Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209601) vg válasza Steve1207 (#209599) üzenetére


vg
addikt

Használd ki a lemezes bloodborne "előnyeit", úgy könnyű lesz a játék. :DDD

(#209602) Deck


Deck
titán

1 hétig ps nélkül srácok. Balatonon csapatjuk.. Holnaptól fesztivál :P
Van aki lenn van/lesz? :R

PS5

(#209603) .LnB válasza Deck (#209602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olyat nem lehet kérni, hogy PS és fórum nélkül?! :U ;]

Jó nyaralást kívánok!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209604) Deck válasza .LnB (#209603) üzenetére


Deck
titán

Miattad bármit.. :P ;]
Amúgy egyszer szívesen össze futnék veled aztán, egy jó sör mellett megbeszélnénk pár dolgot.. :D

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#209605) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok, ha regisztrálok és egyenlőre csak megveszem a játékokat, attól az ott marad igaz?
Hülye kérdés tudom. :B

(#209606) Deck válasza Nova96 (#209605) üzenetére


Deck
titán

Ott, örökre :P

PS5

(#209607) .LnB válasza Deck (#209604) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mióta mondom már, hogy legyen topik tali?! Csak megszervezni nem akarok. (Bár lehet, hogy volt csak nem hívtatok meg, esélyes. :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#209608) Deck válasza .LnB (#209607) üzenetére


Deck
titán

Ha volt akkor engem se.. Mi ilyen mostohagyerekek vagyunk.. ;]

PS5

(#209609) Kendek válasza Nova96 (#209605) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Persze, nyugodtan regisztrálhatsz és vásárolhatsz előre is, konzol nélkül. Csak arra figyelj, hogy a játékok esetén jó változatért fizess, vagyis aminél fel van tüntetve a PS4.

<-ƘƘ->

(#209610) tboy93 válasza Nova96 (#209605) üzenetére


tboy93
nagyúr

Illetve, ha magyar feliratot szeretnél, akkor magyar accountot regisztrálj és a magyar store-ról vásárolj játékokat.

(#209611) Xaels


Xaels
félisten

Warhammer 40K Inquisitor: Martyr Bemutató ha valakit érdekelne egy másik írás is tőlem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#209612) Nova96 válasza Deck (#209606) üzenetére


Nova96
őstag

Köszi.

Kendek
Azt nézem,de köszi az ötletet.

tboy93
Néztem ,pont ezt de egyik sincs, jó lesz az angol is.

Szerk: A konzol meg majd jön black friday alkalmával. Hátha lesz egy olyan akció mint tavaly,hogy 135e környékén RDR2-vel, csak most Death Stranding-val.

[ Szerkesztve ]

(#209613) tboy93 válasza Nova96 (#209612) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem feltétlenül húznám be ezeket a játékokat. Lemezesen, főleg ha nem SOS, olcsóbban ki fogsz jönni. Persze használtan. HZD-t már láttam 4-ért, LoU is kb 2-3e használtan. Plusz utána ha megunod vagy nem tetszik, tovább lehet adni.

(#209614) Synthwave válasza tboy93 (#209613) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem is előbb voltak lemezeim, mint maga a konzol. : >

PHYSICAL COPY 4 LYFE, yay.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209615) tboy93 válasza Synthwave (#209614) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem is van egy buzériám, hogy szeretem tapizni a lemezeket, meg nézegetni a borítókat, pedig jóval egyszerűbb lenne az élet only digitális játékokkal. Így viszont lehet cserélgetni, öcsémnek kölcsön tudom adni és nem utolsó sorban árban is jobban szoktam kijönni.

(#209616) opr válasza tboy93 (#209615) üzenetére


opr
veterán

En oszinten szolva donteskeptelen vagyok az ugyben. Imadom a fizikai hordozos jatekokat, mert jo erzes megfogni, nezegetni, konkretan erzed, hogy kaptal is valamit a penzedert, masreszt viszont kenyelmetlen, cserelgetni kell a lemezt, fogja a helyet meg a port...
Rocket League pl ezert van meg digitalisan meg lemezesen is. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209617) Nova96 válasza tboy93 (#209613) üzenetére


Nova96
őstag

A HZD az completed edition, átnézem a HA-t eddig , csak az éri meg. PS store-ból.
Átgondolom még.

Ha, BD van meg a játék akkor miután rámásoltad is kell a BD , igaz?

[ Szerkesztve ]

(#209618) Pfiucska válasza Nova96 (#209617) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

Completed is kapni 4k-ert hasznalnatan. (Persze ki kell fogni)

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#209619) tboy93 válasza Nova96 (#209617) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha, BD van meg a játék akkor miután rámásoltad is kell a BD , igaz?

Igen, azonosításra használja a gép, játék alatt mindenképpen bent kell legyen a lemez.

(#209620) Deck válasza Deck (#209608) üzenetére


Deck
titán

Srácok mik ezek az új rangok? Valami link? :/

PS5

(#209621) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem 10 éve bannolták a Steam fiókomat, mert öcsém bunnyhop (?) scriptet használt CS:S-ben egy szerveren, és ezzel buktam kb. 25 játékot. Azóta bennem van, hogy amit a későbbiekben szívesen játszanék újra, azt inkább lemezen szerzem be. Nyilván ha van egy jó akció a Store-ban, akkor rámegyek arra, már csak az account megosztás miatt is, de a single player játékokat szívesebben kiteszem a polcra.

szerk:

Deck: LINK

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#209622) belan válasza Deck (#209620) üzenetére


belan
addikt

Lefokoztak 😂 minket .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#209623) Deck válasza Wlac (#209621) üzenetére


Deck
titán

Megvan minden ami a ph félistenhez kell ami eddig is voltam.. Wtf? :/

PS5

(#209624) tboy93 válasza Deck (#209623) üzenetére


tboy93
nagyúr

Félisten ranghoz ezentúl 10 éves regisztráció és 20.000db hozzászólás (kombinált) kell. Új rangrendszer: [link]

(#209625) belan válasza Deck (#209623) üzenetére


belan
addikt

Úgy érzem legenda leszek a új rangrendszerben 😂.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#209626) erahurka válasza tboy93 (#209624) üzenetére


erahurka
félisten

Á basszus, de jó hogy végre elhagyták ezt az idétlen Jómunkásember rangot. Attól féltem hogy egyszer elérem és ez a hülyeség lesz a nickem alatt.

(#209627) Deck válasza tboy93 (#209624) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi. Köszi :R

PS5

(#209628) Bétaville válasza Pfiucska (#209618) üzenetére


Bétaville
senior tag

Én a HZD Complete Editiont 5-ért vettem kb. 1 hónapja boltban. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#209629) BoneDragon válasza tboy93 (#209624) üzenetére


BoneDragon
veterán

Na akkor jövőre el kell érnem +16ezer felesleges hsz-t.

(#209630) gyuromoj válasza ProEvoFan (#209576) üzenetére


gyuromoj
veterán

AC Origins Season Pass pont akciós USA-ban, azt szerintem behúzom.
Más nem nagyon mozgat most, hiába van 42 játék a kívánság listámon. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#209631) Deck válasza BoneDragon (#209629) üzenetére


Deck
titán

Jobb volt az eddigi :(

PS5

(#209632) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Új Greedfall trailer

Life, Uh, Finds A Way

(#209633) Synthwave válasza Deck (#209631) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az nem baj, hogy az "induló" és "középszintet" jobban szegmentálták, de alapvetően egyetértek.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209634) Synthwave válasza Wlac (#209621) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem azt (is!) vontad le következtetésként, hogy saját (akármilyen) accountot soha senkivel meg nem osztunk, passt oda nem adunk?

------------------------------------------------------------------

(#209615) tboy93: Hát igen, a játék élvezete nálam sem csak a képernyőn történik. A borító, artwork, füzetecskék, az illat, az egyéb csecsebecsék (ha vannak) - és vitrin ofc. Viszont a magam részéről eredeti szoftvert kölcsön soha többet senkinek, akkor sem, ha sírva könyörög. :N Ezt a nehezebbik úton tanultam meg a full retail boxos Final Fantasy VIII-am kapcsán: jóbarátomnak anno kölcsönadtam 2 hétre, 3 hónap múlva vissza is került hozzám, csak a sokoldalas user manual nélkül. "Wtf ez, Pupuka?" "Ööö...elnyelte a szoba.." :W Másodjára egy hölgyeménynek adtam kölcsön, ismét 2 hétre. Ebből is lett vagy 2 hónap és mikor visszakaptam, a papírdobozon egy jó 10 centis szakadás, hevenyészve összetákolva celluxszal. Azóta senkinek semmilyen gémet.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#209635) VTom válasza Bétaville (#209628) üzenetére


VTom
veterán

Most meg 4500 a storeban :K Milyen jó, hogy három hete vettem meg 6 ezerért :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#209636) Wlac válasza Synthwave (#209634) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem igazán. Egy számítógépünk volt, miért csináltunk volna 3 Steam accot és vettük volna meg ugyanazokat a játékokat háromszor, ha egyszerre úgyis csak egy ember ülhet előtte? Szerintem családon belül normális dolog az egy fiókon való osztozkodás. Nyilván multimédiára és szórakoztató dolgokra gondolok, nem bank- vagy email fiókra.

Ellenben, hogyha melóból hazaesve nem tudnék belépni a PS fiókomba, mert egy unatkozó hacker lenyúlta és vissza sem tudnám szerezni, rögtön több játékot buknék, ha mindenem digitális lenne. Persze, be van kapcsolva a két lépcsős azonosítás, de ki tudja, hogy azon mikor eszi át magát valaki.

“The wha-"

(#209637) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nagyon jó árban van a PixelRipped1989. Az egész ~3 óra, de az immersion nálam nagyon mūködött :) kicsit visszaröpít az idōben

Life, Uh, Finds A Way

(#209638) Wesder válasza Deck (#209602) üzenetére


Wesder
félisten

Kicsit messze van, és nem vagyok fesztivàlos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209639) erahurka


erahurka
félisten

Sztoriban van összefüggés a két Injustice játék közt? A másodikról egész jókat hallottam, gondoltam majd beszerzem, de nem tudom kell-e az első is előtte.

(#209640) Deck válasza Wesder (#209638) üzenetére


Deck
titán

Ebben a topikban vagyok a legaktívabb így gondoltam hátha jön más is aztán összefuthatok vele :R

PS5

(#209641) Woodslave válasza vg (#209601) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Milyen előnyei vannak a lemezesnek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#209642) hombre[EU] válasza Woodslave (#209641) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem a kavicsos trūkkre (glitch) gondol ami az 1.0-ban volt. Végtelen blood echoes... Semmi érdekes :)

Life, Uh, Finds A Way

(#209643) TXT


TXT
őstag

Sracok! Erkezoben van egy VR szett, amit valoszinuleg holnap mar birtokba is tudok venni. Mit ajanlanatok hozza, ami tuti elmenyt biztosit? Kinek-mi volt a legjobb VR elmeny eddig? :U
Remelem, birni fogom a VR-t! :B

[ Szerkesztve ]

(#209644) opr válasza TXT (#209643) üzenetére


opr
veterán

Ha meg nem VR-oztal, es van tarsasag, akkor kezdesnek ajanlanam a "the playroom VR"-t, aranyos, rengeteget lehet rohogni, es tokeletes arra, hogy szokd kicsit a dolgot mielott belecsapsz a lecsoba.
Ezen felul nekem eddig magasan a Farpoint (aim controllerrel), illetve az Astro Bot Rescue Mission voltak a favoritok eddig.
De haverom pl egyhuzamban letolt 3,5 orat a VR ping pong pro-val is, imadta, igaz, ahhoz kell hely boven (meg move controller).

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#209645) Bétaville válasza VTom (#209635) üzenetére


Bétaville
senior tag

Ez az, amikor nem tudod mit akcióznak le 1-2 hónapon belül. :(

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#209646) Bétaville válasza TXT (#209643) üzenetére


Bétaville
senior tag

Resident Evil VII. :K

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#209647) hombre[EU] válasza TXT (#209643) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Resi7,AstroBot,BeatSaber,Moss, Blood&Truth...gondolom a Skyrim se lehet rossz ps-en. Nekem ilyen psychedelic hülyeségek jöttek be,mint a Rez,Polybius vagy a thumper
ITT elég jókat olvashatsz a témában

Life, Uh, Finds A Way

(#209648) Moby válasza hombre[EU] (#209647) üzenetére


Moby
addikt

Skyrimot kerüljétek. Fércmunka VR-ban. Nincs benne 3d audio. Olyan szinten immerziógyilkos, hogy 1 nap után eladtam. Szörnyű. Mindegy milyen távol vagy valamitől, merre nézel, fal van közte, ugyanúgy hallod. Égjenek mágján érte, hogy így merték kiadni.

Én még egy Batman: Arkham VR-t beajánlanék. Rövid, de ütős.

(#209649) Moby válasza TXT (#209643) üzenetére


Moby
addikt

ZVR1 vagy ZVR2 lett végül?

(#209650) hombre[EU] válasza Moby (#209648) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oh,Bethesda Softworks :) Jó tudni

csak riftel próbáltam egy szétmoddolt verziót ott nem tūnt fel

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.