Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209751) Deck válasza Peace (#209749) üzenetére


Deck
titán

Én nagyon nem szeretem a homályosítást, szürkés témát.. Lehet hozzá szoktam a színes éles játékokhoz és túl "színtelen" nekem :D
Ha manuálisan adok hozzá a tv-n élességet meg szint akkor jobb a helyzet persze de csak ennél az 1 játéknál kell ezt megcsinálnom.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209752) mettek válasza .LnB (#209750) üzenetére


mettek
addikt

Én úgy látom mint ps és pc tulajdonos hogy maga a játék jól meg van csinálva, a motor sokat tud és mutat de ezt a konzolok ne tudják kihasználni. Amikor elindítom a játékot kb rosszul leszek annyira butitott a grafika, alacsony felbontású, iszonyat homályos, kicsi látóhatárral.
Majd ha kijön pc-re akkor mutatja meg magát igazán.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#209753) BoneDragon válasza .LnB (#209750) üzenetére


BoneDragon
veterán

Szép, de brutál homályos.

(#209754) .LnB válasza mettek (#209752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kicsi a látóhatár?! Hol?

Alacsony felbontású?

Biztos, nem egy játékkal játszottunk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209755) Deck válasza mettek (#209752) üzenetére


Deck
titán

+ BoneDargon: Énis ezeket érzem. Legalább nem vagyok egyedül vele.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209756) .LnB válasza BoneDragon (#209753) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az minden játék screenshot-nál észrevehető. Gondolom a render scale miatt. Egyedül a játékok photo mode-jában készült képek tű élesek. Akkor a program valós felbontásban rendereli az adott képet. Ettől még mozgás közben nem ilyen.

Itt egy másik példa erre: [link] és [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209757) Peace válasza Deck (#209751) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem tudom, hogy mennyit számít ki mihez szokott. Mert nekem soha nem tűnt fel és egy pillanatra sem zavart, hogy homályos. Annyit érzékeltem belőle, hogy kiba**ottul gyönyörű az egész! Pedig azért letoltam 13 PS játékot előtte pár hónap alatt és volt köztük rendesen túlszaturált tűéles is. :) De mind1 is, ha nem tetszik, akkor nem tetszik. ;)

(#209758) Deck válasza Peace (#209757) üzenetére


Deck
titán

Hozzá lehet szokni mindenhez.. :D

PS5

(#209759) mettek válasza Peace (#209757) üzenetére


mettek
addikt

Igy van. Minden viszonyitas kérdése. Én a pc-hez képest veszem észre minden konzol játéknál. De ez normális hisz pc-n 2560x1440p-ben futtatok mindent és ez natív, nem felskálázott.

Ez olyan hogy hallgathatsz zenét JBL bluetooth hangszórón amire azt mondod hu de frankó...aztán ha meghallgatsz egy komoly házimozit vagy sztereo rendszert utána rohadt szarnak fogod hallani a JBL-t.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#209760) stilo18


stilo18
addikt

Tudom napok óta pörög ez a szép /nem szép a RDR2...
Nem tudom nem - e siklik meg a történet azon, hogy ki játszott a frissítés előtt vele és ki utána..

Mert amikor jött a hdr fix patch utána láthatóan rondább, homályosabb lett játék..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#209761) Deck válasza stilo18 (#209760) üzenetére


Deck
titán

Én utána. Amúgy néztem erről videókat és utána is olvastam, hogy volt downgrade a játékba :/

PS5

(#209762) BoneDragon válasza stilo18 (#209760) üzenetére


BoneDragon
veterán

Egyértelmű hogy szép és a HZD-nél is szebb. Aki mást mond az direkt kötekedik, vagy a meleg, mesés szinekhez van szokva. Nem is értem ezen miért kell rugózni napokig. Itt senkise dolgozik, hogy ennyire unatkozik? Ez nem konkrétan neked szól.

(#209763) Wlac


Wlac
Ármester

Kicsit ilyen feelingje van a vitának :D Hozzátenném, hogy mindkét játék gyönyörű, bár én az Originst is szerettem nagyon. Mostanában grafika téren egyedül a Far Cry 5-tel volt bajom, valamiért mintha az egész játék el lett volna kalibrálva - fura mód a New Dawn-nál már nem éreztem ezt.

“The wha-"

(#209764) Deck válasza Wlac (#209763) üzenetére


Deck
titán

"Mostanában grafika téren egyedül a Far Cry 5-tel volt bajom, valamiért mintha az egész játék el lett volna kalibrálva - fura mód a New Dawn-nál már nem éreztem ezt."

Én is ezt érzem :D

PS5

(#209765) Peace válasza BoneDragon (#209762) üzenetére


Peace
nagyúr

"Itt senkise dolgozik, hogy ennyire unatkozik?" Nyári szabadságolások alatt szerencsére nyugi van. :DDD

Amúgy megjelenéskor játszottam vele nem HDR 1080p-s tv-n és elképesztő volt a látvány végig. De tuti felrakom egyszer ismét, meglesném az új tv-n is!

(#209766) stilo18 válasza Deck (#209761) üzenetére


stilo18
addikt

És elég erős volt :(

BoneDragon: Én egyszer véleményeztem az egészet, nekem nagyon adta a grafika.

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#209767) .LnB válasza Wlac (#209763) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209768) opr válasza Synthwave (#209679) üzenetére


opr
veterán

Ugyan az, mint itt, de most megneztem, 2012-ben jatszottam utoljara, 2013-ban jart le az accom.
Siman Q3-ban meg volt Pyro san, oprre_born, Lemeno nap istene (:DDD), Pyro sun.

Amugy erosen gondolkodom rajta, hogy neha ujra elo fogom venni es jatszni egy-ket meccset, csak az a gond, hogy anno ha 80 alatt volt a railem mar orjongtem, most meg szerintem csoda lenne, ha atlepne a 40-et. :(

Neked mi a nicked? Ha ujra eloveszem es valami csoda folytan nem csak mozgo akadaly/celopnt vagyok a palyan, rad irok ha van kedved egyutt nyomni par meccset.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209769) agyhalal


agyhalal
aktív tag

Sziasztok!
Akinek megvan és esetleg még fent is van a gépén a THAT'S YOU!, tudna segíteni a Friends Without Borders trófea megszerzésében? Ez az amihez egy online játékot kell vévgigjátszani. Semmi extra, csak "végigskippelünk" egy rövid, kétjátékost mindenféle extra nélkül.

Előre is köszönöm

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#209770) tboy93 válasza agyhalal (#209769) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vegyél fel psn-en, aztán írj rám ha fent látsz valamikor. Random, hogy mikor játszom, de hétköznap 17-23 között vagyok ha vagyok.

nick: tarzanboy93

(#209771) VTom válasza BoneDragon (#209762) üzenetére


VTom
veterán

Én most ippeg szabin vagyok, kérem. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209772) #10186752 válasza tboy93 (#209770) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Írj rám!"

Hova? A homlokodra vagy a hátadra? :U

(#209773) Deck válasza #10186752 (#209772) üzenetére


Deck
titán

Ezer éves poén.. Persze ha 10 éves vagy elnézzük neked.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209774) .LnB válasza #10186752 (#209772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Muszáj mi? :((( Mire jó ez?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209775) #10186752 válasza Deck (#209773) üzenetére


#10186752
törölt tag

Csak kilenc, de azt már így is tudom, hogy az ezeréves poént azt így írják le helyesen az anyanyelvünkön.

(#209776) ProEvoFan válasza .LnB (#209750) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szép, mint a HZD.
Assassin Creed Origins sem csúnya.Szaros fullHDn sem.


(#209777) .LnB válasza ProEvoFan (#209776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahh tudom, írtam is, hogy esküszöm majdnem megvettem ezek miatt a képek miatt. Mert egyszer már linkelted. És úgy elkapott az érzés. Aztán persze nem vettem meg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209778) Peddy789


Peddy789
őstag

Helo, kinek mik a kedvenc local co-op jatekai?
Amit jopofa ketten otthon jatszani a kanapen? :)
Egyelore a crash team racinget vettem csak meg.

(#209779) opr válasza Peddy789 (#209778) üzenetére


opr
veterán

Nem feltetlen az egyszeru, cuki, aranyos kategoria, de Rocket League az nagyon fun tud lenni osztott kepernyon. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209780) Peace válasza Peddy789 (#209778) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is kéne valami ütős couch co-op!!!! GoW 4 az jó móka volt PC-n, de semmi ahhoz hasonló nincs sajnos. Battlefront II-t toltuk PS-en, de nem túl nagy élmény. Egymás ellen menni vagy botok ellen, hamar meguntuk. Unravel 2-t is megvettem, de nem nagyon akar vele senki játszani. Knack 2-vel sem. :P Pedig állat lenne valami GoW-hoz hasonló osztott képernyőn PS-en! :(

(#209781) VTom válasza .LnB (#209777) üzenetére


VTom
veterán

Pedig ez a legjobb játék a világon. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209782) Deck válasza Peace (#209780) üzenetére


Deck
titán

A Way Out ;)

PS5

(#209783) Peace válasza Deck (#209782) üzenetére


Peace
nagyúr

Jaja, csak állandó játékostársamnak nem igen megy az angol. :U Próbáltuk, de úgy nem volt nagy élvezet, hogy próbáltam a sajátoméra figyelni, közben meg fordítani is Neki. Hamar kiléptünk. Valami jó kis eksön kéne!!! GoW 4 story-t meg átvezetőket még összefoglaltam Neki. Alienation-t is mutattam, de az nem nyerte el a tetszését.

(#209784) Deck válasza Peace (#209783) üzenetére


Deck
titán

Ha gondolod szívesen végig tolom veled, nagyszerű játék ;)
Nálam platina is :D
Unokaöcsémmel játszottam (8 éves) fordítottam neki végig :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209785) wierra válasza Peddy789 (#209778) üzenetére


wierra
senior tag

Szex a pároddal a kanapén. :K ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#209786) tboy93 válasza Peace (#209783) üzenetére


tboy93
nagyúr

Borderlands-et kell tolni, ott nem olyan fontos az angol sem, úgyis csak lőni kell össze-vissza :D

(#209787) BoneDragon válasza tboy93 (#209786) üzenetére


BoneDragon
veterán

Anno azt PC-n toltam végig, most próbáltam ugye a handsome collectiont ami "ingyen" volt, de 10 percet ha játszottam. Ha agyon ütnek se fogok tudni fps-t játszani kontrollerrel. :D

(#209788) Peace válasza Deck (#209784) üzenetére


Peace
nagyúr

Arra már van jelentkező, köszi! Majd egyszer a távoli jövőben. :DDD

tboy93: Igen, az nem rossz ötlet. Majd megmutatom Neki. Én végigtoltam a második részt és az új kieget, nagy móka volt! PC-n valamiért kimaradt.

(#209789) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Próbáljátok ki a Sniper Elite 4et.
Tényleg jó sikerült.Coopban a legjobb. :C
Szerintem eddig az idei legjobb ps+os játék a Detroit mellett.

[ Szerkesztve ]

(#209790) hombre[EU] válasza .LnB (#209777) üzenetére


hombre[EU]
veterán

10-15óra free roamot megér :) az idō alatt bejárod a mapot,megunod a harcrendszert,agyvérzést kap a dialógusoktól/cutscenektōl és nem jössz rá mi a tököm az a toll :D a környezet nagy része egyébként tényleg szép munka,fōleg az éjszakák

Life, Uh, Finds A Way

(#209791) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Co-op javaslatok még:
- Overcooked 1-2
- Rocket League
- Lovers in a Dangerous Spacetime

(#209792) Deck válasza Peace (#209788) üzenetére


Deck
titán

Akkor oké. Csak nem akartam, hogy kihagyd :R

PS5

(#209793) Peace válasza SityiSXT (#209791) üzenetére


Peace
nagyúr

Rocket League jónak tűnik!!!

Deck: Jaja, nem fog kimaradni. ;)

(#209794) Peddy789


Peddy789
őstag

Hm most hirtelen megebredtem hogy meg ma is van mortal kombat meg tekken.

A mortal kombat X midnen dlcvel az XL? Tippre meger +2 eurot nem? (X 16,99, XL 18,99)

Nagy kulonbseg gondolom nincs a 11. es 10. resz kozott. Elsore gondolom az olcsobb kicsit regebbi jatekokat kiporgetem :)

(#209795) Peddy789


Peddy789
őstag

Valaki irta hogy a marvels spider man 20 dollar a us storeban.

A kerdesem hogy ezt kitudom fizetni nem us lakcimu bankartyaval? A psre nem gond barmikor atjelentkezni a masik us alapu accountra? Nem veszik el semmi, pl letoltott jatekok vagy hasonlo?

(#209796) Mrdevil válasza ProEvoFan (#209789) üzenetére


Mrdevil
addikt

És 3d-s TV-n támogatja a 3d-t, nem is rossz 3d-ben.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#209797) Carlos Padre válasza VTom (#209734) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Arghhhh, hétvégén megint elő kell vennem úgy érzem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#209798) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#209799) Wesder válasza .LnB (#209754) üzenetére


Wesder
félisten

X-en 4K Pro-n meg 2K a felbontàs. Nekik lehet ez màr pixeles a 8K-s TV-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209800) .LnB válasza hombre[EU] (#209790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, játszottam már vele. Annyira bele tudtam élni magam a főhős, "Lakatos Rézfánfütyülő" kalandjaiba, hogy pár óra után hagytam is inkább...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.