Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228051) nitro16 válasza KKaresz45 (#228043) üzenetére


nitro16
senior tag

Köszi, hogy megosztottad. :R Akkor marad lemezes formába a jaték, az a legegyszerűbb.

(#228041) tboy93 + (#228050) Steve1207

Oké, akkor majd ránézek még. Jó az is hozzá tett, hogy mivel új vagyok konzolon illetve mivel betáraztam van egy csomó játék amit lehet pörgetni, és úgy voltam vele jöhet a következő azt cső. :DDD :)

(#228052) 30z.Samu válasza hr2 (#228035) üzenetére


30z.Samu
félisten

Van, persze.

Sic Parvis Magna

(#228053) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Akarunk egy kicsit Battlefrontozni...kell nekem ez a csomag -> [link] vagy simán elég az alap Access-es?
Úgy értem, nem fog minden második map után kidobálni,hogy vegyem meg a dlc/pass/kutyafülét, mert a map rotation megvan buherálva :D ?

Life, Uh, Finds A Way

(#228054) RangerFox válasza hombre[EU] (#228053) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem fog ilyet csinálni. Ezek csak skinek. (btw, egy játékban se láttam ilyet, amit leírtál).

(#228055) hr2 válasza 30z.Samu (#228052) üzenetére


hr2
őstag

Köszi. :)

(#228056) toompa


toompa
őstag

Üdv urak!
Olvastam nemrég hogy többeknek sérült tokkal érkezett az Alzától a játék.
Nekem nem volt vészes a sérülés. Belül az egyik "távtartó" csík volt törött.
Reklamáltam,cserét nem kérve,mert kari ajándék lesz. 1500.-at visszautal az Alza.
Nem sok,de valami.
Gondoltam megosztom,hátha valaki annyiban hagyta.

[ Szerkesztve ]

(#228057) hombre[EU] válasza RangerFox (#228054) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Akkor az összes map benne,ok.
Nem tudom,hogy mūködik régóta nem multizok. Abból indultam ki,hogy a dedikált szervereken,ha nem volt meg a expansion/custom mapod akkor ledobált. De ha jól emlékszem régen a hivatalos pub szervereken is ez volt :F na mindegy kösz

Life, Uh, Finds A Way

(#228058) RangerFox válasza hombre[EU] (#228057) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Minden játékmód és térkép ingyenes frissítések során jelent meg a játékhoz. Ez a csomag csak elérhetővé teszi az összes jatékbeli penzért megvásárolható skint.

(#228059) Skillerz válasza Eclips21 (#228026) üzenetére


Skillerz
tag

Szia! Próbálj meg másik fejhallgatót beledugni, hogy azzal szól-e, lehet rossz a bemenet.
Nekem is Hyperx Cloud Alpha-m van csak bedugom és szól, nem állítottam semmit soha.

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#228060) Carlos Padre válasza RangerFox (#228054) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A jó öreg BF3-4. Jobbnál jobb mapok voltak dlc-ben, de csak az alapok pörögtek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228061) Carlos Padre válasza Skillerz (#228059) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert előtte beállítottad, hogy automatikusan váltson. Nem alapbeállítás emlékeim szerint.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228062) ProEvoFan válasza Nayrobi (#228027) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az agyrém.40000 kilométert megtenni az kb 200 óra játékidő.... annyi tartalom nincs benne.Fórumon kiszámolták, hogy az ovális pályán 9999 kört kell menni, mire meglesz a trófea...
A GTSben kb 55000 kilométert tettem háromszáz óra alatt, de itt tartalom is volt mellé.
Kicsit elment tőle a kedvem.Lesz ez még olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#228063) erahurka válasza ProEvoFan (#228062) üzenetére


erahurka
félisten

Aztán nem kötelező platinázni. Mondjuk más gondok is vannak a Griddel szerintem. Én a GTS platina alatt kb. meggyűlöltem az egészet. A Death Stranding is megerőltető volt monotonitás szempontjából. Letettem a nehéz vagy időigényes platinákról, annyi érdekes dolgot lehet játszani, hogy franc akarja arra elverni az idejét.

(#228064) ProEvoFan válasza erahurka (#228063) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A platina plusz szórakozás.Ha kedvem tartja, megcsinálom.Persze vannak helyzetek, mikor a nehézség miatt feladom.Pl a New Ordernél a legnehezebb fokozaton nem volt kedvem szarakodni, mert k* nehéz úgy a játék.A GTSt anno élveztem.Igen, a grindet is, én lvl50ig becsülettel végigmentem a játékon. :K Igaz, utána meg is untam. :D

(#228065) james001


james001
veterán

Végére értem az NFS Heat sztorinak.
Vicces volt az utolsó verseny,azért nem akarok spoilerezni,de megint csak látszódik hogy tudják hogy a régi ikonikus részek mennyire kedveltebbek... De sajnos hiába ez a kisebb "nosztalgia" próbálkozás attól még ahogy írtam nincs már meg a varázsa ennek a játéknak. A sztori része is sokkal jobb volt még az MW-ben is pl,maga a színészi alakítás is,itt egyszerűen csak ciki,és idegesítő.
Na mindegy már leírtam párszor a véleményem,még mindig jobbnak gondolom mint a Payback-et,de amúgy egy simán felejthető játék,még jó hogy 0 ftomba került,holnap megy is vissza havernak. EA meg remélem pihenteti ezt a szériát,vagy akár hagyja is inkább békében nyugodni,de tudjuk hogy ilyen úgyse lesz,mert pénzéhes sóher banda az egész.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#228066) marilllyo válasza ProEvoFan (#228064) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...ha most a Mad Max ..így közel 65 (és még vissza van ...~10) óra után beodobja nekem a collectibles glitch / bug-ot....akkor nagyon k*rva idegbeteg leszek. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#228067) sxxorp válasza marilllyo (#228066) üzenetére


sxxorp
őstag

Ezek szerint jó a Mad Max? Az értékelései vegyesek, és posztapokaliptikus témában erős a verseny. Csak a holnap lejáró akcióban ott van ez, a Fallout4, és a Dying Light :D

(#228068) S e t h válasza sxxorp (#228067) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem igen kellemes meglepetés volt anno.
Repetitív, de a hangulat miatt ez annyira nem élményromboló.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228069) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Sziasztok!
Unokaöcsém karácsonyra PS 4-et kap. Arra gondoltam veszek neki egy network előfizut. Ilyen külföldi oldalakon lehet kapni, de olyat nem találok ami EU vagy HU lenne, létezik, hogy valamelyik országot be lehet itthon aktiválni?

(#228070) Tatyla


Tatyla
őstag

Nem tudja valaki, a most playstationre megjelent Civ VI-on van esetleg magyar felirat?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#228071) RangerFox válasza zsolt1225 (#228069) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Konzolvilág/Konzolokszervize árul magyar Ps+ előfizetést. Régiók közt nincs átmenet, olyan régiójút kell venni, amilyen profilja van.

(#228072) Steve1207 válasza Tatyla (#228070) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem az a legjobb, ha felhívsz valami nagy konzolboltot, ahol van lemezesen, hogy magyar feliratot tartalmaz-e. Akkor eléggé esélyes, hogy a store-os is fog. Persze haladni kell, nem tudom meddig vannak nyitva, szerintem délig még biztosan.
(Amúgy nem írják webshopokban a lemezeseknél, így szerintem nem)

.

(#228073) ProEvoFan válasza Tatyla (#228070) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Sajnos 1000% hogy nem.

(#228074) erahurka válasza ProEvoFan (#228073) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a rajtolás még mindig nem megy :( Nagyon lomhán indul a motorom :( Nyerni tudok, de hogy első helyen forduljak... Lehet majd valami egyversenyes eventtel megcsinálom azt a trófeát ahol megyek időmérőt is, és akkor kiválaszthatom a legjobb rajtpozíciót, aztán addig restartolok míg el nem kapom a rajtot.

De ez a hülyeség is nyugtalanít, hogy csináltam egy profilt aztán élből 100 óra játékidő volt benne meg minden SX challenge-re készet jelez. Vajon megkapom a trófeát ha nekiállok? :F

[ Szerkesztve ]

(#228076) ProEvoFan válasza erahurka (#228074) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az utolsó bekezdést nem értem.Megkaptál minden SX challengeet meg 100 óra játékidő???
Erre nem tudok mit mondani, nekem ilyen nem volt.

A rajt.Bejön a kép.Egyből nyomod az L2t, így kicsit hátratolatsz amíg lehet, majd az L2t továbbra is nyomvatartod és hozzá nyomod a gázt (R2). Eddig ok? Na, mikor bejött a kép és engedett hátratoltanti tehát a folyamat elejétől visszaszámolsz 5 másodpercet és a hatodik másodpercben elengeded az L2t de a gázt (R2) nyilván nem. Pont akkor fogsz indulni, hogy fölényesen te leszel az első.
Tudod gyakorolni, mert van restart race.

[ Szerkesztve ]

(#228077) erahurka válasza ProEvoFan (#228076) üzenetére


erahurka
félisten

Ahaaa, szóval teljesen hátra kell tolatni és csukódás előtt már mész. Mert buta a játék és mindig ugyanakkor enged el :C

Majd csinálok képet a statokról. Tegnap kezdtem de már 1003-as szinten vagyok :C Hagytam az alap Mile Stone nevet meg a rajtszámot.

(#228078) sxxorp válasza S e t h (#228068) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi! A gond az, hogy tényleg erős a verseny, mindenre nem jut idő.
Egyelőre a karácsonyi akciósok közül csak az Overcooked bundle-t, a Journey Collector's Ed-t, és a nevetséges árú Thief-et vettem meg, több jelöltről kiderült, hogy simán megvan X360-ra is verhetetlen áron ;) : Borderlands1-2-Prequel, GTA5, The Evil Within, Dishonored1, VAGY ugyanennyibe kerül lemezen is, olyan áron, amin nem lehet bukni.

(#228079) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#228075) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szuper év volt.Persze mindig lehetne jobb, de nem lehetek elégedetlen.
Detroit Become Human, platina. Horizon Chase Turbot szarrá játszottam. Sniper Elite 4 coopban kijátszottam Xaels fórumtárssal. Monster Energy Supercross platina.
Elégedett vagyok, megérte az előfizetés.

(#228080) BaLee válasza BaLee (#227070) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Írtam a magyar supportnak, gond nélkül visszaadták a PS plus levont 1 éves árát a bankkártyára amiről levonták. Mint írták igazából annyi volt a lényeg, hogy 14 napon belül jelezzem.

Gondoltam beírom, mert neten is sok helyen írták, hogy nem adták vissza ill. store kredit formájában írták csak jóvá.

[ Szerkesztve ]

(#228081) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Melóhelyemen vagy kikapcsolták a slim ps4-et vagy nem tudom, de bekapcsolásnál frissítést kér, viszont nem fogadja el a fat32-ben formázott PS4 mappában lévő UPDATE lévő sony honlapról letöltött frissítést.
Mi lehet a megoldás?
Köszi :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#228082) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#228075) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem volt rossz ez az év, de szerintem a tavalyi jobb volt gaming szempontjából. Bár nekem az is közrejátszott, hogy régebbi PS címeket is pótoltam, melyek emelték a színvonalat rendesen.

Sic Parvis Magna

(#228083) FXK440


FXK440
lelkes újonc

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, sosem volt még konzolom és nyáron szeretnék beszerezni egy PS4 pro-t. Viszont most az online boltban jó pár 30000 forintos játék kerül 6000 forintba.
Minden hátrány nélkül meg lehet tenni, hogy egy angol nyelvű PS accountot létrehozok, utána a (store.playstation.com/en-hu ) magyar nyelvű boltba is regisztrálok, ami csak azért magyar, mert az árak forintban vannak, mert egyébként minden angol. Itt magyar bankkártyával vásárolok, majd fél évig pihengetnek a játékok a PS4 accountomon és utána ha megveszem a konzolt, akkor valamilyen módom összekötöm a számlámmal és utána letöltöm és játszhatok?
Köszi a válaszokat.

(#228084) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Nem fogy jól a PC-s Red Dead Redemption 2. Nahát nahát.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#228085) Wesder válasza Carlos Padre (#228084) üzenetére


Wesder
félisten

Inkàbb "kölcsönzik"?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228086) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Tudnátok mondani valami szuper indie játékot ami nagyon le van most árazva, de kiváló fogadtatása volt? Kezdek kicsit elveszni a 1000+ akciós játékban.

Eddig amit írtatok a God's Trigger, illetve megvettem még a Songbird Symphony-t. Van még esetleg valami tippetek?

(#228087) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#228084) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd,ha beesik 10€ környékére :D egyáltalán melyik AAA fogy jól pc-n?!

Life, Uh, Finds A Way

(#228088) RangerFox válasza FXK440 (#228083) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Pfuuu itt alapvető fogalmi és fogalmazásbeli problémák vannak. Olvasd el az összefoglalót, abban nagyon sok kérdésedre választ kapsz. Tömören: ha letrehozol most egy magyar fiókot és vasárolsz rá játékot, akkor a gépre bejelentkezve le tudod majd őket tölteni, igen.

(#228089) Wesder válasza Gigicuci (#228086) üzenetére


Wesder
félisten

My Friend Perdo-t akartam mondani, de ràjöttem hogy nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228090) 30z.Samu válasza Wesder (#228085) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha már van virágbóti verzió (gondolom van, mert a Detroit is kemény egy napig bírta), akkor benne van a pakliban.

Sic Parvis Magna

(#228091) hyggelig válasza 30z.Samu (#228090) üzenetére


hyggelig
senior tag

én úgy tudom, nincs. Az embör minden nap ezt nézi, és meséli, hogy könyörögnek érte, miközben ő vigyorogva játszik már vele.

(#228092) oriic válasza Carlos Padre (#228084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Persze a Rockstar saját shopjában is be lehetett szerezni az RDR 2-t de ott sem regisztrálhattak milliós eladásokat"

MIvel nincs erről adat, ezt senki nem tudja megmondani, szóval de, simán lehet ott milliós eladás. ;] Nesze neked nagy hír, hogy rossz a RDR2 eladási mutatója. :))

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#228093) FXK440 válasza RangerFox (#228088) üzenetére


FXK440
lelkes újonc

Köszi a választ, elolvastam az összefoglalót, csak nem volt jó pár dolog világos :( Ez nyilván az én hibám is, ezért gondoltam, inkább felteszem itt az én megfogalmazásomban a kérdést, hátha Karácsonykor nem leszek elküldve melegebb éghajlatra :)

A magyar fiók létrehozást azt mire értetted? A "playstation accountot itt hozhatunk létre linkre kattintva" angol nyelvű oldal jön be, de regisztrációnál majd ott kell magyarra állítani? Egyébként, ha a storeból megyek rá, akkor is az az oldal jön be, hm nagyon láma vagyok azt hiszem :(

(#228094) 30z.Samu válasza hyggelig (#228091) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként vicc, hogy van, aki még mindig nem érti meg, hogy jobban jár Ő is, ha még ha akciósan is, de tiszta úton szerzi be. Egyébként a RDR 2 ha nem is megy jól, az köszönhető lehet annak is, hogy
1, Steam-re várják sokan.
2, Az optimalizálás kicsit oda volt a startnál, volt, amikor maga a launcher is kifagyott. Azóta nem tudom mi a helyzet, utoljára mintha valami olyasmit olvastam volna, hogy egy 10GB-s patch-et ígértek a fejlesztők.
3, Ja és sokan a startnál kértek refundot, mert egyszerűen játszhatatlan volt vagy el sem indult. Bennem még mindig megvan a PC-s gondolkodás (bár azt veszem észre magamon, hogy ha van egy friss cím, gondolkodás nélkül konzolra rendelem meg első körben), de elszomorító, hogy a player-eket használják fel beta tesztelőnek.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228095) vg válasza 30z.Samu (#228094) üzenetére


vg
addikt

"Steam-re várják sokan"

Mi?

(#228096) Kendek válasza hitvanyalak (#228081) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A rendszerszoftver frissítésének semmi köze a konzol ki-bekapcsolásához. Miután elindult a rendszer, automatikusan letöltődik a frissítés, majd elindíthatod a frissítési folyamatot.
Viszont ha nem indul el a PS4 rendszere, akkor nem a frissítőfájlra lesz szükséged, hanem a teljes telepítőre. Ez töröl mindent a konzol belső merevlemezéről, és egy teljesen szűz rendszert fogsz kapni.

<-ƘƘ->

(#228097) 30z.Samu válasza vg (#228095) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, semmi, most kapcsolok, valamivel kevertem és ez van Steam-en. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#228098) Wesder válasza 30z.Samu (#228094) üzenetére


Wesder
félisten

Màr rég megjelent Steam-en. Még a cikkben is írjàk hogy kb 500k fogyott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228099) 30z.Samu válasza Wesder (#228098) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az mondjuk nem túl sok, ahhoz képest hogy mennyire várták.

Sic Parvis Magna

(#228100) wolf13


wolf13
őstag

Csak az élre törtek végre a cowboyok a Steamen a karácsony előtti utolsó héten [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.