Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210051) ProEvoFan válasza penge111 (#210048) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet, a franc tudja.Teljesen vége az augusztus 21. éjfélkor lesz.

[ Szerkesztve ]

(#210052) Mike válasza Demizson92 (#210032) üzenetére


Mike
veterán

(#210053) Carlos Padre válasza C490 (#210003) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Meglett, csak harc közben nem lehet, és beleestem egy végtelen ciklusba a bossal. Így viszont újra kellett kezdeni az egész chaptert, mert autosave játék közben persze nincs.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210054) Willhunting válasza penge111 (#210048) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Eddig hetente kerültek be új címek, szóval várható jövő héten is még egy utolsó kör. Szerda éjfélkor váltanak.

(#210050) hitchins: Utalványkód ászf

[ Szerkesztve ]

(#210055) vonSux


vonSux
őstag

Ps4-re van olyan autós játék amiben benne van a Hungaroring?

(#210056) KaitouP válasza vonSux (#210055) üzenetére


KaitouP
veterán

F1 széria.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#210057) Wesder válasza ProEvoFan (#210012) üzenetére


Wesder
félisten

Lego World nem jobb? Az is hasonlò elven működik nem?
Nekem valahogy nem jön be ez a kockapixelhalmaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210058) TXT válasza Moby (#209965) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom!

Esetleg ha valakinek meg van ilyen 25%-os kuponja, amit tovabb adna, en megkoszonnem!

(#210059) tboy93 válasza Wesder (#210057) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig ra lehet kattanni, foleg tarsasaggal. Egyedul nekem is unalmas volt anno. Igazi chilles jatek :))

(#210060) TXT


TXT
őstag

Melyik Battlefront verzioban van benne a VR lehetosege?

(#210061) Nayrobi válasza TXT (#210060) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az első részhez volt ingyen dlc.

(#210062) TXT válasza Nayrobi (#210061) üzenetére


TXT
őstag

Most is az, de miutan letoltottem es telepitene, egyszeruen a PS Store-ra iranyit at, hogy vegyem meg az Ultimate Editiont. Wtf?

Esetleg eleg a sima verzio is hozza, amit ha letoltok az EA Acceess altal, akkor engedni fogja az ingyenes VR missiont? :U

[ Szerkesztve ]

(#210063) Moby válasza TXT (#210062) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem igen.

(#210064) vonSux válasza KaitouP (#210056) üzenetére


vonSux
őstag

Köszi!

(#210065) Xaels


Xaels
félisten

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210066) hitchins válasza Willhunting (#210054) üzenetére


hitchins
őstag

Ugy ertem hol tudom engedelyezni. Vagy megnezni engedelyezve van-e.

(#210067) erahurka válasza Xaels (#210065) üzenetére


erahurka
félisten

Kratos Kills the Marvel Universe? 🤔 Felőlem jöhet 😂

(#210068) saelin


saelin
veterán

Angol account-tal sikerült kipróbálni a Black Desert Online-t... :U A karakter készítő piszok jó, ilyet még nem láttam egy játékban sem! Aztán ahogy kikerültem a játékba jött a hidegzuhany:
- A sokat dicsért harcrendszert nekem sikerült 10 perc alatt megunnom. Lényegében a bal analógot rángatva és a többi gombot nyomkodva lehet előhozni a skilleket, támadásokat és ezeket ha jól összefűzöd kapsz belőle egy jó kis kombót. Nagyon kevés skill van és igazából ahogy elnézem buildek sincsenek. Azt már nem is említem, hogy kb semmi súlyát nem éreztem a támadásaimnak.
- A grafika borzalmas! Textúrák látszódnak ahogy előtted töltődnek be, a felbontás egy vicc és a távolban lévő dolgok is mosottak. Teljesen részlet szegények amíg közelebb nem ér az ember. Ráadásul a játék valami nagyon gusztustalan módon kezeli a fényeket is és mintha lenne az egész játékon egy agresszív kromatikus abberació + bloom effect. A HDR pedig semmit nem segít az egészen.
- Aztán amivel végképp elvesztettek, hogy a gameplay loop egy nagy nulla. A story halál unalmas, a küldetések monotonok (ölj meg 50 farkast, gyűjts 70 steel imp hokit), a karakter ahogy lépi a szinteket kap új skilleket, de erősebb tőlük nem lesz, csak nagyobb teret kap kombók terén. Ahhoz hogy erősebb legyél enchant-olni kell a felszerelésed, amihez kismillió mobot kell leverni, hogy aztán egy szerencsejáték szerű menüben elverd a kigrindolt nyersanyagokat. Igen, ennyi. Van a pve grind és a pvp, de he chillelve akarsz tovább grindolni, akkor ott vannak a life skillek is. A life skillekbe annyira nem mentem még bele, mert időm nincs rá, de kétlem hogy ez menténé meg a játékot nálam.

Kár érte, mert videók alapján nagyon állatnak tűnt! :(((

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210069) Kendek válasza hitchins (#210066) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Account Settings -> Other Settings -> Notification Settings

Nekem engedélyezve van, és kaptam is ezt a bizonyos levelet, csak nem volt az alján ez a 25%-os kupon kód.

<-ƘƘ->

(#210070) psycroptic válasza Kendek (#210069) üzenetére


psycroptic
őstag

Biztos nem akarják, hogy mi is vásároljunk játékot. Részemről oké...:DDD

PSNID: Tomy83PS

(#210071) hitchins válasza Kendek (#210069) üzenetére


hitchins
őstag

Koszi

(#210072) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ha akadna még egy fölösleges 25%-os kódja valakinek?
Nekem nem akar a Sony küldeni pedig szokásom a digitális vásárlás...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#210073) ProEvoFan válasza Wesder (#210057) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lego Worlds az nem Minecraft.
Nem úgy építesz, építhetsz benne, mint a Minecraftban.
Inkább Minecraft lite.De nem rossz játék az sem

(#210074) Wesder válasza ProEvoFan (#210073) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudtam, azért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210075) ldave válasza saelin (#210068) üzenetére


ldave
félisten

Nagyjából erre jutottam én is, egy órát játszottam, ennyi elég volt belőle.

A Slime draws near! Command?

(#210076) Wesder


Wesder
félisten

Crash Team Racing Nitro Fueled-be bekerült a mikrotranzakciò.

2500¢ 2.49$
5000¢+250¢ 4.99$
10000¢+1000¢ 9.99$

(¢=Wumpa Coins)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210077) F-ECT$ válasza Wesder (#210076) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem játszottam még a játékkal: ez az ingame pénz "kell" valamire az előrehaladáshoz, vagy csak kozmetika?

Dive ever, work never.

(#210078) ViharVadász válasza F-ECT$ (#210077) üzenetére


ViharVadász
őstag

Csak kozmetika. Új autók, karakterek illetve azokhoz skinek, matricák vannak csak. De ha sokat játszol pénzt se kell költened rájuk. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#210079) Wesder válasza ViharVadász (#210078) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt ja, viszont elég dràgàk a skinek.
Hétvégente lehet jòl farmolni, de még úgy is sok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210080) Sirandrish válasza Wesder (#210076) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen...
Mondjuk ha csak kozmetika akkor nem gáz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210081) DaFunk1511 válasza #92557568 (#210023) üzenetére


DaFunk1511
tag

Köszönöm. 🙂
Mi a pontos neve? 🤔

(#210082) Wesder válasza Sirandrish (#210080) üzenetére


Wesder
félisten

Kozmetika.
Autò 4200¢
Festék 750¢
Kerék 2500¢
Matrica 500¢
Új karakter 1500¢
Karakter skin 2500¢

Szaràsig van a jàték ezekkel úgyogy eléggé grindolòs, vagy mostmàr zsebbe nyúlòs, ha időt akarsz megtakarítani.

Egy verseny meg 20-80¢ között ad. (ha első vagy)
Màsodik hely màr csak 90%-ot kap.
A harmadik 80%-ot.
A 4.-8. helyig meg az hiszem 70%.

Naponta van 30 percet amikor online 5x-ös szorzò van. Hétvégente 10x-es. (Péntek, Szombat, Vasàrnap)
Haverral egymàs ellen toljuk hétvégén. Felvàltva nyerünk és így farmolunk. Kijön kb 5-6000¢ a 30 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210083) Sirandrish válasza Wesder (#210082) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem sz*r :Y
MAjd 5 dollár egy kocsi, vagy 2 skin..
Ha meg nem akarsz költeni, akkor kell mondjuk 70win egy kocsihoz?

Lehet benne időzni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210084) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.

A PS4 támogatja az USB-s hangkártyákat?

(#210085) kerobi


kerobi
senior tag

SZiasztok SSD-t tennék a gépbe, elolvastam a leirást, de nem tudom az ujra feltelepült játékoknak megmarad a mentett állásuk? A felhőben tárolja a mentéseket? Vagy esetleg tudom klónozni a két meghajtót? Köszi a választ előre is.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#210086) kerobi válasza LeventeV (#210084) üzenetére


kerobi
senior tag

pl ez igen :)
Én egy 192 khz-es dac-ot vettem hozzá. optikai kimenetre rádug, usb-ről kapja a tápot és köszöni jól van.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#210087) Sirandrish válasza kerobi (#210085) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha van plusod akkor fel tudod tölteni a felhőbe őket, egyébként a HDD_n tárolódnak, és mivelé azt szeretnéd SSD-re cserélni, így a mentések nem lesznek meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210088) Sirandrish válasza LeventeV (#210084) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, és megnyugtatásúl közlöm hogy a leggagyibbat is. Persze ne azt vedd, de én kipróbáltam pár éve, és működött egy 1000 forintos csodával is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210089) Xaels válasza kerobi (#210085) üzenetére


Xaels
félisten

Pendrive-ra tudod másolni a mentéseket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210090) ViharVadász válasza Sirandrish (#210083) üzenetére


ViharVadász
őstag

Én tegnap volt, hogy 8 játékosból 7.-ik lettem, és simán kaptam így is 480 Wumpa Coin-t. :D Picit igaz lassú így gyűjteni a pénzt, de mivel a játék nagyon nagy élmény Online, így simán szerintem össze lehet gyűjteni ennyi összeget gyorsan.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#210091) Sirandrish válasza ViharVadász (#210090) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fentebb weskere kolléga 20-80-ról beszélt versenyenként :)
A 480 az már nem rossz azért..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210092) #20411392 válasza Sirandrish (#210091) üzenetére


#20411392
törölt tag

"Hétvégente 10x-es. (Péntek, Szombat, Vasàrnap)" :B

[ Szerkesztve ]

(#210093) Sirandrish válasza #20411392 (#210092) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaz..én kérek elnézést. :B

Nah hát akkor hétvégi tarifával már egészen baráti :)
Offline is ennyit lehet kapni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210094) ViharVadász válasza Sirandrish (#210093) üzenetére


ViharVadász
őstag

Offline nem szokott, legalábbis nekem. Ott maximum talán a 85 Coin volt amit kaptam versenyenként.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#210095) Sirandrish válasza ViharVadász (#210094) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem sose támogatnak :D
Én nem szeretek ilyen játékokban multizni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210096) Moby


Moby
addikt

Ez a Blood&Truth rohadtjó :) A The London Heist után nem csalódtam a London Studio-ban.

(#210097) ViharVadász válasza Sirandrish (#210095) üzenetére


ViharVadász
őstag

Pedig szerintem ebben a játékban az Online a legnagyobb móka.:) Igaz ráfér még jópár Update a játékra ami a szervereket illeti. De amióta megvan a játék, minden nap játszok vele munka után, azelőtt jó sokáig csak pihent a gép.:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#210098) erahurka


erahurka
félisten

PS3-on meg lehetett találni a mentéseket, és ott írt extra infókat a gép. Itt nincs ilyen lehetőség?

Valami módszert tudtok, hogy nagyjából követni tudjam mennyi van még a Days Gone-ból?

Néztem egy hordás videót amúgy, ezek elég nehezek lesznek, jól látom? :Y

(#210099) Kendek válasza erahurka (#210098) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most is meg lehet találni a mentéseket a Beállítások -> Tárolás -> Rendszertárhely -> Mentett adatok alatt, és most is van olyan aminél ír extra infókat, pl. az előrehaladás százalékát is. De nem mindegyik mentés ilyen, sőt, jellemzően nem ilyenek.

<-ƘƘ->

(#210100) Sirandrish válasza ViharVadász (#210097) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hamar felb*szom magam online :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.