Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209951) Steve1207


Steve1207
veterán

Nos srácok kijelenthetem, hogy a legnagyobb nyomot eddig a Murdered Soul Suspect hagyta bennem.

Miután megvettem végig is pörgettem, jó a sztori, kellemes a kezelés és a helyszínek is változatosak szerintem. Szinte annyira olcsó szokott lenni, hogy leárazáskor simán megéri. A játék maga nem hosszú, de a gyűjtögetés kitolja az egészet.

Szóval, 3x vittem eddig végig. Első alkalommal szép komótosan, mindent gyűjtögetve ahogy jön, viszont bug-os lett és az egyik jelenetnél nem tudtam előszedni a nyomokat. Gondoltam majd megjavul, ha betöltődik vagy tovább lépek, de nem javult.

Tegnapelőtt ismét előszedtem, végigtoltam másodjára, minden klasszul ment, viszont egy egy graffitit nem szedtem be a múzeumban, így a sztori miatt vissza se tudtam menni, pedig minden megvolt. Megint kuka lett a platina, pedig tüzetesen begyűjtöttem minden mást :D

Most annyira felidegesített már, hogy az összes megszerzett trófeát csak akkor adja be, ha minden egyszerre a játékban van meg (nem pedig végigjátszásonként ez is meg az is). Szóval nekivágtam harmadjára, gyorsan áttolom a főszál egy részéig, összeszedem, amit kell és minden király. Erre megint történet függő lett egy helyen a sztoriban, csak most máshol, így most egy nyom begyűjtésével maradtam le. Utána olvasva ezt is korábban kell megcsinálni.

Ha esetleg negyedjére belevágnék tuti walktroughzok mostmár, de egyelőre hagyom a fenébe. Szép volt, jó volt, de minden tiszteletem azoknak, akik végigjátszás nélkül csinálták végig az egészet, én eddig bírtam :DDD

.

(#209952) Xaels válasza stilo18 (#209950) üzenetére


Xaels
félisten


Előrendelésre nem jó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#209953) TXT válasza Moby (#209940) üzenetére


TXT
őstag

Es hogyan?
Nalam nem akar mukodni wireless modban, ahogy eddig hasznaltam meg a VR elott. Mit/hol kell beallitani, hogy vezetekmentesen tudjam hasznalni a Platinum fulest a ZVR2 VR-ral? :U
En eleve ra sem csatoltam es be sem dugtam a VR gyari fuleset, hanem csak a Platinumot kapcsoltam be, ahogy korabban is, de ezt irja a rendszer:

[ Szerkesztve ]

(#209954) ProEvoFan válasza stilo18 (#209950) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem jó.
Csak a "nyári akcióban" szereplő termékekre érvényes.

(#209955) stilo18 válasza Xaels (#209952) üzenetére


stilo18
addikt

Ahh köszi, pedig már titkon örültem :))

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#209956) vg válasza ProEvoFan (#209954) üzenetére


vg
addikt

Nem igaz, azokra is jó amire nincs semmi akció.

(#209957) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Júniusi top eladások ps storeban.
Már megint a GTA V az első...hihetetlen.

(#209956) vg
Az emailben ez van.
"szeretnénk további 25% kedvezményt adni a PS Store kosaradban lévő, a nyári kiárusításban részt vevő tételekre"

[ Szerkesztve ]

(#209958) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Van olyan stratégiai játék Ps-re, amiben nem csak a városmenedzselésen van a hangsúly, hanem lehet benne harcolni, esetleg felfedezni, vagy ilyenek?

(#209959) Wesder válasza ProEvoFan (#209957) üzenetére


Wesder
félisten

Top10-be befért egy exklúzív is. Szép teljesítmény. CTR 3. helyének örülök. Ami durvàbb, az a Minecraft 2. helye.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209960) vg válasza ProEvoFan (#209957) üzenetére


vg
addikt

Kaptam kódot én is, kipróbáltam, megy azokon is amire nincs akció (nem az előrendelésekre azt is próbáltam), bár úgy nincs sok értelme. Próbáld ki te is, ha van kódod.

(#209961) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Minecraft egy jelenség.Gyermekeim is tolják ezerrel.
Megvettem nekik Androidon, PCn és PS4en is..

(#209960) vg
Ok.

[ Szerkesztve ]

(#209962) Synthwave válasza RangerFox (#209958) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most fog jönni pl. az Ancestor's Legacy.

De biztos, hogy akarod te ezt gamepaddal?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209963) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nem olvasom napi szinten a topicot, Summer Sale-lel kapcsolatban lenne pár kérdésem:
-Kiderült, hogy miért jár 25%-os kupon (pl venni kell valamit a Sale keretében, és utána küldenek?)
-Van még ilyen elfekvőben valakinél, aki tuti nem használja, és el tudná küldeni?
-A Hellblade all time low, azt behúznám, van még ilyesmi jó deal?
-Vennék Crash Bandicootot is, abból a Trilogy-t érdemes behúzni 6k-ért, esetleg a Spyroval csomagolva 12k-ért? (Ez utóbbi is érdekel).

Dive ever, work never.

(#209964) ProEvoFan válasza vg (#209960) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha már próbáltad.Elvileg a kosárba lévő csomagra adja a 25% kedvezményt? Tehát ha egyszerre veszel négy játékot, akkor arra is jó a kupon?

[ Szerkesztve ]

(#209965) Moby válasza TXT (#209953) üzenetére


Moby
addikt

Kábelen kell bedugnod a gyári helyére. Kábel nélkül nem megy (a VR állítja elő a térbeli hangot).

(#209966) F_Peter


F_Peter
őstag

Én még nem vásároltam ps storeban és ezt írták is a kupon mellé. (... Mivel ez lesz az első vásárlásod, ezért...).

Az első privátban kérő személynek ajándékozom a kódot.

x4matyee1986 kapta.

[ Szerkesztve ]

(#209967) sp8787 válasza RangerFox (#209958) üzenetére


sp8787
addikt

Nobunaga's Ambition ?

(#209968) vg válasza ProEvoFan (#209964) üzenetére


vg
addikt

(#209969) Ryder1


Ryder1
senior tag

Ha esetleg van még valakinek kuponja, amit nem használ fel, akkor hálás lennék érte, vennék most pár játékot. :)
Nem tudom, számít-e, UK accom van.

(#209970) x4matyee1986 válasza F_Peter (#209966) üzenetére


x4matyee1986
csendes tag

Megkaptam a kódot! Köszönöm!

(#209971) ProEvoFan válasza vg (#209968) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi! Azért ez kurvajó :C
Megyek storeban körülnézni. :)

(#209972) Wesder


Wesder
félisten

Egy kupont én is elfogadnék ha esetleg van egy felesleges valakinek.:R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209973) saelin válasza RangerFox (#209958) üzenetére


saelin
veterán

Age of wonders, Stellaris, They Are Billions.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#209974) BoneDragon válasza Wesder (#209972) üzenetére


BoneDragon
veterán

Xboxon nem működik. :D

(#209975) Wesder válasza BoneDragon (#209974) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondod?:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209976) psycroptic


psycroptic
őstag

Kipróbálnék én is egy kupont, ha van valakinek, akkor köszönöm szépen!:R

PSNID: Tomy83PS

(#209977) fahrii


fahrii
őstag

Na jó mostmár kell egy kupon :D Sony pls

(#209978) erahurka


erahurka
félisten

Én is elfogadnék egy ilyen kupont ha valakinek nem kell :R

(#209979) #92557568 válasza fahrii (#209977) üzenetére


#92557568
törölt tag

Én is kerestem a maileim között,hogy elajándékozzam itt valakinek de sajnos nem kaptam.
Mondjuk Store ból sem vettem semmit mostanában.
Pár lemezes játékot vásároltam csak az elmúlt hónapokban psre,arra meg nem jár kupon :D

[ Szerkesztve ]

(#209980) Bétaville


Bétaville
senior tag

Ne csüggedjetek srácok, még kaphattok a
napokban e-mailt. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#209981) F_Peter válasza Wesder (#209975) üzenetére


F_Peter
őstag

Ahogy feljebb írtam, nekem azt írták hogy azért kapom, mert még nem vásároltam a storeban. Lehet megér egy próbát, hogy csinálsz egy új accot, hátha kap.

(#209982) Wesder válasza F_Peter (#209981) üzenetére


Wesder
félisten

Én sem vettem semmit, csak a Detroit-ot húztam be Trial +-szal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209983) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem nem kő kupon.

Csak a miheztartás végett. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209984) VTom


VTom
veterán

Nekem se köll, de van, úgyhogy keressen privátban akit érdekel.
Nem adom oda, csak keressen. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209985) Bétaville válasza VTom (#209984) üzenetére


Bétaville
senior tag

:C :C :C

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#209986) #92557568 válasza Synthwave (#209983) üzenetére


#92557568
törölt tag

:))

(#209987) EczkE


EczkE
addikt

Van egy felesleges kodom, aki eloszor privatban ir annak elkuldom. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#209988) EczkE válasza EczkE (#209987) üzenetére


EczkE
addikt

Elkelt, Mobyt szidjatok o volt a leggyorsabb. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#209989) VTom válasza Bétaville (#209985) üzenetére


VTom
veterán

Csak vicceltem, odaadom az első jelentkezőnek. :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209990) Synthwave válasza EczkE (#209988) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig akartam egyet írni, hogy tartsd meg. ;]

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209991) VTom válasza VTom (#209989) üzenetére


VTom
veterán

Elkelt.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209992) tihibaby válasza VTom (#209991) üzenetére


tihibaby
senior tag

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#209993) conorr


conorr
tag

Ha van valakinek felesleges varázs kódja a store akcióhoz, azt megköszönném én is. :R :R

(#209994) ruti


ruti
Közösségépítő

sziasztok, én is vásárolnék még a vásár alatt, de sajna nem kaptam kupont, köszönettel elfogadnék egyet :R

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#209995) Moby


Moby
addikt

Valami nagyon széjjel van csúszva a psn-nél :) A UK store nem enged be, timeoutol. A Hu-ra nem tudok visszamenni, mert nem jön meg a 2step kód, EczKE kuponjára meg azt írja, hogy már felhasználták (pedig nem).
A Remnant: From the Ashes meg tegnap óta el van tűnve a sztórból.
Péntek esti partit van Szandráéknál? :DDD

(#209996) Ryder1 válasza Moby (#209995) üzenetére


Ryder1
senior tag

Leteszteljem, hogy működik-e a kód? ;]

(#209997) Chalez


Chalez
őstag

Ha esetleg lenne valakinek egy kupon kódja, szívesen fogadnám, sajnos én nem kaptam :R

(#209998) malystryx válasza ProEvoFan (#209961) üzenetére


malystryx
senior tag

Akkor segíts nekem légy kedves ebben. A fiam is ezerrel nézi a yt-on, de egyelőre nem vettem még meg neki. Eléggé látom benne a kreatív dolgokat és nagyon vágja a gyerek. A store-on egy csomó rész ingyenes legalábbis a psprices ezt mutatta még 2 órája, van story mód, season 1, azon belül epizódok, season 2, különböző textúra pakkok, ez nekem átláthatatlan. Mit érdemes megvenni? Gondolom ha minden akarnék egyben az egy vagyon. Amikor youtubereket néz, sosem a story mode megy.. :) Én meg nem folytam még bele sosem.

[ Szerkesztve ]

(#209999) consono válasza malystryx (#209998) üzenetére


consono
nagyúr

A story mode külön játék, igazából csak a világ köti a Minecraft hoz, amúgy semmi.

"In God we trust. All others must bring data"

(#210000) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A yakuza kiwami-ban lehet állítani a nehézséget? Nem bírom leverni a kopasz böszmét és kétszer fél óra gyepálás után inkább kiléptem mielőtt belebaszom a kontrollert a tévébe, de a sztori viszont érdekelne. Viszont újrakezdeni sincs kedvem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.