Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#224110) Mr Chapel válasza hombre[EU] (#224095) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ebben van valami. Nálunk is "falunet" van, 30m-el. Szerencsére ilyen korlátok nincsenek, csak párszor havonta megszakad. Érdekes amit mondasz. Tehát létezik úgy is hogy csak berakom a lemezt és játszom? Már úgy értve hogy nem másolja fel a lemez tartalmát a vinyóra? Azt hittem ez is alap. Maximum akkor a patcheket amiket közben letölt a játékhoz, azok kerülnek a vinyóra? Hát... hogy fut így a játék? Nem akad össze vissza, ahogy az adatokat próbálja a lemezről kiolvasni? Ezek a lemezek idővel tuti karcosak lesznek, akkor meg pláne szenved majd a meghajtó vele. Plusz, ha az 1000 évvel ezelőtti optikai meghajtóimból indulok ki sztem az süvít mint az állat, pláne ha egész játék alatt pörgeti. Azért vettem az állítólag csendesebb 7216b modellt hogy minèl kevesebb zajjal kelljen szenvedni. Na most kezdem érezni milyen keveset tudok a konzolok működéséről. :) Ezt úgy képzeltem hogy mindenképp azzal kezdi hogy a lemez tartalmát feltelepíti, aztán megnézi hogy van e hozzá patch (tuti lesz), azt még letölti hozzá. Aztán a lemez utàna már csak a licenc ellenőrzéshez kell. De ezek szerint lehet csak úgy lemezről is játszani :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.