228296) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam egyik CoD-dal sem. (Talàn a 2-vel még Classicon) Ha szar vidd vissza, vagy kérd vissza a pénzed.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228300) Moby válasza Wesder (#228294) üzenetére


Moby
addikt

Refund helyesen :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.