Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#208301) Synthwave válasza Kendek (#208300) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért ez milyen egy huszadrangú kókler megvalósítás már a SUNYI részéről...

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#208302) saelin válasza ldave (#208248) üzenetére


saelin
veterán

Ezt jövő hónapban biztos beszerzem! Már csak azért is, mert imádok a chuckle fish játékait.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208303) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na az ea access megosztas működik már megosztott ps4-ek között

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208304) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM Etarnal Live Stream indul 18:00-kor a QuakeConról

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208305) Sordoran válasza Kendek (#208300) üzenetére


Sordoran
addikt

Próbálok keresni témával kapcsolatban videót, vagy akár csak topikot, de eddig semmi használható. Egy 7215-ös szétszedéséről találtam videót, ahol ugyanez a megoldás van, de ott simán szétkapja (nem csavarozza ki), viszont lehet előző szétszedés alkalmával már kiműtötte. Lehet írok majd egy szerviznek, de nem hiszem, hogy segítenek, inkább csak vigyem be, majd ők megcsinálják jó pénzért. (amit elakartam kerülni, pénz és logisztika miatt is)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#208306) saelin válasza Sordoran (#208289) üzenetére


saelin
veterán

Nekem is neki kellene állni már pasztázni, csak sosem érek rá... Most hétvégén lehet elkezdem és ha tudok segítek privátban. Nekem megvannak hozzá már a szerszámaim, habár T9-es csavarhúzóm az nincs. Van 6, 8 és 10-es. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208307) Sordoran válasza saelin (#208306) üzenetére


Sordoran
addikt

Neked is 7116b van? Mert ahogy nézem ezzel és a 7216-al van ilyen probléma. Én is mindent beszereztem előre: 2 csavarhúzó (philips és trox 8), sűrített levegő, MX4 paszta, mindez együtt alig 4ezer volt, legolcsóbb szerviz pedig 5ezertől indul. Probléma viszont inkább az, hogy 30 km-t kell minimum szállítanom szervizbe ahol megcsinálnák, az meg problémás.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#208308) Bétaville válasza Sordoran (#208307) üzenetére


Bétaville
senior tag

Itt nálunk Miskolcon egy pro-t 6500ért pasztáznak. :U

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#208309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elérhető a DOOM, DOOM 2, DOOM 3

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208310) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Sziasztok, most , hogy itt az ea acces gondoltam én is bekapcsolom a ps-t úgy fél év után de az a hibajelenség van, hogy nem ismeri fel a kontrollert . Próbáltam rákötni usb-kábellel (több fajtával ) , benyomtam a reset gombot, mivel kettő kontroller van mindkettőnél ezt végigjátszottam de továbbra sem megy tovább az üdvözlőképernyőn. Próbáltam felrakni remote play alkalmazást win10-re de ott meg azt írja ki ,hogy időtúllépés miatt nem lehet bejelentkezni a ps accountba. Ilyenkor mit javasolnátok ?(szerk.:ps4 slim a gép ha ez számít esetleg valamit ) .

[ Szerkesztve ]

(#208311) saelin válasza gabesszg (#208310) üzenetére


saelin
veterán

Felvillan a kontroller amikor benyomod rajta a ps gombot? Mert ha nem akkor az akkunak annyi.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208312) saelin válasza Sordoran (#208307) üzenetére


saelin
veterán

Nekem még egy régebbi típus van a CUH-7000. Ha jól emlékszem, akkor 2017-ben vettem június és július környékén.

oriic
Jól elmentem a kommented felett. Ez egész érdekesnek tűnik. Egy packban vannak vagy külön-külön?

Szerk: Egyenként kell őket behúzni.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208313) oriic válasza saelin (#208312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön:

DOOM
DOOM 2
DOOM 3

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208314) gabesszg válasza saelin (#208311) üzenetére


gabesszg
aktív tag

Felvillant, de közben sikerült szerencsére megtalálni a megoldást, pihenő módban volt végig a ps (6 hónap kb ) és ki kellett teljesen kapcsolni ugye második csipogást is megvárni és usb-vel rákötni és kontrollerrel bekapcsolni és így jó lett :) .

(#208315) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS Now EU - Augusztus

DOOM (PS4)
Fallout 4 (PS4)
Monster Energy Supercross (PS4)
MotoGP 17 (PS4)
The Raven: Remastered (PS4)
Wolfenstein: The New Order (PS4)
Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD (PS3)
Castlevania: Lords of Shadow 2 (PS3)
Castlevania: Lords of Shadow (PS3)
Brut@l

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208316) sztpega


sztpega
tag

EA Access: Ha jól értem az eddigieket, akkor az EA access előfizetéssel letöltött játékok teljesen úgy viselkednek, mint a rendesen megvásárolt játékok? Tehát, egy PS4-re egy elsődleges profil alatt letöltött játékhoz hozzáférnek más elsődleges és másodlagos profilok, igaz?

(#208317) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Az Anthemnek van single kampany resze is?

Ps: brunorbert

(#208318) oriic válasza Quaresma (#208317) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van.

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208319) Xaels válasza Quaresma (#208317) üzenetére


Xaels
félisten

Van egy sztori amit amikor indítasz privátra állított lobbyval egyedül is tudsz játszani. Kivétel ezalól amikor freeplay-ben kell ezt-azt csinálni, akkor bedob melléd másik 3 játékost, de nem vagy hozzájuk kötve.

(#208320) saelin ezt így nem mondanám.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208320) saelin válasza Quaresma (#208317) üzenetére


saelin
veterán

De nem éri meg foglalkozni vele. A story nem vezet sehova.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#208321) Xaels


Xaels
félisten

Wolfenstein: Youngblood gyors beszámoló

Haverral, akivel osztva van a profilom közel 3 órát játszottam. Pontosítva 2óra 47percet ír a játék amivel 20,21%-os előrehaladás mellett 3 küldetés van kész és van 1 tucat felvéve amik egy része halálfejjel van jelezve, tehát a 14-es szintünknek még túl nehéznek tartja Normal nehézségi szinten. Ezalatt az idő alatt nem rohantunk ész nélkül előre az objektívára, néha megálltunk gyűjtögetni is A játékmenet alapjaiban olyan mint az előző MachineGames féle Wolfenstein játékokban, de a térkép(ek)en erősen érezhető az Arkane Studios keze munkája is. Értem ezalatt, hogy végig darálás megy, igazából nem ad a játék sok esélyt a lopakodós megoldásra mert a legelejét kivéve szinte mindig van erősebb ellenség akit nem lehet csak úgy tarkóncsapni, persze a Commandereket itt is érdemes levadászni illetve fejlesztéssel lehet az erősebbeket is kivégezni. A pálya részek, amik között "metróval utazhatunk", mind olyanok mint a Dishonored játékokban. Sokkal nyitottabbak mint az előzmény részekben, több útvonal elérhető és gyakorlatilag a képességeinktől/fejlettségi szintünktől függ, hogy mennyire tudjuk őket bejárni. Nincs meg az a filmszerű történetvezetés mint korábban. A fegyvereinket pénzért cserébe fejleszthetjük, amit gyűjtögetéssel és az elesett katonák kifosztásával, illetve feladatok/küldetések teljesítésével tudunk szerezni. Képességeinket tapasztalati szintek elérésével és az ezeken kapott pontok szétosztásával tudjuk fejleszteni. 3 életünk lehet összesen, ezek megosztódnak a 2 játékos között, de csak akkor használódik el ha valamelyikünk "kivérzett", egyébként fel lehet egymást húzni és az elhasznált életeket pótolni tudjuk ládákból. Egyelőre a COOP része kimerül abban, hogy különböző kapcsolókhoz és kódolt ajtókhoz kellettünk mindketten, nem találkoztunk olyan összetett feladatokkal, hogy tarts bakot és a másik keres valami alkalmatosságot amin fel tudsz mászni vagy amíg az egyikőtök fedezéket biztosít addig a másik lövöldözik vagy csinálja a feladatot. Persze ez nem jelenti azt, hogy később nem lesz. Ja ami fontos, hogy a loot mindenkinek saját van, nem lehet felszedni a másik elől viszont fejlődni nem ugyanolyan ütemben fejlődtök, függ a teljesítményetektől. Eddig összességében élvezhető a játék, szerintem hozza az újgenerációs Wolfenstein hangulatot is és a lányok sem annyira idegesítőek mint az első előzetesekben tűnt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208322) #10186752


#10186752
törölt tag

Ha EA Access-t előfizetek, csak azon az accon tudom használni, mint amin előfizettem, vagy ugyanúgy bármelyik acc alól futtathatom a játékot, mintha pl. az USA storeból veszek valamit, a másik fiókom alatt is futtathatom?

(#208323) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

EA access második játék próba :

Nem is rossz ez az NHL19. Igaz, hogy nem szép. De játszani annyira nem gáz. Persze lehetne sokkal jobb! A játékosok egy része már már hasonlít magára. Kb mint ha a másod unokatestvéreik lennének. :D

Ha az NHL20-ban benne lesz az Extra liga a Szlovák liga, és ezzel együtt a MAC, akkor lehet megveszem megjelenéskor.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208324) belan válasza Xaels (#208321) üzenetére


belan
addikt

Amúgy van sztori mód is benne ?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#208325) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez ám koszpléj:

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208326) Xaels válasza belan (#208324) üzenetére


Xaels
félisten

Persze, gyakorlatilag sztori módot játszotok párban csak vannak mellék küldetések is. Olyan mint egy RPG-nél, amikor megcsinálod a sztorihoz tartozó küldiket akkor vannak átvezetők.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208327) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

NHL 20 Open Beta

Akit esetleg érdekel, mától 31.-ig lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208328) Woodslave válasza .LnB (#208323) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nba2019 ps4-en se az én sportom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208329) pulffy válasza .LnB (#208325) üzenetére


pulffy
őstag

Ragnar Lothbrok? ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#208330) consono válasza oriic (#208315) üzenetére


consono
nagyúr

Ha már PS Now, a PS+ augusztusi játékairól még nincs hír? Vagy csak lemaradtam?

"In God we trust. All others must bring data"

(#208331) Nayrobi válasza consono (#208330) üzenetére


Nayrobi
őstag

Jövő szerdán, mint mindig.

(#208332) szallasi007 válasza Xaels (#208321) üzenetére


szallasi007
őstag

Kösz a leírást, viszont ha nekem nincs kisbarátom akkor egyedül mi a helyzet? Tudok váltani a lányok között?

(#208333) malystryx válasza .LnB (#208327) üzenetére


malystryx
senior tag

Húúú köszi, a 20-at megnézem. :R

Az NHL19 ennyire gáz? Szemeztem vele egy darabig, mert régen rengeteget játszottam az egyik résszel, na az nagyon bejött, de már régi volt. Inkább kosaras voltam, de akkor meg az volt a gagyibb mint az NHL. Pedig a 19 most azt a 3k körülit megérné...

(#208334) Carlos Padre válasza consono (#208330) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Black flag.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#208335) seniman válasza Carlos Padre (#208334) üzenetére


seniman
addikt

Anthem. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#208336) .LnB válasza malystryx (#208333) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

1200 forint az EA Access. Abban játszható a teljes NHL19. Írtam, hogy nekem is "úgy van meg". Egyébként nem rossz annyira.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208337) .LnB válasza Woodslave (#208328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

NBA-ből az EA felé nagyon gáz állítólag. Abból az NBA 2K19 a legjobb. Vagyis a 2K féle, nem az EA-s.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208338) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Leaked Death Stranding video - Heartman

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208339) penge111


penge111
addikt

Most értem a Detroit egyik befejezéséhez. Elég jó endinggel, még párat tuti megnézek. Véleményem szerint ez egy mestermű a maga kategóriájában. Minden tiszteletem a fejlesztőknek, vannak még akik tudnak varázsolni... :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#208340) Xaels válasza szallasi007 (#208332) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy indul a játék, hogy össze kell rakni egy karaktert.[link] Melyik csaj, milyen ruha meg alapfelszerelés és képesség. A másik lányt az AI fogja irányítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#208341) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na kipróbáltam az ufc3-at. Hát egyre inkább úgy tűnik az ea sportjatekok nem az én világom. Fifa még hagyján bár ott se varázsolok. De ebben :Y

Karrier módot próbáltam. 3 perc edzés manageles után 30 mp harc. Aztán az első komolyabb fazonnal csak kínlódás easyn..

Na azért van még pár játék azt kipróbálom

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#208342) oriic válasza oriic (#208338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött a hivatalos videó:

Death Stranding – Heartman Character Spotlight Trailer | PS4

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208343) hhenry válasza Woodslave (#208341) üzenetére


hhenry
őstag

Ha lett még pár fifás esetleg pro clubozhatnánk?

(#208344) vg válasza penge111 (#208339) üzenetére


vg
addikt

Soha nem volt olyan játék ahol annyira utáltam az összes (robot) karaktert mint ott. Végig azon voltam, hogy mindegyik kipurcanjon és sikerült is.

(#208345) .LnB válasza oriic (#208342) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor a part tényleg a purgatórium lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#208346) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Ace combat-ról vélemény valakinek? megéri most a 10e-t?

Resistencia eterna

(#208347) hombre[EU] válasza oriic (#208342) üzenetére


hombre[EU]
veterán

0:30-nál PsychoMantis :))

Life, Uh, Finds A Way

(#208348) oriic válasza hombre[EU] (#208347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis easter egg. :D

PS5-re egy Alone in the Dark Deluxe Edition letöltőkód --- 12k HUF --- PM-ben érdeklődhetsz

(#208349) dinostaRR


dinostaRR
tag

storeon vehető a doom 1-2-3 esetleg aki retrozni akar. A semmibol jott

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#208350) erahurka


erahurka
félisten

Na kitakarítottam egy régiót Days Gone-ban, mondom megnézem mekkora a teljes térkép. :Y Hát ez bazi nagy! Sose fogok végezni vele :D

Később sem lehet nálam amúgy két nagy fegyver? Jó lenne a gépfegyver mellé valami pontosabb puska cucc, vagy egy shothun féle.

Vicces amúgy, amikor néha egy tárat megeszik egy ellenfél. Ez így mi? Oké hogy nem lőttem fejbe, de egy ne kelljen már bele egy tár SAP9...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.