Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210651) Moby válasza #92557568 (#210650) üzenetére


Moby
addikt

Namost a béta firmware-ek nem az elmúlt hónapok óta elérhetők ám. De nem, letölteni senkinek nem tölti le. Igényelni kell(regisztrációval vagy kóddal).

(#210652) #92557568 válasza Moby (#210651) üzenetére


#92557568
törölt tag

Oké köszi az infót ezt nem tudtam de akkor ezek szerint nem is baj mert nem buli :)

(#210653) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem nem egészen 60 másodpercet volt fenn a 7.00 Beta... Feltelepítettem... feláll a rendszer..majd kaptam egy party invite-ot, hogy menjünk multizni. Régi-új party nem kompatibilis, úgyhogy raktam is vissza a régit. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#210654) Deck válasza #92557568 (#210650) üzenetére


Deck
titán

Tesómnak, nekem és unokaöcséimnek is van.. :P

PS5

(#210655) Deck válasza Moby (#210649) üzenetére


Deck
titán

Ilyen volt a korábbiba is.. :D

PS5

(#210656) Moby válasza Deck (#210655) üzenetére


Moby
addikt

Neeem, ez eddig nem volt. Amint feltette, azonnal kibökte a szemem (a remnant ikont az elmúlt napokban végtelenszer böktem meg a libraryban :D )

(#210657) Deck válasza Moby (#210656) üzenetére


Deck
titán

Lehet másra gondoltam akkor.. :D
Nyomogathatod is még azt egy ideig.. ;]

PS5

(#210658) Moby válasza Deck (#210657) üzenetére


Moby
addikt

Már nem sokáig, bár nem tudom mennyi idő a sonynál egy refund.

(#210659) malystryx válasza Kendek (#210637) üzenetére


malystryx
senior tag

Én is hasonlóan érzek, nem kaptam e-mailt én sem, pedig megvettem volna a Blood & Truth-ot, de akkor vessenek magukra. :(

(#210660) rumkola válasza Moby (#210658) üzenetére


rumkola
veterán

nincs refund ha letöltötted

(#210661) Moby válasza rumkola (#210660) üzenetére


Moby
addikt

Sajnos nem lehet letölteni. Részben ezért refundolom.

(#210662) Deck válasza rumkola (#210660) üzenetére


Deck
titán

Nem tölthető még.

PS5

(#210663) Xaels válasza rumkola (#210660) üzenetére


Xaels
félisten

Hosszan a sztori, hogy múlt hét péntekig előrendelhető volt a játék ami csak digitálisan jelenik meg, a pre-order bónuszok között ott volt a garantált VIP early access weekend. Csak aztán pénteken elkezdett a játék eltűnni a PSN-ről, először EU, majd AUS, NA és végül US. Jelezve lett a gond a legtöbb csatornán az ottani idő szerint reggeli órákban már. Vártunk hétfőn, kedden, semmi konkrét válasz csak, hogy tudnak róla és utána járnak mi a helyzet. Tegnap közölték, hogy szerencsétlen okok miatt a korai hozzáférést felejtsük el minden más bónuszt megkap aki már előrendelte. Aki még nem tette az nem is fogja tudni. A másik 2 platformon nincs gond, ők elvileg pénteken kezdhetnek játszani. Eredetileg tegnap kellett volna induljon a pre-load a korai hozzáféréshez. A játék 20.-án jelenik meg hivatalosan, addig semmi sem biztos.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210664) laci1117


laci1117
tag

Sziasztok!

Van valakinek 25%-os kuponja elfekvőben esetleg? :)

Köszönöm előre is! :R

(#210665) KaitouP válasza Deck (#210611) üzenetére


KaitouP
veterán

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#210666) saelin válasza Xaels (#210663) üzenetére


saelin
veterán

Valami komoly baj lehet a Sony-nál. A Black Desert Online Beta is a pre-load miatt lett játszhatatlan sok embernél. Ott az volt, hogy letöltötted a bétát start előtt és emiatt bebuggolt a kliens. Nem lehetett elindítani, mert egy nem létező update-re várt a játék. A béta ideje alatt nem is sikerült a Sony-nak megoldani a gondot. Ez olyan 4-5 nap lehetett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210667) wierra válasza saelin (#210666) üzenetére


wierra
senior tag

Érdekes, én belejátszottam a BD openbeta-ba a tesztidőszak vége felé; nálam nem ilyen anomália. :U

Már kérdés, hogy a karaktergenerálás után kb. 10 perc után már töröltem is, annyira nem az én világom. :(

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#210668) Xaels válasza saelin (#210666) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs konkrét válasz, senki nem vállalta a felelősséget. Igaz a kiadó Perfect World van a legnagyobb kussban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210669) saelin válasza wierra (#210667) üzenetére


saelin
veterán

A launch előtt már a gépen volt a játék? A probléma csak az EU régiót érintette.

Xaels
Ez így szokott lenni. Most gondolom ezerrel keresik mi lehet a bibi, kinek az oldalán van stb. Kíváncsi leszek mit mondanak majd.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210670) Xaels válasza saelin (#210669) üzenetére


Xaels
félisten

Nem mondanak semmit. Ezt már elengedték, közölték nyeljük le a békát. Semmi kompenzáció vagy valami. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210671) TXT


TXT
őstag

Tudna kuldeni privatban valaki egy 25%-os kupont, akinek nincs ra szuksege? Koszonom! :R

(#210672) Peace válasza Xaels (#210670) üzenetére


Peace
nagyúr

Fuhh, ebbe most belenéztem...még azok is unják, akik játsszák. :DDD Vagyis az egyik játszotta, a másik csak magyaráz. :P

(#210673) undercover válasza Moby (#210604) üzenetére


undercover
senior tag

No Man Sky-ban mennyire mentek rá erre a nyersanyag gyűjtögetésre? Van nagyjából mindenből elég vagy kemény munka a gyűjtögetés is?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#210674) Xaels válasza Peace (#210672) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt már nem néztem meg így nem nyilatkozom. Van sok videó a játékról, ahol érdemben beszélnek róla, hogy működik. Nem kell minden mindenkinek egyformán tetszenie, nekünk párunknak nagyon tetszik és vártuk/várjuk is a megjelenést mert ez inkább átélős játék mint nézős.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210675) Peace válasza Xaels (#210674) üzenetére


Peace
nagyúr

Majd kiderül. Ha kimagaslóan jó értékeléseket kap, akkor lehet meglesem. ;)

(#210676) Moby válasza undercover (#210673) üzenetére


Moby
addikt

Majd ha végigjátszottam elmondom :) Korábban csak bohóckodtam vele, nem mélyültem el benne.

(#210677) Xaels válasza Peace (#210675) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem fog. Nem egy felhypolt AAA játék, árban sem az és csak digitálisan terjesztik. Játékmechanikailag souls jellegű játék lesz, procedurálisan generált pályákkal. Nem egy populárisabb HnS/TPS lesz és grafikailag sem fotórealisztikus.

Játékosok terén biztos lesz egy réteg aki rajongani fog érte, de ez után a blama után azon sem fogok csodálkozni ha sokan ahol tudják le fogják húzni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210678) Moby válasza Xaels (#210677) üzenetére


Moby
addikt

Amúgy nem akarok vészmadárkodni, de eltűnt az ms store-ból is :DDD

(#210679) Xaels válasza Moby (#210678) üzenetére


Xaels
félisten

Mi? Most csak szopatsz :F

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210680) Deck válasza Xaels (#210674) üzenetére


Deck
titán

Várjuk is :P
PW meg elmehet a p***ába..
Ilyen Division + Darksiders 3 keverék szerintem.

A THQ Nordic megvette amúgy a Gunfire Games-t.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#210681) Moby válasza Xaels (#210679) üzenetére


Moby
addikt

Nem. A keresője még listázza, de az oldala már nem jön be.

(#210682) Xaels válasza Deck (#210680) üzenetére


Xaels
félisten

Igen a felvásárlással tisztában vagyok, linkeltem is a játék topikjában. A fejlesztők elmondása alapján a Divisionhöz nem lesz sok köze, a loot is teljesen másképp működik.

Moby nekem bejött a MS Store-os oldala.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#210683) Moby válasza Moby (#210681) üzenetére


Moby
addikt

Elérhető megint. Nálunk csak a store haldoklik néha :D

(#210684) Deck válasza Xaels (#210682) üzenetére


Deck
titán

A tps, fedezék miatt hasonlítottam hozzá is, ránézésre + DS3 :P

PS5

(#210685) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Ha van még valakinek elfekvőben egy 25%-os kupon, azt nagyon megköszönném!🙂 :R

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#210686) saelin válasza undercover (#210673) üzenetére


saelin
veterán

Eléggé utána kell menni a nyersanyagnak. Engem is egy idő után mindig ez kezd el irritálni, hogy az early game resource-okat hajkurászom mindig. Egy passive income tök jó lenne, autonóm farmokkal és hasonlókkal. Ilyen mondjuk fémeknél van, de ott is időről időre rá kell nézni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210687) LeventeV


LeventeV
senior tag

Üdv,
Nekem is jól jönne egy 25%-os kupon.
Fel tudok ajánlani érte egy 7.00 FW kódot (UK Acc).

(#210688) highness


highness
tag

Sziasztok! Honnan küldik ezeket a kuponokat? Mert megnézem, hátha a spam-ok között én is találok. :)

(#210689) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok eddig ment a PS4 a tv távirányítójával, tudtam avval lépkedni stb, meg bekapcsolt a tv a ps4 el együtt, és ki is kapcsolt, de valamiért már nem :( Mit kell esetleg állítanom?

(#210690) tboy93 válasza dunc (#210689) üzenetére


tboy93
nagyúr

hdmi cec

(#210691) dunc válasza tboy93 (#210690) üzenetére


dunc
nagyúr

Tudom, de semmi hiába kapcsolom ki oda-vissza :(

(#210693) BoneDragon válasza saelin (#210666) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem ez a játék örök kakukktojás marad mmo-k között. Tavaly megvettem PC-re, mert aprópénzért szokták dobálni, de 25ös szint fölé nem jutottam, pedig vagy 10x álltam neki, hogy na most tovább játszom és lépek még egy szintet... Az Isten se tudna rávenni, hogy felhúzzak egy karaktert. A világ szép, facebookon is tök jó képeket meg videókat raknak ki, meg is jön egyből a kedvem hozzá és mikor belépek akkor jön az érzés: Minek is léptem be? Borzalmasan unalmas úgy minden. Gondoltam na most PS-en más lesz, kipróbálom a betat. Hát lvl4-ig jutottam és uninstall. :D Feladtam. :(

(#210694) RangerFox válasza BoneDragon (#210693) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Új színválasztékokban is elérhető lesz a Dualshock 4

A piros nagyon tetszik, ahogy az eddigi terepmintásak is.

(#210695) hombre[EU] válasza RangerFox (#210694) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem a purpléé :)

Life, Uh, Finds A Way

(#210696) Deck válasza RangerFox (#210694) üzenetére


Deck
titán

Nem a színeket kéne variálni hisz így is rengeteg van hanem fejleszteni a ds4-en :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#210697) seniman válasza RangerFox (#210694) üzenetére


seniman
addikt

Titanium blue,meg a Purple részemről.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#210698) #92557568 válasza RangerFox (#210694) üzenetére


#92557568
törölt tag

Maradok a feketénél :)

(#210699) hhenry válasza RangerFox (#210694) üzenetére


hhenry
őstag

Rose Gold :(

(#210700) Xaels válasza Peace (#210675) üzenetére


Xaels
félisten

Surviving the Post-Apocalypse | Remnant From The Ashes

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.