Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210151) Sirandrish válasza TXT (#210149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ez kafa, mert én is akartam kérdezni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210152) Moby válasza TXT (#210149) üzenetére


Moby
addikt

- Blood&Truth - rohadt jó, épp tegnap méltattam.
- Skyrim VR - szerintem szar, az elhibázott audio miatt (3D audio hiánya)
- Doom VFR - óriási, imádtam
- The London Heist - ez nem igazi játék, csak egy bemutató. Nem is lehet megvásárolni, a VR Worlds lemezeken van rajta kizárólag. A Blood&Truth készítői csinálták, elég nagy az áthallás a két cím között.
- Batman Arkham VR - fantasztikus, de nagyon-nagyon rövid
- Wipeout Omega Collection - sokat vártam tőle, ehhez képest eléggé felejthető VR-ban
- Until Dawn Rush of Blood - nagyon jó VR railshooter
- Firewall Zero Hour - az első komoly VR multi ps platformon. Nagyon erősen javasolt az Aim Controller.
A többit nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#210153) #10186752 válasza Moby (#210152) üzenetére


#10186752
törölt tag

London Heist-ből kéne egy tartalmasabb.

[ Szerkesztve ]

(#210154) Moby válasza #10186752 (#210153) üzenetére


Moby
addikt

Gyak a Blood&Truth az. Nem teljesen(más a körítés), de szinte mindent átvittek a játékba, csak az 5-6 óra tartalom.

(#210155) Moby válasza TXT (#210149) üzenetére


Moby
addikt

>VR2-m van es 4K tv-re van kotve.

Ez lényegtelen. A tévét ki is kapcsolhatod. Úgysem látod, ha rajtad van a headset :)
Teleport: úgy mozogsz, hogy kijelölöd, hogy hova akarsz menni, és odateleportálsz. Csökkenti a motionsicknesst, ellenben tönkreteszi a játékélményt szerintem. Első dolog, amit kikapcsolok a vr játékokban.

Aim Controller támogatott játékok listája(pushsquare-ről):
Arizona Sunshine (PS4)
Borderlands 2 VR (PS4)
Bravo Team (PS4)
ChromaGun (PS4)
Dick Wilde (PS4)
Dick Wilde 2 (PS4)
DOOM VFR (PS4)
Evasion (PS4)
Farpoint (PS4)
Firewall Zero Hour (PS4)
ROM: Extraction (PS4)
Sniper Elite VR (PS4)
Special Delivery (PS4)
The Brookhaven Experiment (PS4)
Unearthing Mars 2 (PS4)

Move-ra nem találtam. Move-ra egyébként két lista lenne releváns: a kötelezően move címek, és a move támogatott címek. Majd valaki kiguglizza :)

(#210156) undercover


undercover
senior tag

Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a PS4 Slim-em most az elmúlt meleg napokban produkált furcsaságokat.

Ez normális vagy valami közelgő halál jelei?

Két nappal ezelőtt kifagyott a konzol AC Odyssey átvezető videó közben, ma pedig kifagyott leállítás közben a képernyőnél úgy, hogy csak ha kihúztam meg vissza tudtam kikapcsolni másra nem reagált.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#210157) penge111


penge111
addikt

.LnB Kolléga nem estél kísértésbe, kevesebb mint 2 hét és startol a WoW Classic. Nem igaz, hogy nem tudják a warcraftot 15 év alatt konzolokra elhozni, már rengeteg más mmorpgt megoldottak. Pedig tuti lenne benne pénz...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#210158) Wesder válasza penge111 (#210157) üzenetére


Wesder
félisten

Főleg hogy mindkét konzol tàmogatja a K+M-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210159) Kendek válasza undercover (#210156) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvetően nem normális a kifagyás, de nem valószínű, hogy a melegebb környezeti hőmérséklet az oka.
Múltkor írtam, hogy nálam meg játék közben egyszerűen kikapcsolt a konzol. Azóta még egyszer eljátszotta, de visszakapcsoláskor nem ment át a fájlrendszer ellenőrzésen és minden adatom elszállt :W . Aztán ahogy töltögettem, véletlen áramtalanítottam, és megint csak nem lehetett visszakapcsolni. Most raktam bele egy SSD-t, mindig csak egy-két játék lesz rajta amivel épp játszom (a többi külsőn), és frissült a béta firmware is. Azóta jó pár órát játszottam és szerencsére nem volt semmi gond (kopp-kopp).

<-ƘƘ->

(#210160) Moby válasza Kendek (#210159) üzenetére


Moby
addikt

A slimekben hajlamos túlmelegedni a hdd, pláne ilyen időben. Az enyém pl megfőzte, de erről írtam régebben.

(#210161) seniman válasza TXT (#210149) üzenetére


seniman
addikt

Astrobot-ot ki ne hagyd. :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210162) Kendek válasza Moby (#210160) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is írtam róla múltkor, hogy a Pro-ban megfőhet a vinyó. Ugyanakkor nálam most már ki volt vezetve és nem melegedhetett túl. Most szereztem bele egy Samu 860 Pro-t, ez tökre ideális, másoláskor sem lassul be (TLC/QLC esetén ha elfogy az SLC-cache, akkor elég jól befékez).

<-ƘƘ->

(#210163) sp8787 válasza undercover (#210156) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam az Odyssey ,Division 2 mondhatjuk ugy ,hogy rendszeresen csinalt marhasagokat HDD-n mas jatek viszont nem. Amiota SSD van azota semmi, mondjuk azota csak a Div 2 ment a ketto kozul.

[ Szerkesztve ]

(#210164) Moby válasza Kendek (#210162) üzenetére


Moby
addikt

Nálam is ki van vezetve :) Mondjuk az én próm szanaszét van moddolva hűtésileg, másképp nem is tudna működni benne normálisan.

(#210165) kerobi


kerobi
senior tag

Két kérdés a days gone-nal kapcsolatban.
A storyline kivégezve, a hordák kivégezve, nincs új küldetés, akkor most mi van?
A másik, nektek is kerreg a pro, mikor betöltődik a játék? Sőt még játék közben is. Nem tudom ez most gpu vagy hdd.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#210166) luigi106 válasza Kendek (#210162) üzenetére


luigi106
tag

Kendek az a “ki volt vezetve” kábel milyen néven fut, mert csak a képe jön be a Hker-nél, és kb ezer féle kábel kapható náluk. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#210167) seniman válasza luigi106 (#210166) üzenetére


seniman
addikt

[link]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210168) opr válasza TXT (#210149) üzenetére


opr
veterán

Astro Bot: Rescue Mission-t ki ne hagyd!
Youtube video alapjan eleg bena valami, de csak mert semmit nem ad at az egeszbol, az egyik legzsenialisabb VR jatek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#210169) malystryx válasza TXT (#210149) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, az Astro bot-ot ki ne hagyd, az valami egészem elképesztő mind vizuális, mind játékélmény szempontjából. Úgy ültem a kanapén mint egy kisgyerek a homokozóban, fülig érő vigyorral, nagyokat húúúúzva és forogtam körbe minden pályán. Ha esetleg szereted a Star Wars-t is, akkor a Battlefront 1-et húzd be potom 1500 ft volt nemrég, annak van egy ingyenes VR küldetése (Rogue One), valamint az is egy picit SW, fénykardokkal kell dobozokat vágni zenére, ez pedig a Beat Saber. Nálam ezek jönnek be, illetve ezek vannak meg célorientáltan.

(#210170) Carlos Padre válasza .LnB (#205842) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vicces, hogy rákerestem a yakuzára a topikban és ezt találtam :D
A chapter 3 végén volt, hogy kidagadó erekkel a nyakamon üvöltöttem a tévével a kontrollert püfölve, hogy dögölj már meg végre, szóval még azelőtt feladtad, hogy elkezdődött volna a játék :DDD (inkább aludtam egyet rá így megmaradt a tévé és a kontroller is)
Most a chapter 8nál tartok, a nehézségi szint easy :D a tököm tele van a sok bunyóval de már beraktam a kosárba a többi részét. Egy igazán különleges, megosztó játék az biztos.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210171) Steve1207 válasza Carlos Padre (#210170) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem én is a chapter 3-nál hagytam abba, igaz egyhuzamban toltam el addig, de ott már betelt a pohár a sok apróságtól :D De még fent van, hogy majd folytatom azért, mert stílusilag tetszett.

.

(#210172) seniman válasza Steve1207 (#210171) üzenetére


seniman
addikt

Nekem görcsbe állt a hüvelykujjam az első félórás bunyótól.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210173) erahurka válasza Carlos Padre (#210170) üzenetére


erahurka
félisten

Túl van tolva. Alig lehet menni a városban hogy ne jönne három kretén aki meg akar verni. Nekem csak easy-n ment, ezeket az utcai arcokat se tudtam legyőzni normálon.

(#210174) saelin válasza seniman (#210172) üzenetére


saelin
veterán

Átérzem. Én a Hellblade-ben jártam így... azt hittem leszakad a hüvelykujjam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210175) Eliott


Eliott
tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék beruházni egy v2-es VR-ra, fagyikkal (valószínűleg használtan, de ez lényegtelen) a PRO-hoz. Az egyetlen játék ami érdekelne az a Beat Saber. Lehet mást is kipróbálnék, de ezt leszámítva semmi nem mérvadó egyenlőre, a BS a cél. Ha csak ezen múlna a vásárlás, akkor:

Úgy olvastam, hogy annak idején nagyon szűk választható zene listával jött ki (a PC-s verzióval szemben). Ezt mennyire pótolták azóta?
Hosszabb távon is szórakoztató tud maradni a játék, vagy pár óra/nap alatt meg lehet unni?
Egyéb észrevétel?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Metin2 is the best game ever. Change my mind.

(#210176) .LnB válasza Carlos Padre (#210170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a Yakuza-t akkor ott elengedtem amikor legutóbb írtam róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210177) .LnB válasza penge111 (#210157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is tudok kísértésbe esni. Egyrészt nincs VGA-m. Másrészt így gyerek mellett nem lehet WoW-ozni, vagyis nem egészséges. Próbáltam egyszer, de nem összeegyeztethető a család és a WoW már.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210178) RangerFox válasza Carlos Padre (#210170) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én mindig hardra teszem a nehézséget a Yakuzákban, ha alatta van, akkor úgy túl könnyű számomra. Az első részben egyedül az autós üldözéses jelenet volt idegesítő, de az se teljesíthetetlen.

(#210179) ldave válasza RangerFox (#210178) üzenetére


ldave
félisten

Én most Judgment-tel játszom, alap nehézségen (gondolom az a normal), az utcai bunyók tényleg könnyűek, de a boss harcokban azért van így nekem kihívás, hogy teljesen új nekem ez a sorozat. Veteránoknak biztos kell a magasabb szintű nehézségi fokozat a jobb élményhez.

A Slime draws near! Command?

(#210180) RangerFox válasza ldave (#210179) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Yakuzákban csak annyi a titok, hogy mindig kajával felpakolva kell a boss harcot elkezdeni, és akkor nem lesz gond. Viszont nekem is megfájdul a tenyerem a sok gombnyomogatástól. Mondjuk nem annyira, mint a Shadow of War, vagy a Batman Arkham játékok alatt.

(#210181) tboy93


tboy93
nagyúr

Fóliás Horizon Dawn Complete Edition a major-nál 5.300-ért! Megint elég jó deal. [link]

(#210182) luigi106 válasza seniman (#210167) üzenetére


luigi106
tag

Köszi szépen. :C

(#210183) erahurka válasza ldave (#210179) üzenetére


erahurka
félisten

Ez a Judgment ugye nyugatiasabb kicsit? Megőrültem már a Yakuzában a sok idiótaságtól. Mikor a kutyának vizet kellett vinni, de csak egy fajta bolti cucc volt jó neki, és még tálat is kellett vásárolnom, mert nem volt jó neki akármiből.

(#210184) ldave válasza erahurka (#210183) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom pontosan mire gondolsz. Szerintem full japán őrület (pl. egyik mellékküldetésben egy bugyi tolvajt kell elkapni, aki miután megszagolja a szupermodell bugyiját, átmegy csillagharcosba).

A Slime draws near! Command?

(#210185) tboy93 válasza ldave (#210184) üzenetére


tboy93
nagyúr

5 évesen jutottak kb ilyen fasságok az eszembe :DDD Ezek a japók nagyon betegek.

(#210186) Wesder válasza tboy93 (#210185) üzenetére


Wesder
félisten

2 atom utàn csodàlkozol?;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210188) tboy93 válasza Wesder (#210186) üzenetére


tboy93
nagyúr

ez kicsit morbid :D

(#210189) Carlos Padre válasza erahurka (#210173) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudom megitélni, túl japán ,én meg nem vagyok az. Azt látom, hogy ha rohangálok akkor minded sarkon belémköt valaki, lazán sétálgatva viszont nem. Szóval lehet mi játszunk rosszul vele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210190) wierra válasza Carlos Padre (#210189) üzenetére


wierra
senior tag

A mezei mob-ok elől egyébként simán el lehet rohanni, nem kell mindenkivel leállni pofozkodni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#210191) Carlos Padre válasza RangerFox (#210178) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem szeretem a bunyós játékokat, már normalon is kihívás as utcai harc is, az elsö bosson meg teljesen fennakadtam. Easy szinten még elfogadható mennyiségü püfölés mellett lehet haladni a játékban. El sem tudom képzelni hardon. :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210192) Carlos Padre válasza .LnB (#210176) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Eszembe se jut rábeszélni félre ne érts, ez a játék tényleg nem ajánlható mindenkinek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210193) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#210170) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Counter attack-et használod rendesen? tiger drop OP

Life, Uh, Finds A Way

(#210194) Nayrobi


Nayrobi
őstag

(#210195) GEIL válasza Nayrobi (#210194) üzenetére


GEIL
addikt

:K jöhet.....mindet végigjátszottam ami megjelent.... :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#210196) #10186752 válasza wierra (#210190) üzenetére


#10186752
törölt tag

Látom jó leckét kaptál Bloodborneból. :D

(#210197) Wesder válasza Nayrobi (#210194) üzenetére


Wesder
félisten

Kivàncsi leszek milyen lesz, de nem értem miért nem màsoljàk a Forza-t. Amolyan igazi NFS stílusban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210198) wierra válasza #10186752 (#210196) üzenetére


wierra
senior tag

Jaja..pedig először a Kiwamival játszottam. Félretettem azt egy időre és a BB végigjátszása után kaptam rá az inalásra a Yakuzában. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#210199) BoneDragon válasza Wesder (#210197) üzenetére


BoneDragon
veterán

Majd lesz helyette sok sok lootbox hogy meg tud venni a csillamf*szlama matricat.

[ Szerkesztve ]

(#210200) RangerFox válasza Wesder (#210197) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Már elindultak abba az irányba a Payback-kel, remélem, hogy ezzel a résszel még közelebb kerülnek a Forza Horizon sorozathoz..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.