Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#228701) hhenry válasza 30z.Samu (#228696) üzenetére


hhenry
őstag

:DDD :N

(#228702) Madwe válasza Kendek (#228700) üzenetére


Madwe
nagyúr

A xim jól működik, de drága az kétségtelen :) S valóban meg lehet tanulni, de ha van egy teszem azt 30+ éves ember, aki világ életében egérhez szokott, s nem akar vagy ilyen korban már nagyon nem is tud rendesen megtanulni egy másik beviteli módot, annak ez alternatíva lehet.

228686 Igen, egy 55”esen, alacsony input lages oleden, azzal tök jó.

(#228703) ripla


ripla
őstag

Köszönet a válaszokért.
2 dologra lesz szükségem még hozzá. Kell egy DVI-HDMI átalakító, és mivel ősrégi hangfalaim vannak, egy jack dugó elosztó. :)
Mindezt azért, hogy ne kelljen folyton a PC-ről is majd lehúzogatni a vezetékeket.

[ Szerkesztve ]

(#228704) erahurka válasza Sirandrish (#228687) üzenetére


erahurka
félisten

Volt TN paneles laptopom, és ott nagyobb probléma volt a függőleges betekintési szög. Valahogy sosem sikerült elérnem, hogy ne legyen a homogén felület színátmenetes. Szóval ha TN paneles monitort használ az ember, akkor tényleg oda kell szögezni a fejét merőlegesen a panellel. De azóta gondolom fejlődött a technológia. Annyi előnye van mondjuk a TN-nek, hogy gyorsabb, ami játékoknál hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#228705) Kendek válasza ripla (#228703) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

UTP elosztó helyett switch-et érdemes, ami ugyan aktív, viszont egyszerre is üzemeltethetőek a ráaggatott eszközök. A JACK-hez akár egy Y elosztót/kábelt is használhatsz, noha ez nem a legjobb megoldás. A húzogatás elkerülése végett pedig javallott egy USB-s hangkeltő.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#228706) erahurka válasza Kendek (#228705) üzenetére


erahurka
félisten

Vagy olyan DVI-HDMi átalakítót vesz, amin van külön jack kimenet.

(#228707) oriic válasza hombre[EU] (#228673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen. :D

Nem tudom egyébként, nálam amikor PC-m volt, akkor is kontrollerrel toltam TPS-seket, valahogy jobb volt, jobban is kézreállt.

Live-Die-Respawn

(#228708) sp8787 válasza Madwe (#228702) üzenetére


sp8787
addikt

Lofulet!
45+ voltam mikor megvettem a PS4 Pro-t.

Mindegy ki mit mond a K+M-re konzol temaban az egy olcso/gyenge/ocska kifogas.
Na meg a tobbseg siman "onerzet"-bol nem tudja elviselni ,hogy gyenge monduk a K/D-je ami magaban is rohejes mert nem mulik rajta semmi.

(#228709) luigi106 válasza sp8787 (#228708) üzenetére


luigi106
tag

Bocsi ezt lefordítanád?
K+M=konzol+egér ?
K/D= ?
Elnézést ha értetlen voltam :F

(#228710) Wesder válasza luigi106 (#228709) üzenetére


Wesder
félisten

K+M = Egér+Bill
K/D = ölés/halàs aràny jàtékban.
Kill/Death

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#228711) eisento válasza r6man123 (#228638) üzenetére


eisento
addikt

Szia. 3 napja kezdtem a jatekot cuh7016b pspro 1tb samu evo ssd van benne es itt is elofordul akadas....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#228712) hombre[EU] válasza oriic (#228707) üzenetére


hombre[EU]
veterán

és sokkal kényelmesebb, nem nehéz alkalmozkodni hozzá
nem egy trombitáról beszélünk :D

Life, Uh, Finds A Way

(#228713) S e t h válasza Kendek (#228700) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akinek van két ép keze, az meg tud tanulni kontrollerrel is játszani.
Egyetértek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228714) Htjet


Htjet
tag

Érdemes még PS4 Slim-ről, Pro-ra váltani ? 4K tv és PSVR is van.
Erről lehet tudni, hogy a legújabb verzió-e : [link]

(#228715) hhenry válasza Htjet (#228714) üzenetére


hhenry
őstag

Igen ez a legújabb verzió :K

(#228716) 30z.Samu válasza Htjet (#228714) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha tervezed az új konzolt megjelenést követően hamar beszerezni, akkor szerintem már ne válts.

Sic Parvis Magna

(#228717) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok beárazása kapcsolatban ide lehet írni vagy a szabályellenes?

(#228718) oriic válasza maci25 (#228717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JObb felül a link, de amúgy:

Konzol beárazás

szerk:

Írtál már oda, szóval türelmesen várd meg kérlek a beárazók válaszát.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#228719) Peace válasza Htjet (#228714) üzenetére


Peace
nagyúr

Simán váltanék!

(#228720) saelin válasza Wesder (#228679) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#228721) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228722) ProEvoFan válasza S e t h (#228713) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már egy perce ezen röhögök. :DDD :C

(#228723) Sirandrish válasza Kendek (#228700) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ha nem szeret? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228724) 30z.Samu válasza Sirandrish (#228723) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez sem lehetséges, egy gépnek nincsenek érzelmeik. ;]

Sic Parvis Magna

(#228725) sp8787 válasza S e t h (#228721) üzenetére


sp8787
addikt

Tok jot beszelgetnek pl. egy jatekrol ami nem tul jol/igazan ismernek.

Meg nem nevezett jatek: nincs benne csak 1 pajzs, majdnem igaz merthogy 2 van benne ami ugye pont 2x annyi mint ahogy ok tudjak.
Ugyanezen jatek folytatasarol remelik ,hogy ugyanilyen lesz es nem raknak bele varazslast...etc. Namarmost a "nemfolytatas"-t is konkretan vegig lehet vinni "varazslas"-al raadasul dominalni lehet szinte az egesz jatekot.

Szal ja ilyenek ezek a geemerujsagirok. Ok "jatszottak" vmennyit egy egy jatekkal aki meg "gamer" azok meg tenylegesen ismerik/jatszottak a jatekokat.

(#228726) Bad Pritt válasza sp8787 (#228725) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez most melyik játék? Bloodborne?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#228727) Rigormortiis válasza penge111 (#228688) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem az YS8 félbe maradt Vitán, bár lehet, nekiugrok majd valamikor.

A X-et viszont többször is kipörgettem Vitán (is). Nincs az 100 óra, szerintem még a platina sem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#228728) Tdizsolt válasza ProEvoFan (#228685) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ez csak egy ötlet volt részemről a kollega felé, nekem eszemben sincs konzolra ilyeneket rakni, pont azért konzolozok én is, hogy ne kelljen ezeket használni.
Erről a Hori-ról sem tudok semmit, csak be raktam a képét, hátha megtetszik...
Amúgy meg balkezes vagyok, így ezek eleve ki vannak lőve számomra. :DDD

Psn ID: Tdizsolt

(#228729) Kendek válasza Sirandrish (#228723) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aki kifejezetten nem szeret kontrollerrel játszani, viszont ragaszkodik a játékkonzolhoz amit alapvetően kontrollerrel lehet kezelni, annak mégis jó lehet a méregdrága átalakító. De ők akkor nem a szegények, mert minimum kell hozzá egy drága játékos monitor, bill és egér, plusz egy gamer szék is. És mindenképpen görnyedni kell előtte, mert az apró betűs részeket különben nem lehet elolvasni. :P :DDD

<-ƘƘ->

(#228730) S e t h válasza sp8787 (#228725) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a hatodik helyezettüknél tartok most, de eddig nagyon nem találok kivetnivalót abban amit mondtak, viszont nálam játszik a nosztalgiafaktor, általuk(is) szívtam magamba a játékok szeretetét.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#228731) Sirandrish válasza Kendek (#228729) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem van amit ezen, van amit azon szeretek. Pl autós játékot ma már nem tudnék billel játszani. Ugyanígy egy Diablo féle H&S-t meg nem tudnék controllerrel.

Vagyis a nem tudnék az erős..nem akarnék! :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228732) ripla


ripla
őstag

Egészen félelmetes, hogy 2020 előtt 2 nappal még mindig ott tartunk, hogy 7 webshopot böngésztem végig, mert rendelnék PS4-et, de egész egyszerűen egy, azaz 1, azaz egyetlenegy webshopnál működik csak rendesen a Paypal fizetés. A többinél nincs ilyen, hiába írják le néhányan hogy van, nem igaz.
A másik, hogy néhányuknál nem lehet érteni mit írnak le az oldalra, annyira magyartalanul van megfogalmazva a szöveg, hogy egyszerűen értelmezhetetlen az ami oda van írva.

Egyedül az Alzánál működne amúgy rendesen a Paypal fizetés, de náluk meg az amit vennék, az nem új, hanem vagy bontott, vagy pár órát használt, vagy valaki visszaküldte hogy mégsem kell neki.
Ebben az országban, 2020 előtt 2 nappal nem lehet normálisan online megvenni egy konzolt, mert a webshopok nem kezelik azt az opciót, amely minden más nyugati országban használnak mint a top5 fizetési rendszerek egyike. Ennyi b**eg. Döbbenet, komolyan mondom.

[ Szerkesztve ]

(#228733) Madwe válasza Kendek (#228729) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem kell gémer szék se monitor, elég a kanapéra egy ilyen... [link] Persze ez sem olcsó, azt nem mondom :D

(#228734) ProEvoFan válasza Sirandrish (#228731) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pár ezer óra PCs Diablo rutinnal állítom neked, hogy ps4en a Diablo 3 irányítása sokkal jobban kézre állt illetve kényelmesebb volt a játék. :K

[ Szerkesztve ]

(#228735) Sirandrish válasza ProEvoFan (#228734) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet..én maradok a billnél :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#228736) markknight válasza ripla (#228732) üzenetére


markknight
veterán

Idehaza nem divat a paypal. Legyen kártyája birinéninek oszt jóvan.

[ Szerkesztve ]

(#228737) Steve1207 válasza ripla (#228732) üzenetére


Steve1207
veterán

Kezelési költsége még bőven van az eladó részéről 2019-ben is, ami nem éri meg sok helyen a fenntartását és könyvelésnél is macerásabb az egész. Nincs ebben semmi meglepő idehaza, főleg, hogy a termékeken sokszor elég kicsi a haszonkulcs műszaki vonalon. Ahol van PP, ott nem az kell az árral versenyezni, hanem a kiszolgálás minőségével, a kisebbek meg ár szinten mennek a nagyokkal aztán annyi.

.

(#228738) Peace válasza RangerFox (#228699) üzenetére


Peace
nagyúr

Lehet bepróbálom, ha nem kap leárazást a GOTY január elején. Bár illene neki. Havonta egyszer le szokták árazni.....

(#228739) EczkE


EczkE
addikt

Akik mar megneztek a Witcher sorozatot es jatszottak a jatekkal azoktol kerdeznem hogy elobb a sorozatot lenne erdemes megnezni vagy a jatekkal jatszani? Spoilerek miatt erdekel. Megneztem az elso reszt most Netflixen eddig minosegi es tetszik. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#228740) Xaels válasza EczkE (#228739) üzenetére


Xaels
félisten

Nézd meg a sorozatot, akkor nem fogsz a játékbeli karakterekhez ragaszkodni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#228741) EczkE


EczkE
addikt

Last of Us Part II 2020 majus 29.

Asszem mindenféleképpen!

(#228742) 30z.Samu válasza EczkE (#228741) üzenetére


30z.Samu
félisten

Várd ki a végét. :P

Sic Parvis Magna

(#228743) Peace válasza EczkE (#228739) üzenetére


Peace
nagyúr

Könyveket kellene elolvasni, hogy ne legyen egy katyvasz. Sokan kiborultak, akik nem olvasták őket. Ha játék alatt a 3. részre célzol, akkor az már erősen a 7 könyvre épít és bőven a sorozatbeli történések után játszódik. ;)

(#228744) tailor74 válasza EczkE (#228739) üzenetére


tailor74
őstag

Talán az első és második könyv történeteit keverik a sorozatban, nincs történeti köze a W3-hoz.

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#228745) Peace válasza EczkE (#228739) üzenetére


Peace
nagyúr

Amúgy meg ha egyik játékkal se játszottál, akkor simán nézd meg a sorozatot. És max kedvet kapsz a játékokhoz. Bár gondolom első két rész nincs PS-re. Úgy lenne teljes a kép, ha mind végigmenne.

(#228746) oriic válasza EczkE (#228741) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ezt már október óta tudjuk nem?

Live-Die-Respawn

(#228747) Deion Branch


Deion Branch
tag

Sima HD tévéhez van értelme Pro-t venni, illetve az előfordulhat hogy a korai nextgen játékokhoz pl a Pro jó lesz de a slim már nem? Előre is köszönöm. :R

(#228748) luigi106 válasza Wesder (#228710) üzenetére


luigi106
tag

Köszi. :K

(#228749) Kendek válasza Deion Branch (#228747) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Pro-n van opció rá, hogy magasabb felbontásban számolja a játékokat - mintha UHD tévére lenne kötve -, a kimeneti képet pedig leskálázza. Plusz van olyan játék aminél opció a jobb futási teljesítmény is. Szóval van értelme, igen. Viszont ami játék jön Pro-ra, az játszható Slim-en is, ebben nem lesz változás. Ami exkluzívan PS5-re fog jönni, az Pro-n nem lesz játszható.

<-ƘƘ->

(#228750) sp8787 válasza Peace (#228743) üzenetére


sp8787
addikt

Ezek a konyvek amugy kb. milyen szinvonaluak?
Tudom teljesen bugyuta kerdes de na.
Ez kb. olyan a lengyeleknek mint nekunk a Gorduin konyvek?

A sorozat amugy a vegere egeszen turheto lett.

Mostanaban ezt csinalom egesz nap. :K

Egy kicsit azert mar kezd unalmas lenni. Nehogy a vegen elkezdjem a W3-at. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.