Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210351) Mike válasza #10186752 (#210301) üzenetére


Mike
veterán

hagy döntse el mindenki milyen nyelven játszik!
ugyanakkor tényleg nincs kiírva, nincs korrekten kezelve ez az egész a sony részéről

(#210352) Mike válasza #92557568 (#210312) üzenetére


Mike
veterán

slaggal :D

(#210353) Mike válasza BoneDragon (#210335) üzenetére


Mike
veterán

khm... van ami mással nem jön le ;)

(#210354) tboy93 válasza Big_Boss (#210348) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi, de már beváltotta előttem valaki :(((

Legközelebb azért annyit idebökhet az illető, hogy "köszi felhasználtam". Ne a fizetésnél pattanjak már vissza :U

[ Szerkesztve ]

(#210355) Big_Boss válasza tboy93 (#210354) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Ez tuti? Én fel tudom használni most is:
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#210356) tboy93 válasza Big_Boss (#210355) üzenetére


tboy93
nagyúr

Milyen accountod van? Nekem a magyar acc-ra aszongya hogy mar fel lett hasznalva.

(#210357) Moby válasza tboy93 (#210356) üzenetére


Moby
addikt

Mert már elsütöttél egy ilyen 25%-os kupont rá. Egy accountra egyszer lehet elsütni 25%-os kupont.

[ Szerkesztve ]

(#210358) sting2 válasza #92557568 (#210328) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem sem ördögtől való ez a megoldás.
Nálam 14 éve az "vált be" a lapos kijelzőkre, hogy az áramtalanított tévén portalanítom a felületet, ezután- csak erre használt és minden alkalom után kimosott, puha pamut anyagot egyenletesen megfújok Clin-el (csak ezzel mert minden más csíkoz) és keresztben is és hosszában is precízen végig simítom vele.

Vigyázok arra, hogy ne folyjon meg, ne eresszen levet a rongyom, törlés után szinte azonnal megszárad.
Nagyjából fél évente! megyek ilyen minőségben rá, egyébként 2 - 3 hetente mikrószálassal simán csak portalanítom, mivel a bevonat kifejezetten ezt preferálja.

Bár 3 évente cserélem általában a készülékeimet, Soha, semmilyen szögben és fényviszonyok között nem láttam ebből adódó karcokat, még több év után sem, kivétel ha "lakkos" a készülék bevonata, mert azok a "ráleheléstől" is karcolódnak sajnos.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#210359) Big_Boss válasza tboy93 (#210356) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Magyar acc.
Az lesz a bibi amit Moby ír.

(#210360) Kendek válasza Big_Boss (#210359) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam is azt írja, hogy már fel lett használva, pedig én még nem váltottam be ilyen 25%-osat...

<-ƘƘ->

(#210361) tboy93 válasza Moby (#210357) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem valtottam meg be ilyen kupont :N

(#210362) Tatyla


Tatyla
őstag

Nekem US accomra kéne egy kupon :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#210363) Gebriel válasza S e t h (#210315) üzenetére


Gebriel
veterán

Minden kedden karbantartás van.

(#210364) Big_Boss válasza Kendek (#210360) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Akkor sorry srácok, nem tudom mi lehet a hiba. :F

(#210365) Woodslave válasza Big_Boss (#210364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lehet más billentyűzetük van ahol a h és k között nem a j van :P

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#210366) .LnB válasza Woodslave (#210365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210367) Big_Boss válasza Woodslave (#210365) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Vazz... ;]

(#210368) Steve1207 válasza Woodslave (#210365) üzenetére


Steve1207
veterán

Én még az elipszilonost se vetettem el, mint lehetőség! ;]

.

(#210369) Kendek válasza Woodslave (#210365) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

?

[kép]

Ezt linkelte, nincs mit eltéveszteni...

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#210370) .LnB válasza Kendek (#210369) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hát te nem hiába vagy topikgazda. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210371) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Ha valakinél akad még kaphatnék én is egy kódot?

(#210372) Dreimus


Dreimus
senior tag

Egyszeru a valasz, 1 kod 1 hasznalat. Igy valaki aki nem szolt az elhasznalta igy ez masnak nem lesz jo.

(#210373) Big_Boss válasza Kendek (#210369) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Valakinek mégis sikerült bevaltani.
[kép]

(#210374) erahurka válasza Mr Bond 007 (#210371) üzenetére


erahurka
félisten

+1, nekem is jöhet ha van valakinek fölösleges kódja.

(#210373) BigBoss91: Megszokott dolog hogy sok bunkó paraszt lézeng fórumokon meg más helyeken, és egy büdös szó nélkül beváltják a kódokat. Discordon is rendszeres hogy beír valaki 100 kódot, mind elviszik, és senki se köszöni meg.

[ Szerkesztve ]

(#210375) Tyler Durden válasza erahurka (#210374) üzenetére

Szerintem ezért célszerűbb, ha az első ráírónak adja oda az illető, így általában tuttira a topiklakóknál marad és nem cápázza le vmi sose járt itt emberke..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#210376) Big_Boss válasza Tyler Durden (#210375) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Jogos, legközelebb így lesz.

(#210377) Zsinder válasza Big_Boss (#210373) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Nem lehet, hogy Te váltottad be azzal mikor megnézted jó e? Második képen "Discount code applied" felirat van. Lehet attól függetlenül ellőtted a kódot, hogy végül nem vettél semmit.

(#210378) hombre[EU] válasza Zsinder (#210377) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem,mert már neki sem fogadja el. Én is elōször csak 1 játékot raktam be,ráírtam a kupont,majd meggondoltam magam,töröltem és a következō kosárnál is elfogadta. Szóval csak vásárlás után érvénytelen

Life, Uh, Finds A Way

(#210379) Mrdevil válasza Tatyla (#210362) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem van egy lejárt glamour kuponom Tibikém, ha esetleg érdekel. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#210380) wierra válasza Mrdevil (#210379) üzenetére


wierra
senior tag

Tudnék adni cserébe német márkát, ha érdekel... :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#210381) Moby válasza tboy93 (#210361) üzenetére


Moby
addikt

Akkor valaki már elhasználta.

(#210382) S e t h válasza Gebriel (#210363) üzenetére


S e t h
nagyúr

Thank you Boss!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#210383) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!
A PS4 pár s-os elsötétedésével kapcsolatban lenne egy érdekes esetem/kérdésem. Decemberben lesz 3 éves a Pro-m és a kezdetektől fogva ez volt a setup: PS4 - Denon AVR - Samsung KS7000, mindenhol HDMI kapcsolat az eszközök között. TV játék módban, HDR, kezdetekben beállítottam ahogy kellett, azóta nem babráltam a beállításokkal. A PS4 és az erősítő között a gyári PS HDMI kábel van, a TV felé pedig egy QED Profile (1 vagy 1,5m) kábel van, tehát nem a legolcsóbb Tescos kábel.
A jelenséget csak itt a fórumon olvastam még 1-2 éve és örültem hogy nálam ez sosem jelentkezett, még valaki írta is, hogy ha AVR erősítőn keresztül küldi a képet a TV felé, akkor ezt a problémát el lehet felejteni. Ez nálam is így működik (nyilván nem a probléma elkerülése miatt van AVR-em, hanem a hangzás miatt). Szóval lényeg, hogy kb. 3-4 hónapja tapasztaltam először, és néha néha előfordul (szinte minden alkalommal ha bekapcsolom, általában csak játék közben, menüben szinte sosem - ha jól emlékszem). A dolog furcsasága, hogy ez eddig sosem jött elő, semmi nem változott a rendszeren, de most mégis elkezdte.
Ami változott, hogy az elmúlt 6-10 hónapban sokkal ritkábban megy a gép mint előtte, van hogy 1-2 hétig be sincs kapcsolva. Valamint a gép még sosem volt szétszedve, újrapasztázva.
Valakinek esetleg ötlete, hogy ez mi a túró lehet? Öregszik a cucc? :F ...tudok a dologgal együtt élni, csak nagyon furcsa, hogy most kezdte el a meghülyülést :U

(#210384) Mike válasza Dreimus (#210372) üzenetére


Mike
veterán

Ez milyen kód?

(#210385) RangerFox válasza Mike (#210384) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

-25% a most futó summer sales játékok végösszegéből.

(#210386) Mike válasza RangerFox (#210385) üzenetére


Mike
veterán

Oh, és ilyet hogy lehet kapni? Küldték emailben? Vagy aki vip?

(#210387) Gebriel válasza S e t h (#210382) üzenetére


Gebriel
veterán

Nm
De ha karbantartás van az csak a FOB-ra és a MG Online érinti én úgy tudom. A single attól még megy.

[ Szerkesztve ]

(#210388) gamegod


gamegod
senior tag

fölös summer sale-es kódot elfogadok én is ;]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#210389) markknight válasza Mike (#210386) üzenetére


markknight
veterán

Sehogy. Random küldtek pár embernek.

(#210390) Neoteric válasza markknight (#210389) üzenetére


Neoteric
addikt

Működik usa storeon is, vagy csak magyaron?
Ha működik, akkor engem is megszánhat valaki. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#210391) markknight válasza Neoteric (#210390) üzenetére


markknight
veterán

Én nem tudom minden store-ba kapott pár illető :D ÉN NEM :D Pedig rohadt sokat elvertem már ott, lehet pont ezért.

(#210392) Kendek válasza gjanner (#210383) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az elsötétedést az okozhatja, hogy megszakad/sérül a HDMI digitális jelfolyama, valószínűleg külső elektromágneses zavarástól. Ha nem elég jó az árnyékolás, alapból gyenge a jel vagy esetleg a tápáram nem jó minőségű, akkor fordulhat elő. Pl. nálam volt olyan eszköz egy bizonyos HDMI kábellel aminél el-elment a kép a hangrendszer ki-bekapcsolgatásakor.

<-ƘƘ->

(#210393) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,

Felmerült bennem, hogy tudnám a PS-t TV-re és Monitorra kötni úgy, hogy tudjam váltogatni kábel dugdosás nélkül.
Monitor csatlakozói: HDMI és DP
TV csatlakozói: HDMI

Van bármiféle elosztó amivel ezt meg tudnám oldani input lag növelése nélkül? Előre is köszi!

(#210394) rumkola válasza kicsako (#210393) üzenetére


rumkola
veterán

(#210395) sting2 válasza gjanner (#210383) üzenetére


sting2
addikt

Sajnos a megnövekedett felbontás, a méretes és " gecilassú" kijelzők korában manapság az egyik mumus, a Hdmi Handshake probléma lett.
Sok esetben tud, egy egyszerű - a készülékek menüjében található csúszka , nem helyesen állítva, anomáliát okozni.
Nálam ha AVR van, akkor minden esetben Auto beállításokon fut a PS4, illetve a TV képbeállításai is.
Az erősítő pedig "átenged" státuszban van belőve!
Azonos márkájú, azonos hosszúságú, azonos típusú, - HDMi kábelekkel van a lánc összekötve, lehetőleg Ultra High Speed- ha már biztosra akarsz menni.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#210396) Kendek válasza rumkola (#210394) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Annyi, hogy ezzel nincs HDCP és csak Full HD felbontásig jó. Plusz nem tudom, hogy az így elosztott HDMI mennyire generálja az épp szóban forgó pillanatnyi elsötétedéses jelenséget.

<-ƘƘ->

(#210397) saelin válasza Retekcloud (#210302) üzenetére


saelin
veterán

A Wargroove nemrég jelent meg. Stílusban ez áll a legközelebb a Fire Emblem-hez.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210398) saelin válasza #92557568 (#210328) üzenetére


saelin
veterán

Inkább térj át a mikroszállas törlőkendőre. Meglehelgeted a kijelzőn a foltot és pár törléssel már el is tűnt. Soha életemben nem használtam semmilyen szert kijelző tisztításra.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210399) Mike válasza saelin (#210398) üzenetére


Mike
veterán

írják is nem egy helyen, hogy nedves mikrószálas törlőkendőt használj

(#210400) hhenry válasza Sirandrish (#210288) üzenetére


hhenry
őstag

Ez hol is van?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.