Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209151) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gondolkozom a Uncharted The Nathan Drake Collection vásárlásán, de amilyen szerencsés vagyok, idén tuti benne lesz ps+ban és akkor megbasz az ideg...
Persze ezzel a gondolkodással tudom hogy baj van...de akkor is...ejjjjjj...

[ Szerkesztve ]

(#209152) KaitouP válasza Kendek (#209136) üzenetére


KaitouP
veterán

Így már értem, hogy mit akarsz mondani. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#209153) Wesder válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor majd veszek +-t annyit megér majd.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209154) RangerFox válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem tudom. Kettő kiváló és egy okés játékért pár ezer forintot nem sajnálnék kiadni, főleg, ha érdekelnek is azok a játékok...

(#209155) Deck válasza RangerFox (#209154) üzenetére


Deck
titán

+1

Sosem kell arra számolni, hogy lesz valami a +ba
Black Flag-re is 5 éve várnak..De majd jövő hónapba ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209157) alratar válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


alratar
addikt

Áhh nem hiszem, hogy valaha is beleraknák ps+-ba a játékot.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#209159) Mike válasza ProEvoFan (#209137) üzenetére


Mike
veterán

van ps4 natív billentyűzet + egér támogatás
más kérdés hogy a programok többsége nem használja
de a lehetőség meg van rá

(#209161) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#209145) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Persze szūrhetik. Ha rádugod a M+K a konzolra akkor összedobnak a PC-vel (mivel nem lesz akkora bázis konzolon,ez csak egy hangos kisebbség) ahol ugyanakkora hátrányban leszel :D

Life, Uh, Finds A Way

(#209162) Wesder válasza hombre[EU] (#209161) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn aki úgy akar jàtszani tudja mivel jàr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209163) hombre[EU] válasza Wesder (#209162) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem biztos :) nem látszik, szerintem csöbörbōl vödörbe.
Míg konzolon kontrollerrel egyenlōek a feltételek (már ez sem teljesen igaz, kis-nagy gépek) és rajtad múlik a dolog addig a másik esetben a technika a szūk keresztmetszet.

Life, Uh, Finds A Way

(#209164) Polllen válasza hombre[EU] (#209163) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezzel a gen-nel ez megszűnt. 10k-tól kapható a nem hivatalos egér+bill átalakító konzolhoz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#209165) Synthwave válasza Deck (#209146) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább felvezetés.

Az agyhúgykőhöz. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209166) Carlos Padre válasza Wesder (#209148) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Minek tiltani? Bill+egér az is.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209167) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Pár hete vásároltam egy gépet, szóval még elég kezdő vagyok konzolon. A detroit become human már végig játszottam, most kezdtem el a GOW ot 2 es nehézségi szinten. Még elég új nekem ez az irányítás így elég sokszor meghalok :D De azért haladok. Több kérdésem is lenne:
A játék elején ahol az első ilyen teleportáló szellem szörny megjelenik, találtam lent egy ládát, de egy 3 as szintű lila életerő sávval rendelkező lény őrzi, ha védekezek akkor is egy ütéssel megöl, vissza lehet majd térni később ha van elég erőm, vagy valahogy meg kéne oldani? Szeretek úgy játszani hogy minden kis zugot felfedezek, és mindent össze szedek ami hasznos lenne a játék további részén. Ezzel kapcsolatos, hogy látok olyan ládákat amikhez jelenleg nem tudok feljutni, nem találok utat, ezekhez vissza lehet majd később térni?
A fentiek tudatában érdemes folytatásnak a Red Dead 2 választanom majd? És ha igen akkor érdemes lenne innen megvásárolni? Innen Nem tudom hogy máshol is adnak hozzá 2 DLC-t és térkép? Vagy ezt csak ők adják?

(#209168) Wesder válasza Carlos Padre (#209166) üzenetére


Wesder
félisten

Mert controllerként érzékeli a rendszer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209169) Xaels válasza Derron (#209167) üzenetére


Xaels
félisten

Az a lény még túl erős hozzád, elvileg le tudod nyomni de ahhoz nagyon precíznek kell lenned. Később vissza lehet menni mindenhova majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#209170) erahurka válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


erahurka
félisten

Vedd meg és játszd végig őket. Kész, akkor már tök mindegy megkapod-e ingyen mert már lenyomtad őket.

(#209171) seniman válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


seniman
addikt

3200-ért vettem decemberben az alzában.Plus helyett inkább ilyesmikre költök,az olyan mint a kutya vacsorája.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#209172) hombre[EU] válasza Derron (#209167) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A vége felé kinyílik a gyorsutazás és,mint egy openworld-öt ezt is bejárhatod újra.
A RedDeadet nagyon könnyū játszani sōt még "aimbot" is van a beállításokban. A térképes verzió van nekem is, szeretem az ilyesmit, a dlc csak ló vagy skin (már nem emlékszem)

Life, Uh, Finds A Way

(#209173) mettek válasza Wesder (#209148) üzenetére


mettek
addikt

Itt sokkal nagyobb gond lesz a cheat kérdés. Pc-n orrba szájba megy sztem. Vannak meccsek ahol megmozdulni nem tidok pesig nem tartom magam egy szar játékosnak egérrel.

Most vagy nolife robot módjára céloznak egyesek vagy cheatelnek. És ez megöli majd a multit megint.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#209174) Wesder válasza mettek (#209173) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor jàtszol controllerrel és nincs PC-s csalò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209175) ProEvoFan válasza seniman (#209171) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Semmi problémám a ps+al.Néha olyan játékokat tesznek bele, ami megvan.Bosszankodok rajta egy kicsit, azt eszembe jut, hogy bőven visszahozza a pénzt.
13500 forint volt az egy éves ps+. Detroit, Sniper Elite 4 és az a pár kedvezmény amit storeban kaptam, már megtérült az ára, pedig csak a nyolcadik hónapnál járunk.
Uncharted sorozat ex cím.Ezért gondolom, hogy hamarosan benne lesz ps+ban.Több ex cím járt már így.

[ Szerkesztve ]

(#209176) _drk válasza ProEvoFan (#209175) üzenetére


_drk
őstag

Nekem a hiánypótló játékok miatt tetszik. Olyan játékok vannak benne sok esetben amit úgyse vennék meg.
A múltkori Overcooked kíváló példa. Biztos nem adtam volna érte pénzt. Pedig rohadt jó kis "kanapés" játék.
1 óra után már rendesen stratégiát dolgoztok ki, megosztva ki mit csináljon, de a végére akkor is jön az üvöltözés hogy elfogyott a tányér!

(#209177) Wesder válasza _drk (#209176) üzenetére


Wesder
félisten

Meg a "Vàgd màr gyorsabban azt a paradicsomot!"

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209178) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Wreckfest
Csak beindul az a marketing.Kb három hét a megjelenésig.

(#209179) TXT


TXT
őstag

Honnan ismerheto fel egy VR szettrol, hogy melyik verzio (V1, V2)? Illetve hasznaltan erdemes ilyet megvenni es ha igen, mire erdemes figyelni, mit erdemes megvizsgalni, atnezni rajta, hogy tuti biztos rendben van e? Nincs meg tapasztalatom VR-ral, ezert is kerdezem. :R

[ Szerkesztve ]

(#209180) KaitouP válasza TXT (#209179) üzenetére


KaitouP
veterán

[link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#209181) S e t h válasza ProEvoFan (#209151) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is ezért nem veszek játékot a gyereknek, hátha megkapja majd ajándékba mástól.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209182) TXT válasza KaitouP (#209180) üzenetére


TXT
őstag

Koszi
De a hasznalt vasarlassal kapcsolatosan is volna tanacs, javaslat, tapasztalat? :U

(#209183) KaitouP válasza TXT (#209182) üzenetére


KaitouP
veterán

PSVR CUH-ZVR1 és PSVR CUH-ZVR2 a két szérianév, erre kérdezz rá.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#209184) raziel01


raziel01
veterán

Red Dead Redemption 2 napi hülyeség

Eskü olyan érzésem van hogy valami jött ment csapat játékával játszok. Tele van millió ilyen marhasággal ami nagyban rombolja a játékélményt. Főleg, hogy a nagy része lovaglásból állna. Tök jó, hogy ilyen idiótán oldották meg.

(#209185) TXT válasza KaitouP (#209183) üzenetére


TXT
őstag

Megertettem az elsobol is ;)
Az volna harmadjara is a kerdesem, hogy erdemes e ilyet hasznaltan megvenni es ha ha igen, mire kell ugyelni, mit kell megnezni rajta/benne, hogy elkerulheto legyen a problema vele?

(#209186) KaitouP válasza TXT (#209185) üzenetére


KaitouP
veterán

Miért ne lenne érdemes? Ha a használója becsületesen vigyázott rá, akkor természetesen érdemes, függően nyilván attól, hogy mennyiért adná, és van - e garancia még.
Legfőképp nyilván a lencsék állapotát, kábelek épségét, összes tartozék meglétét, tehát olyantól vedd meg, akinél szabadon kipróbálhatod a cuccot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#209187) Wesder válasza raziel01 (#209184) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem a problémàdat, én csak akkor buktam fel a lòval ha akartam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209188) erahurka válasza Wesder (#209187) üzenetére


erahurka
félisten

Azért simán bele lehetett vezetni fába vagy kőbe, elég zavaró volt. Mikor pl. egy küldetésben a fák közt kellett menekülni...

(#209189) raziel01 válasza Wesder (#209187) üzenetére


raziel01
veterán

Én meg lépten nyomon leesek.
Witcher 3-ban élvezetes volt a lovaglás. Itt nem az. Persze végigfogom játszani meg tök szép az egész de pont a Rockstartól többet várna az ember.

(#209190) Wesder válasza erahurka (#209188) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, bele lehetett vezetni, nem magàtòl ment a fàba a lò.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209191) Synthwave válasza Wesder (#209190) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Dat virágynyelvű "l2p".

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209192) saelin válasza Wesder (#209190) üzenetére


saelin
veterán

Én úgy emlékszem, hogy a ló magától kitért az akadályok elől, ha csak a vágta gombot nyomta az ember.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#209193) Mike válasza raziel01 (#209184) üzenetére


Mike
veterán

beviszed a lovat a sűrűjébe, a sziklák közé, lejtőre, nem léptetve
azért megnézem ahogy valódi lóval így közlekedsz bukás nélkül
ez nem arcade játék ahol visszafordítod a felborult autót
egy lovam nem halt meg a story alatt miattam, csak ésszel kell lovagolni
és igen, ha belevezeted, nekimegy, oké ez szar
valódi ló nem csinál ilyet
ott halt volna meg a szakadékban

[ Szerkesztve ]

(#209194) Mike válasza erahurka (#209188) üzenetére


Mike
veterán

amikor hátrafelé lövöldözöl, szépen megy az úton, ösvényen, max a kerítésen akad fent

(#209195) Mike válasza Carlos Padre (#209166) üzenetére


Mike
veterán

tudhatnád hogy itt nem szeretik
csak a sátán szolgái használják

(#209196) erahurka válasza Wesder (#209190) üzenetére


erahurka
félisten

De nem direkt mentem neki soha. Én nem is nagyon vittem fák közé, de volt hogy a küldetés megkövetelte, ráadásul vágtában. Olyankor mi van?

Ezt az első update-tel módosítani kellett volna szerintem. Ahogy egy rendes gyorsutazást is bele kellett volna tenni. Se a Rockstar olyan mint az Apple és azt mondja mindenre hogy nem hiba hanem feature...

(#209197) Wlac válasza raziel01 (#209184) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez nem a Skyrim. A valódi ló sem tudná megcsinálni, bármit is akartál itt.

“The wha-"

(#209198) .LnB válasza erahurka (#209196) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A jobb lovak kikerülik a fákat, akadályokat automatikusan. Persze, ha direkt neki vezeted valaminek, akkor nekimegy, de ha ráhagyod a dolgot akkor megy szépen a fák között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209199) RangerFox válasza Wesder (#209187) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én is 60 óra alatt 10-nél kevesebbszer estem le a lóról, többségében kerítés vagy kivágott farönk miatt.

(#209200) Deck


Deck
titán

Witcher 3 DLC-k: Partra vetődtem és van egy varázsló akit legyőzni opcionális de még megsebezni se tudom.. Fontos legyőzni? :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.