Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209301) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#209300) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gratulálok!
10k alatt lecsapok rá én is.Kb karácsonykor lesz ennyi.

(#209302) .LnB válasza Zoleee83 (#209300) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A sztori pár óra után úgy beleáll a földbe mint ha egy másik galaxisból érkezett meteor lenne. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209303) Zoleee83 válasza .LnB (#209302) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem nem te vagy a célközönség, ez a játékértékelésedből is kiderült, nagyon sokan vagyunk akik másképp gondolják, mindenféle offense nélkül. ;)

Days Gone was the best selling physical game in the UK in the week of release. It went on to be the best-selling software release in all the format sales chart for three consecutive weeks.

In Japan, Days Gone outsold both Horizon Zero Dawn and God Of War at launch. It also went on to surpass the lifetime sales of God of War and another exclusive PlayStation 4 game, The Last Guardian.

In North America, Days Gone was the second best selling video game software for the month of April, behind only Mortal Kombat 11, and in June it was still in the top 10 best selling games in North America.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#209304) Deck


Deck
titán

A Way Out: Rámegyek a platinára, nem nehéz. Van egy trófea mikor együtt kell zongorázni és bendzsózni. Háromszög, kör, négyzetet kell nyomni mikor a sárga négyzethez ér. Guitar Hero-hoz hasonló. Coop partneremnek sajnos nem megy. Tud valaki jönni segíteni benne? Pár perc az egész maximum:R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209305) tboy93 válasza ProEvoFan (#209298) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ejha, te tenyleg elmerultel benne :D En megmondom oszinten, a FW vegere picit meguntam. Azert sem allok neki a NG+nak.

(#209306) ProEvoFan válasza Deck (#209304) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha megvárod míg letöltöm, akkor igen:)

(#209305) tboy93
NG+ nincs még meg.Csak a platina.

(#209307) Deck válasza ProEvoFan (#209306) üzenetére


Deck
titán

Persze. Addig csinálom a többit :R

PS5

(#209308) TXT


TXT
őstag

OLED (4K, HDR) tv eseten szamit, hogy a ZVR1 vagy ZVR2 VR-t vennem e, van jelentossege? :U
Illetve ha hozza vennek “fagyikat”, abbol van tobb verzio is PS4-re? Egy jatekosnak egy fagyi kell, vagy mindket kezbe kell egy-egy? Ha lama kerdes, akkor bocs, de zero tapasztalatom van egyelore benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#209309) Moby válasza TXT (#209308) üzenetére


Moby
addikt

Annyit számít, hogy ZVR1 esetén dugdosni kell a rendszert minden VR használatnál, ha HDR-t is akarsz használni VR nélkül. ZVR2 esetén maradhat összedugva állandóban (tud a kisdoboz HDMI2.0-t).
Fagyiból van két verzió, de csak a töltőcsatlakozó más.
2 fagyi kell egy játékosnak jellemzően (van kivétel, de kevés).

[ Szerkesztve ]

(#209310) Ronam válasza .LnB (#209302) üzenetére


Ronam
addikt

+1, ráadásul a "hatalmas csavart" a végfelé, már kb a játék elején lehetett tudni.. Story a Detroit-ban, Heavy Rain-ben, God of War-ban van, ebben kb 0.

[ Szerkesztve ]

(#209311) Rage47


Rage47
veterán

Végigjátszottam tegnap a Yakuza Kiwami-t. Ez is nehézkesen indult, mint a 0. Bár a 0-nak tényleg jobb a története, ez is egész jó lett a végére már. A harc és mozgásrendszer kiborított néha, a csaló bossokkal együtt. Összességében tetszett, de nem fogok Yakuzával játszani többet, csak ha tényleg normálisabb a harc. Talán a Judgment már jobb ilyen téren.

(#209312) TXT válasza Moby (#209309) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom :R

Amugy most olvastam, hogy nem csak a tolto lett mas a fagyinal, hanem nagyobb akksit is kapott, 1380 mAh helyett 1900 mAh lett. Gondolom, ez azert szamit.
Az Aim Controllerbol csak egy vwrzio keszult?

(#209313) RangerFox válasza Rage47 (#209311) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem sztoriban jobb az 1, mint a 0, de játékmenetben és mellékküldetésekben a 0 mérföldekkel lekörözi a Kiwamit. Talán az autós üldözés volt az egyetlen idegesítő része a játéknak.

(#209314) .LnB válasza Zoleee83 (#209303) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az, hogy sokat adtak el belőle, az hol jelenti azt, hogy jó a sztori?! :F
Én is megvettem, én is végigjátsztotam. Le is írtam, hogy nem rossz game: [link]
De a sztori iszonyat gyenge.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209315) ldave válasza Rage47 (#209311) üzenetére


ldave
félisten

Most játszom Judgementtel, de mivel egyik Yakuza sem volt meg korábban, így nem tudom ahhoz hasonlítani, de nagyon jó játék így az első két fejezet alapján.

A Slime draws near! Command?

(#209316) Zoleee83 válasza .LnB (#209314) üzenetére


Zoleee83
addikt

Olyan játékokat húzol le amik tömegek kedvencei (pl. HZD, Assassin's series, stb), nem lehet hogy neked nem ezekkel kellene játszanod :F :D
Egyébként biztos vagyok benne hogy iszonyat sok minden kimaradt neked a játékból, gondolom a mellékküldetéseket nem toltad végig mindet, és/vagy a secret ending sem volt meg, ott elég sok történeti magyarázat megy, ugyanez a HZD-re is igaz.

Nem baj hogy van véleményed legyen is, de azt kijelenteni hogy gyenge a történet az nem teljesen igaz..

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#209317) tboy93


tboy93
nagyúr

AC Origins

Akciós a season pass és a két különálló DLC is. Melyiket érdemes venni? Megérik egyáltalán a DLC-k? Az alapjáték lemezesen már megvan, még nem álltam neki.

[ Szerkesztve ]

(#209318) Deck válasza Zoleee83 (#209316) üzenetére


Deck
titán

Sokat úgyis, hogy nem is játszott velük.. :D

PS5

(#209319) RangerFox válasza tboy93 (#209317) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Megéri, főleg a második expansion, rengeteg ad hozzá az alapjátékhoz. De persze az első is jó, csak az kisebb. Meg én úgy vagyok ezekkel, hogy vidd végig az alapjátékot, és ha a végére még szeretnéd folytatni a kalandot, akkor érdemes megvenni az SP-t.

[ Szerkesztve ]

(#209320) Moby válasza TXT (#209312) üzenetére


Moby
addikt

Sokat nem számít a kapacitása, a régi is nagyon sokáig bírja (ahhoz képest, amennyi játék használja).
Aim kontrollerből ma már csak egy létezik, viszont a fagyi a ps3 világból öröklődött, amikor is még többféle olyan "bölcsőt" lehetett kapni, amibe a fagyi befogható volt (puska, pisztoly, stb). A mai aim controller önálló egység, nem szedhető szét fagyira és tartóra.

(#209321) .LnB válasza Zoleee83 (#209316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legalább vennéd a fáradtságot, és végigolvasnád amit írtam. :(((

Te, a kicsiDeck és még páran. Képesek vagytok habzó szájjal védeni azokat a játékokat amiktől a saját ízlésetek alapján elájultok. De én veszem a fáradtságot, hogy normálisan kritizáljam őket. Átgondolom a mondandómat, megfogalmazom, és érthetően leírom. Ráadásul rengeteg dolognak utána is nézek.

Itt a HZD: [link]
Ha te azt mondod, hogy van ezekre magyarázat, akkor bizonyítsd be nekem. Nem egy helyen vetettem már fel ezeket a történeti elemeket. És senkitől nem kaptam választ. Mert nincs. Mellékküldetésben sincs, még egy elcseszett fanmade lore se próbálja megmagyarázni őket.

Vagy itt a Days Gone, leírtam spoilerbe a problémákat. Magyarázd meg, hogy melyik az az élethelyzet, az az aberált szociális deformáció, ahol ezek a döntések, jellemváltozások reálisak?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209322) tboy93 válasza RangerFox (#209319) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak tipik akkor nem szokott lenni akcijóban :))

(#209323) Peddy789


Peddy789
őstag

Helo!

Tegnap vasaroltunk ps4 prot felesegemmel, megneztem az osszefoglalot, hat nem semmi mennyi info van.

Elso problemam, felesegem finn, itthon angolul beszelunk de hollandiaban lakunk. Foleg o fogja szerintem hasznalni a konzolt, nem en. Viszont szivesen jatszunk ketten.
Nah most hova regisztraljunk? Finn account? vagy uk(angol nyelv plusz)? vagy holland?

(1) Ha jol ertem es itt veszunk hollandiaban fizikai jatekokat akkor azokat nem tudjuk majd hasznalni ha finn az account?
(2) Ha holland az account, akkor a ps storeban mindig minden hollandul lesz? (nagyon diegesito)

(3) Accountol fuggoen nagyon masok a ps store-ban ajatekok arai? Illetve masok a jatekok is amiket kapunk a ps plus-al?

(4) Ha a bankartyank holland cimen van, tudunk azal egyaltalan venni jatekokat egy finn ps storebol?

(5) Erdemes hasznalt jatekokat venni? Pl itt van egy bolt a varosban, ahol pl 40 euro helyett 35 egy hasznalt jatek. De ps online shopban meg latok nagyon olcso dolgokat pl tekken 7 18 euro. Gondolom a digitalis vasarlas hatranya hogy nem fogom tudni tovabbadni mint egy fizikai jatekot? Ki honnan szokott jatekokat vasarolni?

[ Szerkesztve ]

(#209324) Zoleee83 válasza .LnB (#209321) üzenetére


Zoleee83
addikt

"Képesek vagytok habzó szájjal védeni azokat a játékokat amiktől a saját ízlésetek alapján elájultok."

Nem habzó szájjal írtam, hanem kultúrált módon, te meg jössz a személyeskedéssel...
Ovoda level :D

Végigolvastam, az, hogy nem érted és/vagy nem tetszik, hogy miért olyan amilyen Sarah és Deacon között a kapcsolat az ending előtt az már nem az én problémám. Koncepció direkt így lett megírva 2015 óta fejlesztik, elhiheted volt rá idejük kitalálni.
Lehet nem értetted az angol szöveget, vagy túl gyors volt a felirat, de elmondták hogy az ezredes kontroll alatt tartja az egész szigetet és az orvosokat, fontosabb embereket nem engedi ki a szigetről ezért nem ugrottak egymás nyakába annál a résnél, mert nem lehetett.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#209325) GEIL válasza DaFunk1511 (#209271) üzenetére


GEIL
addikt

Napi max 1-1 órákra...FullHD--hez és 60Hz-es TV-hez elegendő a SLIM......ha van még pluszban 40 ezred rá és hosszútávra tervezel vele, vagy komolyabb monitoron, esetleg 4K TV-n fogsz játszani akkor vedd a PRO-t.....főleg ha olyan "remastered" címekkel fogsz játszani ahol már látni a javulást a SLIM-hez képest.

De ha Fifa...Mortal Kombat....Tekken...(esetleg Fortnite )......kb a terv....azok 60fps-sel futnak röccenésmentesen ( SLIM-em van...ezeket tolom)

De GTA5...COD....már más téma...oda jobb a PRO....

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#209326) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Lassan elkezdjük cimborámmal a The Division 2. részét co-op-ban.
Az első részben használt karakteremet tudom tovább vinni?
Van benne gyakorló rész amit külön, külön kell lenyomni vagy egyből bele tudunk csapni a közepébe?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#209327) .LnB válasza Zoleee83 (#209324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És itt vagyunk megint, se válasz, se semmi.
A HZD és a DG köszöni, hogy megpróbáltad azé'... xD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209328) TXT válasza Moby (#209320) üzenetére


TXT
őstag

Koszonom :R
Erdemes akkor beruhazni fagyikra es/vagy Aim-ra? :U

(#209329) Synthwave válasza Peddy789 (#209323) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Magyar vagy, finn feleséggel angolul beszélve Hollandiában laktok.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209330) tboy93 válasza Synthwave (#209329) üzenetére


tboy93
nagyúr

Engem is kicsit összezavart a dolog :DDD

(#209331) .LnB válasza Peddy789 (#209323) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy összehoztad az életedet, hogy ezt az információt, sokan fel sem tudtuk dolgozni. :)

Én azt mondanám legyen Uk acc. Az angol a közös pont. Szerintem a Hollandiában vásárolt játékokkal sem lehet gond. Bár ezt erősítse meg valaki.
Bankkártya szerintem mindegy, de én PayPal-t ajánlom.
Használt játékokat mi is adjuk/vesszük. Megéri, érdemes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209332) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Mostanában rászoktam arra, hogy a monitoromon játsszak. Mivel csak egy hdmi port van rajta, így mindig cserélgetnem kell a hdmi csatlakozókat. Ennek kiküszöbölésére szeretnék venni egy hdmi elosztót. Valaki tudna ajánlani olyat, amivel tuti jól fog működni a PS, és nem rossz minőségű? (lehetőleg x3-as elosztó kellene) Vagy igazából nem kell különösebben mire figyelni, és jó mondjuk ez is?

[ Szerkesztve ]

(#209333) Xaels válasza Peddy789 (#209323) üzenetére


Xaels
félisten

A lemezes játékokkal nem lesz gondod max a régiófüggő DLC-kkel. Viszont ha digitálisan akarsz vásárolni akkor régiónak szerintem azt érdemes választani ahol élsz, ahova szólnak az irataid és a bankkártyád. A PS meg a Store nyelve is állítható szerintem angolra attól függetlenül, hogy Hollandiában éltek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#209335) rumkola válasza Synthwave (#209329) üzenetére


rumkola
veterán

és regisztráljanak UK-ra accot
:DD

(#209336) Carlos Padre válasza Peddy789 (#209323) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne foglalkozz az itteni hülyékkel :D, mindennek olyan nyelve lesz, amilyenre a gép nyelvét állítod. Ha tartósan Hollandiában tervezel élni, akkor érdemes lesz oda regisztrálni, egyszerűbb lesz minden. A lemezes játékok meg mind régiófüggetlenek Európában, és angol nyelvűek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209337) psycroptic válasza RangerFox (#209332) üzenetére


psycroptic
őstag

Én vettem egy elosztót igaz DVI és ott szabvänygondokba futottam bele, mert a PS nem toväbbította a jelet csak pär mäsodpercekre azutän hangyäk häborúja. És ez vältakozott, holott az eszköz müködik, mert PC-vel összedugva a monitort, semmi problémät nem okozott. Ez HDMI-nél hogyan müködik, halväny lila dunsztom sincs.

PSNID: Tomy83PS

(#209338) S e t h válasza Zoleee83 (#209316) üzenetére


S e t h
nagyúr

Neked tetszett a játék, neki nem annyira.
Ő szeret kötekedni, te nem annyira.
Ő szeret állóvizbe huggyozni, te nem.
Inkább szállj ki ha nem akarsz annyira hugyos lenni.
Jut eszembe, az még el sem hangzott mennyire szar volt a magyar felirat, megölte, darabokra zúzta az élményt, én csukott szemmel néztem amikor jöttek a betűk, mert annyira fájt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#209339) Mike válasza S e t h (#209338) üzenetére


Mike
veterán

szóval még a feliratot sem lehet kikapcsolni, annyira szar :D

(#209340) Carlos Padre válasza RangerFox (#209332) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha a 4k szempont nem árt ha tudja ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209341) consono válasza RangerFox (#209332) üzenetére


consono
nagyúr

Valószínűleg működni fog, de lehet, hogy le kell majd kapcsolni a HDCP-t a PS4 beállításaiban. Nekem a kínai csak úgy működik...

"In God we trust. All others must bring data"

(#209342) .LnB válasza S e t h (#209338) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ne állítsál már be úgy, hogy minden áron kötözködni akarok. Érdekes módon veled bazdki lehet értelmes pro - kontra beszélgetéseket folytatni. Miért baj az, hogy ezt elvárom mindenkitől?!

Igen, most én kezdtem kvázi, mert kicsit tikkelt a szemem, hogy dobálózik itt a 10/10-zel. Szerettem volna egy kicsit fékezni a bullshit vonaton. Oké, hogy rajongunk valamiért, de ez abszolút megtévesztő "értékelés" volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209343) Peddy789 válasza Carlos Padre (#209336) üzenetére


Peddy789
őstag

Hm koszi a valaszokat!
Lattam a szomszednal hogy egy gepen lehet tobb account is? Vagy az csak ugyanazon accounton belul tobb felhasznalo?
Szoval lehetne olyat is hogy egy finn es egy holland account?

Mert csak hogy tovabb bonyolitsam vszeg fel ev mulva mar finnorszagban elunk :))

De ha a nyelvet lehet angolra allitani, es a fizikai jatekok europai megkotesuek, akkor ugyaltom annyira nem szamit a dolog, lehet a holland a legegyszerubb hogy ne legyen semmi gebasz, ugyis innen fogom rendelni meg adni/venni a jatekokat.

(#209344) Carlos Padre válasza Peddy789 (#209343) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Persze, lehet több is, sokunknak van így, mivel pl magyar felirat csak a magyar storeban biztos, ugyanakkor a másik accon vett játékokkal tudsz játszani a fő accountodon is, így pl a trófeák nem aprózódnak szét. Lemezes játéknál meg mindegy.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209345) RangerFox válasza Peddy789 (#209343) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lehet sok profilod különböző régióból. A játékok, meg a menü nyelve állítható. A dobozos játékok régiófüggetlenek, csak a store-ból vásárolt letölthető tartalmakra kell figyelni, mert a store régiójának meg kell egyeznie a dobozon található régiókóddal.

Köszi szépen a többieknek a hdmi elosztós segítséget! :R

(#209346) Rage47


Rage47
veterán

Ezért utálom ezt a régiós kötöttséget. A cégek azt hiszik, hogy nem beszélhetünk több nyelvet, nem dolgozhatunk másik országban, stb. És még migrálni sem lehet accountot, csinálj újat...

[ Szerkesztve ]

(#209347) Deck


Deck
titán

Jött új rendszerfrissítés a bétához :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209348) Carlos Padre válasza Deck (#209347) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kösz, mit javítottak benne? Én már visszaváltottam.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209349) Synthwave válasza S e t h (#209338) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, azért a magyar felirat nekem is fájna.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209350) Deck válasza Carlos Padre (#209348) üzenetére


Deck
titán

Nem tudom de frissítés után most nem indult újra tényleg a ps :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.