Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210601) Sirandrish válasza modflow (#210600) üzenetére


Sirandrish
legenda

És biztos faja is lesz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210602) modflow válasza Sirandrish (#210601) üzenetére


modflow
veterán

Úgy legyen!

Bár pc-n van több is (Late Shift...), de nem lett nagy siker.

(#210603) Deck válasza modflow (#210602) üzenetére


Deck
titán

Late Shift van PS4-en is.

PS5

(#210604) Moby válasza Moby (#210111) üzenetére


Moby
addikt

Ha már ígértem: ma kijött az NMS-hoz a Beyond bővítmény. Benne a PSVR támogatással.
Olyan sokat bántották ezt a játékot. Én is. Pedig tiszteletre méltó, amivé mostanra lett. Én nem hittem, hogy ezt meg lehet csinálni VR-ben az alapján, ahogy eddig futott. De megcsinálták. És nem csak összetaknyolták, hanem megcsinálták rendesen, szívvel-lélekkel, odafigyelve. A felbontás olyan szokásos-VR-os, meg a terrain olyan, hogy a talpam alatt nő a fű (ne legyenek irreális elvárásaink), de az immerzió így is szinte tökéletes. A HUD és a multi tool kivitelezése zseniális. Mindenre figyeltek, minden látható és olvasható legyen rendesen. Rohadtjó az egész. És amikor beültem a BC1-be, és felrepültem a csillagok közé...ott végem.
Naszóval azthiszem ez az első olyan PSVR cím, amibe tényleg százórát bele lehet pakolni. Tartalom van benne ezt tudjuk. Nem össze van gányolva, mint a Skyrim VR, hanem becsülettel van megcsinálva. A téma iránt fogékony, pláne VR-al is rendelkezőknek is jó szívvel ajánlott. Ráadásul mindezt épp most gombokért.
GG Hello Games.

(#210605) Nayrobi válasza TXT (#210599) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem túl jó a pedálja, általában még gari időn belül elromlik, a pronak egy fokkal jobb, szóval megéri rászánni a felárat.

A NMS-t én is próbáltam ma vrban, elképesztő.

(#210606) TXT válasza Nayrobi (#210605) üzenetére


TXT
őstag

Ertem. Koszi az infot!
G29 kapcsan is vannak hadonlo, vagy mas tunetek, amit pl hasznaltan vwve le kell ellenorizni, tesztelni?

(#210607) Deck


Deck
titán

RDR2: Megkövetem magam. Tegnap elvoltam vele kicsit és elég jól szórakoztam :D Sok olyan dolog is van benne amin meglepődtem, hogy ilyen is van? És még mik jönnek majd.. :P
Grafikával már semmi bajom, az éjszakai ég és fények is gyönyörűek. A zene is szuper. Remek, minőségi játék és ha valaki szereti a westernt, a felfedezést legszívesebben abba se hagyná :P
Csak egy kis időt kellett hagyjak neki. Amúgy sokat vágtattam és soha nem estem le a lóról (még). ;]

PS5

(#210608) KaitouP válasza Deck (#210607) üzenetére


KaitouP
veterán

Mit kamuzol? Rise of the Tomb Raider -t játszottál... ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#210609) Steve1207 válasza TXT (#210606) üzenetére


Steve1207
veterán

G29 általában elég jó áron van BF-kor a MM-ban, legalábbis az elmúlt két évben 60 fölött volt 1-2e-rel. Remegett is a kezem, hogy berendeljek egyet :DDD Igaz lutri kivárni, plusz több, mint 2 hónap van addig.

Deck: most, hogy hűvös lett mindenki előszedte a RDR-t? ;]

[ Szerkesztve ]

.

(#210610) Nayrobi válasza TXT (#210606) üzenetére


Nayrobi
őstag

Én megjelenéskor váltottam g27-ről g29-re és semmi problémám nem volt vele, pedig talán 4 éve van meg. Szokott lenni 65-70 körül, annyit bőven megér.

(#210611) Deck válasza KaitouP (#210608) üzenetére


Deck
titán

Tudtam, hogy te mindig figyelsz.. ;]
Új COD-ig ki kell pörgetnem jó pár játékot még.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#210612) ProEvoFan válasza modflow (#210602) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PS4en a Late Shiftet jelenleg is játszuk a párommal.
Nekünk tetszik.Igaz, "B" kategóriás filmnek hat, de a beleszólásunk érdekessé teszi a történetet.

(#210613) Deck válasza Steve1207 (#210609) üzenetére


Deck
titán

Érdekes észrevétel :P

PS5

(#210614) F_Peter válasza Deck (#210607) üzenetére


F_Peter
őstag

Pont ezt javasoltam anno, amikor beszéltünk róla, és azért javasoltam mert én is úgy voltam vele mint te anno.
... És csak jobb lesz.

Örülök hogy nem a tesztelőknek készítettek játékot (első 10 órában mutassuk meg mit tudunk), hanem szépen sorvan egyre jobban tartják fenn a figyelmet.

(#210615) Deck válasza F_Peter (#210614) üzenetére


Deck
titán

Pont emiatt se hagytam abba hisz te is és más is ezt tanácsolta. Örülök is neki, hogy így lett :R

PS5

(#210616) Wesder válasza ProEvoFan (#210612) üzenetére


Wesder
félisten

Érdekes mòd a Quantum Break-et meg mindenki szarozta, pedig az az időutazòs téma zseniàlis ami benne van. Egyedül a végjàtékban hangzott el ugyan az mint a Quantum Break-ben az időutazàssal kapcsolatban.

Deck
2 végigjàtszàsom van benne. Imàdtam. Ha esetleg te is sírni fogsz 2-3x nem ciki, ne aggòdj.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210617) belan válasza sp8787 (#210587) üzenetére


belan
addikt

Köszi a infót .

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#210618) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kiszivárgott? Februárban mutathatják be a PlayStation 5-öt
Uuuupsz...megvan a 2020as karácsonyi ajándékom. :)

(#210619) Deck válasza ProEvoFan (#210618) üzenetére


Deck
titán

+1 :P

PS5

(#210620) Wesder válasza ProEvoFan (#210618) üzenetére


Wesder
félisten

Egyértelmű volt, nem vàlaltak volna be késést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#210621) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na jó, kész vagyok ettől a Yakuzától, most léptem aludni :DDD


Hihetetlen mennyire jó játék, két napja csak a substory-kat csinálom, annyira elborult baromság némelyik :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#210622) saelin válasza Moby (#210604) üzenetére


saelin
veterán

VR-ban tényleg el tudom képzelni hogy működjön a NMS recept, majd nézek róla pár pro és contra véleményt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#210623) wolf13


wolf13
őstag

Felajánlanék én is egy 25 % kupont, magyar acchoz. Aki itt leggyorsabb lesz az viheti.

(#210624) Sirandrish válasza modflow (#210602) üzenetére


Sirandrish
legenda

De a Hidden Agenda szuper :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210625) Sirandrish válasza ProEvoFan (#210618) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mikor jön a PS5 Pro? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210626) conorr válasza wolf13 (#210623) üzenetére


conorr
tag

Szia Én megköszönném. :D

(#210627) Sirandrish válasza conorr (#210626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én már írtam privit neki :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210628) wolf13 válasza conorr (#210626) üzenetére


wolf13
őstag

Szia.

Ment pm.

@Sirandrish Bakker, Sajnálom. Azért írtam ,hogy itt fórumban, hogy más is tudja, nem kell üzenetet küldeni, és így azt nem is figyeltem. Ne haragudj.

[ Szerkesztve ]

(#210629) Derron válasza wolf13 (#210623) üzenetére


Derron
aktív tag

Szia :)
Én örülnék neki :)

[ Szerkesztve ]

(#210630) hombre[EU] válasza Moby (#210604) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez jól hangzik, feljegyezve
Videók alapján már a bolygókon és közti röpködés is elviszi a hátán VR-ban :)

Life, Uh, Finds A Way

(#210631) Sirandrish válasza wolf13 (#210628) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha később írok lemaradok, ha korábban akkor kihagynak? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210632) conorr válasza wolf13 (#210628) üzenetére


conorr
tag

Nagyon szépen köszönöm a nemes felajánlást. :R :R :R

(#210633) hombre[EU] válasza Sirandrish (#210625) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Amikor elérik a 30-40%-os penetrációt a 8k tv-k ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#210634) Sirandrish válasza hombre[EU] (#210633) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aha...akkor pár évig nem kell PS5 Prora költeni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210635) Deck


Deck
titán

Tegnap frissült a béta rendszer 7.00 Beta 2.00-ról 3.00 lett :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#210636) hombre[EU] válasza Sirandrish (#210634) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Viszont VR-hoz sosem elég a teljesítmény :)

Life, Uh, Finds A Way

(#210637) Kendek válasza Sirandrish (#210631) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én is csalódott vagyok, mert ezek szerint még mindig osztogatják a 25%-os kódokat, és tegnap jött is még email nekem is, de még mindig semmi jele, hogy a Sony engem is meg akarna lepni egy ilyen kuponnal.

<-ƘƘ->

(#210638) wolf13 válasza Kendek (#210637) üzenetére


wolf13
őstag

Nem osztják.

Én egy barátomtól kaptam, mert neki egyelőre nincs rá szüksége. A minap a villám meglátogatta a házukat, és a gépek 80% meghalt. PC + PS + TV a net kábelen keresztül kapták meg a nagy feszültséget.

(#210639) Sirandrish válasza Kendek (#210637) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem is kihagynak..minden egyéb sz*rral bezzeg bírják terhelni a mailemet... :W

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210640) Sirandrish válasza hombre[EU] (#210636) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az egyelőre nem érint, de remélem még a PS4 érában sikerül kipróbálnom, és akkor el tudom dönteni esetleg hogy PS5re kell-e nekem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210641) hombre[EU] válasza Sirandrish (#210640) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kelleni fog a ps5 érában :K
A nextgen semmi újat nem fog tudni mutatni a vr-on kívül. Lesz több frame,meg pixel,ha szerencsénk van fizika és ai ( ezek eddig sem a hardware miatt nem voltak)

Life, Uh, Finds A Way

(#210642) Sirandrish válasza hombre[EU] (#210641) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam a telefonos VR-t egy Gear VR-al, az nem fogott meg. Jó-jó..nehogy rákezdjetek..ég és föld a kettő...tisztában vagyok vele, csak megemlítettem hogy az pl nem tudott lekötni. Nyilván játékfüggő, mert pl a Beat Sabert kipróbálnám :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#210643) bandi0000 válasza hombre[EU] (#210641) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem tom mit vársz el az új gentől? Pl nyírjon füvet, csináljon kv-t? Ugyan miért cserélik a pc-t 2-3 évente az emberek? Meglegyen a stabil 60-120Fps, nagyobb felbontás, jobb grafika, és ez most se lesz másképp, a vêgén csak játszani tudsz majd a konzollal semmi több

Xbox One: bandymnc

(#210644) hombre[EU] válasza Sirandrish (#210642) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha egy GTA5 VR-al nyitna a ps5, megvenném negyedszerre is a játékot :D
a nextgen vr alatt ilyenekre kell gondolni, vagy a DyongLight2 mekkora fun lenne

Life, Uh, Finds A Way

(#210645) hombre[EU] válasza bandi0000 (#210643) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az elōzō generációk között fōleg méretben,tartalomban (nem csak látványban,pixel-frame) nagy lépések történtek. Ma már ott tartunk,hogy feleslegesen nagy/sok egy-egy játék, annyira kinyíltak a lineáris csōjátékok,hogy nemrég még openworldnek hívtuk ezeket.
Ennek vége, nincs elég ember,se idō,se pénz,se igény a vásárlók részérōl...
A pc-t nem keverném ide...

Life, Uh, Finds A Way

(#210646) Moby válasza Deck (#210635) üzenetére


Moby
addikt

Tele van hibákkal, én visszatértem a 6.72-re.

(#210647) #92557568


#92557568
törölt tag

Van már pontos megjelenési dátuma az Erica-nak?

Moby:
Remélem valahol be lehet állítani,hogy a Beta rendszert még csak véletlenűl se töltse és tegye fel...

[ Szerkesztve ]

(#210648) Deck válasza Moby (#210646) üzenetére


Deck
titán

Milyen hibákkal? 3 PS4-en is ezt használom és mindel gyorsabb mint a korábbi. Hibákat én nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#210649) Moby válasza Deck (#210648) üzenetére


Moby
addikt

A legszembetűnöbb: ha a könyvtáramban rámentem egy játék adatlapjára, a keret teljesen máshol mozgott, mint ahol a kiválasztott item volt.

psfanboy: fanboy létedre eléggé noob kérdéseket teszel fel...

[ Szerkesztve ]

(#210650) #92557568 válasza Deck (#210648) üzenetére


#92557568
törölt tag

3 Db ps4 ?...
Lan partit toltok a garázsban vagy mi ?.. :D

Moby,
Bocs, nálam nem olyan aktív a ps4 mostanában mint hónapokkal ezelőtt.
Ma majd akkor beletúrok a menübe magam ha bekapcsolom :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.