Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209501) Moby válasza Gebriel (#209497) üzenetére


Moby
addikt

Ez biztos?
Én emlékszem, amikor ment a topikjában a rinya, hogy üresek a bf szerverek. :)

/ én toltam bf1-et boxot is, én találtam szervert

(#209504) zbundy válasza Droughert (#209496) üzenetére


zbundy
aktív tag

Akkor elmondom az én verziómat. Xbox 360-al kezdtem. Aztán az új gépek közül a ps4et választottam, mert az volt az erősebb. Aztán amikor bejött a pro ugyan ebből az okból lecseréltem a régit. Ezután jött az X, és azzal, hogy erősebb mint a ps4 pro, és elérhettem rajta a régi 360as címeket, plusz bevezették a gamepasst, már minden okom megvolt megint a váltásra. Illetve nem is váltásra, mert az exekre megtartottam a ps4prot. Időközben meg beszereztem egy switchet is a nintendo exekre és indi játékokra. Szóval igen, nálam ultimate érv az erősebb konzol és így igazodok a piaci helyzethez. Következő genben pedig valószínűleg megveszem ugyan úgy mindkét gépet, mert a ps exek kiváló játékok, boxon viszont óriási a könyvtráram már. A többi meg majd megint alakul a piac alakulásától 🙂

(#209507) Wesder válasza Gebriel (#209506) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig az exklúzívok, utàna meg mert Pistikének és Bélànak is az van, és velük akar Ödönke jàtszani.
Annyira jò lenne màr ha alap lenne a CrossPlay.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209510) Synthwave válasza Wesder (#209499) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Perifériák nélkül? Használtpiac mehet? Mer annyiból simán ki lehet hozni Sandy/Ivy i7-et, 16 GB RAM-ot meg monnyuk egy RX 580 Nitro+-t, 500-as SSD-vel, minőségi táppal, házzal, és még az ünnepi vacsira is marad.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209512) Steve1207 válasza Wesder (#209499) üzenetére


Steve1207
veterán

Én pont emiatt jöttem vissza konzolra, elegem lett, hogy minden grafikai beállítással elszöszöl az ember 1-2 órát, utána meg nem volt kedvem már játszani. Az automata beállítós nyavaják meg sose működtek normálisan, mert mindig van valahol nagyobb lag.

On: Horizon Zero Dawn platina, amennyire letettem az elején, olyan gyorsan most végigzúztam mindent, király volt.

Más: a konzolhoz adott kontrollerem kezd meghalni, húz a jobb oldali kar felfelé. Mivel elég érdekes a garizás ahogy láttam sok helyen, ezért mail-ezek egy kört velük először és csak utána viszem be.

.

(#209513) F_Peter válasza Wesder (#209499) üzenetére


F_Peter
őstag

Az már inkább 130.

(#209523) Droughert válasza zbundy (#209504) üzenetére


Droughert
tag

Ezt a dolgot azért hoztam fel, mert sok olyantól is hallottam ezt az érvet, akinek csak box volt otthon világ életében, és az x előtt s-el játszott. Akkor nem volt gond, hogy gyengébb a konzolja, de ahogy kijött az x, már lehetett is szarozni a ps-t, mert gyengébb a riválistól.
Mindegy, mindig is utáltam ezeket az arcoskodásokat mindkét oldalon, mindkettő (sőt inkább mindhárom) nagy konzolnak megvan az előnye, hátránya, aki rendelkezik némi inteligenciával, az el tudja dönteni, hogy baráti kör, játékok, szolgáltatások alapján melyik áll közelebb hozzá, ez alpján könnyű kiválasztani a megfelelőt.

(#209530) .LnB válasza hombre[EU] (#209468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már tegnap volt egy teaser videó, amiben felvillan Mikkelsen. Az is sokatmondó volt.
Remélem nem annyi lesz a gameplay, hogy Izlandon lehet *pisilni, *kakálni, meg létrát mászni.

*Pár twitterre kitett kép erről árulkodik.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209531) Wesder válasza Synthwave (#209510) üzenetére


Wesder
félisten

Új, mert a gép is új. Hasznàltan 100 a limit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209532) sp8787


sp8787
addikt

(#209533) STC Speed válasza Deck (#209287) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#209534) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként a topikból nem megy senki Gamescon-ra? Főleg akik ott laknak Németben? Én már hónapokkal ezelőtt néztem, hogy jó lenne legalább oda eljutni. Aztán elhalt a lelkesedés. Kocsival ez nagyon messze van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209535) hombre[EU] válasza .LnB (#209530) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Keighley-vel nagy spanok, szerintem a legjobb verzió az lenne,ha Kojima játszik-Geoff kommentál,poénkodik,kérdez (Hideo pedig: yes,yes hihi yes :D )
Remélem rászóltak,hogy egy free roamot mutasson már a népnek legalább a basic szintet

Life, Uh, Finds A Way

(#209536) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Na egy hétvége alatt kivégeztem az 1. PS-es játékomat, az Until Dawn-ra esett a választás, és le vagyok döbbenve... hogy én miért nem vettem előbb egy konzolt?! :D

Nagyon tetszett a történet!!

Kérdésem lenne, ami egyben spoiler annak, aki nem játszott vele: Matt-et is meg lehet menteni? Ő halt meg egyedül, illetve a végén sajnos Sam, amikor ki kellett volna szaladni a házból, odarohantam, hogy megmentem a Mikeyt vagy kit, de meglökött a kutyám és megmozgattam a kontrollert, így meghalt :)

Valamint több helyen is láttam, hogy van minden játéknál Platina szint? Mire jó? :)

Ha butaságot kérdezek, kérlek nézzétek el, új a téma nagyon

Köszi előre is :R

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#209539) Xaels válasza Demizson92 (#209536) üzenetére


Xaels
félisten

Tudtommal lehet olyan vége, hogy mindenki túléli és olyan is, hogy meghal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#209541) Synthwave válasza Wesder (#209531) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak azért, mert amit ott összeraktam, az uszkve 125-130. Kis szerencsével és feleakkora SSD-vel már csak 110-115. Valami kevésbé jó házzal már ~105 ezernél járunk.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209542) Wesder válasza Synthwave (#209541) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom FHD@60 a legtöbb jàtékban High-on megvan vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209543) F_Peter válasza Synthwave (#209541) üzenetére


F_Peter
őstag

PC vs Xbox, ennek még offban sincs itt helye szerintem.
Ha valóban összeszedted a konfigot, akkor dobd be a box topikjába, ott sokan átrágták már ezt, érdemlegesebb véleményeket kaphatsz.

(#209544) Gebriel


Gebriel
veterán

Hol lehet visszanézni, hogy egy adott acc.-rol milyen dolgok lettek vásárolva a storebol?

(#209545) Synthwave válasza Wesder (#209542) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Med-high, vegyesen, okosan, meg. Vagy több is, ha kifejezetten jól optimalizált cuccról van szó (pl. DOOM).

-----------------------------------------------

(#209543) F_Peter: Nekem nem kő box, a gépem meg azért nem a 120k-s kategória (viszont Ivy i7-ről és combosabb GCN-ről váltottam, szóval tudom, mire képes az a szegmens - a karácsonyi build cikk használt vasa konkrétan a sajátom volt).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209546) F_Peter válasza Synthwave (#209545) üzenetére


F_Peter
őstag

Azt értem, de ha tényleg érdekel a dolog és olyanok véleménye, akik ezeket kipróbálták és képben vannak, azok nem itt lesznek.

(#209547) hombre[EU] válasza Gebriel (#209544) üzenetére


hombre[EU]
veterán

tess

Life, Uh, Finds A Way

(#209548) Kendek válasza Gebriel (#209544) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Store -> Download list
Meg van egy Transaction History is, az Account Settings alatt, de az csak limitáltan mutatja, X időre visszamenőleg.

<-ƘƘ->

(#209549) Rage47 válasza .LnB (#209530) üzenetére


Rage47
veterán

Nem emlékszel, hogy volt olyan jelenet, ahol a világháborúban lövöldöztek? Nem csak csomaghordós rész lesz...

(#209550) Gebriel válasza Kendek (#209548) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszi szépen!
De itt van olyan játék is amit én tuti nem vettem meg pl BO4.
De volt neki 1 hónapos free időszaka a BRnak.
Sőt a Shadow of the tomb raider is a listán van, de ezt sem vettem meg. Vagy ez csak demó lenne? :D :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.