Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210751) Madoc válasza Kendek (#210750) üzenetére


Madoc
veterán

Ok, ha neki nem. Akkor a tiéd lesz. Megvárom mit ír.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#210752) Kendek válasza Jigli (#210749) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az újrapasztázás az nem hiszem, hogy segítene rajta. Van a konzolban a vinyón felül még egy kisebb NVRAM is, frissítéskor azt is felülírja, ezért sem lehet utána régebbi verziót telepíteni. Lehet, hogy itt van valami hibája és ezért akad el a frissítés. De magával a telepítővel szerintem nem lehet baj, én múlt héten háromszor telepítettem újra a konzolomat vele.

<-ƘƘ->

(#210753) Bétaville


Bétaville
senior tag

Bocs, hogy itt teszem fel a kérdést, de ide sokan jártok. :K
A Ps3 kezeli a külső HDD-t és, ha igen hány GB-ig? :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#210754) KaitouP válasza Bétaville (#210753) üzenetére


KaitouP
veterán

Tudtommal nem kezeli, bár sosem próbáltam így használni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#210755) oriic válasza Dvix (#210744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Remélem PS5.nek tesznek egy külső 500W-os tápot,"

Hat persze. Kulso tap kapna boven utalatot szerintem.

Live-Die-Respawn

(#210756) Wlac


Wlac
Ármester

Ezzel a kuponnal kapcsolatban sok a fals infó, úgyhogy inkább direktbe kérdezek rá: a Crash Team Racingre érvényes? Ha igen, van valakinek egy extrája UK fiókra (privátban) ? Köszi előre is!

“The wha-"

(#210758) Bétaville válasza KaitouP (#210754) üzenetére


Bétaville
senior tag

Köszi! :R
És neked is Psfanboy! :R

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#210759) rumkola válasza Bétaville (#210753) üzenetére


rumkola
veterán

Csak CFW-vel, 1TB-ig biztosan.

(#210760) Bétaville válasza rumkola (#210759) üzenetére


Bétaville
senior tag

Oké. Köszi!

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#210761) Jigoku válasza plevips (#210709) üzenetére


Jigoku
tag

Miért nem csinálsz egy PS fiókot? Belépsz mobilról a PS appba, ott megkeresed az illetőt, és tudsz írni neki. :D Nem kell konzol ahhoz, hogy másokkal kommunikálj/ismerősöket keress PSN-en, manapság mobilról is megoldható minden.

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#210762) Rigormortiis válasza Tatyla (#210708) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Detto. Ha csak a 2 színvonalát hozza, már év játéka lesz nálam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#210763) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Egy 25%-os kuponkódot elfogadok én is.
Megígérem, többször nem írom be! :D :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#210764) markknight válasza plevips (#210709) üzenetére


markknight
veterán

Csak nem valami streamer csajt akarnál simizgetni? :B ;]

[ Szerkesztve ]

(#210765) F-ECT$


F-ECT$
titán

[link] ez várhatóan nem lesz később sem sokkal olcsóbb ugye? (Kb 2k / játék az ár, és 1.5k alatt nincs teljes értékű játék.)

Dive ever, work never.

(#210766) RangerFox válasza F-ECT$ (#210765) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Jó ár érte, csak a Spyro szokott 7k lenni.

(#210767) Wesder válasza F-ECT$ (#210765) üzenetére


Wesder
félisten

6 jàtékért hova akarod olcsòbban? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210768) F-ECT$ válasza Wesder (#210767) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát egy 25%-os kuponnal még jobb lenne :D :P

Dive ever, work never.

(#210769) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy lejárt az ingyenes 14 napos PSN plus tagságom, és azonnal le is vonta a 2.700 Ft-ot a számlámról, viszont van itthon egy 3 hónapos tagságom, ilyenkor mi a teendő? Visszakapom valahogy a 2.700 Ft-ot vagy várjam meg míg lejár, töröljem a kártyát és aktiváljam be?

Köszi :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#210770) highness válasza Madoc (#210748) üzenetére


highness
tag

Tényleg srácok! Ezek a 25%-os PS Store kedvezmény kuponok mihez járnak? Látom, hogy többen ajánlják fel őket, de honnan kapják Ők? Ez valami Sony akció volt, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#210771) seniman válasza Jigli (#210749) üzenetére


seniman
addikt

PS3-nál valamelyik fő komponens halálánál nem megy végbe a telepítés,pl. Wifi/BT modul vagy BD logic board.Ha garis akkor irány a szerviz,ezen a paszta nem fog segíteni.

(#210755) oriic

Arra a FAT One is kapta a savat,pedig nem ördögtől való találmány.Hányan átalakították a PS3-at is 360-as külső tápra...... :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210772) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ancestors: The Humankind Odyssey diary és egy kis gameplay

Life, Uh, Finds A Way

(#210773) NORBl


NORBl
aktív tag

Ps en ha csinálok egy online fiókot utána az id m meg tudom még változtatni?

(#210774) seniman válasza NORBl (#210773) üzenetére


seniman
addikt

Ha elsőre valami értelmes nicket adsz meg,akkor felesleges változtatni.Amúgy egyszer díjmentesen igen,bár néhány mentés bánhatja.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210775) x4matyee1986 válasza Demizson92 (#210769) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

Szia. Egyszerűen kapcsold ki az automatikus megújítást, azután aktiváld be a 3 hónaposat. Majd újra kapcsold ki az automatikus megújítást mert ezután 3 havonta vonná a pénzt. A már befizetett ps+ hoz hozzá fog adódni a 3 havi.

(#210776) Xaels


Xaels
félisten

RAD | Launch Trailer

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210777) saelin válasza Xaels (#210776) üzenetére


saelin
veterán

Eléggé beteg.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210778) Xaels válasza saelin (#210777) üzenetére


Xaels
félisten

Az. Nem tudom eldönteni, hogy tetszik e vagy sem. A Double Fine játékait általában bírom, ezért is esett kicsit rosszul amikor bejelentették a nagy MS összeborulást. 6k a Store-on de már nem rendelek elő meg az nap jön a Remnant is remélhetőleg így amúgy is felesleges lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210779) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Huh, létezik bármi megoldás arra az egyesével mute-olgatáson kívül ebben a Fortnite-ban, hogy ne halljam, hogy a sok gyp-s sír az istentelen nyelvén a cincogó, idegesítő hangján, miközben a kölyök játszik vele?

El nem bírom képzelni, hogy 10 éves kor fölött bárki játszik ezzel a ganéval.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#210780) Xaels válasza Rigormortiis (#210779) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos van valami opció a Voip kikapcsolására, nem ismerem a játékot. Az tuti ha csinálsz egy party-t akkor a csevegés arra lesz alapból állítva a játékbelit meg kikapcsolja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210781) BoneDragon válasza Rigormortiis (#210779) üzenetére


BoneDragon
veterán

Te is játszol vele. :D

(#210782) Rigormortiis válasza BoneDragon (#210781) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igazából nem. Én csak elszenvedője vagyok neki :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#210783) Madoc válasza highness (#210770) üzenetére


Madoc
veterán

Szerintem random, én mind a 2 profilommal kaptam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#210784) Madoc válasza Kendek (#210750) üzenetére


Madoc
veterán

Pm-ment!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#210785) Demizson92 válasza x4matyee1986 (#210775) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Köszönöm szépen :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#210786) Kendek válasza Madoc (#210784) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi szépen a 25%-os kódot, fel is használtam, jól jött. :R
Ezek szerint Sirandrish-nak nem kellett mégsem, vagy csak szimplán nem válaszolt a megkeresésedre és feladtad a várakozást?

<-ƘƘ->

(#210787) proly01


proly01
őstag

A Late night shift játékban van magyar felirat?

....Pr:)ly....

(#210788) RangerFox válasza proly01 (#210787) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Olyan játék nincs. A Late Shiftben van, feltéve, ha hazai store-ból vásárolod.

(#210789) sultansmith válasza proly01 (#210787) üzenetére


sultansmith
senior tag

Van ám. Nem is rossz maga a játék sem, már ha bejönnek az ilyen filmszerű élmények.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#210790) oriic válasza Madoc (#210783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tuti hogy full random, hónapok óta nem használtam profilom és én is kaptam. (Már átadtam ismerősnek, mielőtt kérné valaki. :R )

Live-Die-Respawn

(#210791) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kis taktika.Ugye van ez a -25%os kuponom.Megvárom a jövő heti akciót, hátha lesz valami kihagyhatatlan ajánlat, amit a kupon még jobbá tesz ;)

(#210792) S e t h válasza ProEvoFan (#210791) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom viszont milyen taktika része, hogy ki mikor kap ilyen kupont. Ha le van írva valahová és elkerülte a figyelmemet, akkor excusez moi, de ez így kicsit szervezetlen, mert ahogy olvasom a topikban van, aki azért lepődik meg, mert kapott, valaki meg azért mert nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#210793) fahrii válasza S e t h (#210792) üzenetére


fahrii
őstag

A 3 havi ingyen netflix is hasonlóképpen működött anno, akkor a szerencsések közé tartoztam.

(#210794) ProEvoFan válasza S e t h (#210792) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kisebbik fiam kapta.Három account van a gépen, de csak a kisfiam kapott.

(#210795) Neoteric válasza ProEvoFan (#210794) üzenetére


Neoteric
addikt

Van egy olyan sejtésem, hogy azoknak dobálják a discount kódokat, akik amúgy nem nagyon költenek. Bezzeg a hűséges vásárlóikat, akik sokszáz dollárt otthagynak éves szinten a storeban, le se kakilják. :( :D

PSN: ne0teric_sAN

(#210796) Moby válasza Neoteric (#210795) üzenetére


Moby
addikt

Őket(minket) minek noszogatni, ha enélkül is költenek? :)

(#210797) Mr Bond 007 válasza ProEvoFan (#210791) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez csak a mostani akcióban jó. Nehogy lemaradj!

(#210798) Kendek válasza Neoteric (#210795) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem tudom, volt aki írta, hogy már vásárolt is ebben az akcióban, és kapott kódot. Bár nyilván akik itt elosztogatták, azok azért tették, mert ők nem nagyon vásárolnak a Store-ban.
Én ugyan sokat költöttem már és ugye saját részről nem kaptam csak Madoc-nak hála jutottam hozzá, mégis szerintem velem pont így járt jobban a Sony. Mert most három játékot is vásároltam vele, melyeket maximum csak később húztam volna be ha legalább ugyanennyire lemegy az áruk egy másik akció keretein belül.

<-ƘƘ->

(#210799) ProEvoFan válasza Mr Bond 007 (#210797) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, elvileg.
Szerdán még él a mostani, de közben érvénybe lép az új is.Kiprobáljuk...hátha.

(#210800) Xaels válasza Neoteric (#210795) üzenetére


Xaels
félisten

[kép] ez csak az idei amit náluk hagytam és kaptam kódot amit itt el is ajándékoztam.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.