Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210451) .LnB válasza oriic (#210450) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kíváncsi leszek erre. Egszerűen, a Forza elvonás miatt, már minden arcade autós játék felkelti az érdeklődésemet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210452) M3oH válasza oriic (#210450) üzenetére


M3oH
addikt

Érdekes lesz a színvilág :)

(#210453) DaFunk1511 válasza #92557568 (#210445) üzenetére


DaFunk1511
tag

Köszönöm 🙂

Valószínűleg ebben cserélhettek HDD-t, mert akárhol olvastam erről a hibakódról, mindenhol azt írja lehetséges opciónak hogy tegyem vissza az eredetit...
Úgy látszik megvan a csütörtöki programom..

[ Szerkesztve ]

(#210454) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha valakinek esetleg hiányozna a pénznyelő platform, akkor itt egy remek lehetőség a tünetek csillapítására: [link] Akcijós! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210455) saelin válasza Bazsi1987 (#210449) üzenetére


saelin
veterán

Ezt ki kell próbálnom!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210456) vg válasza oriic (#210450) üzenetére


vg
addikt

Rózsaszín lila,, forró. Ez az.

(#210457) Wesder válasza .LnB (#210451) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nincs meg a PC-d?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210458) .LnB válasza Wesder (#210457) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van, DLNA-nak. Ráadásul mióta nem használom semmire, azóta magától haldoklik a b*zi. De ez off..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210459) Moby válasza oriic (#210450) üzenetére


Moby
addikt

A színvilág, a látvány, meg a logo alapján esküdni mertem volna, hogy felülnek az ST3-al fűtött retro vonatra, de az autók meg nem.

(#210460) erahurka válasza .LnB (#210451) üzenetére


erahurka
félisten

Remélem itt is lehet majd gatyákat meg csizmákat nyerni autók helyett :DDD

(#210461) Wesder válasza erahurka (#210460) üzenetére


Wesder
félisten

Ne aggòdj, helyette lesz mikrotranzakciò és majd a versenyeket is meg kell venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210462) .LnB válasza erahurka (#210460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na az gáz a Forzában. Mondjuk elég figyelmen kívül hagyni és annyi.

Az a helyzet, hogy ennyi baklövés után, és látva a konkurenciát (hátha tanulnak tőlük), már csak csinál egy jó arcade autós játékot az EA. De hát ha eddig nem tudtak, akkor most miért lenne más a szitu?! Ráadásként az a Frostbite láthatóan csak szenved az autós játékok alatt. Már a '15-ös rész is nagyon gáz volt vezetésélmény terén, a Payback se lett semmivel sem jobb.

A minap gondolkodtam épp, hogy igazából az EA nem tud igazán jó játékokat csinálni. A kötelező sportjátékain túl (amit mindenki döntsön el maga, hogy jók e), nincs nekik szinte semmijük. A Battlefield franchise se az már ami régen volt. Nem kiemelkedő, nem tolhatják a CoD-osok orra alá a BF-esek, hogy na tessék ezt nézd. Már a BF címeknek is bőven megvannak a nyűgjeik. Ilyen kisebb ötletek amiket ők csak felkarolnak mint az Unravel, A Way Out, Sea of Solitude, azok működnek. Jók, de nem világraszóló sikerek. Saját kútfőből meg csinálnak Anthem, Sims, NFS, Plants vs. Zombies féle szutykokat. Én szutykoknak mondom őket, de nem a világvége egyik minősége se. Csak hát az EA képviseli ma a masszívan középszer szintet. Még az Ubisoftot is föléjük helyezem. Persze az EA ennek örül, mert pár éve ők képviselték a legalja szintet, onnan ez előrelépés.
Az utolsó EA játék aminek nem bántam meg az árát, az a Titanfall 2 volt (Nomeg a Battlefront 2, három ezerért. :D ).

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210463) Sirandrish válasza hhenry (#210400) üzenetére


Sirandrish
legenda

Konkrétan itt

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210464) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha valakinek esetleg lenne magyar acchoz használható 25%os kuponja, azt szívesen elfogadnám!
Adok cserébe egy virtuális vállonveregetést :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210465) .LnB válasza Sirandrish (#210463) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kaptunk email-t is a Fifa-ról, ezt írják benene:

"A hősök a pályán születnek... a legendák pedig az utca harcterén."

Én nem tudom pontosan, de nehezen tudom elképzelni, hogy Pelé, Puskás ilyen ketrecfociba edződött volna anno. Valahogy erről nem tettek említést az önéletrajzi írásokban. Persze biztos így volt, ha az EA mondja.. :)

Annyira nyomatják ezt a Volta-t, kíváncsi leszek, hogy mikor válik majd ki a Fifa-ból, mint különálló cím. Úgy legalább majd lehet évente két focis játékot venni. Annak aki vevő rá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210466) Sirandrish válasza .LnB (#210465) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Fifa Street is abbamaradt. Lehet önmagában nem volt elég, viszont így meg adhat sok pluszt az eladásoknál.

Puskásék meg amúgy állandóan a grundon tolták félig töltött flakonnal, mert nem volt pénz lasztira...bezony. Az EA ki fog adni egy részletes ismertetőt a flakon tipusáról is, amit persze a hypersuper edition majd tartalmaz is :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210467) Wesder válasza .LnB (#210465) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig csak a Volta miatt fogom megvenni. Az utolsò FIFA Street 2008-ban jött ki. Màr hiànyzott.
Igaz én csak az 1-2-vel jàtszottam, mert az előző gen kimaradt, így a 3-mal nem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210468) RangerFox válasza Wesder (#210467) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Amúgy a 18 sztorijának az elején is volt egy ilyen utcai focis rész, de nekem egyáltalán nem adta át a hangulatot. Remélem, itt jobb lesz a játékélmény...

(#210469) TXT


TXT
őstag

Van meg velekinek felhasznalatlan 25% kuponja, amit tovabb akar adni? Elkuldene privatban? En felhasznalnam. Elore is koszonom! :R

(#210470) .LnB válasza Sirandrish (#210466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg volt Street is. Ki is ment a fejemből.

Persze Puskásék nyomták, de nem ilyen ketrecharc stílusban. :D Erről az a bizonyos Nike reklám jut eszembe, nem a grund foci. Kellene ebbe a Volta módba egy jó kis szocis panelrengeteg közötti pálya. Az lenne aztán az autentikus Puskás grundfoci. :)

Egyébként az NHL-ben is ezt tolják, csak nem jut eszembe a játékmód neve. Szerintem katasztrófa ott.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210471) Sirandrish válasza .LnB (#210470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért én megspékelném ezt a ketrecfocit azzal hogy áramot vezetek a ketrecbe :DDD
Az lenne a "VOLT-a" játékmód ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210472) .LnB válasza Sirandrish (#210471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Fifából egy valósághű sztori mód hiányzik. Amiben úgy lehetsz te a (Cannavaro aka.) kannaváró, hogy kifogy a Lánchídon az üzemagyag a kocsidból. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210473) Sirandrish válasza .LnB (#210472) üzenetére


Sirandrish
legenda

Választható Zidane karakter maxra húzott HeadBANG skillel? Adom! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210474) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jött egy Magyar akkos kuponom, amit használni fogok, jött egy Ausztrál akkos, ez nem kell, jött egy 10%-os Konzolvilág kupon, ez sem kell. Az Ausztrál vicces, ott azt írják, "WINTER Sale, more games added". :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#210475) Bazsi1987 válasza saelin (#210455) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mentem pár kört elég faszás 😊

(#210476) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok. a Fifa 20 egyből bekerül majd accesbe?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210477) tboy93 válasza Sirandrish (#210476) üzenetére


tboy93
nagyúr

By paying and subscribing to EA Access, you will be able to download and play FIFA 20 in advance and play it before non-EA Access member can play it. Through FIFA 20 early access, subscribers may play the full game before the game hits the stores, including online play and FIFA Ultimate Team features. However, there is a 10 hours total limit of gameplay. It is possible to play, trade, sell, buy cards and FIFA Points, which can be a huge advantage over the other players without early access. Saved games and achievements/trophies subscribers earn during FIFA 20 Early Access, while connected to EA Servers, will unlock once they purchase and log into the EA Servers with the final version of the game. EA Access is only available on Xbox One and now on PlayStation 4.

(#210478) Sirandrish válasza tboy93 (#210477) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval nem egyből kerülk be hanem minusz egyből :D
Értem, köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210479) ProEvoFan válasza Sirandrish (#210476) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kb jövő nyáron.A 19' is nemrég került be.

(#210480) markknight


markknight
veterán

Új nfs:

Open world
Game Darker and with a more serious story.
Ghost will use this game as the basis for all the upcoming Need for Speed Games.
Not always online
Arcade gameplay as always.
Just brake to drift, but it's improved.
Tuning is the same as NFS 2015.
Speed Cards (Those microtransaction of full payback tuning cards) have been removed.
No off road.
Graphics similar to NFS 2015.
Rain is confirmed.
Police Escape: Classic Need for Speed ??style.
Cops will be back in the open world.
There will be helicopters and everything.
Damage bars are back, so your car could end up being destroyed if you hit it too much.
Gas Stations That Fix Your Car Are Back.
Cool races will be in the game.
Speed lists will be back
+18 Game

(#210481) Wesder válasza Sirandrish (#210478) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kerül be, a trial-lal jàthatsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210482) Sirandrish válasza ProEvoFan (#210479) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak a 10órás trial-t kapjuk meg?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210483) RangerFox válasza markknight (#210480) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szóval 2010-től minden NFS-ből vettek valamit és ezt egybegyúrva szeretnék eladni. Nekem így leírva ez nem tetszik, főleg a Rivals-ből átvett damage bar...

(#210484) Sirandrish válasza Wesder (#210481) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 10 órás trial és annyi? Az nemsok..

Akkor rosszul értelmeztem.. :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210485) oriic válasza Sirandrish (#210484) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan nem sok de pont ez a lenyege. Hogy megvedd a jarekot ha tetszik. Vagy varsz atlag 8-12 honapot es bekerul Vaultba.

Egyedul PC-n van az Accessnek egy dragabb formaja, aminel nem csak trialt kapsz hanem a full jatekot korlatozasok nelkul.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#210486) Sirandrish válasza oriic (#210485) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megvárom az első akciót (remélem lesz vagy 30%) és kész.
Sejtem hogy mit várhatok egy Fifától...nagy meglepetést nyilván nem fog hozni.
Arra hogy az asszonnya néha lenyomjak egy-két meccset, szuper lesz az is mint a 17 vagy a 18 volt :K

szerk: A Premium? Azt vágom :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210487) Bogyi007 válasza .LnB (#210451) üzenetére


Bogyi007
veterán

Vigyázz mert mostanság veszélyes tiltakozni a szivárványok ellen bizonyos körökben...
Még valaki félreérti ezt... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#210488) .LnB válasza markknight (#210480) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Honnan ez az infó? Ilyenkor valami forrást megjelölhetnél legalább. Elhiszem, hogy valós, csak a miheztartás végett.

Ez kb annyi, hogy minden amit rossznak tartott a játékos társadalom az előző két részben, azokról szeretnék tisztázni, hogy na most nem lesznek. És ez szép és jó. De nem jelenti azt, hogy ne tennének bele valami más baromságot. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210489) oriic válasza .LnB (#210488) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A korabban kiszivarogtatott kepekhez jott Reseteran.

Live-Die-Respawn

(#210490) .LnB válasza oriic (#210489) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem.

Korai még ítélkezni, de ez vicces: [link] :DDD (sztem)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210491) markknight válasza .LnB (#210488) üzenetére


markknight
veterán

Ja, sorry elfeledtem :D Itt találtam a kép mellett, szerintem validnak tűnik [link]

A speed cards kivétele nagyon jó ötlet, remélem igaz.

(#210492) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!

Van egy magyar acc-os felesleges kódom.
Az első privátban rám író viheti ;)

Elkelt :)

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#210493) ldave válasza markknight (#210480) üzenetére


ldave
félisten

"Ghost will use this game as the basis for all the upcoming Need for Speed Games."
Nem kéne előbb megnézni, hogy bejön-e most ez a formula, mielőtt erre alapoznák a sorozat jövőjét? :F

A Slime draws near! Command?

(#210494) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok! RAGE 2 hangproblémára van valamilyen megoldás? Neten olvasgattam, de semmit nem találtam ami értelmes/hasznos.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#210495) Sirandrish válasza ldave (#210493) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha egyet megcsinálnajk, a kövi 3ba csak új helyszín kell, ne viccelj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210496) .LnB válasza Sirandrish (#210495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Helyszín?! Hova gondolsz. Volt, hogy szinte csak a napszak változott NFS - NFS között. Vagy a grafikai layer színe. :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#210497) oriic válasza ldave (#210493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kiveve ha nagy bukta lesz mert akkor egy ket ev pihi jon, aztan egy uj reboot. :D

Live-Die-Respawn

(#210498) markknight válasza ldave (#210493) üzenetére


markknight
veterán

Na ez az :D Ilyen hülyeséget.

(#210499) Sirandrish válasza .LnB (#210496) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rányomnak az egészre egy tükrözést :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210500) Sirandrish válasza oriic (#210497) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd kiadják az MW-t hatodjára ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.