Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209451) hombre[EU] válasza oriic (#209447) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csak ps5-re jön :D

Life, Uh, Finds A Way

(#209452) Synthwave válasza Mike (#209430) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ebből élek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209453) S e t h válasza erahurka (#209411) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem ne keverjük bele a nemi identitást. Ha eltérő véleménye van a játékokról azt leírja, ennyi.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209455) .LnB válasza S e t h (#209453) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ilyen ügyesen se bz**tak még le. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209456) Neoteric válasza opr (#209444) üzenetére


Neoteric
addikt

Ordít a különbség a 4k javára. Először egy Dell P2714H (1080p) monitorom volt (odahaza még mindig azt használom ha hazaugrom ősökhöz), aztán egy U2717D-t használtam elég sokáig (1440p), de mivel 1080p jelet kente szét 1440p-n, így nem volt az igazi továbbra sem. Pár hónapja pedig egy U2718Q-t nyúzok, és végre megy a natív 4k. Battlefield 5-tel játszom leginkább, ezt a játékot játszottam mind a három monitoron és eléggé vaksinak kell lenni, hogy valaki ne lássa sokkal szebbnek a natív 4k verziót.

PSN: ne0teric_sAN

(#209457) Carlos Padre válasza S e t h (#209453) üzenetére


Carlos Padre
veterán

:)) :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209458) Wesder válasza Rage47 (#209346) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt igen, ebben a Sony még az előző generàciòban tart. Na majd a nextgen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209459) opr válasza Neoteric (#209456) üzenetére


opr
veterán

Az azert durva, mert a battlefield 5 nem fut nativ 4k-ban a ps4 pro-n (de nem is sima 1080p, ketto kozott mozog leginkabb).
A FullHD monitoron is pro-val probaltad? Egy meterrol nezed a monitort?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209460) Wesder válasza Synthwave (#209366) üzenetére


Wesder
félisten

Ott van a neved alatt dísznek a Házigazda, de biztos nem írtàl még egy cikket sem életedben.;] #fcklogic

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209461) opr válasza Wesder (#209460) üzenetére


opr
veterán

Na jo, jo, ok, jovan akkor, de akkor most tulajdonkeppen mibol el!? ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209462) HaZsolt


HaZsolt
őstag

KD-55XF7596 Sony Tv-n, az összes HDMI port 2.0-ás, HDMI 2.0-ás kábelt használtam és a következőt írja ki a PS4 Pro
When displaying 4k HDR content at 60Hz, the color format will be YUV422 OR YUV420 instead of RGB due to hdmi 2.0 transfer speed limitations.

Azt jelenti, hogy akármilyen TV-m van ha HDR tartalmat jelenítek meg mindig YUV formátumban kapom és nem RGB-ben? A TV-k a szűk keresztmetszetek? Sima HDR nélküli tartalmat meg mindig 4K RGB-ben kapom?

(#209463) Carlos Padre válasza opr (#209450) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, hogy más, hisz az egyik állóképek sorozatának egymás után vetítésével teremti meg a mozgás illúzióját, míg a másik állóképek sorozatának egymás után vetítésével teremti meg a mozgás illúzióját, csak a látássérültek nem látják azonnal, hogy más.

Előző kérdésedre válaszolva, az volt az első amit kipróbáltam mikor megjött a pro, játékban is és a video kimenetet válogatva is, és eléggé markánsan látható a különbség tévén és a monitoron is. Persze van az a tévé/monitor, amin nem igazán látható a különbség közelről sem, de olyat nem érdemes venni szerintem, ha meg messziről nézed akkor meg olyan mindegy, mert pici.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209464) Carlos Padre válasza HaZsolt (#209462) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, így van, maga a szabvány a szűk keresztmetszet. Majd a következő jobban sikerül. Remélhetőleg ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209465) Deck válasza HaZsolt (#209462) üzenetére


Deck
titán

HDR-hez a Yuv a legjobb míg nélküle az RGB.
Mi a gond? :D

PS5

(#209467) Neoteric válasza opr (#209459) üzenetére


Neoteric
addikt

A kimeneti jel az natív 4k függetlenül attól, hogy hogyan skálázódik éppen a játék terhelés függvényében. Mint említettem, odahaza most is a 1080p monitort használom, így természetesen igen, pro-val használom (és alig várom, hogy újra 4k-t nézzek..). Kb 60-70 centiről nézem, most csak neked lemértem. :D Az egy méter amúgy számomra irreálisan sok lenne, oda már minimum kéne egy 32"-os kijelző.

(#209426): Attól, hogy a windows 4k-n fut, még nem jelenti azt, hogy ki kell folynia a szemednek. 150%-os scalinget használok én is, így 1440p-nek megfelelőek a méretek és tökéletesen olvasható minden, csak ráadásként közben minden extra smooth. Urban legendektől eltérően most már kb minden mainstream program tökéletesen támogatja.

PSN: ne0teric_sAN

(#209468) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

DeathStranding-el nyit a Gamescom
Jön a gameplay trailer demo? :)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#209469) Synthwave válasza opr (#209461) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Unikornis szarvakkal és csillámpóni pigmenttel bizniszelek. Néha becsúszik egy-egy törpe uszkár bal szemhéj is.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209472) Synthwave válasza opr (#209470) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

BDSM, mi? Csak mert szöges korbáccsal csapok szét a rendetlenkedők közt.

;]

(Igen-igen, bár a tapasztalataim szerint az előre palackozott instant grizzlynyál és a hevenyészetten pasztőrözött lemmingtakony jobban fogy.)

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209473) S e t h válasza .LnB (#209455) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209475) .LnB válasza S e t h (#209473) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209477) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nagyon köszönöm mindenkinek. És azt is,hogy konkrétan leírtátok többen a felbontást,mert tényleg nem tudtam már mi van.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#209478) opr válasza Synthwave (#209472) üzenetére


opr
veterán

:DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209479) Synthwave válasza Gebriel (#209474) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mindenki tudja, hogy nem tudok írni. A három sorban tizenegy hibával oktató posztok is megmondták. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209481) Gebriel


Gebriel
veterán

A Genshin Impact játéknak lehet tudni valamit a pontos megjelenéséről?

(#209484) hombre[EU] válasza Gebriel (#209481) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Semmi konkrét, valamikor jövōre, de USA és EU megerōsítve

Life, Uh, Finds A Way

(#209487) Wesder válasza Gebriel (#209485) üzenetére


Wesder
félisten

Hiàba van igaza, ha valakinek fontos az a 8-10 kötelezően kihagygatatlan cím. Lehet akàrmilyen erős az X akkor sem szàmít.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209488) Gebriel válasza Wesder (#209487) üzenetére


Gebriel
veterán

Ő is pont ezt írta, lenyomja az exkluzívokat és kb ennyi volt a ps használat, mert az XoX-en jobban futnak a multiplatform címek. :)

[ Szerkesztve ]

(#209490) Deck válasza Gebriel (#209488) üzenetére


Deck
titán

Pc-n meg mégjobban.. :)

PS5

(#209491) zbundy válasza Gebriel (#209488) üzenetére


zbundy
aktív tag

Köszönöm. Te megértetted a lényeget 🙂 ellenben sokakkal ahogy látom

(#209492) Gebriel válasza hombre[EU] (#209484) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi.

(#209495) Wesder válasza Gebriel (#209488) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor úgy mondom, hogy akinek a box a fő platformja, az vesz PS-t az exklúzívok miatt, ahogy ő is, ellenben fordítva ez màr nem működik, mert úgyis van otthogy PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209496) Droughert válasza Gebriel (#209488) üzenetére


Droughert
tag

Igen ezt mostanában többször olvasom mint ultimate érv, csak kérdem én, hogy ez mennyire fontos dolog, hogy jobban futnak azok a multi címek? Csak azért, mert amíg nem volt az x a legerősebb konzol, akkor az ezzel érvelőknek nem volt szar játszani az akkor gyengébb konzolon? Vagy akkor nem volt fontos?

(#209497) Gebriel válasza Deck (#209490) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet, de a tényen nem változtat, hogy a X multicímre jobb választás konzol esetén. ;) ;]

(#209498) F_Peter válasza Carlos Padre (#209493) üzenetére


F_Peter
őstag

Nekem az X volt az első boxom, és nálam is nagyobb részt porfogó a ps.
Kicsit bánom is a megvételét, inkább meg kellett volna várnom a ps5-t. 😁

Droughert: addig PC-n játszottam. Ha nincs az X (és a köréépült dolgok) akkor valszeg maradok PC-n.

[ Szerkesztve ]

(#209499) Wesder válasza Deck (#209490) üzenetére


Wesder
félisten

Rakj össze nekem PC-t 150-ből. Ha azon jobban fut, emelem kalapom.:R
Nem neked szòl, de jò lenne ha a PC-t ilyen összehasonlítàsnàl elfelejtenénk, mert nem konzol, elsődleges feladata nem a jàtékok futtatàsa.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.