Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229501) 30z.Samu válasza saelin (#229500) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, a traktor kulcsot is kirakták. :D

Sic Parvis Magna

(#229502) Steve1207 válasza saelin (#229500) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezek a kommentek :DD

Azért milyen menő volt, amikor Piccolo leszakította a karját még a simában. Bár visszagondolva nem volt feltűnő számomra az egész, mert karcolások, horzsolások azért voltak a Superben is bőven. Persze egyrészről megértem ezt a szolidabb kivitelt a kiskorúak miatt. Vagy ennyi erővel más vonalon pl az Ecchi-nek van egyáltalán korhatára, hogy miért dobnak ki mindent és a szóvicceikkel vagy az problémamentes és már egy általános iskolás is nézheti?

[ Szerkesztve ]

.

(#229503) Neoteric


Neoteric
addikt

Division 2 Standard Edition meger $12-t? 3-4-en jatszanank nullarol csapatban missionoket, PvP kevesbe erdekel.

PSN: ne0teric_sAN

(#229504) 30z.Samu válasza Steve1207 (#229502) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazából engem sem zavart különösebben, hogy már nem annyira brutális. De azért tudnék neki örülni, ha visszakerülne. Azért valljuk be őszintén régen nem kifejezetten gyerekeknek készült a Dragon Ball, azóta eltelt X év, Japánban bejött ez a törvény és most már nem lehet annyira vérengzős egy TV-ben sugárzott anime. Amúgy a Super-ben is van olyan, amikor Piccolo-nak leszakad a karja, nem mutatják ugyan hogy elrepül a karja, de ott van karok nélkül. Bár nem tudom mennyivel "barátságosabb" ez, vagy amikor a Kai-ban mutatják, hogy Frieza-t kettéfűrészeli az az izé. Pedig a Kai is elvileg már a "család barát" szisztéma szerint készült.

Visszatérve a cenzúrára, ez nem csak az animére hat ki, hanem kb mindenre. Pl a Resident Evil 2 is elég durván cenzúrázva van, nincs benne leszakadó végtag meg semmi ilyesmi. Kíváncsi lennék, hogy az ottaniak közül hányan szerezték be valamilyen forrásból a "nem japán" verziót. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#229505) Frod válasza Neoteric (#229503) üzenetére


Frod
addikt

Ha haverokkal tolod, akkor ennyit szerintem simán.
(Ezek azok a játékok amikhez egyedül hozzá sem szagolnék, de együtt játszani simán móka, közben lehet másról is dumálni, stb.)

Do you see the white shadow?

(#229506) gyuromoj válasza Neoteric (#229503) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is szemezek vele, esetleg ha lesz hely akkor szívesen mennék. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#229507) vonSux válasza Neoteric (#229503) üzenetére


vonSux
őstag

Annyit simán. De ha játszottatok az első résszel ne várjatok nagy fejlődést (én pl nagyon untam a második részt, de ez hangulat függő is).

(#229508) Xaels


Xaels
félisten

Kerestem, de nem találtam. CTR-ből van valami demo vagy Trial? Van 3 kontrollerem és kipróbálnám a lányaimmal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#229509) #10186752 válasza Neoteric (#229503) üzenetére


#10186752
törölt tag

Szerintem annyit megér, bár én nem próbáltam.

(#229510) hombre[EU] válasza Neoteric (#229503) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kb. ennyiért megy a MHW , ha valami másra vágytok,mint a cover-shooter

Life, Uh, Finds A Way

(#229511) RangerFox válasza Xaels (#229508) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs.

(#229512) Xaels válasza RangerFox (#229511) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi, akkor lehet megveszem. Alap elég?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#229513) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Akit esetleg érdekel a GTA VI, azoknak ezt itt hagyom.
GTA VI - Az eddigi legnagyobb szivárogtatás

Nyilván nem hivatalos infó, viszont szerintem ez az első, amire azt mondanám, hogy akár igaz is lehet. De amíg meg nem történt a hivatalos bejelentés, addig pletyka. További érdekesség, hogy a Rockstar Games állashirdetései között szokatlanul sok olyan hirdetés található, melyek megerősítik, hogy hamarosan egy játék kerül bejelentésre.
Például a dolgozók feladata:
- Hatalmas plakátok készítése
- TV reklámok készítése
- Show megnyitó megtervezése
- 60mp hosszú Trailer videó készítése
- Egy még ki nem adott játék logójának és az ahhoz tartozó kiadások design-jának megtervezése és gyors kivitelezése
- Matricák és egyéb tárgyak megtervezése
- Post-Production* szakaszban lévő játék támogatása.

* A Post-Production a videójáték fejlesztés / készítés utolsó szakasza, amikor egy kész játékot tesztelnek, véglegesítenek és felkészítik azt a kiadásra. Ez általában maximum 1 év.

A fentiekkel bebizonyosodott, hogy egy nagy cím hamarosan bejelentésre kerül (a hatalmas plakátra például utoljára 2013-ban volt példa, a GTAV kiadásakor: Akkor három 10 emeletes házra helyezték ki teljes méretben Franklin, Trevor és Michael képeit).

Sic Parvis Magna

(#229514) Zoleee83 válasza 30z.Samu (#229513) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem van alapja.
Mekkorát szólna generáció váltáskor egy GTA6. Le is tárolnák az idei megjelenéseket egy-két kivétellel.
Én bírnám ha véletlenül idén megjelenne, álmodozni szabad.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#229515) Wesder válasza Xaels (#229512) üzenetére


Wesder
félisten

Persze.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229516) sting2 válasza Kendek (#229480) üzenetére


sting2
addikt

Nem kell senkinek sem érezni, az már régen rossz ha hezitalni, illetve népszavazási szempontok alapján kell működnie egy moderátornak, topikgazdanak.
A sok "renitens", érdekes módon amint nagyobb figyelmet illetve belengetett szankciót érez, már, már, "Bizsu" stílusra vált, de hát tudjuk, ez tiszavirág életű időszak.
Aztán megint elindul ugyanaz.
Hetente pár alkalommal vagyok csak itt, még is tudom kik azok, akikre raferne egy kis pedagógia!
Addig meg mindenki mondja el szazadjara, hogy megveszi a TLOU 2, CP2077, GhostoT. Hármast mert az olyan szakmai..
;]
Elnézést nagy volt a pofám.
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#229517) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#229513) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én már örülnék valami másnak. Mondjuk egy gta5 méretū Bully játéknak például. Ez a gta már kezd elfáradni (szerintem) ettōl függetlenül venném, de inkább már új IPra ugorhatna a R*.

Life, Uh, Finds A Way

(#229518) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#229517) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én egy új LA Noire-nak is örülnék, momentán nekem az az abszolút kedvenc a R*-tól.

Sic Parvis Magna

(#229519) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#229520) Moby válasza 30z.Samu (#229518) üzenetére


Moby
addikt

Hát ez aligha fog megtörténni bármikor is, amilyen csúfos véget ért a Team Bondi, és a játék története.

(#229521) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Üdv Urak!

A héten csatlakozom a táborhoz egy 500 GB-os Slim PS4-gyel. Anno PC mellett volt Xbox 360-am de nem tudtam rávenni magam a játékra. Most nincs PC-m jó ideje úgyhogy rá leszek utalva.

Gyors egy kérdés: PUBG-nél támogatott a billentyűzet egér?

[ Szerkesztve ]

(#229522) 30z.Samu válasza Moby (#229520) üzenetére


30z.Samu
félisten

A remény hal meg utoljára. :B

Sic Parvis Magna

(#229523) odrif válasza -secret- (#229521) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem is tervben van egy konzol vásárlása.
Üdv!

20 éve a Prohardveren

(#229524) freeknight válasza -secret- (#229521) üzenetére


freeknight
őstag

Szia

Ott nem, a Fortnite, nagyobb br címek közül, ami támogatott natívban.

(#229525) -secret- válasza freeknight (#229524) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, akkor egyelőre skip a multiplayer. Gondolom lesz jó pár játékóra mire megszokom a kontrollert. :)

(#229526) .LnB válasza -secret- (#229525) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szépen játszd végig az exkluzívokat. :)
The Last of Us-szal kezdve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#229527) -secret- válasza .LnB (#229526) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Az jön is a géphez. Akkor az lesz az 1. :K

(#229528) Wesder válasza .LnB (#229526) üzenetére


Wesder
félisten

Utàna el is adhatja, mert addigra itt a PS5.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229529) -secret- válasza Wesder (#229528) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jó áron jön a gép csak azért mertem megvenni. Persze ezért is nem Pro lett.

[ Szerkesztve ]

(#229530) oriic válasza 30z.Samu (#229513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a Redditre feltett karácsonyi "leak". Törölték a posztot, de ott is leírtam, hogy ez inkább egy fanfictionnek tűnik. Persze vagy igaz vagy nem. 50-50%, a gond, hogy semmi bizonyíték nincs arra, hogy valóságos a dolog. Nyilván vannak akik hinni akarnak benne, de nem véletlen, hogy Vice City mellett San Andreas-os "szivárogtatások" is vannak.

Az meg sokat nem jelent, hogy azt mondja magáról, hogy teszter, vagy volt teszter. Én is az vagyok (Q&A, ez kicsit bár más, de ugyanúgy van NDA), mégsem jutna soha eszembe, hogy leakeljek komoly infokat adott játékról, pedig nem egy programot játszottam már hetekkel/hónapokkal bejelentés előtt (Division, Division 2, Ghost Recon topikok lakói emlékezhetnek erre)

Live-Die-Respawn

(#229531) hombre[EU] válasza Wesder (#229528) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Addigra már a PS5 Pro is kijön,ha mindet végig akarja játszani :D

Life, Uh, Finds A Way

(#229532) Wesder válasza hombre[EU] (#229531) üzenetére


Wesder
félisten

8 jàtékra nem elég egy év? Akkor inkàbb neki se kezdjen.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229533) 30z.Samu válasza oriic (#229530) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tudom, hogy pletyka, de ez az első, amiben látnék is rációt. Persze amíg nincs hivatalos infó, addig minden csak pletyka. :K

Sic Parvis Magna

(#229534) Moby válasza 30z.Samu (#229522) üzenetére


Moby
addikt

Tonképp a brand az jó. Kicsit vissza is hozták a VR meg a switch kiadással. Fel lehetne használni. De egyúttal problémás is lenne. Legyünk őszinték, amit a motionscannel műveltek akkoriban űrtehnológia volt, de még most is annak számít. Nem igen láttunk azóta sem ennél komolyabb faceanimokat. De egyúttal ez lett a veszte is. Sokkal kevesebb pénzből, ma sem lehetne nemhogy jobbat, de még olyat sem csinálni. Márpedig mégegyszer aligha engednék, hogy elszaladjon a ló egy ilyen projekttel.
Ez a VR meg switch kiadás is nyilvánvalóan erről szól: ha már ott hever, és elvitt egy valag pénzt annó a cucc, legalább vesznek ki belőle még amit lehet. De kétlem, hogy újra tennének bele bármennyit is.

(#229535) RangerFox válasza Moby (#229534) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Űrtechnológia :DDD

Viccet félretéve tisztában vagyok azzal, hogy egy technológiai mérföldkő a játék ilyen téren. Csak mindig az ilyen vicces arcok jutnak az eszembe belőle.

(#229536) Moby válasza RangerFox (#229535) üzenetére


Moby
addikt

10 évvel ezelőtt vagyunk :) Ma már ez elég komolyan megy valósidőben is, utólagos kézi igazítás nélkül is (Ninja Theory elég nagyot ment vele). Sok cég lett idő közben, akik ezzel már ipari méretekben foglalkoznak, de ehhez sokat tett a team bondi anno. Persze, volt bőven awkward moment a játékban miatta :) De ez ma is van. Még a death strandingben is volt, pedig ott is nagyon rámentek a facial mocapre(vagy az RDR2). Nehéz ma is ez elkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#229537) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

God of War pro :)

Life, Uh, Finds A Way

(#229538) hombre[EU] válasza Wesder (#229532) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nyolc :DDD tessék mūvelōdni ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#229539) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#229537) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igen! :Y Imádtam a játék harcrendszerét. :C

Sic Parvis Magna

(#229540) Wesder válasza hombre[EU] (#229538) üzenetére


Wesder
félisten

Kb 8-at tudok mondani, ami érdemleges a kipróbàlàsra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229541) Neoteric válasza Frod (#229505) üzenetére


Neoteric
addikt

& gyuromoj & vonSux & Ulthanito & hombre[EU]
Koszi a valaszokat.
@gyuromoj ha lesz hely szolok :)

PSN: ne0teric_sAN

(#229542) sp8787 válasza hombre[EU] (#229537) üzenetére


sp8787
addikt

Ha kijon vmi ilyen jellegu jatek akkor Faraaz altalaban par nap mulva feldob egy nohit vagy vmi ilyesmit nem 6000 oran utan. ;]

Mondjuk en meg sem tudom mondani ,hogy ez most jo vagy nem. Egyet nem latok a HP csikot de azt meg vszinu le lehet kapcsolni azert nem latszik.

(#229543) Moby válasza Wesder (#229540) üzenetére


Moby
addikt

Úgy, hogy kimaradt neki a ps3 is? Na ne viccelj. Remaster-remakeből is több van attól...
TLoUR, Uncharted Collection, Heavy Rain, Beyond: TS, SotC, GoW3, Journey, Dragon's Crown Pro, mittudomén, eszembe sem jut az összes...és ez csak a ps3 éra játékai ps4-en.

(#229544) Wesder válasza Moby (#229543) üzenetére


Wesder
félisten

Szériàkat egynek veszem, ami màr nem ex azt nem szàmolom, a nagyan japó és souls jàtékokat sem. Nem kell velem egyetérteni, én ennyit tartok érdemesnek arra hogy esetleg kipróbàljam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229545) ProEvoFan válasza odrif (#229523) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ne várj sokat.Egész évben le fognak kötni csak az ex címek. :K

(#229546) hombre[EU] válasza sp8787 (#229542) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Itt nem a mobok írtása,hanem a koreográfia(a tánc :D ) és a látvány a lényeg. Kamerát is mindig úgy forgatja, mint pl a 360nál, hogy cool legyen :) de a parryk szépek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#229547) Moby válasza Wesder (#229544) üzenetére


Moby
addikt

Jó, hát legyen így, hogy ami keletről érkezik be az országba, az nem ex, amit nem Béla keresztnevű sofőr szállít az sem, stb :D
Leírta, hogy pc-je sincs. Teljesen mindegy neki, hogy pécére időközben kijött a HR meg a Beyond(meg praktikusan nézve a pécés közönség jórészének így is ps4 ex marad, mert epic :) ). A kérdés meg nem az volt, hogy Wesder szabályrendszerében mi ex, és mi nem, vagy mi érdemes kipróbálásra. Meghát nem kevés olyan PS ex van, amiről sokan nem is tudnak, mert vagy nincsenek az agyonhypeolt címek között, vagy messzebbre ne menjen, ott a PSVR is.

(#229548) b. válasza ProEvoFan (#229199) üzenetére


b.
félisten

Volt anno egy Sega dreamcast is ami jóbval erősebb volt mint a PS meg voltak rá exkluzív tartalmak is. Most meg már alig tudja valaki, hogy létezett. Nem pánikolnék a helyetekben, Elég jól tudja a Sony évek óta a receptet.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#229549) felixo válasza S e t h (#229519) üzenetére


felixo
őstag

Ugyanígy voltam én is.
De ha már Kojima ... nekiálltam Metal Gear V-nek. :D

Redmi Note 9

(#229550) Moby válasza Moby (#229543) üzenetére


Moby
addikt

Ratchet&Clank. Megvan a nyolc ps4 előtti játékból is ps4-re :P

/meg persze medievil, stbstb

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.