Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209351) Gebriel válasza .LnB (#209342) üzenetére


Gebriel
veterán

Bakker már megint itt tartunk, hogy neked nehogy már más legyen a véleményed, és ennek, hogy mersz hangot adni? :D
Vicc ami itt megy komolyan. :DD

(#209352) ProEvoFan válasza .LnB (#209342) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez a 10/10 a saját véleménye.Nincs ezzel semmi baj.Ekkora hatással volt rá a játék.Nem újságíró teszt, hogy objektívan kell véleményt formálnia.
Neked kevesebb.Na és akkor mi van?Semmi.
Ugyan ez van nálam az RDR2nél.
Vallatni lehetne azzal a programmal...Elhiszem hogy jó játék, sőt, el is ismerem, de szubjektíven nézve, számomra ha fizetnének érte, maximum akkor játszanék vele. Minimum egy milla az ára.Tessék csak, tessék. :DDD Ki akar meggyőzni hogy ez egy k* jó játék?

(#209353) Gebriel válasza ProEvoFan (#209352) üzenetére


Gebriel
veterán

Széép! :DDD

(#209354) RangerFox válasza ProEvoFan (#209352) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Minden teszt a cikkíró szubjektív véleményét tükrözi.

(#209355) Synthwave válasza RangerFox (#209354) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért bőséggel léteznek objektív szempontok is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209356) ProEvoFan válasza RangerFox (#209354) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Itt most arra gondoltam, hogy a cikkírónak több dolgot is figyelembe kell venni.Az értékelésnél nem viselkedhet rajongóként.

(#209357) RangerFox válasza Synthwave (#209355) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, objektív szempontok alapján mutatja be a játékot, de a konklúzió, és a sokszor oly beszédes pontszám mind az adott tesztelő egyéni ízlését/értékrendjét tükrözi.

(#209358) Zoleee83 válasza .LnB (#209342) üzenetére


Zoleee83
addikt

Akkor még1x mert ezt írtam:

"Nem maradt egyetlen task sem. mind a 40db horda kiirtva, bár volt pár necces helyzet amikor 200++ fertőzött szaladt utánam. 😁 10/10. "
Tehát 10/10 mikor 200++ fertőzött rohan utánad. Értő olvasás...

Egyébként többször leírtam hogy óriási hibák vannak a játékban, kezdve az optimalizálatlanságon keresztül,addig hogy volt horda amit csak beírt a játék mert pont bugolt, semmiképp nem 10-es a tizes listán, viszont szerettem ahogy a HZD, RDR2, AC Origins játékokat is.

Sokadik alkalom hogy önjelölt megmondóemberként gyerekes módon beleszállsz emberekbe akiknek más a véleménye.
A te véleményed pont annyit ér mint bárki másé, érdekes módon a többiekkel lehet kultúráltan beszélgetni személyeskedés nélkül, akkor is ha másképp látják.
De semmi gond elengedtem,, a kommentjeidet/"értékeléseidet" meg áttekerem. További jó játékot. :R

Szerk:
@erahurka - Volt olyan hogy harcoltam egy hordával és egyszer csak elkezdtek elfogyni a Freakerek előlem, eltüntek az NPC-k a képről, és csak a szorzó pörgött, majd a végén kiirta hogy kiirtottad a hordát. Ergo ingyen volt . :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#209359) erahurka válasza Zoleee83 (#209358) üzenetére


erahurka
félisten

"volt horda amit csak beírt a játék mert pont bugolt"

Ez mit jelent?

(#209360) Carlos Padre válasza Gebriel (#209351) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ő állt bele más véleményébe, ne csinálj már mártír belőle ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209361) Mike válasza Synthwave (#209355) üzenetére


Mike
veterán

aha, szerinted
írtál valaha cikket?

(#209362) Gebriel válasza Carlos Padre (#209360) üzenetére


Gebriel
veterán

Mivel, hogy leírta, hogy
" A sztori pár óra után úgy beleáll a földbe mint ha egy másik galaxisból érkezett meteor lenne" ?
Ugyan már :U

(#209363) Deck


Deck
titán

Jobb lesz ha mindenki megnyugszik, bont 1 sört és játszik inkább.. :D ;]

PS5

(#209364) _drk válasza .LnB (#209321) üzenetére


_drk
őstag

A HZD-ben nagyjából elvannak mesélve mi-miért történt, vagy hogy hogy történik.
Pár dologhoz nekem is utána kellett olvasnom, mert sok fontos történeti szált csak elhadarnak, vagy csak látni egy kis hologrammot amit nem lehet újra aktiválni.
Innentől Spoileres
A törzsi szintre való vissza ereszkedést mondjuk elég jól elmagyarázzák. Földet totál elpusztítják, a felszínén sok minden nem maradt meg.
Ügye nem engedték a bunkerben levő embereket az adatbázishoz, azok kiszabadultak, majd ők alkották újra a civilizációt. Ők már sok mindent nem találnak, mivel azok is lent voltak pár 100 évet, tehát mire kijutnak maximum a növényzet termett újra, közben a romok meg csak még romosabbak lettek.
Mire Aloy megszületik is eltelik több száz év, tehát bármi is maradt fent már maximum maradványok, amiket a megfelelő technológia hiányában még kopizni se tudnak. Nekem annyi jött le, hogy pár embernek maradt még használható kütyüje, meg persze a "gonoszoknak" és azokat használják amit még tudnak.
A törzsi szint azzal is magyarázható, hogy mivel nem tanultak semmit, ugyan úgy háborúznak mint az ősök, közben még ami megmaradt is, még jobban elpusztítják.

Mi lenne a mai emberekkel ha nem lenne áram? Minden azzal megy és senki nem tudja hogy működik. Pláne nem akik barlangban laktak.

Ami segíti a történetet:
A Focus az kb a mai Nokia 3310-es! 500 év múlva is befog kapcsolni ha úgy van tárolva. Igen, lehet tudományosan megalapozottabb lenne ha egy légmentes ládából szedi ki a játék elején Aloy.
Az Override kb meg egy fizikálisan működő AR. Ezt is jobban meglehetett volna magyarázni persze, de játékmechanikai szempontból szerintem teljesen jól működött. Lehet kellett volna még 1 hacker kurzust tartani Aloy-nak a 2100-as évi 3d-s AR-es, hologramos high-high end gépekhez.
Egyébként annyira automata működött az egész project, Gaia-val és mindennel, hogy azzal is magyarázható.

"És akkor ott a sztori vége, ami semmissé, és teljesen feleslegessé teszi az egészet amit az egész játék alatt elértünk." Mivel folyamatosan derülnek ki a dolgok ezen nagyon nem csodálkoztam, ráadásul a pali is átbassza.

De ez is amúgy tipikusan az a történet, hogy felesleges belekötni. Mihelyst elrugaszkodunk a valóságtól, legyen az sci-fi, fantasy mindent nem lehet megmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#209365) Synthwave válasza ProEvoFan (#209356) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha éppen az, dehogynem, csak megfelelően (az objektivitás pászmáit is láttatva) kell találni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209366) Synthwave válasza Mike (#209361) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha.

Véletlenül sem ebből élek.

:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209367) Moby válasza TXT (#209328) üzenetére


Moby
addikt

Fagyikra mindenképp. Aim-re szvsz nem (3-4 játék "támogatja", de ha pont azokkal játszanál, akkor kellhet :) ).

(#209368) #10186752 válasza .LnB (#209321) üzenetére


#10186752
törölt tag

Kezdjük azzal, hogy fáradságot és nem fáradtságot, a kettő ugyanis nem ugyanaz. Amire te gondolsz, az a fáradság.

Másrészt az, hogy valami nem tetszik neked, nekem, akárkinek, nem jelenti azt, hogy gyenge, vagy szar. Ugyanúgy, ahogy a fordítottja is igaz: attól, hogy valamiből sok fogy, nem jelent azt, hogy jó (idézve a saját klasszikusomat, a szar sem lesz attól finom, hogy legyek milliói dongják körül).Objektív mérce meg ízlésben nincs.

Szerintem a Days Gone például egy igénytelen fércmunka, bughalmaz, lapos játék, és minden akaratom ellenére se sikerült végigjátszanom, ugyanis az érdektelenség mocsarába fulladt. Ugyanakkor elfogadom, hogy tetszik másnak, nem egyforma az igényszintünk, mindenkinek máshol vannak a fókuszai. Leírtam a véleményem róla a topikjában, a horda hőbörgött, szívük joga.

Szerintem engedd el ezt. Szíved joga, hogy ne tessen a játék, nekik meg az, hogy szeressék. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#209369) pulffy válasza Deck (#209347) üzenetére


pulffy
őstag

Én is visszaváltottam, mert nem tudtam partizni azokkal akiknek a 6.72 szoftver van meg.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#209370) Deck válasza pulffy (#209369) üzenetére


Deck
titán

Persze ez jogos indok, de a rendszer maga sokkal gyorsabb és jobb lett :R

PS5

(#209371) Deck


Deck
titán

Tölthetőek a PS+ játékok! ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209372) BoneDragon válasza Deck (#209371) üzenetére


BoneDragon
veterán

Mikor jönnek summer sale-ba az újabb akciók? Nem az volt, hogy hetente változik? Ugyan azokat látom, mint első nap. :F

(#209373) Deck válasza BoneDragon (#209372) üzenetére


Deck
titán

8.án jár le sok akció. Szóval, a napokba lesznek újak :R

PS5

(#209374) BoneDragon válasza Deck (#209373) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ah, oké azt nem is figyeltem. Köszi.

(#209375) .LnB válasza Zoleee83 (#209358) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"gyerekes módon" ?!
A gyerekes mód, az amikor valaki inkább menekülőre fogja, meg ignorálással példálózik. Ahelyett, hogy normálisan alátámasztana a saját vélt igazát. Mert mást nem csinálsz csak sajnáltatod magadat. Ellent mertem mondani a véleményednek, ellent merek másnak is. Menekülésként megpróbálod arra terelni a fókusz, hogy én egy büdös bunkó vagyok. De még ha igazad is van. Mert hát legyek az. Legyek én az "önjelölt megmondóember", és "gyerekes". Ez nem válasz arra, amit felvetettem, hogy baromi gyenge a sztori. Életidegen, meggondolatlan, és megalapozatlan történésekkel van tele.

Az a 10/10 félreérthető. Ugyanis a pont és a smiley után van. Utalhat a hordákkal való küzdelemre, de a mondatvégi írásjel miatt, akár az egész mondandód végértékelése is lehet. Hát most vagy félreértettem. Vagy így védekezel, hogy nem a játékra értetted a 10/10-et.

(#209362) Gebriel Maradj ki ebből, mert jól ki nem jöhetsz belőle ha egyetértesz velem. Felveszem velük a kesztyűt egyedül, hátha most végre majd egyszer én játszhatom a mártír szerepét, akit bántanak. És megbántva ellovagolok a naplementébe (hacsak a kurva ló neki nem megy egy fának közben) :)

Mindenkinek:
Zoleee83 után szabadon, akkor engedtessék meg nekem is, hogy megvédjem (megpróbáljam) magam. Nem hiszem, hogy előfordult már olyan, hogy én bárki véleményére személyeskedve reagáltam volna rögtön. Három dolog van, ami általában ki szokott billenteni a lelki csím harmóniájából. Értetlenség, butaság, és a terelés. Igen, ezek után előfordulhatnak a fórum szabályait feszegető megnyilvánulásaim.

Jöttök ezzel a szubjektív, objektív dologgal. Mások elfogadásával. Én kértem valaha is, vagy védekeztem azzal, hogy amit én írok az szubjektív? Törekszem arra, hogy az értékeléseim objektívek legyenek. És ha ezt nem tartom megfelelőnek, akkor megosztom az írást objektív és szubjektív részekké. És sose pontozok.

Ha valaki beírja a DG-ról, hogy 10/10 (ez csak feltételezés, hogy ez valójában megtörtént). Akkor az megtévesztő lehet. Nem lehet az összes kommentet szubjektív, objektív skatulyába tenni. Ez egy nyílt fórum. Ezek a behatárolások szerintem csak akkor működnek, ha a társalgásban résztvevő személyek jól ismerik egymást. Ha egy laikus kívülálló elolvassa, hogy a DG 10/10, akkor azt simán veheti általános vélekedésnek is. Persze feltételezhetjük mindenkiről, hogy nem egy komment alapján ítél. És utánaolvas a dolgoknak. De nem egyszer láttunk már olyan kommentet, hogy "megvettem mert azt mondtad, hogy jó". Ezért én próbálok úgy írni, hogy lehessen adni arra amit írok. És szeretném azt gondolni, hogy más is így tesz.

És akkor most kíváncsi lennék rá, hogy ki(k) vállalja azt, hogy objektíven (ha már ez olyan rohadt fontos), ír a Days Gone sztorijáról (spoilerbe), és szeretném kérni, hogy reagáljatok benne az itt leírt felvetéseimre. Mert kritizálni, beszólni, tudtok. Akkor légyszíves mutassátok meg, hogy hogyan is kell ezt csinálni. (Előre szeretném leszögezni, hogy az a válasz, hogy én gyökér vagyok és nem értem a DG sztoriját, az nem objektív vélemény). Ugyan ezt a HZD esetében is megírhatjátok. Megtalálható itt a fórumon, egy pár felvetésem azzal a történettel kapcsolatban is. Mindeddig megválaszolatlanul hánykódnak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209376) consono válasza .LnB (#209375) üzenetére


consono
nagyúr

Offban, please!

"In God we trust. All others must bring data"

(#209377) VTom válasza .LnB (#209321) üzenetére


VTom
veterán

Nem ezzel van a baj, én pl. elolvastam pár írásodat, hanem azzal, hogy mindenkire rá akarod erőltetni a véleményedet.
Minden játékba bele lehet kötni, de az ide járók 99%-a kikapcsolódásként játszik, nem önjelölt játékkritikus.

Néha próbáld meg átgörgetni a hsz-eket, amikben valakinek tetszik az általad fikázott játék, és mindenkinek lesz egy jó napja. ;)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209378) Deck válasza VTom (#209377) üzenetére


Deck
titán

+1

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209379) Moby válasza VTom (#209377) üzenetére


Moby
addikt

Mivel akarja ráderőltetni? Azzal, hogy leírja?
Nem ezért van a fórum? :U

(#209380) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Apa kezdődik

(#209381) Gebriel válasza .LnB (#209375) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem értek veled egyet, mert nincs tapasztaltatom azokról a játékokról. ;] :P
Azzal viszont már nagyjából igen, amit a mindenkinek részben megfogalmaztál. ;)
Ezért is adok hangot annak amit leírtam és leginkább az általad megfogalmazott "gyerekes" módnak szól ami nagyon idegesítő tud lenni.
Pár useren képes itt normális kontrát ilyenkor megfogalmazni és leírni.

(#209382) VTom válasza Moby (#209379) üzenetére


VTom
veterán

Azzal, hogy ha egy huszadik ember írja le, hogy kitolt valamit és tetszett neki, akkor a huszadiknak is beírja, hogy szerinte meg szar.
Aki kíváncsi a véleményére, az elolvasta az első kommentjét a témában. A többi már erőltetés.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209383) Mike válasza .LnB (#209375) üzenetére


Mike
veterán

Attól nem gyerekes mert rád hagyja.

- Mester, mi a hosszú, nyugodt élet titka?
- Ne vitatkozz hülyékkel.
- Nem értek egyet!
- Igen, igazad van.

(#209384) Mike válasza .LnB (#209375) üzenetére


Mike
veterán

Egyébként meg a GoW csőjáték

(#209385) .LnB válasza _drk (#209364) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a játékban végig gyűjtöd a megmaradt információkat.
Audio fájlok. Hologrammok, Glyphek, szöveges formában.

Szóval csak Alloy egyetlen személyben, rengeteg információhoz jut hozzá a múltról. Ráadásul hologram formájában is! (Pedig az nem kis technológia csoda, egy "bennszülött" számára.) Születésnapokról, kutatásokról. Ettől még nem kell a pattintott kőkorszakba visszamenni. Mert a játék azt sugallja, hogy rajta kívül, soha senki más nem fért hozzá ezekhez.

Fegyverek sem maradtak fent? Mikor Elizabeth páncéljának semmi baja, sőt működőképes állapotban maradt. Mivel Aloy egy hangüzenetet játszik le "belőle". És a nagy gépek elleni háborúból nem maradt meg semmi fegyver. A háborún túl pedig semmi más szinte ami a "pattintott kőkorszak"-kal fejlettebb szinten resetelné a civilizációt. Én is el tudom egyébként fogadni, hogy sci-fi és így könnyű legyinteni pár dologra.

De egyszerűen ha belegondolok ezekbe, akkor zavar.
Én tudom nagyon jól, hogy egy jó szórakozáshoz, el kell fogadni a játék által állított szabályrendszert. Bár úgy gondolom, hogy a történet ez alá nem tartozik minden esetben bele. Mert ha az alap szituáció vázolásánál fejembe ötlenek ezek a miértek. Akkor az egész végigjátszás alatt keresem a választ, és ha nem kapom meg, márpedig nem kapom meg. Akkor az kihat a végső élményre. Átrágtam magam a gyűjtögethető infókon is a végigjátszás után, de egyszerűen a legtöbb használhatatlan mellékinfó csak. Sok személyes log-gal.

A vége az nem logikai baki. Csak nem jó érzés úgy befejezni egy játékot, hogy értelmetlen volt az egész. Mert még sokszor a főhős halála célravezetőbb, hatásosabb, mint azt mondani, hogy hát bocs, folyt köv.

Amúgy az az érdekes, hogy sokszor leírtam azt is a HZD-vel kapcsolatban, hogy egy tök jó, szép játék, csak a sztori zavart benne. És ebből mindenkinek csak a három szó maradt meg mindig. :) És, hogy én utálom. Nem utálom, csak nem tartom tökéletesnek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209386) Mike válasza Synthwave (#209366) üzenetére


Mike
veterán

Ez jó hír! Hol publikálsz, milyen néven?

(#209387) .LnB válasza VTom (#209382) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Huszadjára?! Senkivel nem sem váltottam kommentet a Days Gone-ról, mióta megírtam róla a véleményemet. Ha pedig a HZD-re gondolsz, azt nem én hoztam fel. Reagáltam rá.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209388) Deck válasza Mike (#209384) üzenetére


Deck
titán

És ez baj? Nem kell minden játéknak OW-nek lennie :)

PS5

(#209389) Mike válasza Deck (#209388) üzenetére


Mike
veterán

LnB-t piszkáltam vele :)

(#209390) Deck válasza Mike (#209389) üzenetére


Deck
titán

Ja.. Akkor, sorry.. Folytasd csak.. ;] :R

PS5

(#209391) markknight


markknight
veterán

Most ez a Moby ez a god of war-os mindent látó fej tag vagy a varázsló egyén de más képpel? Most összezavarodtam.

(#209392) Moby válasza markknight (#209391) üzenetére


Moby
addikt

VARÁZSLÓ EGYÉN??
AZ MI? :DDD

(#209393) Mike válasza Moby (#209392) üzenetére


Mike
veterán

ilyen süveges izé, nem láttál még varázslót?

(#209394) Moby válasza Mike (#209393) üzenetére


Moby
addikt

Ilyen nem rémlik, hogy valaha lettem volna. Aztánkijóistentudja... :)

(#209395) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Van értelme 27'-on 4k monitort venni? Mik a tapasztalatok. Nem kanapéról hanem kb 1m távolságból nézem. (Lehet a 24 is elég lenne,néha azt sem látom be :) ) A kérdésem arra vonatkozik,hogy a látott kép szebb lesz-e,vagy nem fogok érdemi változást látni a mostani FHD 27 után?
Illetve ez láma kérdés, de na. A 4k Az mekkora felbontás pontosan, a Ps4 pro mit vesz annak,mert annyira sokféle van,hogy már nem értem.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#209396) ldave válasza Mike (#209386) üzenetére


ldave
félisten

Kapsz egy kis időt, hogy kinyomozd :)

A Slime draws near! Command?

(#209397) Carlos Padre válasza Synthwave (#209366) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az még véletlenül sem jelenti, hogy érted is ;]

Viccvót

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209398) Deck válasza hitvanyalak (#209395) üzenetére


Deck
titán

Nekem van 24"-es fhd és 27"-es 4k (3840x2160) monitorom és játszottam sokat rajtuk (néha most is COD multi miatt).
Látható a különbség köztük, szebb is sok játék így. Szerintem megéri a 4k monitor.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209399) Mike válasza Deck (#209398) üzenetére


Mike
veterán

rajtuk? ejnyemár ;)

(#209400) opr válasza hitvanyalak (#209395) üzenetére


opr
veterán

1m-rol a 4k-nak 27"-on szvsz akkor van ertelme, ha olyan szemed van, hogy a szomszed csaj seggen falon es ruhan keresztul eszreveszed a pattanast.
Amugy szabvany, ami azt jelenti, hogy igy is meg ugy is 2*2k. :DDD

Konkretan:
FullHD: 1920*1080
UHD/4k: 3840*2160

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.