Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209801) gyuromoj


gyuromoj
veterán

AC Origins minden mellékküldetéssel 59 óra lett.
SP behúzva tegnap, így már neki lehet látni is szépen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#209802) hombre[EU] válasza Wesder (#209799) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a legtöbbnek a default depth of field&motion blur kombinációja ami szúrja a szemét. Nem tudom,hogy megjelenés óta patchelték-e (kikapcsolható)?
Engem valahogy nem zavar se a valóságban,se a videójátékokban :)

Life, Uh, Finds A Way

(#209803) Deck válasza hombre[EU] (#209802) üzenetére


Deck
titán

Volt downgrade.. :(
A motion blur meg a többi mind undorító :/

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209804) Wesder válasza Deck (#209803) üzenetére


Wesder
félisten

Miért volt PS-en downgrade?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209805) Deck válasza Wesder (#209804) üzenetére


Deck
titán

Volt. Volt erről sok cikk és összehasonlító videó is.

PS5

(#209806) hombre[EU] válasza Deck (#209803) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A lemezest nem tudják downgradelni :D

Life, Uh, Finds A Way

(#209807) Wesder válasza Deck (#209805) üzenetére


Wesder
félisten

Erről lemaradtam, de engem a miértje érdekelt volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209808) erahurka


erahurka
félisten

Days Gone: reggel csináltam meg azt a küldetést, amikor át kellett menni középen a bal területre valami repülőből felszedni egészségügyi cuccot, és jött az a benga fertőzött. Most Nero checkpointokat kell csinálni. Hány óra van még a játékból kb.?

(#209809) Carlos Padre válasza erahurka (#209808) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Rengeteg. Unod, vagy miért kérdezed?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209810) sting2 válasza ProEvoFan (#209776) üzenetére


sting2
addikt

Azóta kerülgetem amióta megjelent.
A szépsége miatt érzem, hogy egyszer behódolok neki..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#209811) erahurka válasza Carlos Padre (#209809) üzenetére


erahurka
félisten

Nem unom, de szeretném már befejezni 😂

Azt hittem a felénél már járok kb. :(

[ Szerkesztve ]

(#209812) ImACeltic válasza erahurka (#209811) üzenetére


ImACeltic
őstag

K*baszott hosszú játék. Amikor azt hinnéd, hogy közeleg a vége, kb a felénél sem vagy.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#209813) Wesder válasza erahurka (#209811) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem unod, akkor miért akarod màr befejezni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209814) erahurka válasza Wesder (#209813) üzenetére


erahurka
félisten

Mert ezer más játék van még rajta kívül ami érdekel.

(#209815) Wesder válasza erahurka (#209814) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor szüneteltesd. Ennyire egyszerű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209816) consono válasza Wesder (#209815) üzenetére


consono
nagyúr

Én általában a szüneteltetett játékokat nem veszem már többet elő... Elfelejtem az irányítást, kiesek a sztoriból, elölről elkezdeni meg sajnálom az időt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#209817) .LnB válasza erahurka (#209811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon messze vagy te még a felétől. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209818) Wesder válasza consono (#209816) üzenetére


Wesder
félisten

Biciklizni is gondolom elfelejtesz, ha 1-2 hétig nem hasznàlod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209819) .LnB válasza Wesder (#209815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem jó. Rombolja az élményt. Én se hagyok félbe jatekot sose.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209820) Wesder válasza .LnB (#209819) üzenetére


Wesder
félisten

Ha sietteted, mert màssal is akarsz jàtszani az jobb? Kb ugyanolyan "kàros".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209821) RangerFox válasza oriic (#209798) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Tuti vele fogom először végigjátszani a játékot :D

(#209822) consono válasza Wesder (#209818) üzenetére


consono
nagyúr

A biciklizésnél az izommemóriában van a tudás :) Pár óra játék kevés nálam ehhez...

"In God we trust. All others must bring data"

(#209823) erahurka válasza .LnB (#209817) üzenetére


erahurka
félisten

Hát az ilyen táboroknak meg fertőzött zónáknak kb. a felénél járok. Legalább ezekből nincs már olyan sok akkor. A többi meg sztori gondolom, az pöröghet ezerrel.

(#209824) Moby válasza erahurka (#209823) üzenetére


Moby
addikt

Dehogy jársz a felénél... :DDD

(#209825) erahurka válasza Moby (#209824) üzenetére


erahurka
félisten

De ilyen 50% körül írja őket. Nem a játék felére gondolok hanem a rosszarc táborokra és az infected zónákra.

(#209826) .LnB válasza erahurka (#209823) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A játék elején vagy. :D 40-50 óra a végigjátszás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209827) Woodslave válasza Wesder (#209820) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Én végigvittem a fő sztorit. Aztán otthagytam a ds2 miatt. Mikor gondoltam jatszok még brutál xar volt egyáltalán nem éreztem rá az irányításra gyorsan megneztem amit még akartam addig pl fast travelt soha nem használtam és hagytam is a francba..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#209828) .LnB válasza bagyulajuve (#209684) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kis Madden 20 infó megint.

Lejátszottam Pro (mert Veteran nehézség nincs is, nem tudom mit néztem) szinten egy Eagles - Pats SB dontőt. 20-17-re nyertem. Jó szoros meccs volt. Utolsó masodperces FG-vel nyertem. Viszont itt már előjönnek érdekességek. Például Pass play-nél. Látom, hogy üresen van az elkapóm, dobom neki a labdát. Pontos, melkasra menne. Aztán hirtelen kb 7-8m távolról oda "teleportál" a Safety és leüti előle a labdát. Ráadásul még vissza is játssza a játék lassításban, ahogy a föld fölött siklik a védő 3x-os sebességel, és ott terem.. Baromi gáz szerintem. Van olyan, hogy a játékos belesétál egy másik jatékos testébe.
Meg volt egy olyan play egy Bears elleni meccsen, hogy a gép támad, screen passz balra. A futó elkapja a labdát nagy üres terület előtte. A két védő távol állt a first down vonalon. Elkezd futni az RB, a két védő meg csak nézi, földbe gyökeredzett lábakkal. Egyszerűen nem értem az ilyeneket..

Érdekes még, hogy Bill Belichick nincs lemodellezve a játékba. Eddig minden más vezető edző le volt akiket láttam, és élethűek is. De ő nem. Helyette egy kb 30 körüli cingár pali a Pats vezetőedzője. Gondolom Bill nem engedte.

Szerk.: Ja itt az oka, és nem csak ő nincs:[link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209829) Carlos Padre válasza Wesder (#209815) üzenetére


Carlos Padre
veterán

50% az esélye, hogy nem fogom folytatni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209830) Moby válasza erahurka (#209825) üzenetére


Moby
addikt

Igen, értettem mire írtad, és ennek ismeretében válaszoltam :) De ettől többet jelenleg nem kell tudnod.

(#209831) Wesder válasza Carlos Padre (#209829) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy igen, vagy nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209832) agyhalal válasza tboy93 (#209770) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Köszönöm. Keresni foglak.

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#209833) bagyulajuve válasza .LnB (#209828) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ilyen esetben biztos, hogy hagynám a 'csába játékot

Bill bácsi

még mindig nem vettem újra elő, asszem a Detroitot tolom most majd végig előbb, eléggé tetszik eddig

Resistencia eterna

(#209834) Lefty válasza erahurka (#209808) üzenetére


Lefty
addikt

Hat ez nem mondom, hogy a jatek legeleje, de majdnem. Jatekos fuggo, de vagy 40 ora innen meg lazan van. Erdekes mert en meg mindig azon izgultam, hogy ne legyen vege, nekem nagyon bejott.

[ Szerkesztve ]

(#209835) Peace válasza erahurka (#209811) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha szeretnél már a végére érni, akkor unod. Ez ilyen egyszerű. ;) Ha valamit baromira élvezek és rá vagyok kattanva, akkor nem akarom, hogy vége legyen. Többször volt, hogy hiába vártam valaminek nagyon a megjelenését, akkor is végigvittem az aktuálisat, mert piszkosul élveztem. Viszont akadt bőven olyan is, hogy ilyen töltelékjátékot azonnal félredobtam, amint megjelent valami olyan, amit sokkal jobban várok. Most is rákattantam Division 2-re, megvettem, de 23-as szinten félretettem a Martyr Prophecy miatt. És hiába élveztem a Division-t, most már azt fontolgatom, hogy Prophecy után vagy Póki kerül terítékre, vagy a Rage 2, mert éppen ezekhez van kedvem. Annak soha nincs jó vége, ha nyűgként játszol valamit. Ha máshoz van kedved, akkor játssz mással. Az meg hogy 1000 másik játék várakozik. Ott fognak azok várakozni 1 hónap múlva is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#209836) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

Sikerült behúzni egy új PRO-t. A kötelező darabokat részemről már beszereztem (FIFA, MK11, LoU), viszont szeretnék még melléjük 1 - azaz egy - open world mászkálós játékot (nem csak belekezdeni akarok, hanem végig tolni az egészet - ezért nem kellene egyszerre több). Nézzen ki jól és.. ennyi. Sajna már mindből láttam pár órányi gameplayt, de a nagyobb csavarokat még nem lőttem le egyiknél sem.

A potenciális jelöltek: Horizon Zero Dawn, AC: Odyssey / Origins, Days Gone, RDR2, Watch Dogs 2, The Witcher 3.

Melyiket ajánlanátok elsőként nyugodt szívvel?

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#209837) Big_Boss válasza Eliott (#209836) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

The Witcher 3.

(#209838) stilo18 válasza Eliott (#209836) üzenetére


stilo18
addikt

Mint játék nekem a Witcher 3 örök favoritom ebben a generációban.
Mások biztos mást fognak írni, de én ilyen sorrendben vinném őket :

Witcher 3-HZD-Days Gone - RDR2... A többi helyet meg néznék egy God of Wart :DD

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#209839) Peace válasza Eliott (#209836) üzenetére


Peace
nagyúr

"Nézzen ki jól és.. ennyi." Legalább nem nagyok az igények. :DDD :P

Horizon Zero Dawn: Ha bejön a sci-fi, akkor telitalálat, meg alapból is kötelező PS tulajoknak!!!
AC: Odyssey / Origins: Ha szeretted az eddigi részeket, ez is be fog jönni jó eséllyel. Origins-el jó sokat változtattak az addigi játékmeneten, de mindkettőt érdemes lehet egyszer végigvinni. Mondjuk Odyssey-t én már rohadtul untam a temérdek mennyiségű mellékküldetés miatt. Egyszer félbe is hagytam pár hónapra.
Days Gone: Nekem kimondottan tetszett! Karakterközpontú dráma, sok-sok fertőzöttel, amiket változatos módokon eleminálhatsz. Mindenképpen ajánlott!
RDR2: Zseniális mestermű!!!!! Nincs is értelme ragozni. Ha bejön a western és a lovaglás, akkor kihagyhatatlan és életre szóló élmény!
Watch Dogs 2: Passz. Első rész hulladék volt, másodikat már ki se próbáltam.
The Witcher 3: A legnagyobb alap! Aki ezt kihagyta, az eretneknek számít és azonnali tűz általi halált javaslok. :DDD Ha bejön a fantasy és a szerepjáték, akkor ne is keresgélj tovább, megtaláltad a nyertest! ;)

(#209840) psycroptic válasza Eliott (#209836) üzenetére


psycroptic
őstag

The Witcher 3 a kiegészítöivel együtt.

PSNID: Tomy83PS

(#209841) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak egy röpke gondolat.
A Days Gone-ban nem véletlenül van egy rakás fegyver, skill, ugyanis ezek segítségével megoldható bármilyen kihívás.
Ha nindzsáskodni van kedved, akkor lopakodj, nyilazz, mérgezz, fordítsd egymásnak az ellenfeleid, esetleg hangtompítóssal fektesd ki őket.

Minden másra ott a rambo üzemmód.

Én volt hogy küldetésenként váltottam fegyvereket, de Lng-nek válaszolva, az MGSV-ben 16%-nál járok, mivel xbox-ról átköltözött a Sims ps-re( durva életbe már), plusz a 6 éves kislányom tapasztalata szerint a Borderlands 2 kiváló local coop, ergo csak éjjel tudnék snakeskedni AHOL (itt jön miért itt pofázok róla) szintén váltogatom a fegyvereket, volt, hogy sniperrel mentem tankra miközben Quiet altatólövedékkel fedezett.
Szomorú nap volt az mindkettőnk számára.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209842) Eliott


Eliott
tag

"Nézzen is ki jól.." igényfelvetésre csak annyit, hogy tudom, mind megüti azt a bizonyos szintet sztori meséléssel kapcsolatban, így amiatt nem aggódok.. :U :D Szóval így másik szempontnak ez maradt.. :B

- Talán a WD2 nem, arról nem sokat hallottam még.. lehet nem véletlen. ;]

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#209843) S e t h


S e t h
nagyúr

Most megvegyem az AC O season passt vagy ne?
De látom a pókgyerek dlc trió is akciós.
Utóbbinál nem nagyon viszket a bankkártyám, előbbinél meg.....#mélysóhaly#

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209844) nemorino válasza S e t h (#209843) üzenetére


nemorino
tag

Én megvettem, szerintem ennél sokkal olcsóbban már aligha lesz, max 2-3 ezerért meg már nem akartam kb. karácsonyig várni.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#209845) VTom válasza S e t h (#209843) üzenetére


VTom
veterán

Ha szórakoztatott az alapjáték, akkor miért kérdés ez?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209846) nemorino válasza Eliott (#209842) üzenetére


nemorino
tag

A WD2 nem rossz játék, csak sokaknak gond volt elviselni a magukat nagyon cool-nak gondoló főszereplőket. Nekem az első rész darkosabb hangulata jobb volt, de a játékmechanika sokat fejlődött. A pvp rész szerintem gyengébb lett az elsőénél, a többféle játékmód ellenére. Ha elég olcsón veszed egész jól el lehet szórakozni vele, a dlc-kre viszont nem érdemes költeni.

A Witcher 3 tekintetében csatlakozok az előttem szólókhoz, a generáció legjobb játéka szerintem, ha szereted a fantasyt, akkor nem nyúlhatsz mellé vele.

AC Origins: gyönyörű világ, gyenge sztori, rengeteg gyűjtögetnivaló, számomra ellenszenves főszereplők, fapados harcrendszer.
AC Odyssey: most játszok vele, 25 óra lehet benne, eddig imádom. A történelmi hűség nem erős oldala, ezt szerintem az Ubisoft már fel is adta, inkább történelmi fantasy.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#209847) ProEvoFan válasza S e t h (#209843) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A két kieg külön olcsóbb, mint a szezon pass.
A szezon passban a két kieg mellé csak kozmetikai cuccok és 500 Helix credits jár (ez is kozmetikai itemekre jó).
Igaz, kb csak 800 forintról beszélünk, de ha nem kellenek a divatos ruhák, akkor minek fizessek érte?

(#209848) ProEvoFan válasza nemorino (#209844) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Volt már olcsóbban.Év elején 4500 forintért adták ps+ kedvezménnyel.

(#209849) #92557568


#92557568
törölt tag

Gyerekek,Ilyen szar megmunkálású hűtő réztalpal még életemben nem találkoztam mint amilyennel a proban találkoztam az imént...

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=955IMG_20190809_092342.jpg

[ Szerkesztve ]

(#209850) AxBattler válasza #92557568 (#209849) üzenetére


AxBattler
félisten

Polírt neki! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.